o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inna planeta
 » Odpowiedz na ten temat

Pierwszy raz z zonatym bi......chce powtorke...

1 2
[03.05.2010] 11:23
kr_xxx
Wittam! Ostatnio mialem pierwszy raz z facetem bi i juz nie moge przedtac o tym myslec. Jestem z krakowa. Umówiłem sie u niego podał mi adres zapukałem do drzwi. Otworzył mi drzwi w szlafroku (jego zona była w pracy). Kazał mi sie w przedpokoju rozebrac do naga i zostawic ubranie w przedpokoju. Kazał mi wziąśc prysznic i patrzył na mnie jak sie kąpe, jak sie wytarłem kazał mi wejsc do sypialnie otworzyc szafe jego zony i wybrac sobie cos do ubrania, opieralem sie ale kazał mi stanowczo, uubralem stringi, stanik i ponczochy potem kazal mi kleknac i wziac do ust i nie uronic ani kropli jak sie mi spuscii do ust... spuscil mi sie do ust a ja nie polknalem za to powiedzial ze mam wyciaqnac rece bo mi je zwiaze za kare bo jestem nieposluszny i wysmarowal mi twarz sperma. Potem zapytal czy napewno oddaje mu sie na godzine na wlasnosc...bez protestowania. potwierdzilem zaczal podciagac mi stringi ze wrzynaly mi sie w tylek potem polozyl mnie na brzuchu i wszedl we mnie....zabolalo..ale potem bylo bosko jeczalem jak dziwka a on mnie penetrowal. Chce powtorke... zonatego z lokjum malopolska ktory wezmie mnie na tym sammym luzku co zone, pozwoli chociaz popatrzec naa jej bielizne a w zamian moze mi zrobic co zechce przez godzine lizac macac spuszczac sie, gwalcic, moge kleczec, blagac, jeczec stekac ale tylko dla zonatych. czekam na propozycje....malopolska
[03.05.2010] 17:12
Jesteś zwykłym pedałem

a nie Bi
weź ich nie upokarzaj

[03.05.2010] 20:36
ghhh 29
ja bym chetnie popatrzyl na twoj tyleczek w koronkowych stringach mojej zony....ja z myslenic....
[03.05.2010] 21:10
Bosz co za idiota
ghhh 29 (10.05.03 20:36):
ja bym chetnie popatrzyl na twoj tyleczek w koronkowych stringach mojej zony....ja z myslenic....

[04.05.2010] 01:31
o gustach się nie dyskutuje
Ale po pierwsze - żonaci/rozwiedzeni biseksi są cholernie zaburzeni (wiem, co piszę, miałem za dużo styczności z podobnymi ludźmi i należy ich unikać jak zarazy), więc po prostu nie pojmuję tych chorych fascynacji takimi ludźmi.
Po drugie - normalny mężczyzna nie zakłada damskich ciuchów, by posuwał go inny facet. Facet chcący faceta rozejrzy się za facetem, a nie za podróbą kobiety. On po prostu znalazł podróbę kobiety. A autor tematu jest równie zaburzony, co ów żonaty.
Po trzecie - wyrazy głębokiego współczucia dla żony tamtego. Ciekawe, czy mężuś informuje ją o swoich skokach na boki z przebierańcami?

[18.02.2019] 13:43
[04.05.2010] 07:48
a ja się nie wypowiem
[...]
Po drugie - normalny mężczyzna nie zakłada damskich ciuchów, by posuwał go inny facet. Facet chcący faceta rozejrzy się za facetem, a nie za podróbą kobiety. On po prostu znalazł podróbę kobiety. A autor tematu jest równie zaburzony, co ów żonaty.
[...]

Dokładnie , to takie niemęskie , a oni gadają żę są tacy mega-męscy i w ogóle Choć ja bym nie uogólniał , i nie powiem że wszyscy geje to pedały a wszyscy Bi to jakieś krypto cioty Kazdy jest inny , pociągają gejów dlaczego ? - bo wiadomo że oni nie wyma@@@ą nadgarstkami są facetami ,
co jest tylko debilnym głupim i ułomnym stereotypem niedojrzałego człwoieka , bo różni są ludzie
znam gejów którzy są bardziej męscy niż niejeden hetero
[04.05.2010] 10:43
a ja tam się wypowiem
KAŻDY gej jest bardziej męski od heterola, bo po prostu seks z kobietą jest wybitnie niemęski.
[04.05.2010] 10:52
kr_xxx
a ja tam się wypowiem (10.05.04 10:43):
KAŻDY gej jest bardziej męski od heterola, bo po prostu seks z kobietą jest wybitnie niemęski.

kocham Cię
[04.05.2010] 12:42
idź sie chłopie
a ja tam się wypowiem (10.05.04 10:43):
o z pewnością , ten co wyma@@@e nadgarstkiem i mówi ty brutalu gdy kopniesz puszkę jest bardzo męski wam dzisiaj coś yebnęło na mózg
[04.05.2010] 14:27
w łeb sie puknij
idź sie chłopie (10.05.04 12:42):
o z pewnością , ten co wyma@@@e nadgarstkiem i mówi ty brutalu gdy kopniesz puszkę jest bardzo męski wam dzisiaj coś yebnęło na mózg
Nie znam geja, który by się tak zachowywał. Tak zachowują się tzw. ciotki i jest to margines, może 5% całości, na pewno nie więcej. Reszta to faceci bardzo męscy, po których nigdy byś nie powiedział, że są gejami, bo po prostu homoseksualiści z natury szukają w drugim mężczyźnie MĘŻCZYZNY, a to wyklucza u nich feminizację. A ciotek po prostu przeważnie geje nie lubią i nie trawią tak samo, jak i heteroseksualiści. To nie nam coś "yebnęło na mózg". To ty jesteś przeżarty stereotypami. Przejrzyj w końcu na oczy.
[04.05.2010] 14:55
ee no ja nie kierowałem tego
w Twoją stronę ale : - coraz więcej tych "pedałów' - ciot
- geje są na wymarciu
- cioty to ok 20 % homo
- faktycznie rzadko który facet homo lubi cioty - a fee !
- szukają te pedalskie istoty tylko sexu i sponsoringu *sorry że Cię uraziłem
choc faceta nie miałem , ale obserwuuję to środowisku i rzygać mi się chce
[04.05.2010] 14:58
Geje nie sa na wymarciu
stanowczo protestuję. Taka teoria nie znajduje potwierdzenia w faktach. Istotnie, odsetek mężczyzn sfeminizowanych jest nieco wyższy, ale dotyczy to w równym stopniu homo-, co i heteroseksualistów (obserwacje nie tylko własne). Geje po prostu nie afiszują się ze swoim homoseksualizmem, stąd są niezauważalni w tłumie.
[04.05.2010] 15:05
jesli chodzi o
Geje nie sa na wymarciu (10.05.04 14:58):
stanowczo protestuję. Taka teoria nie znajduje potwierdzenia w faktach. Istotnie, odsetek mężczyzn sfeminizowanych jest nieco wyższy, ale dotyczy to w równym stopniu homo-, co i heteroseksualistów (obserwacje nie tylko własne). Geje po prostu nie afiszują się ze swoim homoseksualizmem, stąd są niezauważalni w tłumie.

metroseksualnych hetero - to masz rację coraz więcej lalusiów w rurkach z ruszającym się tyłeczkiem [robia to lepiej niż baby] Ciekawe gdzie ja mam znaleźć geja a nie pedała
pedałów dużo na fellow i na czaterii normalnych chyba w życiu prywatnym , no ale znam paru - fajni ludzie , ale wygląd się liczy i to mnie odrzuca ... już biwi pisał o tym w wątku o facetach BI
[23.02.2011] 03:09
Pończosznik
Ja np. pochwalam autora. Mam takie same jazdy jak on. Mam żonę, dziecko....ale jak tylko mam możliwość to wchodzę na czaterie i umawiam się z różnymi facetami. Starszymi. Tylko po to by uprawiać z nimi seks ubrany w damskie ciuszki. Pończochy, stringi, szpilki. I wiecie co? To naprawdę ich kręci. To że mogą mnie w łóżku totalnie oddanego osobnika który wygląda i zachowuje się jak rasowa kobietka. Ba! Kobietka która jest im całkowicie posłuszna......a to że i ja to kocham to tylko pomaga tej symbiozie....pozdrawiam wszystkich facetów którzy lubią chłopscow w pończoszkach
[26.02.2011] 02:10
KRK,.,
Jest chetny na moja propozycje?TYLKO malopolska xxxwww123@poczta.fm
[27.02.2011] 14:37
zonaty26
ile masz lat??
[01.03.2011] 13:18
taki.właśnie.starszy.facet
Pończosznik (11.02.23 03:09):
Ja np. pochwalam autora. Mam takie same jazdy jak on. Mam żonę, dziecko....ale jak tylko mam możliwość to wchodzę na czaterie i umawiam się z różnymi facetami. Starszymi. Tylko po to by uprawiać z nimi seks ubrany w damskie ciuszki. Pończochy, stringi, szpilki. I wiecie co? To naprawdę ich kręci. To że mogą mnie w łóżku totalnie oddanego osobnika który wygląda i zachowuje się jak rasowa kobietka. Ba! Kobietka która jest im całkowicie posłuszna......a to że i ja to kocham to tylko pomaga tej symbiozie....pozdrawiam wszystkich facetów którzy lubią chłopscow w pończoszkach
...ciekawe z jakiego jesteś miasta.
Mnie to właśnie kręci : oddający się bezgranicznie młodszy, żonaty w miarę męski, i kulturalny, ale "zmiękczony" jakimś dodatkiem damskim. Chciałbym z Tobą takiej właśnie "symbiozy"
...a może się znamy??
fajny,starszak
[05.03.2011] 07:36
pończosznik
wiec podaj mi swoj mail to sobie popiszemy na spokojnie.......pończosznik
[05.03.2011] 13:20
mario.mario
Ja tez mialem taka podobna przygode. Kiedys bylem na wakacjach u wujka i cioci i pracowalem tam na budowie. Poznalem tam starszego pana kolo 50 ktory pokazywal facetom na budowie fotki swojej zony. Kiedys zaprosil mnie do domu jak jej nie bylo i pokazal fotki oraz noszona bielizne. Zaczalem walic, powiedzial zebym sie rozebral i i ubral jej ponczochy, majtki i stanik....on sie rozebral i jego fiut byl gruby i duzy...patrzyl na mnie i pozniej kazal mi wziac mu do buzi....nie zrobilem tego...polozyl sie na mnie i pocieral fiutem o moje posladki...spuscil mi sie na pupe....a ja w posciel....Nigdy wiecej nie mialem juz do czynienia z facetem ale teraz wiem ze tego chce co opisalem...Znajdzie sie Pan ktory mnie ubierze w ciuszki zony i kaze wziasc do buzipojezdzi penisem po pupie?Ja Mlody, atrakcyjny, ze slaska
[14.03.2011] 08:15
chyba inny
witam chcialbym by mie dorwal facet jak bym byl ubrany w damska bielizne .a potem zrobil zemie sluzaca
[06.05.2012] 15:32
Mial  Mial@tlen.pl
Nie mialem stycznosci z zonatym ale damskie ubrania nie so mi obce i chentnie bym z panem pofiglowal z przebraniem
[07.05.2012] 13:06
paulaand
Może dla tzw. prawdziwych gejów nie będę atrakcyjny. Ale nie zmieni to faktu, że uwielbiam zakładać na siebie damską sexowną bieliznę i wczuwać się w rolę kobiety. Tak ubrana chciałabym pokazać się jakiemuś panu i chciałabym być przez niego wykorzystywana. Jeśli więc znajdzie się tu ktoś chętny, to z przyjemnością przyjmę jego zaproszenie. Jestem z Trójmiasta. Mam 38 lat i wyglądam w przebraniu atrakcyjnie. O szczegóły możesz zapytać mnie w mailu paula-and@wp.pl
[07.05.2012] 21:10
Mial  Mial@tlen.pl
Jestes kobieta czy facet
[28.05.2012] 08:19
scorpio
Witam,
Jestem ze Śląska, ale dużo jeżdżę - głownie Kraków, Dębica, Rzeszów, Łańcut. Mam 32 lata, jestem żonatym bi. W seksie MM - niewielkie doświadczenie. Szukam dyskretnego chłopaka - może być zupełnie niedoświadczony. Masz niezrealizowane fantazje (np. damskie ciuszki), chcesz spróbować 1 raz - daj znać. Jestem dyskretny, dbam o zdrowie i higienę - i tego samego wymagam od Ciebie. Jesteś zainteresowany - pisz: scorpiosc@o2.pl Pozdrawiam
[08.10.2012] 09:21
dla-ciebie@tlen.pl  dla-ciebie@tlen.pl
tezbyl bym chetny zajac sie jakims fajnym chlopakiem
[07.03.2014] 20:02
wowow
Ja chętnie poznałbym żonatego kolegę bi z warszawy
fubbal9000@interia.pl
[17.09.2014] 12:42
bi przystojny
Chcialbym poznać żonatego bi ze świętokrzyskiego!kielce i okolice.Ja przystojny meski brunet lat 28l,szczegoly na maila lplp0@op.pl.
[18.09.2014] 12:23
vurniter
Wyznaję zasadę, że życie jest krótkie i należy wszystkiego w seksie spróbować. Nie powiem, że mam nudne życie erotyczne ze swą żoną. Oboje zabawiamy się w ten sposób, że ubieramy się w seksowną bieliznę, ja oczywiście używam bielizny żony. Robimy z zabawy zdjęcia i filmy które zamieszczamy na jednym z portali. Otóż tak się zdarzyło, że nasze zdjęcia zauważyła jedna osoba. Pisał mi cały czas wiadomości, że chce się ze mną spotkać. Początkowo odmawiałem lecz w końcu skusił mnie tym, że chce poczuć mój wytrysk w ustach czego moja mi nie robi mówiąc, że na smak spermy ma odruch wymiotny. Oczywiście postawiłem dwa warunki, pierwszy, że ma mieć również bieliznę na sobie, zaś drugi, że ma mieć wygolonego kutaska. Zresztą miał bo go również widziałem na zdjęciach. Powiem, że zabawa była super, a tak wyśmienicie mi ssał, że moja powinna się od niego nauczyć. Fakt, że również skusiłem się zobaczyć jakie to jest uczucie lecz jeszcze bez finału w swoich ustach. No cóż jak raz się spróbowało to później były kolejne spotkania. Nie mam jakichkolwiek wyrzutów sumienia.
[18.09.2014] 15:48
bambitv@o2.pl
Kocham sie przebierac poprostu to lubie ale jak mialbym to zrobic to chyba wybralbym heterosexsualnego faceta bambitv@o2.pl
[04.07.2016] 09:10
Aaabbb
Witam Panowie,
Mam 26 lat, jestem w związku z kobietą, szukam normalnego, niedoświadczonego faceeta w podobnej sytuacji do męskiej przyjaźni opartej na zaufaniu oraz z czasem do czegoś więcej mój mail aaa.bbb26@o2.pl warszawa
[04.07.2016] 22:35
golas90
Nie czuję się zaburzony, ale czuję się biseksem. Od dawna chciałbym spróbować takiej zabawy ze starszym od siebie najlepiej 40+ (sam mam 25lat), który najlepiej tez by był w tych klockach niedoświadczony, ale miał głowę pełną takich fantazji. Zaprasza do siebie, przebiera lub rozbiera i bierze jak swoją własność, długo, z lekka dominacją i nie jeden raz. Fantazja jak fantazja

1 2
 » Odpowiedz na ten temat