o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

makijaż permanentny kurs

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[16.10.2014] 10:31
renatajagoda2
Ja odbyłam taki kurs w Bitekpolska. Bardzo miłe Panie i wszystko dokładnie tłumaczą. Jeżeli chcecie więcej informacji to proszę: biotekpolska.pl/szkolenia/ Pozdrawiam
[18.10.2014] 11:46
luddomirska
Sprawdzcie sobie te najróżniejsze kursy w Cosinus http://www.cosinus.pl/warszawa/oferta/kursy- zawodowe/
Spokojnie wlasnie znajdzeice tutaj ten odpowiedni dla siebie.
[06.11.2014] 14:36
etttnaaa
Ja nie uważam ze szkoły poliecealne sa gosze, daja wieksza swobode i dzięki nim mozemy skończyć kilka kierunków. Warto się temu bliżej przyjrzeć, szczególnie jesli chodzi o Cosinus.
[14.11.2014] 10:01
crazyGirl
Nikt nie sprecyzowałam miejsca, a ja chętnie się wypowiem. Na szkoleniu z zakresu makijażu permanentego byłam w Centrum Szkoleniowym Corio w Poznaniu (adres strony jakby ktoś potrzebował to bodajżewww.coriocs.pl )i muszę przyznać, że bardzo profesjonalnie to prowadzą - zapewniają osoby na których ćwiczymy i profesjonalne materiały szkoleniowe, o dobrej atmosferze nie wspomnę! Teraz wybieram się na kolejne szkolenie do nich!
[09.12.2014] 15:08
lizzkowa
Dla mnie właśnie to bylo najlepsze rozwiązanie kiedy po polonistyce zrobiłam kierunek z kosmetyki w Cosinusie. I dzieki temu potem tez wreszcie zanalazłam jakąś ludzką prace.
A i mam przy okazji też duzo klientek.
[31.03.2020] 15:25
[15.01.2015] 18:19
barkuszzka
To prawda, taka szkoła jak Cosinus na pewno otworzy nam drzwi do kariery - w fachu takim jaki chcemy.
[13.02.2015] 01:48
kaszmir024
A ja kosmetyke robiłam na kursie w http://www.zdz.lodz.pl/ i barzo mi sie to przydało. Udało mi sie znalezc pracę w zawodzie i jestem bardzo zadowolona! wreszcie robie to co lubie.
[24.02.2015] 14:20
dominika_kkl
Zawsze warto jesli jest to spełnienie naszych marzeń i kiedy powaznie myslimy o taki zawodzie na przyszłość, wówczas spokojnie mozemy wybrac własnie taki kierunek.
[28.02.2015] 11:40
anastazzzzja
Mnie teraz bardzo zachęcaten kierunek o którym piszecie.Brzmi naprawde dobrze i chciałabym chyba własnie chyba sie na niego skusić
[13.03.2015] 14:14
jankaobasaka
Ja byłam na kursie w tym salonie: http://www.perfect-glamour.pl/ prowadzi go pani Marzena Kotowska. Niesamowita kobieta, ma mega wiedze na temat makijazu permanentnego.
No i zajecia są fajnie prowadzone, praktycznie same cwiczenia.
[21.03.2015] 18:34
Olgafilip5498
Ja polecam zainwestować w kosmetyki dobrej marki, np. Guerlain czy Clarins. Wcale nie oznacza to wydania majątku - ja znalazłam je w okazyjnych cenach na perfumeriawiki.pl
[23.03.2015] 13:28
Rozza
Hej dziewczyny, od pewnego czasu myślę nad podniesieniem swoich kwalifikacji i skorzystaniem z kursu, powchodziłam w te wasze linki i widzę, że Perfect Glamour jest z Wrocławia tj. mojego miasta Możesz janka coś więcej napisać na temat certyfikatu? Może przedzwonię do nich, ale jak ktoś coś wie jeszcze n temat szkoleń we Wrocławiu to proszę informować mnie, będę wdzięczna
[23.04.2015] 18:44
olga44
wydaje mi się, że certyfikat po prostu potwierdza twoje umiejętności w danym zakresie, ja mam z salonie pare certyfikatów żeby klientki wiedziały, że się szkolę, dokształcam itd.
[07.05.2015] 20:54
elllizka89
No faktycznie,taka szkoła policealna jak Cosinus w której mozna zrobic takie kursy w 100% jest idealnym rozwiazaniem moim zdaniem.
[08.05.2015] 15:20
jadzia92_393
moja siostra chodziła na kurs wizażu i charakteryzacji do tej szkoły http://www.studiosztuki.pl w warszawie . Podobno ciekawe zajęcia i niedrogo. Ona potrafi zrobić nie tylko taki zwykły makijaz np. na wesele, ale np. charakteryzacje jak do filmu. Nawet malowała kiedys jakiś aktorów do filmu.
[22.05.2015] 11:10
fiołka
W Artystycznej Alternatywie w Krakowie na Piłsudzkiego są dobre kursy kosmetyczne, makijaż, wizaż, stylizacja, charakteryzacja, można sobie przejrzeć nawww.artystyczna-alternatywa.pl sporo tego jest, koleżanka z klasy robiła tam kursy i bardzo poleca
[27.05.2015] 01:13
elizka
Certyfikaty są istotne bo to jakies świadectwo, że się ukończyło dany kurs i ze się ma jakąs umiejętność. W perfect glamour z tego co słyszałam od koleżanki (sama tez mam zamiar jechac na taki kurs) się cwiczy na fantomach i na żywych osobach pod okiem szkoleniowca (wg mnie duzy plus, ze się realnie robi te makijaże a nie tylko sucha teoria)
[18.06.2015] 23:21
cecccylia98
O Cosinusie jednak się najwięcej chyba mówi, chociażby dlatego że to jednak bezpłatna szkoła. A w czasach kryzysu to raczej dla młodzieży jest bardzo ważną rzeczą.
[22.06.2015] 15:33
tamaras
Ja szkoliłam się (i szkolę dalej) w New Look w Warszawie. Szkolenia na bardzo wysokim poziomie, indywidualne, dużo zajęć na modelkach (już od pierwszego dnia). Pierwsze szkolenie kosztowało coś koło 4 tys, no ale do Cosinusów to nawet nie ma co porównywać. Masz swoją instruktorkę, odpowie na każde pytanie, wszystko na spokojnie pokaże, wytłumaczy - sporo można się nauczyć.
[08.08.2015] 12:22
Zeste
http://permanentny.com - Tu znajdziesz kursy z makijażu peramamentnego na wysokim poziomie.
[10.08.2015] 15:52
LadyDajana84
Potwierdzam - szkolenia w New Look w Warszawie są mega profesjonalne. Bardzo dużo praktyki, no i indywidualne zajęcia.
[25.08.2015] 20:41
lujjkowa66
Nie nie płacisz za tą szkołe, jedynie za kolejny egzamin który nie uda się Tobie zdać. Na pewno jesli bedziesz sie uczyć sumiennie to bez problemu podejdziesz do matury. Zresztą możesz również iśc w tej właśnie szkole na kursy maturalne.
[28.08.2015] 15:01
malwacosmetic
Ja jestem po kursie w new look. Ogolne wrażenia bardzo dobre - od razu uczyłam się na modelce, instruktorka była ze mną non stop, więc mogłam dużo pytać. Fajnie, że jedna instruktorka jest przypisana tylko do jendej kursantki - nie wyobrażam sobie takiego szkolenia w grupach.
[29.08.2015] 18:11
looornetka
Wielu moich znajomych z kolei wybiera szkoły policealne. Taka najbardziej popularną jest Cosinus i mysle ze spokojnie własnie mozna rozważyć wybór odpowiedniego i interesującego nas kierunku.
[15.09.2015] 23:54
biniasxxx
Dokładnie, to jest wlasnie mysl. Takie kursy nie sa drogie a szkoła Cosinus jest bardzo znana i popularna, wiec zawsze jesli nas akurat to interesuje to mozemy zrobić tutaj coś dla siebie.
[21.09.2015] 00:39
izzzakońska
A moze zerkniecie na ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=pic1Nlnppq8
Mysle ze jest zachecajacy jesli chodzi o Cosinusa.
[29.09.2015] 00:30
lili2592
Jestem po kursie makijażu permanentnego w centrum szkoleniowym New look. Nie polecam, strata pieniędzy . Jeżeli płaci się taką sumę oczekuje się 100% uwagi. Pani Ania, która mnie uczyła ciągle była zajęta swoim telefonem , zostawiala mnie sama z modelkami nie kontrolując czy wykonuje to prawidłowo. Na koniec nie dostałam certyfikatu . Kurs kosztował mnie 4000zl.
[01.11.2015] 11:32
jowita22
Ja tam wybrałem informatykę w Cosinusie i uważam ze to naprawde nie jest coś złego, a wrecz odwrotnie, własnie mozna w przeciągu 2 lat skończyć interesują.
[02.11.2015] 08:00
lalka8889
Kiedy ja zaczynałam swoją przygodę z makijażem/wizażem to również poszłam na kurs ale po jego zakończeniu czułam niedosyt (chyba lipny kurs) kupiłam w Matras książkę o makijażu od Pani Agaty W. Nadal mam tą książke w domu i teraz rozumiem , że zanim praktyka to czytanie , czytanie , czytanie. Wiedza na pierwszym miejscu. Pozdrawiam
[05.11.2015] 17:34
Kimmy
Widzę że ktoś już tutaj wspominał o Perfect Glamour we Wrocławiu. Ja tam robiłam kurs makijażu permanentnego I i II stopnia. Teraz też u nich przymierzam się do tego paramedycznego (najbardziej zależy mi tu na maskowaniu plam bielactwa). Bardzo dużym plusem jest to że tam taka grupa szkoleniowa to góra 2 osoby. Teraz jak każdy dla zysku chce upchać jak najwięcej to naprawdę rzadkość.

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat