o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

makijaż permanentny kurs

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[09.01.2013] 14:55
luiza3334
dorrrotka9 (12.12.08 22:01):
Zawsze mozna równiez spróbowac swoich sił na takim kursie http://cosinus.pl/Miasto/Warszawa/Kursyzawod owe.aspx
Zwłaszcza ze Cosinus cieszy się dobrymi opiniami.

W cosinusie mozecie teraz też skończyć kurs makijazu, przedłużania rzęs...Myslę ze tutaj równiez kazda z nas znajdzie dla siebie coś naprawdę fajnego jesli chodzi o kształcenie się.
[17.02.2013] 00:19
hakkotka
Moja koleżanka jest tam na kosmetyce i co jest na pewno wielkim plusem, nie musi kupowac kosmetyków dodatków, tylko wszystko zapewnia szkoła.
[19.03.2013] 09:15
bylam u pasjonatki
Bylam na kursie makijazu permanentnego w Goleniowie z urzedu pracy p Kasia bardzo mila cierpliwa robi to z pasja ...Ja jestem mega zadowlona,kurs 5 dniowy cena 2,5 tysiaca duzo modelek w roznym wieku czyli nauczylam sie jak sie robi na babci a na 18latce [ jest troche inaczej] .Pigmanty na jakich p Kasia pracuje to swiss color lub perebau
Maszynka Hebe moim zdaniem to dobry start zawsze moge dzwonic mamy dobry kontakt.
Ania
[23.03.2013] 19:17
niezadowolona8888
Zrobiłam sobie usta w Looksus jakiś czas temu od razu po otwarciu. Zanim jednak zdecydowałam się na zabieg, długo czytałam opinie na róznych forach.
W końcu poszłam do tak zwanej "renomowanej kosmetyczki " , o wiele droższej niż inne !!! Wolałam więcej wydać kasy , aby nie mieć problemów jakie własnie mam !!!! Bo teraz jestem strasznie niezadowolona !!!
Przede wszystkim zależało mi na tym , aby makijaż ten był naturalny. Nie chciałm , aby kontur był zbyt wyraźny i rzucał się w oczy. O tym wszystkim poinformowałam swoja kosmetyczkę.
A jak jest ???
Konur jest ostry i bardzo ciemny , jakbym wymazała się brązową konturówką !!! Wypełnienie ust jest w o wiele jasniejszym kolorze i teraz po roku nie ma już po nim prawie śladu, natomiast te krechy są nadal takie straszne !!!!
Zaraz po zabiegu chciałam , aby zniwelowała mi kosmetyczka taką wyraźną róznicę pomiędzy konturem , a wypełnieniem , ale powiedziała mi , że się nie da !!!!
Poradziła za to , aby kupić sobie pomadki kryjące firmy MAXFACTOR. Co miałam zrobić , aby nie straszyć ???
Od roku kupuję te pomadki dwa razy w miesiącu i przykrywam to co zchrzaniła kosmetyczka.
Muszę dodać że kosztują one bagatelka 50 zł , więc co miesiąc stówka mi idzie na to !!!!!!!
Co mam zrobić ???
Może dziewczyny wiecie , czy można jakoś zaradzić i zniwelować te krechy ??
[24.03.2013] 19:30
Martyna8787
WItam chciałam przestrzec wszystkie chętne dziewczyny na makijaż permanentny u P KAsi Kalinowskiej w Looksus Goleniów co prawda gabinet ładny zdjęcia na fb chyba wystawione jako najlepsze bo ja tez się skusiłam pojechałam na brwi jedną brew mam wyżej drugą niżej do tego są nienaturalnie grube a zależało mi na tym zeby nie wyglądało to sztucznie jestem załamana miał być brąz wyszły czarne!!! pojechałyśmy z koleżanką której po makijażu kresek górnych wyszedł jej siniak koło oka który do tej pory nie schodzi a mineło jużkilka miesięcy wygląda jakby się rozlał pod skóra barwnik nie wiem każdego jest to decyzja ale moim zdaniem jakies prace napewno jej wyszly u tylko te wrzuca na strone ja na pewno nie polece!!!!!!!!!11
[31.03.2020] 09:19
[26.03.2013] 21:43
Robaczyca1
Nie polecam Looksus w Goleniowie poszłam na kurs z urzedu dziewczyna wszystko robi na próbkach nie umie robic prostych brwi do salonu wchodzi sie po jakis przedwojennych schodach tragedia!
[09.04.2013] 14:39
anetka299  anetka299@tlen.pl
Ja robiłam kurs w Koszalinie w Europejskiej Akademii Szkoleniowej Aleksandry Góreckiej. Bardzo fajne szkolenie, bardzo dużo się tam nauczyłam. Fajnie to wszystko było przekazane i uważam że naprawde warto sie tam udać na szkolenie. Bardzo duzo zajęć praktycznych na modelkach pod okiem Pani Oli i dużo uzytkowej wiedzy teoretycznej Naprawde warto.
[15.05.2013] 19:14
drobnaniunia
Hej dziewczynki Ja mam ten sam problem . zrobiłam sobie makijaż pernamentny brwi w Looksus w Goleniowie u P Katarzyny*** . Prosiłam o brwi o bardzo delikatnym odcieniu grafitowym - delikatnie szarym. Nawet przyszłam do kosmetyczki z pomalowanymi brwiami w takim kolorku w jakim chciałam brewki. Mam jasne włosy blond niestety nie mogłam zrobić jasnych brązowych brwi ,ponieważ moje naturalne brwi maja odcień dosyć ciemny. Naturalnie jestem szatynka i mam ciemną oprawę oczu. Kształt też miał być delikatny. Namalowała mi wstępnie brwi na próbę . Pokazała mi dwa sposoby, tzn. na jednym łuku brwiowym zrobiła mi wyżej łuczek , a na drugim niżej . Oczywiście wybrałam ten nizej ,poniewaz był bardziej zblizony do mojego naturalnego. Pozniej przystapiła do narysowania ostatecznych konturów brwi. Robienie makijau mnie strasznie bolało. Tatuaz ,który mam na stopie to przy tym smyranie !!! Jak skończyła to sie przeraziłam. Były takie czarne ,a brwi znacznie wyzej niz mówiłam . Ale pocieszała mnie ,ze po 2 -3 tygodnach jak zejda strupki to makijaz bedzie taki o jaki prosiłam. Mineło juz tyle czasu, a brwi sa czarne. Kształt brwi tez mi sie nie podoba. Łuczki zrobiła mi znacznie za wysko !!! Tak bym chciała sie ich pozbyć !!!! Codziennie jak sie maluję to staram sie je troche przypudrować, aby wydawały sie jasniejsze,ale i tak rzucaja sie tak strasznie w oczy !!! Gdyby chociaz kształt był taki o jaki prosiłam to zniosła bym ten odcień,ale nie podoba mi się nic. Strasznie mnie postarzaja . Wcześniej kazdy mi mówił,ze miałam taką dziecinna bużkę , a teraz... Proszę jeśli znacie jakieś salony w woj.łózkim , w którym mogłabym usunąć takie brwi to błagam o pomoc!!!! Skorzystałam z usług tej kosmetyczki ,poniewaz jakis czas wczesniej brwi robiłą u niej moja kolezanka i jej zrobiła naprawdę ładne. Tylko,ze ona ma czarne włosy takze jej brwi pieknie wygladaja !! Teraz po takim czasie wydaje mi sie ,ze ta kosmetyczka nie miała zbyt wielu farbek i wcale bym sie nie zdziwiła jakby ta sama farbka zrobiła moje "jasnoszare" , a kolezance czarne !!!! Jestem załamana !! Proszę o pomoc!
[16.05.2013] 10:08
Cała Wymalowana
ja jestem świeżo po kursie w Perfect Glamour we Wrocławiu, u Marzeny Kotowskiej. ogólne wrażenia bardzo przyjemne, miła i profesjonalna atmosfera. wszystko było bardzo dobrze zorganizowane i bardzo kameralnie - na kursie były tylko 2 osoby (razem ze mną , no i widać, że pani Marzena na tych kursach zęby pozjadała. nierzadko uprzedzała nasze pytania i wątpliwości. używałyśmy sprzętu OREADE LASER II BioEvolution i barwników BIOTOUCH Internationale USA, także jakość wyposażenia była na najwyższym poziomie.
[16.05.2013] 15:47
robbinkowska
Ile taki kurs moze trwać ?
Pytam jesli chodzi o szkoły policealne- np. w Cosinusie ?
I ile taki kurs kosztuje?
[05.07.2013] 12:26
Cała Wymalowana
Zależy o jakim kursie mówimy szkolenie z makijażu permanentnego obejmuje kilka stopni. Zaczyna się oczywiście od pierwszego stopnia, w Perfect Glamour kurs trwał 3 dni. Najpierw teoria: nauka obrysów kształtu brwi, wykonania kresek, doboru barwników, także korekty źle wykonanych makijaży. Na końcu praktyka próbny makijaż wykonuje się na modelach. W Prefect Glamour całe szkolenie jest starannie zaplanowane, powoli wdraża się w techniki makijażu permanentnego. A cena.. Wysoka, bardzo wysoka, ale warto wszystko profesjonalnie i przy użyciu renomowanych kosmetyków.
[18.12.2013] 12:31
malomowna
Jestem bardzo ciekawa jak się przekłada teoria na praktykę na tych szkoleniach. Czy jest rzeczywiście tak, jak piszecie.
[01.03.2014] 19:51
Sylwia99
Ja zrobiłam kurs makijażu permanentnego w Koszalinie u Pani Aleksandry Góreckiej. Jest ona najlepszą specjalistką w Polsce w tej dziedzinie. Zajęcia prowadzone są w milej atmosferze, naprawdę można się bardzo dużo nauczyć. Polecam wszystkim Europejską Akademię Szkoleniową, wszelkie informacje są dostępne na stronie http://www.akademia-szkoleniowa.pl/
[08.03.2014] 14:26
bea12346  bea12346@tlen.pl
Zapraszam do mojej galerii http://beauty.interremi.com/. Chroń mnie Boże przed lingeristkami po 30 godzinnym kursie teoretyczno praktycznym , z czego praktyka to zakup maszynki. Ale dobrze ,że takie kursy są , osoby które umieją robić korekcję źle wykonanych brwi mają pełne ręce roboty, zapraszam do poczytania artykułów na ten temat na moim blogu. W 2-3 dni możesz nauczyć się jedynie obsługi wózka widłowego , a nie makijażu permanentnego. Lingieristka ma upiększać twarz kobiety , a nie ją oszpecać . W ciągu 30 godzin możesz nauczyć się tylko tego drugiego Kurs makijażu zaczyna się od wizażu, czyli od doboru kształtu brwi, konturu oczu i ust do twarzy , oraz nauką rysowania poszczególnych konturów. Np. jest 10 podstawowych kształtów brwi , i trzeba umieć je dobrać i narysować na konkretnej twarzy tak ,żeby były jednakowej długości ,na jednym poziomie, identycznego kształtu i krzywizny łuków były takie same. Tego i całej teorii uczy się w formie e lerning . Nie nauczycie się tego w jeden czy dwa dni. Na to potrzeba wiele godzin ćwiczeń z profesjonalnymi materiałami. Potrzebne są lekcje praktycznego rysowania elementów Makijażu Permanentnego . Żeby wykonać MP trzeba narysować brwi na twarzy pisakiem. Dopiero po rysunku pisakiem , rysuje się makijaż maszynką. Jak ktoś nie umie narysować poprawnie brwi pisakiem to nie może zrobić tego poprawnie maszynką , bez względu na jej cenę .Kurs e-llerninge polega na wykonywaniu lekcji grafiki na twarzy pisakiem pod okiem instruktora online. To co do tej pory przeczytałaś(eś) to nie jest mój wymysł tak to funkcjonuje miedzy innymi w USA - bierz przykład z lepszych , a nie przyrównuj się do gorszych . Dla początkującej lingieristki czas wykonania MP to około 3 -4 godzin , dlatego kurs musi trwać około 30 godzin !!!PRAKTYCZNYCH!!! . Uczennica musi zrobić samodzielnie minimum po 2 MP każdego elementu , żeby mogła samodzielnie bez obaw wykonywać MP .
Masz pytanie pisz beauty@interremi.com .
Pozdrawiam miłego końca tygodnia Beata bea12346
[21.03.2014] 12:24
harlea
Mi zależy najbardziej na szkoleniu z permanentnego, na którym używa się pigmentów marki Biotouch. W necie wyszperałam info, że wrocławski salon Perfect Glamour prowadzi takie szkolenia. Wiecie coś może o innych salonach?
[30.03.2014] 21:59
Nowak40
Co prawda nie wiem czy mają tam kursy makijażu permanentnego, ale mogę polecić szkołę Beauty Box. Kurs wizażu przeprowadzany jest na wysokim poziomie. Dobra jakość i cenowo też bardzo przystępnie. Także zainteresujcie się bo może mają tam też takie kursy.
[02.04.2014] 12:58
nninkaa
harlea (14.03.2014.21 12:24):
Mi zależy najbardziej na szkoleniu z permanentnego, na którym używa się pigmentów marki Biotouch. W necie wyszperałam info, że wrocławski salon Perfect Glamour prowadzi takie szkolenia. Wiecie coś może o innych salonach?

Tak, zgadza się. W gabinecie Perfect Glamour przeprowadza sie autorskie szkolenia marki Biotouche. Przebieg szkolenia jest dokładnie opisany w skrypcie, który dostajesz od właścicielki salonu. Znajdziesz tam m.in. informacje o technikach wykonywania makijażu, mieszaniu pigmentów, kolorometrii.
[26.04.2014] 20:23
Madziulka03
A ja zdecydowałam się zrobić kolejny kurs u Pani Aleksandry Góreckiej. Organizuje ona kursy nie tylko w Polsce, ale również np.w Hadze i w UK.Pracuje na nowoczesnym sprzęcie i barwnikach dobrej jakości. Bardzo dużo nauczyłam się na pierwszym kusie, ale chcę jeszcze opanować permanentny metodą 3D i wiem,że kolejny raz dobrze zainwestuje pieniądze, tym bardziej,że kusy są tam teraz dofinansowywane z Urzędu Pracy. Pozdrawiam
[09.05.2014] 12:53
Magdafka
Madziulka03 (14.04.2014.26 20:23):
A ja zdecydowałam się zrobić kolejny kurs u Pani Aleksandry Góreckiej. Organizuje ona kursy nie tylko w Polsce, ale również np.w Hadze i w UK.Pracuje na nowoczesnym sprzęcie i barwnikach dobrej jakości. Bardzo dużo nauczyłam się na pierwszym kusie, ale chcę jeszcze opanować permanentny metodą 3D i wiem,że kolejny raz dobrze zainwestuje pieniądze, tym bardziej,że kusy są tam teraz dofinansowywane z Urzędu Pracy. Pozdrawiam

A jak duże jest dofinasowanie do kursów? Chciałabym pójść na kurs do Pani Aleksandry Góreckiej. W Koszalinie jest bardzo znana, ale i nie tylko. Tak jak piszesz także poza granicami naszego kraju. Moje znajome kosmetyczki bardzo sobie chwalą zajęcia u niej. A Wy jakie macie zdanie? Może, któraś jeszcze była?
[14.05.2014] 20:22
fationeks
Moim zdaniem kazda szkoła jest odpowiednia w której mozemy tak naprawde też nauczyć sie tego co chcemy potem robić w przyszłości.
[30.05.2014] 14:20
harlea
nninkaa (14.04.2014.02 12:58):
harlea (14.03.2014.21 12:24):

Tak, zgadza się. W gabinecie Perfect Glamour przeprowadza sie autorskie szkolenia marki Biotouche. Przebieg szkolenia jest dokładnie opisany w skrypcie, który dostajesz od właścicielki salonu. Znajdziesz tam m.in. informacje o technikach wykonywania makijażu, mieszaniu pigmentów, kolorometrii.

Rozumiem, że byłaś na tym kursie? Możesz w skrócie (albo i nie) opisać jak wygląda to mieszanie pigmentów?
[11.06.2014] 10:03
sunnyday
Największym problemem większości tych kursów jest właśnie skoncentrowanie się na teorii, a nie na praktyce.
Są kursy, które polegają tylko i wyłącznie na tym, że jakaś baba przyjdzie i ględzi o pigmentach, technikach. Zero praktyki!
[17.06.2014] 17:29
Emma30
Robiłam taki kurs w Koszalinie u pani Aleksandry Góreckiej. Naprawdę świetnie przekazuje wiedzę. Wiele przykładów z życia jeśli chodzi o wykonywanie makijażu permanentnego.
[27.08.2014] 16:57
ma---rlenaa
Zgadzam sie z Tobą. Najgorsze to iśc na studia, bo one sa modne i mama bedzie z tego powodu zadowolona. A to nie działa tak. Własnie jak piszesz nawet Cosinus- czyli szkoła policealna rewelacyjnie sie tez tutaj moze sprawdzić. Oby tylko były chęci do nauki
[28.08.2014] 09:14
krupagabryska
Cześć dziewczyny. Ja się zapiałam na kurs makijażu permanentnego do Biotekpolska. Dopiero zaczynam od przyszłego tygodnia więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć, ale kurs nie jest drogi, panie wydają się bardzo sympatyczne więc mam nadzieję że będzie ok Zdam relacje po poniedziałku trzymajcie kciuki !
[28.08.2014] 23:46
sarahalicka
Ja odbyłam kurs u Pani Aleksandry Góreckiej. Nie były to jakieś zajęcia prowadzone za przeproszeniem " na odwal", tylko konkretna teoria i dużo praktyki. Wykonywało się makijaż na modelkach i sporo czasu poświęcało m.in. na dobieranie barwników. Ponadto nie było mowy o jakimś wciskaniu sprzętu do permanentnego. Do tego małe grupy i świetna atmosfera jak dla mnie rewelacja
[23.09.2014] 18:34
sesese
ma---rlenaa (14.08.2014.27 16:57):
Zgadzam sie z Tobą. Najgorsze to iśc na studia, bo one sa modne i mama bedzie z tego powodu zadowolona. A to nie działa tak. Własnie jak piszesz nawet Cosinus- czyli szkoła policealna rewelacyjnie sie tez tutaj moze sprawdzić. Oby tylko były chęci do nauki

Najgorsze to być za głupim na studia i leczyć swoje kompleksy na forum.
[23.09.2014] 18:40
sesese
bea12346 (12.09.2012.03 13:53):
Jak zwykle w Polsce, wszystko jest odwrotnie, niż na całym Świecie. Kurs makijażystki w Polsce, można nazwać kursem operatora maszynki do makijażu permanentnego + budowa skóry+ warunki sanitarne, bezpieczeństwo i higiena pracy. W dzisiejszych czasach, gdzie profesjonalną maszynką rysuje się jak długopisem po skórze, technicznego wykonania makijażu można nauczyć nawet małpę. Istotą makijażu permanentnego (MP), jest upiększenie twarzy a nie jej oszpecenie. W USA i Anglii, czy Hiszpanii kurs makijażu zaczyna się od wizażu, czyli od doboru kształtu brwi, konturu oczu i ust do twarzy , oraz nauką rysowania poszczególnych konturów. Np. jest 10 podstawowych kształtów brwi , i trzeba umieć je dobrać i narysować na konkretnej twarzy tak ,żeby były jednakowej długości ,na jednym poziomie, identycznego kształtu i krzywizny łuków były takie same. Tego uczy się w I etapie. Nie nauczycie się tego w jeden czy dwa dni. Na to potrzeba wiele godzin ćwiczeń z profesjonalnymi materiałami. Dopiero
po zaliczeniu tego etapu, zostajesz dopuszczona do drugiego etapu - Technicznego wykonania MP I ten kurs trwa dwa dni jeden dzień teorii(obsługa maszynki..)drugi praktyczne wykonanie MP brwi oczu i ust. Większość organizatorów tak zwanych "kursów MP" nie ma zielonego pojęcia, o I etapie szkolenia . Dla zainteresowanych mogę przesłać jedną z lekcji z I etapu: BRWI . E mail u góry.
Jeżeli ktoś nie wie jak wybrać profesjonalną stylistkę MP , jednym z kryteriów może być wygląd jej makijażu!!!??? Jak osoba która nie umie sobie zrobić makijażu, chce upiększyć twoją twarz!!! Istnieje możliwość korekcji źle wykonanego MP, ale pole manewru nie jest zbyt duże. "Aleksandra1111111111" jeżeli przyślesz zdjęcie brwi twojej koleżanki, to mogę podpowiedzieć co się ewentualnie da zrobić.

I jak zwykle znalazła się super bohaterka, która uratuje wszystko i wszystkich! Brawo Bea! I jeszcze się przy okazji delikatnie zareklamuje,,a co tam, bo przecież nikt tak nie szkoli jak Bea. Resztę to można do kosza wyrzucić. Tylko czy szanowna Bea wzięła pod uwagę, że jak w każdym zawodzie są ludzie którzy się do niego nadają i tacy co nie bardzo?
[26.09.2014] 10:59
Zosia_Zosia
krupagabryska albo może ktoś inny Jak było na tym szkoleniu Biotek? Myślę o kursie dla początkujących. Rozmawiałam ze znajomą, która już jakiś czas zajmuje się makijażem permanentnym i mówiła, że faktycznie jest to dosyć znana firma, wcześniej organizowali też szkolenia we Włoszech, ale ostatnio pojawiają się też w Warszawie. Ale jestem ciekawa też opinii innych
[09.10.2014] 13:11
alinamorysjka
Mam pytanie takiego typu: czy jakiś inny gabinet kosmetyczny niż Perfect Glamour przeprowadza szkolenia z mieszania pigmentów Biotouche?

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat