o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

makijaż permanentny kurs

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[23.01.2017] 11:10
paola1
Ja robiłam makijaż permanentny metodą piórkową w Corio w Poznaniuwww.coriocs.pl i muszę przyznać, że było świetnie, polecam każdemu.
[29.10.2017] 14:56
Grażyna77
Ja robiłam permanentny u pana Krzysztofa w Vici Clinic w Krakowie. Wybrałam brwi bo mam dość rzadkie swoje i chciałam osiągnąć bardziej intensywny efekt. Bardzo fajnie to wygląda. A metoda Biotek jest tak delikatna, że prawie nic nie bolało
[29.10.2017] 15:32
dobra krzysztof
bez czci i honoru z badziewnego gabinetu, możesz już wypierrdalać
[17.05.2018] 10:36
mesonda
Takie szkolenie macie w Beauty Lux organizowane.
W trybie expert aż 80h nauki, czyli sporo, ale cóż - żeby to perfekcyjnie opanować, trzeba trochę popracować. Makijaż permanentny jest tematem mocno na czasie i tym bardziej polecam zainteresowanie się nim w tym momencie.
[17.05.2018] 12:59
przyszła kosmetyczka;p
Tylko studium Kremowskiej i Perfumowskiej w Warszawie. Było wielokrotnie. Co za gamonie!
[22.09.2018] 11:50
[24.07.2018] 13:21
Agnieszka Feifer
Z moich obserwacji wynika, że popyt na makijaż permanentny wzrasta z roku na rok. Pojawia się coraz więcej klientek zainteresowanych wykonaniem makijażu, a te, które wcześniej decydowały się np. jedynie na brwi, obecnie dodatkowo wybierają kreski na powiekach i usta. Więc jeśli Panie myślą nad wybraniem zawodu linergistki, jest to doskonały moment Bardzo mi miło, że parokrotnie pojawiło się w tym wątku centrum makijażu permanentnego NEWLOOKs jako godne polecenia miejsce odbycia kursu. Jestem właścicielką NEWLOOKs i z czystym sercem mogę polecić specjalistów, którzy pracują z kursantami. Obecnie w naszej ofercie znajdują się szkolenia praktycznie ze wszystkich rodzajów makijażu permanentnego, zróżnicowanie ze względu na stopień zaawansowania. Po ich ukończeniu kursant jest przygotowany do wykonywania zawodu, może też liczyć na pomoc merytoryczną swoich nauczycieli. Wszystkie nasze szkolenia kładą nacisk na praktyczne umiejętności, szkolimy indywidualnie lub w małych - najczęściej dwu trzyosobowych - grupach. Zachęcam do poznania naszej oferty i kontaktu - z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania
[26.07.2018] 08:20
sosiedo
To prawda, ale co tutaj dużo mówić - to jest wygodne. Wybieram się w tym roku na jesieni na szkolenie z tego zakresu. Nastawiam się, że wszystko będzie w porządku, bo to po raz kolejny to samo Beauty Lux. Nie mam w tym jeszcze żadnego doświadczenia, bo robiłam jedynie klasyczne makijaże, ale spodziewam się wiele dobrego po tym kursie.
[08.08.2018] 08:08
sikondo
W Beauty Lux organizują takie szkolenie w jednym z trzech trybów, ale jak dla mnie bez doświadczenia odpada poziom zaawansowany. Czy warto wejść w ten temat? Wiele zależy od danego przypadku. Generalnie - tak. Szkolenie jest trudne, ale przechodzi się na nim dosyć swobodnie przez kolejne zagadnienia. No i rzeczywiście pilnują, żeby wszystko odbywało się jak należy.
[08.08.2018] 10:15
tywonia
przyszła kosmetyczka;p (18.05.2018.17 12:59):
Tylko studium Kremowskiej i Perfumowskiej w Warszawie. Było wielokrotnie. Co za gamonie!

No właśnie. Najlepsza w tym fachu, p. Estera z Magic Lady też kończyła to Studium!
[17.09.2018] 15:06
Imka8a
Wiem, że tam, gdzie ja wykonywałam swoje brwi uczą od zera. Nawet na ich stronie jest dokładnie rozpisana taka oferta: https://www.permanentny.com/kurs-makijazu-pe rmanentnego-optimum Dziewczyny tam pracujące mają super rękę. Na pewno można wiele się od nich nauczyć.

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat