o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

makijaż permanentny kurs

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[29.04.2010] 14:26
elodie
Szukam dobrego szkolenia z zakresu makijażu permanentnego. Znajoma wspominała coś, że takie organizują m.in. w centrum szkoleniowym New Look i zastanawiam się czy któraś z Was może taki tam kończyła i mi powie jak to wygląda?
[30.04.2010] 11:40
castana  castana@tlen.pl
Jeszcze nie byłam na tego typu szkoleniu więc chyba nie bardzo wiem, jak to wygląda. Ale jeśli szukałabyś więcej informacji na temat tego szkolenia to może zajrzysz sobie na stronkę permanentny.com tam znajdziesz wszelkie potrzebne informacje na temat tego szkolenia.
A tak swoją drogą to myślę, że taki kurs to jest bardzo dobra i pożyteczna sprawa. na pewno ci się kiedyś przyda,
a tak na marginesie, jak już będziesz po tym kursie i będziesz wykonywać makijaże to napisz, gdzie pracujesz może się do ciebie zgłoszę??
[30.04.2010] 13:17
elodie
Żeby zacząć wykonywać gdzieś w salonie taki makijaż to muszę mieć certyfikat potwierdzający moje umiejętności i właśnie dlatego chcę zrobić sobie szkolenie, bez tego ani rusz. Nie sądzę, żeby mi pozwolili wykonywać makijaż permanentny komukolwiek bez odpowiednich dokumentów. Zresztą sama nie poszłabym do kogoś kto nie ma nic na potwierdzenie swoich umiejętności. Jak będę już po kursie to zapraszam na makijaż
[10.05.2010] 10:10
castana  castana@tlen.pl
No tak certyfikaty potwierdzające odbyte szkolenia to jest podstawa, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Bo chyba nikt nie przyjmie cię do pracy jeśli nie masz potrzebnych dokumentów. Żaden pracodawca chyba nie zaufa, że faktycznie potrafisz wykonywać profesjonalny makijaż. Poza tym łatwiej jest znaleźć pracę, jeśli ukończy się kurs w jakimś renomowanym miejscu, jak to centrum szkoleń, o którym była mowa wyżej.
Jak już będziesz po kursie to się odezwij.
[10.05.2010] 11:38
loara85
Wydaje mi się ze Centrum Szkoleniowe New Look jest jak najbardziej odpowiednim miejscem, dla osoby, która chciałaby zrobić sobie taki kurs makijażu z certyfikatem. Mało kto wie jak to się odbywa - kurs u nich zaczyna się od części teoretycznej, następnie przechodzi się do ćwiczeń na specjalnym manekinie, a potem dopiero pod okiem pani Wioli robi się taki makijaż na modelkach. Mają naprawdę bardzo dobry sprzęt, a jak wiadomo, jak pracuje się na dobrych narzędziach, to wszystko wychodzi lepiej. Jakbym miała robić taki kurs, to poszłabym właśnie tam.
[22.09.2019] 10:21
[19.05.2010] 12:28
castana  castana@tlen.pl
No tak to Centrum Szkoleń cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Ale ja bardzo chciałabym, żeby ktoś, kto uczestniczył w tym kursie wypowiedział się na temat tego jak było.
co innego mieć jakieś zasłyszane informacje na ten temat, a co innego informacje z pierwszej ręki.
Czekam na opinie uczestników kursu
[17.08.2010] 15:57
zuczek3103
Centrum New Look jest uznawane za jedno z lepszych miejsc, w których robią takie szkolenia. Ja, przed zapisaniem się na taki zabieg makijaży permanentnego przede wszystkim pytałabym o to, gdzie i jakie szkolenia przeszła makijażystka. Takie miejsca to Centrum mają już swoją renomę, więc byle kogo nie dopuszczają do wykonywania zabiegów.
[15.11.2010] 15:35
elodie
Hmmm mi jako klientce prawdopodobnie nie przyszłoby do głowy zapytać gdzie dana linergistka kończyła kurs makijażu permanentnego, ale w sumie dobrze wiedzieć, że są tak dociekliwe klientki. Tak czy inaczej kochane, jeśli chcecie to jest teraz promocja i możecie zakupić taniej pigmenty u nich: http://permanentny.com/
[01.03.2011] 13:18
sonia2011
Moja koleżanka też wspominała o tym centrum. Ma niewielki salon kosmetyczny i chciała poszerzyć ofertę o permanentny. Wybiera się na kurs do NewLook. Powiedziała, że najbardziej razem z kursem oplaca jej się wykupić od razu sprzet do salonu, bo wtedy jest zniżka.
[10.03.2011] 11:27
margarita-4
Zgadzam się - jeśli salon ma się rozwijać to rzeczywiście inwestycja w taki kurs dla kosmetyczek na pewno bardzo szybko się zwróci. I super jeśli szkolenie odbyłoby się w renomowanym centrum / ośrodku - ten, o którym wspominacie w Warszawie jest naprawdę dobry.
[23.03.2011] 14:10
aleksandra-600
Nio rzeczywiście dziewczyny, już w coraz większej liczbie salonów kosmetycznych dostępna jest usługa wykonywania makijażu permanentnego - teraz to już chyba bez tego ani rusz i istotnie - powinno się szkolić pracowników w tym właśnie zakresie
[28.03.2011] 09:21
aleksandra-600
jeszcze dodam, że dobrze - przeszkolony pracownik to w dzisiejszych czasach prawdziwy skarb Dlatego popieram ideę ich ciągłego doszkalania. A jeśli po prostu byłybyście zainteresowane wykonaniem sobie makijazu permanentnego to poczytajcie sobie o nim http://instytut-urody.com/makijaz_permanentn y.html i do dzieła W sensie do salonu - dobrze wykonany makijaż permanentny to świetne inwestycja na dłuugi czas.
[20.05.2011] 18:44
Moniś98
Tutaj jest kilka fajnych wskazówek a propos makijażu http://www.makijaz.net.pl/ stronka naprawdę godna polecenia
[08.12.2011] 15:26
Caatharina
Jeśli jest ktoś zainteresowany szkoleniem z okolic Szczecina, to z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kasie z Goleniowa. Właśnie odbyłam u niej szkolenie i jestem bardzo zadowolona. Dlugo szukałam odpowiedniej osoby zajmującej się szkoleniami z makijażu permanentnego, miałam wiele wątpliwości, ale zdecydowałam się na nią, gdyż prowadzi ona zajęcia indywidualnie, a nie jak to w wielu szkołach kosmetycznych-grupowo, gdzie idzie sie na ilość a nie jakość, i nie za wiele idzie się nauczyć. Pierwszego dnia odbywają się zajęcia teoretyczne a następnego praktyczne z własnymi modelami. Zapłaciłam za to 2200, ale wiem, że w 2 osoby cena jest niższa bo 1500zł. Po zdaniu egzaminu dostałam uprawnienia do stosowania opatentowanej metody EBC "Hand metod" and Permanent Makeup kosmetycznego makijażu długotrwałego. Narazie ma ona dużo zapisów i wolna będzie w okolicach lutego z tego co mi wiadomo.
Jeśli ktoś chce poznać szczegóły to proponuje zgłosić się do źródła, gdzie można również obejrzeć jej prace http://www.facebook.com/pages/Gabinet-Kosmet yczny-Looksus/215930905085708
[17.12.2011] 14:06
Realka
Polecam kurs u p. Agnieszki w Beauty, Massage & SPA (wwww.naturalnypermanentny.pl) w Piasecznie pod Warszawą. Kursy są bardzo profesjonalne i indywidualne, p. Agnieszka wykonuje cudowne makijaże permanentne i ma tłumy klientów, więc nie tylko teoria, ale przede wszystkim jest praktykiem. Nie ma nic gorszego niż szkolenie przez teoretyka, który powtarza książkowe formułki a praktyki nie zna. Do tego po kursie dostajesz certyfikat na druku Ministerstwa Edukacji, który jest ważny na terenie całej UE. Kurs jest bardzo dobry, makijaż robisz na żywych modelkach kilka razy dziennie, możesz się też poradzić odnośnie wyboru dobrego sprzętu do wykonywania takiego makijażu. Polecam!
[06.01.2012] 10:46
kursortosa
zobacz też to http://j.mp/kursy-zawodowe-szkola-fotografii-Sale-szkoleniowe
[16.05.2012] 20:13
bea12346
Wszystkie kursy to wyłudzanie pieniędzy . Potwierdzą to osoby które pracują rok albo dłużej jako makijażystki perm. Jeżeli umiesz narysować kredką do oczu dwie takie same brwi sobie i koleżance to kup sobie kurs dvd na allegro. Jeżeli nie umiesz tego narysować daj sobie spokój z MP do tego trzeba być troszkę artysta.
Nie dajcie się naciągać. Nie wierzcie w świadectwa po którym bedziecie mogły pracować w UE. W każdym
państwie starej UE , a niekiedy w każdym landzie rejonie (województwie) sa inne przepisy . Żeby
pracować w państwach starej UE (Niemcy, Francja, UK, Hiszpania) jako makijażystka permanentna musicie
mieć "kurs sanitarny" zdany w danym państwie i odpowiednie szczepienia. Określają to przepisy danego
kraju- rejonu Robiłam dwa w Anglii i Hiszpanii,są podobne: wiedza sanitarna + praktyczne wykonywanie
makijażu permanentnego. Mam koleżanki które pracują w Niemczech i we Francji postępowanie
kwalifikacyjne jest bardzo podobne. Wszystkie polskie świadectwa czy inne zaświadczenia możecie
wrzucić do kosza. Masz więcej pytań pisz bea12346@wp.pl
[28.05.2012] 16:40
kira
A ja trochę zmienię temat. Właśnie natknęłam się na marke Artdeco, wypuścili nową linię lakierów do paznokci. Wyglądają fantastycznie. Czy któraś z Was już ich może uzywała???
[29.05.2012] 14:57
inga
Ciekawe jakich marek używaja na takich kursach? Loreal, Artdeco, Max Factor?
[29.05.2012] 14:59
inga
Inga, ja je mam od przedwczoraj i są boskie świetny kolor, bardzo dobrze się trzymają i jeszcze lepiej wygladają na moich paznokciach.
[31.08.2012] 13:16
claro
Artdeo używają, widziałam
[01.09.2012] 19:37
Aleksandra1111111111
Witam ja polecam Pania z zachodniopomorksiego z Polic nigdy nie róbicie kursu u P Katarzyny Kalinowskiej z Goleniowaa Looksus odwala takie rzeczy mojej kolezance spiep.. twaarz na kilka lat zrobiła krzywe brwi to jak moze uczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[03.09.2012] 13:53
bea12346
Jak zwykle w Polsce, wszystko jest odwrotnie, niż na całym Świecie. Kurs makijażystki w Polsce, można nazwać kursem operatora maszynki do makijażu permanentnego + budowa skóry+ warunki sanitarne, bezpieczeństwo i higiena pracy. W dzisiejszych czasach, gdzie profesjonalną maszynką rysuje się jak długopisem po skórze, technicznego wykonania makijażu można nauczyć nawet małpę. Istotą makijażu permanentnego (MP), jest upiększenie twarzy a nie jej oszpecenie. W USA i Anglii, czy Hiszpanii kurs makijażu zaczyna się od wizażu, czyli od doboru kształtu brwi, konturu oczu i ust do twarzy , oraz nauką rysowania poszczególnych konturów. Np. jest 10 podstawowych kształtów brwi , i trzeba umieć je dobrać i narysować na konkretnej twarzy tak ,żeby były jednakowej długości ,na jednym poziomie, identycznego kształtu i krzywizny łuków były takie same. Tego uczy się w I etapie. Nie nauczycie się tego w jeden czy dwa dni. Na to potrzeba wiele godzin ćwiczeń z profesjonalnymi materiałami. Dopiero
po zaliczeniu tego etapu, zostajesz dopuszczona do drugiego etapu - Technicznego wykonania MP I ten kurs trwa dwa dni jeden dzień teorii(obsługa maszynki..)drugi praktyczne wykonanie MP brwi oczu i ust. Większość organizatorów tak zwanych "kursów MP" nie ma zielonego pojęcia, o I etapie szkolenia . Dla zainteresowanych mogę przesłać jedną z lekcji z I etapu: BRWI . E mail u góry.
Jeżeli ktoś nie wie jak wybrać profesjonalną stylistkę MP , jednym z kryteriów może być wygląd jej makijażu!!!??? Jak osoba która nie umie sobie zrobić makijażu, chce upiększyć twoją twarz!!! Istnieje możliwość korekcji źle wykonanego MP, ale pole manewru nie jest zbyt duże. "Aleksandra1111111111" jeżeli przyślesz zdjęcie brwi twojej koleżanki, to mogę podpowiedzieć co się ewentualnie da zrobić. bea12346
[11.09.2012] 19:51
sjk
Witam, szkoleniowiec z chwalonego powyżej New Look'a pracuje teraz Blueberry Centrum Szkoleniowe - http://blueberry-szkolenia.pl - polecam!
[26.09.2012] 13:38
Magda1111111111
Grupon to ostatnia deska ratunku dla tonącego (czytaj beznadziejnej uslugi)lub reklama dla poczatkujacej osoby.I taki jest fakt. Nikt kto robi coś dobrze lub ma dobry produkt nie odda go za darmo! Dlatego też nie polecam Gabinet Looksus Goleniów Katarzyny Kalinowskiej robi tragicznie wrecz nasłuchalam sie jaka ona to nie jest świetna i sie skusilam teraz zaluje bo wyjechala poza kontur moich ust!! wyglada to tragicznie nie polecam
[30.10.2012] 11:44
bucholc
Duzo firm szkoleniowych chwali sie tym, ze wystawia zaswiadczenia z MEN. Dobrze jest sprawdzic czy taka placowka widnieje w spisie placowek akredytowanych przez kuratora oswiaty. Jesli nie, zaswiadczenie takie jest wydawane NIELEGALNIE.
[06.11.2012] 14:03
muzykant321
"Cześć Dziewczyny! a ja zrobiłam kurs w Europejskim Centrum Kształcenia w Pruszczu Gdańskim (rzut kamieniem od Trójmiasta). Podczas 4 dniowego szkolenia nauczyłam się naprawdę wielu przydatnych rzeczy na któe wcześniej nie zwracałam uwagi. Ale właśnie te detale sprawiają że można odróżnić profesjonalistę od amatora.
" Co tu dużo mówić
[30.11.2012] 12:38
dżoanka
wiecie to zależy, bo jak się zajmujemy profesjonalnie makijażem, to jest nas zawód to warto inwestować w kursy i szkolenia, ale jeśli zależy nam tylko na tym, żeby wiedzieć jak dobrać kolory do naszego typu urody, jakich kosmetyków używać warto szukać bezpłatnych porad i lekcji. A teraz w Legnicy w Galerii Piastów w Douglasie są organizowane takie lekcje. Myślę, że warto byłoby się wybrać.
[07.12.2012] 15:39
bea12346  bea12346@tlen.pl
Nie umiesz narysować perfekcyjnych brwi przed wykonaniem makijażu permanentnego zobacz jak to się robi
http://www.beauty.interremi.com/perfekcyjne- brwi.pdf bea12346
[08.12.2012] 22:01
dorrrotka9
Zawsze mozna równiez spróbowac swoich sił na takim kursie http://cosinus.pl/Miasto/Warszawa/Kursyzawod owe.aspx
Zwłaszcza ze Cosinus cieszy się dobrymi opiniami.
[10.12.2012] 10:39
tadeusz85
Zawsze warto inwestować w siebie http://www.sgef.pl/sklep-sprzetu-poleasingow ego.html

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat