o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Developer w Poznaniu?

1 2 3   » 6 Strony tematu:
[26.04.2010] 12:20
Sommersby1
Czy wiecie coś na temat Longridge'a? Ponoć buduje osiedle Przy Kościelnej
[07.05.2010] 10:53
rewolwer12
tak to osiedle long bridge'awww.longbridge.pl
poszukaj rankingów deweloperów, dużo ich jest, long bridge zawsze zajmuje dość wysokie noty, chociaż sprawdz najpierw czy lokalizacja Ci odpowiada no i czy tego szukasz, jeśli tak to smiało możesz z nimi dobijać targu bo to zaufana firma
[08.05.2010] 14:47
janek77
osiedle zapowiadało się ciekawie, jak jest teraz nie wiem,
poszukaj gdzie jeszcze budował long bridge,
popytaj ludzi jak się im mieszka,
jak mieszkania,
jak ich traktował w kontaktach no i czy nie mają problemów teraz jakis.
[11.05.2010] 22:42
redbull_2010
witam Was, co do inwestycji lb w poznaniu to nie mogę się wypowiedzieć, ale osiedle w Warszawie jest ok. brat mieszka, osiedle strzeżone ale nie czuć żeby ktoś monitorował - w pozytywnym znaczeniu - nie masz tysiąca paparazzi za plecami, po prostu nie czujesz że ktoś Cię obserwuje/podgląda - a kradzieży tam nie ma więc jest skutecznie.
Cena mieszkania - wg. mnie adekwatna do jakości i wielkości. Płacisz za mało - nie oszukuj się - będzie raczej kiepsko, zapłacisz trochę więcej - a już warunki mogą być o niebo lepsze. odpowiedz sobie czego tak naprawdę szukasz, co Cię interesuje, metraż, które pietro, sprawdź okolicę, dojazdy/komunikacje. po tym sam zdecydujesz czy iść dalej czy szukać kogo innego
[12.05.2010] 20:28
tubeyou
long bridge nie ma opóźnień, wszystko lub znaczną większość robi w terminie, co do zadowolenia ludzi - mieszkania stoją w wwie już jakiś czas i nie ma żadnych wad poza takimi drobnostkami, ale to zdarza się zawsze i każdemu, gdyby tak nie było to nabrałbym nawet podejrzeń
[25.02.2020] 01:56
[13.05.2010] 14:50
Somersby1
Dzięki za odpowiedzi, trochę mnie tu nie było. Czyli namawiacie mnie że to dobra firma i żeby brać od nich mieszkanie w razie czego ? Tylko kurde skąd mam pewność że to nie spam albo jakaś reklama ?
[14.05.2010] 16:16
tubeyou
a czemu to miałaby być reklama ? myslisz że miałbym czas siedząc w pracy na wypisywanie jeszcze postów na forum. szczerze Ci mogę polecić tę firmę, moi rodzice korzystali z jej usług, było to trochę temu, ale osiedle do dzisiaj cieszy się dobrą opinią - o wysokim poziomie wykonczenia
[17.05.2010] 01:32
Somersby1
No bo nigdy nie wiesz z kim masz do czynienia. W sumie to nie mam podstaw żeby nie wierzyć, po prostu podejrzliwy jestem
chyba zdecyduję się na tę firmę
[17.05.2010] 11:19
clockhouse
witam wstrzymaj się z zakupem mieszkania, ceny mają polecieć w dół w niedługim czasie (takie są prognozy).
ja sam wstrzymuję się z zakupem
[21.05.2010] 11:06
Somersby1
Wydaję mi się że gdyby miały polecieć w dół to więcej bym o tym czytał i słyszał, a jednak wszyscy mnie namawiają na kupno bez czekania. gdzie tkwi paradoks ?
[24.05.2010] 21:30
kika_kika
clockhouse ma potajmne informacje z kosmosu, o tym że ceny mieszkan mają polecieć w dół, słuchaj go to nigdy nic nie kupisz bo przecież zawsze kiedyś może polecieć w doł i co wtedy?!
[25.05.2010] 19:16
clockhouse
polecą w dół zobaczysz, tak wszyscy prognozują w tej branży i jeśli nic się nie zmieni to już za kilka miesięcy będziemy mogli kupić metr w niższej cenie
[26.05.2010] 14:10
flashlight
To że polecą w dół mówią od bardzo dawna, a prawda jest taka że idą ale w górę. i to nic dobrego nie wróży, jesli ktoś kupuje to bez sensu jest czekanie na bóg wie co, obniżke, bo przez taką chytrość tylko się traci. tak jest wszędzie, nie tylko w tej branży.
[26.05.2010] 23:59
banka_mydlana
ja sądzę że faktycznie gadanie że polecą w dół to tylko gadanie. ktoś ma biznes przeczeka w ten sposób gorsze czasy bo by musiał taniej sprzedać, i potem zarobi drugie tyle na takim mieszkaniu/osiedlu.
[27.05.2010] 13:05
holeander
no tak ale jak ktoś szuka mieszkania teraz to i tak kupi prosta sprawa, biznes to biznes, potrzebujesz to kupujesz nawet jesli ktos dzisiaj krzyczy sobie za to wiecej niz kiedys. bo nie masz wyjscia. taki rynek. co do long bridge bo watek tak sie tutaj przewijal mocno, uwazam ze to dobra firma i odwaznie weszla na nasz rynek, maja doswiadczenie, umowy z wykonawcami dosc znanymi i cenionymi, gdzies mialem ta liste firm, jak znajde to podrzuce
[28.05.2010] 23:37
Somersby1
zdecydowaliśmy z żoną się wstępnie na inwestycję przy kościelnej, byłem widziałem podoba mi się, byłem też na innym osiedlu longbridge i także wywarło na mnie pozytywne wrażenie. myślę że to właśnie z nimi dobiję targu - pytanie tylko - macie jakieś opinie o nich jeszcze ?
[30.05.2010] 01:42
zainteresowany_toba
masz jakieś zdjęcia ? podeślij mi na maila zainteresososowany@o2.pl
[31.05.2010] 13:27
holeander
podeślij też do mnie (holeander@gmail.com) dużo ludzi pytało, będe miał na przyszłość.
[01.06.2010] 14:48
zainteresowany_toba
muszę przyznać że jestem w szoku jak to wygląda - oczywisćie pozytywnie zaskoczony myślałem że będzie trochę inaczej ;P
[14.06.2010] 00:15
ie8
up, temat umarł czy coś jeszcze napiszecie bo akurat ten wątek bardzo mi odpowiada tematycznie
[14.06.2010] 22:01
holeander
jak Ci odpowiada to albo czekaj grzecznie na coś nowego, a nie spamuj tutaj! lub jak nie możesz wytrzymać to sam/a załóż podobny wątek i uzyskuj odpowiedzi na pytania które Cię nurtują, bo tak jak robisz to podbierasz tylko wątek autorowi
[15.06.2010] 22:57
ie_8
słyszałem że ta firma ma wysokie ceny mieszkań. proszę o odpowiedź
[16.06.2010] 23:48
holeander
a od koguż to tak słyszałeś ?
może od konkurencji ?
[17.06.2010] 23:47
ie_8
oj dobra odpowie ktoś na temat bez takich podchodów ?
[16.09.2010] 02:39
pani_domu
Witajcie forumowicze, Chciałam podzielić się z Wami moją opinią o owej firmie deweloperskiej.
Papierkowe sprawy załatwiał mój mąż z nimi, jednak jeśli chodzi o obsługę klienta to na wysokim poziomie. Mimo iż kupowaliśmy od nich nie największe i nie najdroższe mieszkanie jakie mają w ofercie, dosłownie koło nas latają. Bynajmniej nie świadczy to o braku ruchu, ponieważ spora część mieszkań które wypatrzyliśmy, była już sprzedana. Jednak znaleźli coś dla nas, i za to im jestem wdzięczna Naprawdę dobrze się tu mieszka.
[27.09.2010] 00:25
wiem_i_sie_podziele
jeśli ktoś zainteresowany jest ową firmą i jej inwestycją na terenie poznania (czyli chodzi o long bridge development i przy kościelnej) to podaję link do wirtualnego spaceru http://www.poznan.domoklik.pl/pl/pierwotny/o ferta/798-poznan_jezyce_koscielna_apartamenty_przy_koscielne j#1
[27.09.2010] 22:24
holeander
porządnie wykonany spacer 3d po osiedlu, nie odbiega w zasadzie od rzeczywistości, aktualnie jest dużo więcej zieleni na osiedlu.
Znalazł ktoś może aktualne ceny mieszkań od Long Bridge'a ?
[29.09.2010] 12:44
bos_ank
ceny uzyskasz u poszczególnego dewelopera. Jest to podyktowane chorą konkurencją, która ceny w sieci mogłaby mieć dużo niższe od pozostałych i tym przyciągać chętnych, a małym druczkiem dopisywać że owa reklama nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawnym czy jakoś tak.
[30.09.2010] 23:33
ie_8
w takim razie internet mogę sobie schować do słoika, i czas wybrać się osobiście popytać o inwestycje. dam znać co po jutrzejszym dniu się dowiem.
[01.10.2010] 23:42
olek_mac
i co nowego w temacie bo przyznam że zacząłem go śledzić regularnie ?
[06.10.2010] 22:48
photographer_london
tutaj zdjęcia II etapu z czerwca, jak widać ciągle mają wzięcie apartamenty przy kościelnej long bridge'a. ciekawe jak teraz będzie wygląda sprawa z ceną za m2 ?

1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat