o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Botox- Co o nim sądzicie?

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[26.04.2010] 10:53
Marta367
Zdecydowałybyście się na botox? Dużo słychać o tym zabiegu i jest popularny wśród gwiazd filmowych. Ja nigdy nie próbowałam. Trzeba się pogodzić ze swoim wiekiem, no chyba że dzięki temu zdobyłabym lepszą pracę, poprawiła życie zawodowe i zarabiałabym więcej pieniedzy.
czym jest botox możecie się dowiedzieć nawww.botox.org.pl jest tam również galeria.
Pozdrawiam
[19.09.2010] 19:41
Wroc2010Gosia
ODSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka ODSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka ODSPRZEDAM VOUCHER NA BOTOX-- lwia zmarszczka Odsprzedam voucher na zabieg w luksusowej klinice gwiazd w Warszawie * Oferta obejmuje botox na lwią zmarszczkę
* Oferta nie łączy się z innymi promocjami salonu 240 zł zamiast 600 zł na likwidację lwiej zmarszczki - BOTOX w najmodniejszej klinice gwiazd La Perla Klinika La Perla to ostatnio najmodniejsze miejsce w Polsce. Jak myślicie, kto stoi za niezwykłą metamorfozą Anny Muchy? Dzięki komu Katarzyna Cichopek jest szczuplejsza? Oczywiście pomogła im perła wśród salonów dbających o urodę - La Perla. Klinika do której zabieramy Was na botox jest jedyną w Polsce o tak szerokim spektrum oferowanych usług. To sto procent luksusu, elegancji i profesjonalizmu. Klientami kliniki są znane osoby - Tomasz Jacyków, Małgorzata Socha, Tamara Arciuch i wiele wiele innych gwiazd. Skoro La Perli zaufali celebryci - Wy też możecie! Będziecie pod wrażeniem zarówno w kwestii jakości wykonanego zabiegu jak również obsługi, atmosfery i wnętrza. . Zabieg trwa około 15 minut, BOTOX zaczyna działać po 2-3 dniach od wstrzyknięcia, a pełny efekt leczenia może być widoczny dopiero po 7 dniach. -------------------------------
Cena: 330 zł, istnieje możliwość wystawienia vouchera na aukcji. Uwaga- nie śledze wątku, proszę więc o maila na adres: wroc2010@op.pl
[12.10.2010] 16:35
botox nie jest do końca zdrowy
Z tego co wiem, zabiegi na botoxie czasem są skuteczne i ten preparat jest bardzo często stosowany, jednak słyszałam, że często lepiej zastosować kwas hialuronowy. Nie wiem dokładnie na czym to polega, więc jakby ktoś coś wiedział na ten temat, chętnie się dowiem, bo ostatnio zaczynam zastanawiać się nad usunięciem zmarszczek...
[14.10.2010] 14:36
zzuzzka
Ten kwas jest o tyle lepszy, że to nie jest sztuczna substancja, bo każdy człowiek ma w sobie kwas hialuronowy. Jednak z biegiem lat ubywa go z organizmu i stąd pojawiają się zmarszczki. Wprowadzając go eliminuje się zmarszczki, a sam kwas wiąże wodę w naskórku, dzięki czemu skóra jest sprężysta. Ja sama do końca nie widziałam wcześniej różnicy, ale jakiś czas temu byłam w gabinecie Tarabuła usuwać lwią zmarszczkę i Pani Puzio wyjaśniła mi co i jak, że jednak lepiej stosować kwas hialuronowy. Botox też nie jest jakiś bardzo zły czy szkodliwy, ale jeśli już go stosujesz, to na górne części twarzy.
[01.12.2010] 08:54
xumkso
botox jest ok, o ile jest robiony przez fachowcow (np Widerkiewicz)
[15.09.2019] 08:07
[29.12.2010] 06:01
ujajjo
albo dr Zdzitowiecki bo tez jest dobry
[29.12.2010] 22:31
wioletka89
Nie ma dla mnie problemów z mówieniem czy to jest ok czy nie.Ale to dlatego ze sama sie zastanawiałam nad zabiegiem w gabiencie Elite-ale volumetria.
Tutaj inne efekty,bo to kwas hialauronowy ale wyglad twarzy i rysów jest widoczny.
[30.12.2010] 01:44
karla20
Znajoma robiła właśnie tam zabieg tym nowym implantem na bazie kwasu hialuronowego na zapadnięte policzki i wygląda o niebo lepiej.
[05.01.2011] 09:46
ujoool
Botox? Ok ale tylko u kogoś kto się na tym zna, np dr Widerkiewicz
[05.01.2011] 17:46
ans3dku43r4
sprawdź sobie na tej stronce: http://operacja-plastyczna.blogspot.com
[12.01.2011] 06:50
pmrg
To zależy od tego, czego oczekujecie od zabiegu. Wiadomo, że nie zmieni faktu, że każda z nas powolutku się starzeje. Raczej jest bardzo przydatny, jeśli ma się ochotę zabłysnąć na imprezie karnawałowej, na jakieś szczególne okazje. Bo efekt utrzymuje się ok pół roku. Nie powiem, fajna rzecz, już nieraz widziałam, jak ktoś zatykał wszystkim usta pojawiając się gdzieś i wyglądają zjawiskowo dzięki takim zabiegom właśnie. No i jeśli się nie przesadza, wybierze dobrą klinikę, to nie ma czego się bać i nic złego nam się w związku z tą decyzją nie przytrafi ale to oczywiście tylko moja skromne zdanie.
[18.01.2011] 14:03
lupusik31
Botox nie jest czymś złym. Zupełnie nie wiem dlaczego niektórzy tak negatywnie do takich zabiegów podchodzą. Trzeba pamiętać tylko żeby takiemu zabiegowi poddawać się z rozsądkiem. Żeby tak było warto wybrać odpowiednie miejsce - sprawdzona, renomowana klinika będzie najlepsza.
[22.01.2011] 00:47
SerwisUroda
Należy stosować go z umiarem. Zabieg polega na wprowadzeniu w określone obszary "botuliny" czyli jadu kiełbasianego, który jest toksyną. Prócz właściwości przeciwzmarszczkowych, botulinę stosuje się również w:
- nadmiernej potliwości,
- kurczu powiek,
- achalazji przełyku. Przeciwwskazania do stosowania: ciąża, okres karmienia, dzieci poniżej 12 roku życia. Nie należy także stosować u osób nadwrażliwych na składniki preparatu (głównie białka albuminy), pacjentów ze schorzeniami neuromotorycznymi, schorzeniami zapalnymi skóry (zwłaszcza ropnymi np. z trądzikiem). serwisuroda.pl
[23.01.2011] 08:58
pmrg
Chciałabym też polecić dr-a Savana, wykonuje botox, robi to dobrze i nie ma cen z kosmosu. Wszelkie informacje można znaleźć na jego stroniewww.savan.poznan.pl A gdzie Waszym zdaniem leży granica wieku, od którego można zacząć myśleć o botoxie?
[04.02.2011] 07:20
Zapiorik
w porzadku o ile robi ktos sprawdzony np dr Zdzitowiecki
[20.05.2011] 16:19
sonia2011
Ja nie jestem przeciwniczką metod poprawy wyglądu. Chociaż bardziej niż nad botoxem zastanawiałabym się nad zastrzykami z własnego tłuszczu. To bardziej naturalna metoda niż botox, a efekty daje podobne. Zobaczcie sobie co o tym mówią lekarze: http://www.youtube.com/user/drplastyk#p /a/u/2/tIvgLDMmMYY
[22.06.2011] 09:16
milagrossm
Ja nie jestem przeciwna takim zabiegom. Nie wiem czy sama w przyszłości nie będę chciała go zastosować ale zanim to zrobię - tak jak piszecie - zapiszę się na jakąś wizytę konsultacyjną do specjalisty (powiedzmy - w iq medispa bo tam pracują właśnie ludzie z doświadczeniem w tych sprawach) i zapytam czy dla mnie taki zabieg będzie wskazany itp.
[31.08.2011] 09:29
klassi
Faktycznie konsultacja przed takim zabiegiem jest niezbędna. Przy spotkaniu z lekarzem czasem wychodzi że lepiej jeśli zrezygnujemy z takiej opcji albo poddamy się innej metodzie. Ostatnio czytałam o botoxie na stronie tego wrocławskiego dr Kratochwila. Okazuje się, że efekt po wstrzyknięciu tej botuliny tężcowej utrzymuje się jakieś pół roku. Czy której z Was może dłużej utrzymywały się rezultaty?
[31.08.2011] 19:40
daeaewq
jest ok, o ile robisz u dobrego lekarza, typu dr zdzitowiecki
[27.08.2013] 13:33
justyna43
Botox dał mi oczekiwane efekty(wygładzone czoło)
Skorzystałam z usług http://www.chirurgia-gromadzinski.pl/ (botox poznań)
Poprawa urody to bardzo indywidualna sprawa dlatego warto skorzystać z usług specjalisty!
[18.10.2013] 11:05
pieknisia23
Na stronie MedEstetica.pl darmowa porada ekspertów Klientki z całego kraju Zaglądnijcie tutaj http://medestetica.com.pl/wp-content/uploads /2013/08/24.jpg
[03.11.2013] 13:47
Rinka66
Sądzę, że to strata pieniędzy. Bardzo żałowałam tego zabiegu, który robiono mi w salonie w Krakowie. Wydałam masę pieniędzy na to, by moja skóra wyglądała tak jak przed zabiegiem. Szkoda gadać. Teraz stosuję tylko energizujący krem hialuronowy hb i powiem Wam, że świetnie się sprawdza. Powoli zaczynam widzieć efekty.
[28.11.2013] 19:17
Menartysla
Większość kobiet na dźwięk słowa botox ma niezbyt dobre skojarzenia Ale chciałabym zauważyć, ze jest wiele alternatyw dla botoksu. Sama byłam w gabinecie Bellisana i tam lekarz doradził mi zwykły lifting twarzy, trzeba pamiętać, że każda skóra jest inna i to, co sprawdza się u jednego, u innego może nie dać takiego dobrego efektu.
[13.12.2013] 14:59
Mariannna
Zachęcam do zapoznania się z ofertą Chirurgii Plastycznej: http://www.chirurgia-gromadzinski.pl/
Botox, operacje plastyczne i inne zabiegi- polecam!
[13.12.2013] 16:37
12_Olka
Ja właśnie mam te niemiłe skojarzenia. Ale jakoś trzeba sobie radzić z upływem czasu. Od czterech miesięcy stosuję ten preparat - www.skracaj.com/81b5.html i jestem zadowolona. Nareszcie mam kosmetyk, który działa tak szybko na zmarszczki i na całą cerę.
[18.12.2013] 11:01
martyna8080
ja uwazam ze jesli jest taka potrzeba to czemu nie.Oczywiscie wszytsko z umiarem.Na poczatku tez obawialam sie wykonac botox, bo na tych forach rozne opinie kraza.Ale przekonala mnie znajoma ktora robi takie zabiegi,polecila lekarza do ktorego chodzi (dr Miracki).JEstem po zabiegu zrobilam sobie kurze lapki i te zmarszczki na czole,nic sie nie dzieje,zmarszczek nie ma
[27.12.2013] 16:49
mala999
Skusiłam się kiedyś na ten zabieg z czystej ciekawości.. byłam bardzo zawiedziona i nigdy więcej tego nie zrobię! strata pieniędzy.. Dużo lepszy efekt widzę po Bio Relax Serum HB.
[07.02.2014] 20:25
gryssia
przez jakiś czas się zastanawiałam ale jak na razie pozostanę przy kremach i mniej inwazyjnych zabiegach, a swoją droga jakie dobre kremy polecacie dla kobiet powyżej 40tki?
[22.03.2014] 21:10
Goska00
Też długo się zastanawiałam czy zastosować botox. Jednak się zdecydowałam. Przekonała mnie oferta z Extravaganza Wyspa Urody. Bardzo fachowe podejście do klienta i kompetentna informacja. Teraz mogę się cieszyć naturalnym efektem.
[11.04.2014] 13:31
Jagodka40
Goska00 (14.03.2014.22 21:10):
Też długo się zastanawiałam czy zastosować botox. Jednak się zdecydowałam. Przekonała mnie oferta z Extravaganza Wyspa Urody. Bardzo fachowe podejście do klienta i kompetentna informacja. Teraz mogę się cieszyć naturalnym efektem.

O widzę, że nie jestem sama! Kilka miesięcy temu też byłam w tym miejscu. Super ludzie. Najlepszy lekarz jaki spotkałam do tej pory to dr Rafał. Polecam każdemu. Możecie iść i nie ma co się bać, dziewczyny
[12.04.2014] 16:41
_Beny_
Brrr nienawidze sztucznych bab ani botoxu!! [url=http://www.vit ]Nopalin[/url]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat