o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Czym jest biżuteria dla kobiety?

1 2 3
[19.04.2010] 19:26
Klejnocik
Nie ma takiej kobiety, która by uważała, że ma jej wystarczająco dużo. Ciągle by chciała mieć jej więcej. Choćby nie wiadomo jak wiele jej posiadała i tak będzie uważała, że ma jej za mało. Każda chce mieć jej więcej. Jeszcze dobrze nie kupiła jednej a już myśli o kolejnej. Tym bardziej, że moda zmienia się również szybko jak gusta Kobiety Jaką lubicie najbardziej biżuterię? Każda kobieta uważa, że ma za mało biżuterii, która by ja zdobiła i czyniła bardziej atrakcyjną. Masz więc okazję mieć jej więcej. Zaglądnij: klejnocik.com
[19.04.2010] 19:27
na pytanie odpowiadam
ty to stara panna jesteś
lub panna z odzysku
[19.04.2010] 19:31
raczej akwizytorka
a na każdej porządnej firmie wisi napis - akwizytorom dziękujemy
[19.04.2010] 19:42
euforia
Jest sporo kobiet, które w ogóle nie noszą biżuterii, nie lubią biżuterii i nie interesuje ich jej gromadzenie.
[19.04.2010] 21:52
mottocykl
No właśnie, czym jest biżuteria dla kobiety?
Wydaje mi się, że tym samym, czym dla mężczyzny jest kobieta ozdobiona biżuterią.
[26.04.2019] 16:09
[20.04.2010] 09:23
selena
Moze nie tyle "wiecej i wiecej" ale raczej od czasu do czasu cos nowego.
A prawdą jest ze oferowana bizuteria jest bardzo piekna.
A poza wszystkim milo jest dostac. BO to jakby zawieralo takie skondensowane wyznanie uwielbienia czy sympatii. Czy jest ? Przyjemnoscia i ozdobą a takze czesto milą pamiątką. Nikt nie rozdawał sztucznych łez,
Nikt im nie płacił, by stali.
A Oni w słońcu a także w deszcz,
Wciąż stali i łzy ocierali.

I ciągle Nowi miastem szli
Śniadanie czy kolacja.
Bo oprócz tego, że żal i ból!!!
To była MANIFESTACJA...
[20.04.2010] 18:03
Śniegu Królowa
z pierścionkami to jest tak, że ..
insze szczenście gdy od kataryniaża .. jedyny ..
insze, gdy z trafy pleciony od Towarzystwa Miłośników Skuna ..
a jusz najinsze, gdy wprost z Mordoru sam się pod nogi przytórla ..,
w każdym bondź razie biżóteria cieszy ..
a, co by kto jakie złoto 18 karat miał pod rękom ..
niech pierfszy we mnie rzóci .. Ś.K.
[20.04.2010] 18:18
Luna.
Nie powiedziałabym, że nie ma takiej kobiety, która uwielbiałaby biżuterię. Osobiście znam takie panie, które w ogóle jej nie noszą. Ale ja do tej grupy się nie zaliczam,uwielbiam świecidełka,szczególnie kolczyki i wisiorki. Mam ich tyle ale chę ich jeszcze wiecej. Mój znak to księżyca blask
[21.04.2010] 00:18
mottocykl
Nie tylko dotyczy biżuterii, bo ciuchów także. Dlaczego kobiety kupujecie coraz więcej ubrań i ozdób, mając już ich całe szafy? Rozumiem, że o modę chodzi, ale te modne też w szafie są.
Facetom wystarczy jeden , lub kilka garniturów, które na wiele lat wystarczą. Myślę, że mężczyzna jest łatwiejszy w utrzymaniu i mniej wymagający. Jednak w jednym jest bardziej wymagający od kobiety i jest tym dla niego auto. Najlepiej super auto, jakich mało. Ale po co mu, kiedy w stajni ma już parę aut.
Eeee, to chyba my wszyscy jesteśmy drodzy, ale w imię czego?
[21.04.2010] 07:31
Bo to właśnie
mottocykl (10.04.21 00:18):
Nie tylko dotyczy biżuterii, bo ciuchów także. Dlaczego kobiety kupujecie coraz więcej ubrań i ozdób, mając już ich całe szafy? Rozumiem, że o modę chodzi, ale te modne też w szafie są.
Facetom wystarczy jeden , lub kilka garniturów, które na wiele lat wystarczą. Myślę, że mężczyzna jest łatwiejszy w utrzymaniu i mniej wymagający. Jednak w jednym jest bardziej wymagający od kobiety i jest tym dla niego auto. Najlepiej super auto, jakich mało. Ale po co mu, kiedy w stajni ma już parę aut.
odróżnia kobiety od mężczyzn. Ciekawe, jakbyś reagował, gdyby twoja kobieta zawsze chodziła jednakowo ubrana, stale w tych samych ciuchach. Zaraz oglądałbys się za taka, która ma ładne ciuchy. Wprawdzie najlepszym przyjacielem kobiety jest biżuteria, ale to sprawa gustu. Niektóre obwieszają się niemiłosiernie wszelkimi błyskotkami, po kilka pierścionków na palcach. Biżuteria powinna być dopasowana do ubioru i do okoliczności. Jeden lub dwa pierścionki na co dzień powinny wystarczyć
[21.04.2010] 15:18
Śniegu Królowa
mottocykl (10.04.21 00:18):

.. imię nadmiaró, od którego głofa nie boli .., gdyż nie szata zdobi człofieka .., a cała szafa szat .. Ś.K.
[21.04.2010] 20:21
mottocylk
Bo to właśnie (10.04.21 07:31):
odróżnia kobiety od mężczyzn. Ciekawe, jakbyś reagował, gdyby twoja kobieta zawsze chodziła jednakowo ubrana, stale w tych samych ciuchach. Zaraz oglądałbys się za taka, która ma ładne ciuchy. Wprawdzie najlepszym przyjacielem kobiety jest biżuteria, ale to sprawa gustu. Niektóre obwieszają się niemiłosiernie wszelkimi błyskotkami, po kilka pierścionków na palcach. Biżuteria powinna być dopasowana do ubioru i do okoliczności. Jeden lub dwa pierścionki na co dzień powinny wystarczyć

Jasne, że gapię się na ładną i super ubraną kobietę. Mało tego, pożądam ją, pomimo, że jestem żonaty.
Jeśli kobieta jest dobrze i modnie ubrana, obwieszona drogą biżuterią, ale nie wyzywająco, wzbudza pozytywne uczucia u mężczyzny i jej piękną powłokę przenosi się na jej wnętrze.
Ale przecież wnętrze wcale nie musi mieć takie piękne. Czy to nie jest rodzaj oszustwa mężczyzny?
[21.04.2010] 20:24
mottocylk
Śniegu Królowa (10.04.21 15:18): .. imię nadmiaró, od którego głofa nie boli .., gdyż nie szata zdobi człofieka .., a cała szafa szat .. Ś.K.

Ale jej męża głofa boli...
[21.04.2010] 20:33
jasneee
że męża, bo kasiurę musi wybulić.
[21.04.2010] 20:35
... a.
czym jest bizuteria dla kobiety? - niczym.... ... ubranie ... ale ja wole chodzic BEZ ...
[21.04.2010] 20:39
zakamuflowana
... a. (10.04.21 20:35):
czym jest bizuteria dla kobiety? - niczym.... ... ubranie ... ale ja wole chodzic BEZ ...
Bez ubarania czy bez biżuterii ? http://iv.pl/images/56898186500298964371.jpg
[21.04.2010] 20:46
... a.
a jak myslisz? ..
[21.04.2010] 20:48
zakamuflowana
... a. (10.04.21 20:46):
a jak myslisz? ..
Grom wie, co Ci po głowie chodzi, wolałam sie upewnić http://iv.pl/images/56898186500298964371.jpg
[21.04.2010] 21:04
... a.
.. 'w bizuterii' to tylko... .. na ulice
do lozka w ubraniu, 'po domu' ...w jakims twarzowym diademie? .. w romantycznie rozwianych? .. wlosach
[22.04.2010] 16:04
Śniegu Królowa
mottocylk (10.04.21 20:24):
Śniegu Królowa (10.04.21 15:18): .. imię nadmiaró, od którego głofa nie boli .., gdyż nie szata zdobi człofieka .., a cała szafa szat .. Ś.K.

Ale jej męża głofa boli...

.. to mążowi czopka w ucho na głowy bolenie ..,
a my moje drogie .. nóra do szafy i ..
wszystkie bajki nasze ..,
Kota w Bótach - w sztócznych norkach,
czy też Małą Rozbójniczkę (co Gerdzie pomogła) - w zadórzej spudnicy,
czy w końcó ostry kontór szminki i szal niczym kir ..
by w odbició swym ..
Śnieżki macochę złą ..
pszyfitać pytaniem .. jakże znanym ..
"lóstereczko, pofiedz przecie ..
czy ta szafa dóżo pomieści?" .. Ś.K.
[22.04.2010] 16:42
Uważam, że...
Nie zaprzeczam jestem kobietą, więc bardzo lubię biżuterię subtelną, szlachetną. Prawdziwa kobieta z klasą docenia i nosi biżuterię bardziej uniwersalną, która pasuje do sukni wieczorowej jak i stroju codziennego, dziennego. Ja nie muszę mieć pełne szkatułki biżuterii odpustowej. Rażą mnie kobiety, które lubi obwieszać się biżuterią jak choinki (bransoletka czy pierścionek z innego kramu). Nie ma w tym poczucia smaku i przyjemności. To tak jakby źle dobrało się perfumy. Najlepiej raz odżałować, odkładając przez jakiś czas pieniądze (ustaloną sumkę) jak się upatrzy coś w katalogu czy u innej kobiety i kupić w sklepie jubilerskim. Nie musi być zaraz złota, może być srebrna albo ze szlachetnych kamieni naprawdę warto przemyśleć w czym się wybiera. Do tego stopnia uwielbiam biżuterię, że nie znoszę nie mieć niczego na sobie. A najbardziej brakuje mi jak nie mam zalodzonych na uszach kolczyków. Biżuteria odzwierciedla moją osobowość, styl, charakter- podkreśla i upiększa moją naturę kobiecości. Jest jak osobista wizytówka! Nie znoszę natomiast biżuterii okazałej, rzucającej się od razu w oczy bardziej niż uroda kobiety. Uważam, że biżuteria powinna podkreślać delikatnie walory w kobiecie podobnie jak delikatny i dyskretny makijaż, a nie przyćmiewać całkowicie własnym wzorem stylu.
[22.04.2010] 17:09
Śniegu Królowa
Uważam, że... (10.04.22 16:42):
Nie zaprzeczam jestem kobietą, więc bardzo lubię biżuterię subtelną, szlachetną. Prawdziwa kobieta z klasą docenia i nosi biżuterię bardziej uniwersalną, która pasuje do sukni wieczorowej jak i stroju codziennego, dziennego. Ja nie muszę mieć pełne szkatułki biżuterii odpustowej. Rażą mnie kobiety, które lubi obwieszać się biżuterią jak choinki (bransoletka czy pierścionek z innego kramu). Nie ma w tym poczucia smaku i przyjemności. To tak jakby źle dobrało się perfumy. Najlepiej raz odżałować, odkładając przez jakiś czas pieniądze (ustaloną sumkę) jak się upatrzy coś w katalogu czy u innej kobiety i kupić w sklepie jubilerskim. Nie musi być zaraz złota, może być srebrna albo ze szlachetnych kamieni naprawdę warto przemyśleć w czym się wybiera. Do tego stopnia uwielbiam biżuterię, że nie znoszę nie mieć niczego na sobie. A najbardziej brakuje mi jak nie mam zalodzonych na uszach kolczyków. Biżuteria odzwierciedla moją osobowość, styl, charakter- podkreśla i upiększa moją naturę kobiecości. Jest jak osobista wizytówka! Nie znoszę natomiast biżuterii okazałej, rzucającej się od razu w oczy bardziej niż uroda kobiety. Uważam, że biżuteria powinna podkreślać delikatnie walory w kobiecie podobnie jak delikatny i dyskretny makijaż, a nie przyćmiewać całkowicie własnym wzorem stylu.
a, ja lóbię .. tak na Jana ..
odpóstowe kramy na przecif kościoła ..
targować o pierścionki z miętkiej blachy żułtej ..
z czerfonym oczkiem - mósi być najfiększe ..
korale jak karmin ..
żułty fianek z mleczy ..
pasiak łowicki ..
gonski wtedy fołam ..
z zagrody wesoło ..
i idę na drogę ..
do pól malowanych ..
w słońcó biję koloróf lśnieniem ..
a, lódzie wołają, ..
że to ..
o b j a w i e n i e .. Ś.K.
[23.04.2010] 00:25
mottocykl
Śniegu Królowa (10.04.22 16:04):
czy ta szafa dóżo pomieści?" ..
Ś.K.
te fszystkie moje śmiecie
i te dwie powieści.
com jeszcze nie przeczytała.
[24.04.2010] 12:35
ad hoc
zasłyszane w ulubionej "Małej czarnej" "uśmiechnij się, to najpiękniejsza biżuteria"
[24.04.2010] 18:23
wy mnię chybą chcęcie wykonczy
ć
to było tąk jak była ta żałoba to sie wziełem i zawziełęm na te lądocznice co chodziły wymalowanę i jak żem spotkał którą to czask prask w pysk umalowany i w nogi, żeby mię popamiętała i do żałoby była cobądz skłonną.
no i już miałę osiągnięcia i się nie nazbyt do ostrożności przykładałem
stało sie.jak żem jednej sirczyście zajechac chciał to mnie noga była odeszła w bok i równowaga sie zachwiała. nichcacy zerwało się od ręki mej sprawiedliwej takie łańcucho z jej golfa i mnie w rekaf wpadło łaskocząc co grymas na twarzy pokazał.
ta bladz sie rozdarła bom jej pyska nie dosięgnął i że złodziej drze pałę. to ja w nogi i dalej od tego miejsca. a ta drze ryja i co gorsza głupie ludzie jej uwierzyć i dalej za mną. no i ledwom uciekł
ale teraz z doma sie boję ruszyć bo ludzie są wredne i pamiętliwe.
ech
[24.04.2010] 19:53
Śniegu Królowa
mottocykl (10.04.23 00:25):
Śniegu Królowa (10.04.22 16:04):
Ś.K.
te fszystkie moje śmiecie
i te dwie powieści.
com jeszcze nie przeczytała.

za te "śmieci" me gonski ..
na strzępy ..
porfą tfom koszólę wymiętom .. a .. pofieści (w moim pszypadkó bajek) do poczytania
jest zafsze fiencej ..
nisz dwie ..
np. o KOPEĆószkó ..,
czyż nie fspaniale ..
w godzinie czaróf ..
zgóbić bóciczek ?..
by króleficz przysłał ..
nowych par trzewiczek .. Ś.K.
[24.04.2010] 19:55
Śniegu Królowa
ad hoc (10.04.24 12:35):
zasłyszane w ulubionej "Małej czarnej" "uśmiechnij się, to najpiękniejsza biżuteria"

prafda to .. nie zapszeczam ..
gdy bolesny odcisk nadeptam komu ..
i óśmiech szczerozłoty ..
poślę po kryjomó .. Ś.K.
[24.04.2010] 20:39
mottocykl
Śniegu Królowa (10.04.24 19:53):

za te "śmieci" me gonski ..
na strzępy ..
porfą tfom koszólę wymiętom .. a .. pofieści (w moim pszypadkó bajek) do poczytania
jest zafsze fiencej ..
nisz dwie ..
np. o KOPEĆószkó ..,
czyż nie fspaniale ..
w godzinie czaróf ..
zgóbić bóciczek ?..
by króleficz przysłał ..
nowych par trzewiczek .. Ś.K.
[24.04.2010] 20:41
mottocykl
tfe gonski koszólę rfą
ja gonski na klatę mą
biere, a za nimi stopy tfe
fłążą na krocze me To nie pofieść, a fantasja
deptać pez trzewiczkuf
i gonski s klaty przeganiać
w ich miejscu ropić fiku.
[24.04.2010] 22:16
Śniegu Królowa
mottocykl (10.04.24 20:41):
tfe gonski koszólę rfą
ja gonski na klatę mą
biere, a za nimi stopy tfe
fłążą na krocze me To nie pofieść, a fantasja
deptać pez trzewiczkuf
i gonski s klaty przeganiać
w ich miejscu ropić fiku.

w tej całej goronczce złota
żondza ma na klejnota
zew fikó dziki zbódziła ..
zwiodła na drogi kręte ..
góbię się w niepamięci .. którędy na biegón ?..
gdzie moje gonski ?..
aż mi podfionski ..
opadły na kostki
[nie mam nic do powiedzenia]
Ś.K.
[25.04.2010] 09:06
mottocykl
Śniegu Królowa (10.04.24 22:16):
w tej całej goronczce złota
żondza ma na klejnota
zew fikó dziki zbódziła ..
zwiodła na drogi kręte ..
góbię się w niepamięci .. którędy na biegón ?..
gdzie moje gonski ?..
aż mi podfionski ..
opadły na kostki
[nie mam nic do powiedzenia]
Ś.K.
jósz biegóna nie szókam
ani gonsek myh nie koham
Tótaj jes biegón muj
a jes nim tfuj...... na nim opracam sie fest
jak glopus na osi jest
i zimna nima ni grama
ino rzem goronca i kochana.