o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

zrobiłybyście albo macie makijaż permanentny?

1 2
[24.07.2016] 21:23
ramzeskaa
ja robiłam makijaż pernamentny w magic visag na mokotowie, dziewczyna bardzo prfesjonalna, zabieg jak dla mnie bezbolesny ale wiadomo wszystko zależy od tego jaki ktoś ma próg bólu. ja jestem zadowlona bo do szczęścia brakowało mi tyk ładnych brewek.
[19.08.2016] 15:21
erwda
ja sobie zrobiłam brwi, bo od urodzenia są jakieś takie mdłe i rzadkie byłam w Beauty Box w Sopocie (http://beautyboxsalon.pl ) i wyszło mega, nie sądziłam, że to tyle zmienia!
[28.08.2016] 13:37
razmzeska
w gruncie rzeczy to brwi są bardzo ważną częścią naszej twarzy, nadają jej charakteru i wyraz, ja też miałam strasznie kiepsie brwi dlatego poszłam je sobie zrobić w magc visage bo koleżanki mi poleciły ze względu na to, że dziewczyna robi bardzo dobrze i będe zadowlona z efektu, nie pomyliły się efekt jest mega dobry.
[10.09.2016] 19:06
Nicole26
Ja brwi robiłam w Gabinecie Princesse we Wrocławiu, u Pani Anety Polewiak. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobra i dokładna praca.
[12.09.2016] 16:07
ramzeskaa
ja robiłam w Magic Visage na Moktowie, żałuje tylko, że nie zdecydowałąm sie an ten zabieg dużo wczęsniej, bo moja twarz teraz wygląda dużó lepiej jak mam zrobione brewki, więc jak macie brzydkie to nie zastanawiajcie się i zróbcie sobie taki zabieg odrazu.
[13.12.2019] 17:53
[15.09.2016] 15:54
Mireczka34
Mam makijaż permanentny. Linergistka zwww.biotekpolska.pl robiła mi makijaż maszynką do makijażu permanentnego z Biotek. I tak jej fajnie szło, że nic mnie nie bolało.
[16.09.2016] 16:50
razmzeskaa
no ja sobie rozbiłam w magic visage właśnie i jestem bardzo zadowowlona z efektu więc na pewno wróce tam jeszcze na rzęsy bo rzęsy też robią.
[16.09.2016] 20:56
Zośka998
Ja robiłam u Pani Anety Polewiak we Wrocławiu. Świetna sprawa, bardzo dokładnie i bardzo fajna atmosfera w gabinecie.
[21.09.2016] 07:23
natkapietruchas
mam makijaż permanentny
zrobiła mi go pani Aneta Budzińska-Dostatnia, którą szczerze polecam
[29.09.2016] 19:48
Elwira777
Ja również robiłam u Pani Anety Polewiak w Princesse. Jestem bardzo zadowolona.
[04.10.2016] 11:33
Miliczka2
Ja zdecydowałam się na zrobienie makijażu permanentnego i jestem z tego bardzo zadowolona. Koleżanka poleciła mi gabinet http://makijazpermanentny.szczecin.pl/. Stwierdziłam, że chcę makijaż long time liner. Pani Klaudia z tego gabinetu wykonała mi idealny makijaż, a sam zabieg był bezbolesny. Widać, że jest to osoba ze sporym doświadczeniem, która zrobi wszystko dokładnie i ładnie.
[04.10.2016] 13:33
jaszczurka22
Mi osobiście taki makijaż się nie podoba, jest sztuczny i brzydko to wygląda. Wole naturalność Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl
[21.10.2016] 10:58
bluedays
Wiadomo, że ja też bym raczej nie zrobiła sobie wszystkiego ale brwi i rzęsy to podstawa, robiłam sobie pernamentny makijaż w Magic Visage na Mokotowskiej, tam też odrazu zdecydowałam się na przedłuznaie rzęs, dziewczyna jest naprawdę dobra.
[23.10.2016] 15:53
Katarzyna771
Ja robiłam makijaż permanentny u Pani Anety Polewiak i bardzo mi się podoba. Nie wygląda sztucznie. Jest zrobiony bardzo dokładnie i wygląda naturalnie.
[24.10.2016] 10:57
bluedays
ja ma takie same odczucia jeśli chodzi o makijaż pernamentny w magic visage, wszystko jest ładnie zrobione, zabieg bezbolesny, efekt rewelacyjny, a ja oszczędzam sporo czasu na poranne przygotowania.
[07.11.2016] 14:57
madziaratt
Ja sobie zrobiłam rozświetlenie w Beauty Salon (http://beautyboxsalon.pl ) i jestem mega zadowolona
[09.11.2016] 11:47
bluedays
najważniejsze jest to, żeby być zadowolonym z efektów, na tym najbardziej mi zależało, dlatego wybrałam salon magic visage, bo wiedziałam że pracują w nim profesjonalistki, dziewczyna robi bardzo piękny maikjaż pernamentny.
[10.02.2017] 15:36
kardamonik
Mam makijaż permanentny brwi- wykonany w Jest Pięknie ( na Wilczej w Warszawie). Uważam, że to fajna sprawa- na pewno dużo wygoda i oszczędność czasu. Ale warto zaznajomić się z salonem, w którym chcemy wykonać taki zabieg. Akurat p.Dominika z Jest Pieknie przekonała mnie do siebie, bo widziałam zdjęcia klientek tego salonu na fanpage'u. Również i ja dołączam do grona zadowolonych Pań- w końcu mam gęste, subtelnie podkreslone brwi.
[15.02.2017] 20:31
Dieguśna
Wciąz jeszcze się waham, ale wiem już coraz więcej
http://piekno24.pl/makijaz-permanentny-czym- tak-naprawde/
[21.04.2017] 11:29
ulejka
ja mam zrobiony makijaż permanentny brwi, do tego regularnie od jakiegoś czasu chodzę do tego samego salonu na przedłużanie rzęs do Magic Visage, mam kompleksowo zrobione oczy, dzięki czemu nawet bez grama makijażu wyglądam naprawdę świetnie, nie mam potrzeby używania kosmetyków, a z efektu jestem bardzo zadowolona.
[04.05.2017] 13:03
Sławkaaaa
Ja już od dłuższego czasu chcę sobie zrobić makijaż permanentny oczu, bo wg mnie jest to bardzo wygodne. Waham się tylko jeszcze nad wyborem kliniki - może ktoś z Was robił ten zabieg tutaj: https://fabskin.pl/makijaz-permanentny-oczu/ i może coś dokładniej powiedzieć na temat tego miejsca - ich profesjonalizmu i bezpieczeństwa zabiegu?
[30.04.2018] 11:32
kokolka
ja uważam, że makiajż permanentny to mega wygoda, poza tym można dzięki temu super skorygować naszą urodę, ja miałam kiepski ebrwi dlatego zdecydowałams ię na makijaz permanenty brwi w salonie Magic Visage teraz moja twarz wygląda zdecydowanie inaczej niż kiedyś kiedy te brwi nie wyglądały najelpiej.
[30.04.2018] 11:49
tywonia
No przecież wiadomo, że tylko p. Estera z Magic Lady!
[28.05.2018] 14:29
aryczka
ja chodzę do Estery ale z Magic Visage na ulicy mokotowskiej 52 w samym centrum warszawy, bardzo łatwo można tam dojechać.
[28.05.2018] 15:50
akzcyra
Tylko p. Estera z Magic Lady. Nikt tego nie robi lepiej!
[04.10.2018] 08:53
Zuza32
A możecie polecić mi jakiś gabinet w Poznaniu, gdzie będę mogła wykonać profesjonalny makijaż permanentny brwi? Szukam miejsca, gdzie na pewno wszystko bedzie wykonane poprawnie. Ostatnio zainteresowała mnie oferta http://pieknypermanentny.pl/. Co o nim sądzicie?
[08.04.2019] 12:40
misiarka
akzcyra (18.05.2018.28 15:50):
Tylko p. Estera z Magic Lady. Nikt tego nie robi lepiej!

No właśnie widzę, ze sporo dziewczyn poleca Esterę z Magic Visage a sama chcę sobie zrobić makijaż permanentny brwi.
[27.05.2019] 19:41
MariolaLubl
Ja posiadam makijaż permanentny brwi ponieważ nie byłam zadowolona z moich naturalnych. Brwi wyglądają bardzo ładnie i symetrycznie. Wiele osób myśli, że to moje naturalny brwi. Makijaż miałam wykonywany w gabineciewww.esthe.pl.
[02.08.2019] 14:09
kokolova
Ja mialam robione brwi 2 razy - ierwszy raz total porazka. Popłakałam się po korekcie jak sie juz wygoiły bo do korekty mi cały czas kobieta wmawiała że jak się wygoją będa super. A t miałam coś strasznego - w zyciu takich brwi sobie sama nie naysowałam, oszpecały mnie - jedna wyżej od drugiej i zdziwione oko , poza tym za któtkie były ale ta kbieta mówiła że dłyuższe nie mogą byc bo będzie nienaturalnie...ców, wiele nerwów mnie to ksoztowało nie wspominajac o kasie.. ale poprawiła mi to super kobieta z Tychów z gabinetu Frou Frou Pani Jagoda. Tamtych się pozbyła i w ich miejsce zrobiła brwi idealne. Wreszcie twarz odzyskała normalny wygląd. Brwi naprawde bardzo poprawiaja albo psują wygląd. Powiem szczerze nie wiedziałam że sie da tak poprawic wszystko, na szczęscie dla mnie znajoma z pracy mi doradziła tą panią i faktycznie specjalistka przez wielkie S. Jakbyście potrzebowały korekty albo chciały mieć dobrze zrobione to polecam z całego serca - Tychy Frou Frou i Jagoda Cyganik http://froufrouliner.pl/
[27.09.2019] 09:28
nera cromel
Ja jakiś czas temu zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi metodą piórkową, który wykonałam w salonie kosmetycznym Perfect Glamour we Wrocławiu i mogę powiedzieć że to była jedna z najlepszych decyzji jakie podjęłam. Taki makijaż to spora oszczędność czasu dla każdej kobiety, która musi się malować przed wyjściem z domu. Wam też polecam zastanowić się nad makijażem permanentny, tylko pamiętajcie żeby wybrać się do specjalistów w tym temacie

1 2
 » Odpowiedz na ten temat