o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Usługi
 » Odpowiedz na ten temat

Ceny wyposażenia łazienki

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[02.04.2010] 17:05
Disney
Hej, czy ktoś robił może w ostatnim czasie remont generalny lub częściowy łazienki? Zacząłem szukać mebli i wyposażenia do łazienki po sklepach, ale wszystko jest według mnie dosyć drogie. Czy z łazienkami jest jak z kuchnią, ze wszystko jest horrendalne drogie?
[03.04.2010] 13:13
garncarz
Jakie konkretnie elementy wyposażenia łazienki ciebie interesują? i w jakich sklepach szukasz? Warto przemyśleć zakupy w sklepach internetowych jest po prostu dużo taniej niż w tradycyjnych...
[04.04.2010] 00:16
LAshby
Ja tam proponowałbym sprawdzać w ceneo.pl ceny produktów. Sprawdź model na stronie producenta wyszukaj w ceneo i ew sprawdź opinie sklepu w opineo. przynajmniej będziesz mieć pewność co do sklepu. A cena zależy od marki i jakości wykonania no i oryginalności designu.
[04.04.2010] 14:33
garncarz
Można oczywiście wstępnie kierować się opiniami i cenami w sklepie, jak już wybierzesz korzystaj tylko z jednego sklepu zawsze możesz liczyć na jakąś zniżkę/rabat...
[04.04.2010] 16:15
okropnepotwory
Racja, ja kiedy robiłam remont to większość rzeczy kupowałam w sklepie Łazienkaplus.pl i dostałam zniżkę, zanim wybrałam ten sklep to porównałam jego ceny na ceneo
[21.05.2019] 07:01
[04.04.2010] 20:52
noran
Jak sobie wpiszesz w Ceneo jakiś produkt łazienkowy to na 90% wyskoczy Ci produkt z Lazienkiplus.pl. Sklep ma wiele produktów w bardzo niskiej cenie wiec jest na czym zawiesić oko.
[05.04.2010] 23:39
gamble
A zamawiałeś kiedyś tam, coś? Sprawdzony jest to sklep? Bo wiesz nie chciałbym zrobić zakupów za kilkaset stów i mieć potem pełno roboty z odwracaniem zamówienia w razie gdyby coś poszło nie tak.
[06.04.2010] 00:05
Lashby
Tak kupowałem tam. Lustro, szafkę, umywalkę na szafkę i baterie do tej umywalki. Zamawiałem to wszystko w 2 zamówieniach. Przyszło w stanie idealnym, jedno zamówienie po 2 dniach drugie po 4 bo trzeba było czekać na umywalkę od producenta troszkę dłużej niż normalnie.
[06.04.2010] 20:02
glummy
Po pierwsze łazienka wbrew pozorom przy generalnym remoncie pochłania znaczne ilości gotówki
Po drugie, tak jak radzono już tutaj- ja również polecam zrobić przegląd ofert e- sklepów, a jak znajdziesz interesujący towar, to wpisać jeszcze w porównywarce i znaleźć najlepszą cenę.
Po trzecie, jeśli jakiś sklep się powtarza- zrób większość zakupów w jednym miejscu, poproś o rabat
Moja łazienka jest już na etapie dobierania dywaników, ale ładne parę tygodni spędziłem na gromadzeniu informacji i asortymentu. Łatwo nie było, ale jakoś poszło.
[07.04.2010] 19:16
krotkaszyka
gamble (10.04.05 23:39):
A zamawiałeś kiedyś tam, coś? Sprawdzony jest to sklep? Bo wiesz nie chciałbym zrobić zakupów za kilkaset stów i mieć potem pełno roboty z odwracaniem zamówienia w razie gdyby coś poszło nie tak.

Ja kupowałam u nich panel prysznicowy, napewno nie trzeba będzie "odwracać" zamówienia, ponieważ zamawiając u nich raczej nie ma żadnych problemów
[07.04.2010] 21:49
Utsumi
Sklep jest dobry i rzetelny, a no i tani. Ma dużo pozytywów na Opineo i najniższe ceny na Ceneo wiec można powiedzieć ze jest sprawdzony.
[08.04.2010] 00:06
verandi
Utsumi, a kupowałeś coś tam czy masz informacje z drugiej ręki o tym sklepie? Ja się właśnie zastanawiam czy nie kupić tam mebli i rozglądam się z a opiniami o Lazienkaplus.pl, żeby nie wtopić kasy
[08.04.2010] 13:28
kontiki
Mebli?? Rozumiem, że chodzi Ci o wyposażenie do łazienki. Ja ostatnio byłam na stronie Łazienkaplus.pl jakiś czas temu jak kupowałam wannę, ale może coś się zmieniło?
[08.04.2010] 18:44
czlowiekumassssakra
verandi (10.04.08 00:06):
Utsumi, a kupowałeś coś tam czy masz informacje z drugiej ręki o tym sklepie? Ja się właśnie zastanawiam czy nie kupić tam mebli i rozglądam się z a opiniami o Lazienkaplus.pl, żeby nie wtopić kasy
z tego co widziałem to mają tam meble do łazienki np. jakieś szafki, półki albo regały, wtopić kasę to raczej mało prawdopodobne bo to duży sklep który raczej zbiera pozytywne opinie w sieci więc wątpię aby z czymś dali plamę, a meble jak tak patrze na stronie to przyzwoite
[08.04.2010] 23:53
verandi
A kupowałeś tam coś może już? Jeśli tak to jak wygląda proces zakupu? Jest jakieś potwierdzenie telefoniczne albo coś w tym stylu?
[09.04.2010] 00:01
botoks
Jest raczej tak jak napisał CZŁOWIEK. Sklep jest duży i nie ma większych szans na wtopę jakąkolwiek. Ja u nich jak kiedyś kupowałem mebel to dostałem telefon z potwierdzeniem zamówienie i czasem realizacji zamówienia. W pełni profesjonalnie i życzliwie
[09.04.2010] 23:58
rikson
A kupowałeś u nich rzeczy, które są łatwe do zbicia lub uszkodzenia? Jak z transportem, wszystko jest w dobrze popakowane?
[10.04.2010] 19:10
terazmy
Ja kupiłem od nich krany do łazienki i kuchni a także umywalkę i brodzik. O krany się raczej nie martwiłem ale ceramika niestety jest bardzo delikatna. Na szczęście moje obawy okazały się bezpodstawne wszytko dotarło dobrze zapakowane i zabezpieczone... Choć na pewno to też kwestia firmy kurierskiej i osoby, która dowozi towar lepiej dokładnie sprawdzić przy odbiorze...
[10.04.2010] 21:11
gilligi
Ja tam u nich kupowałam tylko baterie do łazienki, ale dowiadywałam się z ciekawości, bo podobała mi się i w sumie nadal mi się podoba jedna wanna, a to raczej nie mała rzecz...no i się dowiedziałam, że przy większych zakupach można sobie dogadać kwestię transportu, bo mają własny. Uważam, że to całkiem rozsądne rozwiązanie.
[11.04.2010] 19:53
mojze
Ich transport oplaca sie brac w przypadku duzego zamowienia. Obecnie firmy kurierskie bardziej dbaja o paczki ktore przewoza, poza tym sklep bardzo dobrze je pakuje. Wiem bo kupowalem szafke pod umywalke i sporo sie nameczylem zanim dostalem sie do zawartosci.
[11.04.2010] 23:34
benkos
Ja tak samo u nich kupowałem lustro i wszystko przywieźli bez szwanku. Zapakowane idealnie, wiec nic nie miało prawa się popsuć.
[11.04.2010] 23:35
rudolfon
A czy w Lazienkaplus.pl jest wiele promocji? Wiem, że jest tam tanio, ale zawsze można kupić coś jeszcze taniej
[11.04.2010] 23:37
benkos
Ja kupiłem właśnie swoje lustro na promocji. Zapłaciłem mniej o 20 % niż była pierwsza cena. Z tego co przeglądałem stronę to jest dużo promocji na różnego rodzaju sprzęt.
[11.04.2010] 23:38
rudolfon
To dobrze, bo planuje właśnie remont lazienki i szukam różnych sklepów, aby zapłacić za niego jak najmniej. Obecnie dużą część rzeczy właśnie mam z Lazienkaplus.pl do zamówienia.
[12.04.2010] 23:26
fiuki
Czy oni posiadają własny transport, czy też przesyłają wszystko kurierem, który jest wynajęty?
[13.04.2010] 21:04
terazmy
Mają własny transport jednak małe rzeczy podejrzewam że wysyłają za pośrednictwem kuriera... Nie ma obaw co do firmy kurierskiej zawsze towar można sprawdzić od razu przy odbiorze i w razie uszkodzenia spisać protokół szkody...
[13.04.2010] 23:21
Akira123
Kurierem idą małe paczki i średnie. Dopiero towary wielkogabarytowe jak wanny np. robią własnym transportem. A kurier to UPS jeśli mnie pamięć nie myli, wiec najlepszy kurier moim zdaniem. Sklep jest porządny jeśli chodzi o pakowanie i wysyłkę towarów, wiec nie ma problemów z żadnymi uszkodzeniami bo do nich po prostu nie dochodzi.
[14.04.2010] 16:26
kuriater
Dokładnie. Mi jak przysłali wannę to swoim transportem. Bardzo życzliwi i sympatyczni kierowcy, tak samo jak obsługa sklepu.
[14.04.2010] 20:17
zambos
Mi jak przysłali paczkę z ozdobnymi rzeczami kurierem to też nie miałem żadnego problemu. Wszystko zapakowane tak, że jak nawet spadnie to nic się nie stanie. Oby więcej takich sklepów było. Z takim podejściem do klienta.
[14.04.2010] 21:31
Akira123
A z cenami to tez jest dość ciekawie bo większość produktów jest nawet 30% tańsza niż w sklepie stacjonarnym. Więc opłaca się najpierw zrobić listę zakupów, później obejrzeć w sklepie normalnym i zamówić przez internet z tego sklepu. Bo to się opłaca.
[15.04.2010] 20:54
Zbyszek1234
Sklep naprawdę wart polecenia, tani, szeroka gama produktów, mila i profesjonalna obsługa. Kupowałem tam już z 6 razy, dla siebie i sąsiada, i ani razu się nie zawiodłem.

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat