o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Tabletki na odchudzanie

1 «   15 16 17 Strony tematu:
[28.02.2019] 19:24
Natasza852
Stosuję preparat Slimunox od prawie trzech miesięcy.Dobrze dobrane naturalne składniki pozwalają na szybszy spadek wagi.Przez cały okres brania tabletek nie wystąpiły żadne skutki uboczne.Teraz cieszę się z tego że jestem coraz lżejsza.
[07.03.2019] 21:55
julliew
Hej, ja też miałam problem z jakim boryka się większość kobiet. Powracające kilogramy stawały się udręką. Udało mi się zrzucić parę kilo to za chwilę jak bumerang wracały.
Jestem po dwóch ciążach, które pozostawiły po sobie pamiątkę. Po drugim dziecku udało mi się zrzucić 12 kilo w 6 miesięcy, utrzymywałam wagę przez około 2 lata, aż nie wiadomo dlaczego w ciągu roku przytyłam 10 kilo. Dopiero jak zaczełam codzienni ćwiczyć po 20-40min i odstawiłam słodycze + pieczywo/makarony udało mi się wrócić do pierwotnej. Zażywałam też Biphasic Slim. To odpowiednik znanego adipexu.Zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zamówiłam przez internet od Ady (tel. 731 154 299), która wszystko mi powiedziała co i jak. No i efekt jest teraz taki, że po zbędnych kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam i powodzenia.
[09.03.2019] 18:50
Deborra9
Innym wartym uwagi suplementem na odchudzanie jest z pewnością Slimunox. Sama nie stosowałam, wiem jak działa bo stosowała koleżanka która od dawna miała problem z nadwagą. Ile schudła mi nie powiedziała ale widzę po niej że na prawdę sporo.
[13.03.2019] 10:51
Urszula43132131
bardzie polecam suplement slimcea. Na mnie jedyny który zadziałał i pomógł mi w walce z otyłością.
[12.07.2019] 19:03
Juliusz
Muszę powiedzieć, że nie przypuszczałem, że odchudzanie to takie wyzwanie. Zawsze sądziłem, że proces redukcji jest łatwy, a ludzie otyli... są leniwi. Było tak, dopóki nadwaga nie dosięgnęła mojej osoby.
Odchudzam się od dwóch miesięcy. To prawdziwa męczarnia. Niestety, tempo mojej redukcji jest niezadowalające, póki co udało mi się zredukować 3,5 kilograma. Dlatego też, chciałem zapytać które tabletki obecnie są na czasie? Które dadzą najlepsze rezultaty?
Znalazłem taki ranking: http://wtabletkach.pl/tabletki-na-spalanie-t luszczu-z-brzucha-ranking/ - czy ktoś może się wypowiedzieć czy jest on aktualny?
[22.09.2019] 10:22
[16.07.2019] 18:12
sissi89
Nadwaga? dodatkowe kilogramy? Boczki? Fałdki? Znam to, ale da się to pokonać. Nie jestem nastolatką, mam dzieci, prace, kłopoty, brak czasu, ale nie trzeba wcale być przy kości i winę za swoje sadło zwalać na cały świat... tak tak warto zadbać o siebie i czuć się super. Warto zacząć, nie załamywać się i trwać w postanowieniu na początek zrezygnować ze słodyczy, cukru i może smażenia, na konto gotowanego jedzenia lub duszonego, efekt murowany... Dodatkowo trochę poczytałam, popytałam i zdecydowałam sie na polecany wśród forumowiczek - Biphasic Slim. Jest to środek, który w znaczny sposób tłumi odczucie głodu i ułatwia w ten sposób ograniczenie jedzenia, a tym samym likwiduje zwiększone odkładanie tłuszczu. Pozwala on po prostu przestać myśleć o jedzeniu, oszukać organizm,który myśli że jest najedzony. Dla mnie to najskuteczniejsze rozwiązanie w walce z dodatkowymi kilogramami. Co ważne nie powoduje żadnego dyskomfortu tj zgagi, suchości czy biegunek. Zamawiałam od polecanej dziewczyny z forum - Moniki (kom.517 906 693) i szczerze moge polecic ten kontakt. Wszystko poszło szybko, łatwo i przyjemnie. Warto spróbować.
[11.08.2019] 13:51
masażysta111
jedną z ciekawszych i lepszych technik na odchudzanie jest masaż, zapraszam wszystkich serdecznie do tego gabinetu masażu, który znajduje się w mieście Szczecin https://sansara-szczecin.pl/
[02.09.2019] 12:25
luca23
Żadnych tabletek najwyżej ksylitol https://www.bee.pl/9188-ksylitol

1 «   15 16 17 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat