o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Tabletki na odchudzanie

1 2 3   » 17 Strony tematu:
[02.04.2010] 16:50
-=Glowacka=-
Idzie lato a ja wciąż nie mogę schudnąć, brakuje mi tylko te minus 6-7 kg do szczęścia, ale za chiny nie mogę spalić tłuszczu z brzucha i boczków. Czy są jakieś dobre tabletki na odchudzanie, które pomogły by mi pozbyć się tych parę kilogramów ? Jakie są wasze doświadczenia związane z odchudzaniem ?
[03.04.2010] 11:56
manniia
ja wam polecam sposob na odchudzanie - 3 mordercze treningi judo w tygodniu i jesz co chcesz i nic nie tyjesz, to jest jedyny sposob, poprostu ciezkie treningi, ja od 10 lat waze tyle samo ani kilograma wiecej
[05.04.2010] 13:34
kitka--
na odchudzanie najlepsze bieganie, 3 x w tygodniu po 4-5 km i do tego niskotłusczowa dieta, mleko, jogurciki, płatki, chude mięso n obiad, kolacja o 18 i już nic nie jemy na wieczór, nie ma nic za darmo trzeba się napracować żeby schudnąć
[08.04.2010] 22:47
Bidronkaa
te tabletki thermacuts sa naprawde dobre, zamowilam sobie je, biore juz drugie opakowanie i spadlo mi 7 kg, oczywiscie do tego jezdze na rowerze codziennie, bo wiadomo ze bez ruchu nie ma odchudzania
[10.04.2010] 14:54
Koofeinka
Nie wiem czy są wogole jakiekolwiek tabletki które mogłyby same w sobie odchudzać, na pewno do tego potrzebny jest ruch a nawet bardzo dużo ruchu, ja osobiście biegam 3 razy w tygodniu, jeżdżę na rowerze, chodzę na basen i jem co chcę i ile chce bo i tak wszystko spale
[22.09.2019] 10:31
[06.05.2010] 23:46
VFR700
Po co brac tabletki, 5 morderczych treningow judo w tygodniu i niepotrzebne jest zadne odchudzanie , cialo pieknie sie rzezbi, kondycja nie do zdarcia i obronic se mozna na ulicy, same plusy
[09.05.2010] 09:40
brulia
Nie licz na to, że same tabletki sprawią że schudniesz, takich cudów nie ma Musisz też dać coś od siebie, tzn. zastosować odpowiednią dietę i regularnie ćwiczyć bo bez tego ani rusz. Przez ostatnie 5 miesięcy straciłam 7kg zmniejszając porcje jedzenia o połowę i chodząc na siłownię. Jeśli już koniecznie musisz brać tabletki to sięgnij po jakiś suplement, np. Bio Cla. Widziałam w aptece Juventa, że mają na niego niezłe ceny ( ok. 45 zl za 90 tabletek ) a z tego co czytałam to jest to preparat obojętny dla zdrowia.
[11.05.2010] 09:59
ziuta3
To prawda- cudów nie ma Wszelkiego rodzaju tabletki na odchudzanie to jedno wielkie oszustwo. Najgorsze w tym wszystkim jest to,że można bardzo sobie zaszkodzić przyjmując je. Daj sobie spokój z tabletkami- postaw po prostu na większą dawkę ruchu life is brutal
[17.05.2010] 09:37
aguśka86
No wreszcie ktoś rozsądny Nie ma nic za darmo i jak chcesz schudnąć to jednak wypadałoby jeść mniej i ćwiczyć a nie liczyć tylko na to, że jakieś cudowne tabletki zrzucą za ciebie kilogramy. Ja stosuję się do tej zasady i stopniowo chudnę. W ciągu ostatnich 6 miesięcy zrzuciłam 7kg. Może nie jest to jakiś fantastyczny wynik, ale osiągnięty tylko dzięki diecie i ćwiczeniom. Co do preparatów odchudzających to nie jestem im całkowicie przeciwna, bo sama piję slim coffee. Kawka skusiła mnie przede wszystkim ceną ( 25 zl w aptece juventa w manufakturze u mnie w łodzi )no i fajnym smakiem. Poza tym jest zdrowsza od zwykłej kawy i tyle.
[17.05.2010] 11:10
chuck_berry
oj jeśli ktoś chce zrzucić trochę kilogramów to ja nie byłabym za tym, żeby łykać tabletki na odchudzanie. lepiej jest poćwiczyć, zastosować dietę, a tarteletki odchudzające raczej ( jeśli już je łykać ) powinny być tylko dodatkiem, a nie jedyną formą odchudzania może pomyśl o diecie i ćwiczeniach, a nie o tabletkach.
[18.05.2010] 14:17
misssixty  1386371@tlen.pl
Dziewczyny, a slyszalyscie o czym takim jak Fosanic?
Doszly mnie sluchy ze jest lepszy niz alli,,, i tak sie zastanawiam czy nie sprobowac. Bo idzie lato i trzeba sie bedzie jakos wbic w kostium kapielowy. Tak przytylam przez zime ze zadne dieta mi nie pomaga. stosowalam ali ale wyladowalam przez nie w szpitalu. jestem zalamana
Dajcie cynka laseczki jesli cos wiecie
[24.05.2010] 00:38
aga90
A nie lepiej poczekać innej metody niż truć się tabletkami? Ja jestem zwolenniczką ruchu i sportu żadna dieta nie wymodeluje wam ciałka ;p Zamiast jeździć windą zacznijcie wchodzić po schodach to będzie pierwszy mały krok ku poprawie Moim ostatnim pomysłem był zakup butów easy tone, które rzeźbią mięśnie nóg i pośladków. Teraz robi się co raz cieplej to wyjdźcie na dwór i zamiast męczyć swój organizm pozwólcie mu odpocząć
[27.05.2010] 10:00
tuturka
Z tabletek na odchudzanie przychodzi mi do głowy Bio Cla. Swojego czasu stosowałam ten preparat i mam wrażenie, że jednak mi pomagał bo miałam wyraźnie mniejszy apetyt. Od jakiegoś czasu już go nie biorę bo znudziło mi się odchudzanie, ale teraz chyba wrócę do kuracji, szczególnie że bio cla sporo potaniało w ostatnim czasie. Widziałam w aptece juventa w centrum manufaktura w łodzi opakowanie 90 tabletek za 45 zł. Tanio, szczególnie że jeszcze kilka miesięcy temu płaciłam prawie 60 zl ...
[01.06.2010] 10:33
kroppka
po co Ci jakieś tabletki wystarcz że będziesz przez 2-tygodnie systematycznie i sumiennie biegać do tego ogranicz oczywiście słodycze pieczywo zamiast ziemniaków ryż i kasz no i najlepiej by było żebyś już nie jadła o 18:00 ja coś to jakiegoś owoc i żadne tabletki nie są Ci potrzebne.
[02.06.2010] 19:27
koluchowa1
ta bieganie jest bardzo dobre, ale jeszcze lepsze efekty sa jak bierzesz do tego spalacz tluszczu, ladnie mozna sie wyrzezbic
[09.06.2010] 15:04
to-jaa
najlepsza na odchudzanie jest dieta NŻT - czyli nie żryj tyle
[10.06.2010] 14:49
martitaxx@tlen.pl
Słyszałam, że skuteczne są tabletki thermalife 2 podobno można je kupić w internecie.
[16.07.2010] 22:38
bodybuilder
thermalife to chyba to samo co thermacuts, ale thermacuts wychodza taniej i sa skuteczniejsze, najlepsze tabletki jakie bralem do tej pory, wyrzezbilem sie niesamowicie
[23.07.2010] 21:58
buddy89
wszystkie spalacze tluszczu dobrze dzialaja wraz z cwiczeniami, polecam te tabletki bo sa naprawde dobre w polaczeniu z bieganiem
[24.07.2010] 14:18
jarekkolinski
tabletki na odchudzanie to sliski temat. moja kumpela z ap miala straszne problemy po takiej "kuracji". najlepsze rozwiazanie to ruch i odpowiednia dieta
[09.08.2010] 15:29
isska1
to pewnie te tabletki to jakaś chemia była, bo ja biorę ziołowe i działają znakomicie
[17.08.2010] 16:11
wrocejutro
Jak się nie ćwiczy, to chyba żadne tabletki nie pomogą. Nie wiem, czy są takie cudowne tabletki, ale ja stawiam przede wszystkim na ruch i ćwiczenia, dopiero później jakaś suplementacja I tak na pewno jest zdrowiej. Jeśli chcesz zrzucić parę kilo, to zacznij biegać, albo zapisz się na fitness. A dodatkowo możesz sobie kupić i pić na przykład milkoshake. Efekty przyda szybciej niż przy samych ćwiczeniach. przy tym będzie to bezpieczniejsze niż łykanie jakichś tabletek.
[20.08.2010] 16:42
nela_24
najlepszy wysilek fizyczny a nie tabletki na odchudzanie ktore psuja metabolizm i moze sie okazac ze po kuracji takimi specyfikami utyjesz jeszcze bardziej . nie polecam
[19.09.2010] 15:50
schudniemyrazem
Meizhitanc, 30 tabletek, CHIŃSKIE TABLETKI ODCHUDZAJĄCE Sprzedam tabletki odchudzające, naprawdę skuteczne w takim problemie jakim jest otyłość!Sama schudłam na nich 17 kg w ciągu 3 miesięcy.Wiem co to znaczy mieć nadwagę i dlatego rozumiem osoby borykające się z ciągłym nadmiarem kilogramów.Nie oszukuję ludzi i nie wyłudzam od nich pieniędzy za nie istniejący towar. Wysyłkm za pośrednictwem Poczty Polskiej, za pobraniem z możliwością sprawdzenia.Osoby zainteresowane proszę o kontakt na schudniemyrazem@onet.pl
Cena 100 zł za 30 tabletek + koszty wysyłki
[24.12.2010] 15:56
k.o
kupie tabletki zelixa w dobrej cenie
prosze o kontakt na maila
klawdia_1@tlen.pl
[10.01.2011] 11:00
panic
Zgadzam się z nelą. Zamiast przyjmować tabletki lepszym sposobem będzie wysiłek fizyczny. Ewentualnie możesz skorzystać z porad dietetyka, który na pewno pomoże Ci skutecznie schudnąć. Na stronie medlinea.pl znajdziesz sporo ciekawych informacji, które pomogą Ci zdrowo schudnąć, na pewno będzie to lepszy sposób od przyjmowania suplementów.
[18.01.2011] 22:34
j1a1
czy może ktoś polecić tabletki na odchudzanie- podobne zelixie. Tylko coś co można kupić!
Doskonale wiem, że tabl. zelixa, meridia, adipex nie dostanę więc proszę o jakieś konkrety z propozycjami.
[19.01.2011] 15:32
kak
Odchudzanie jest pełne wyrzeczeń. Ten kto myśli, że kuracja odchudzająca to droga z górki jest w wielkim błędzie.
Ja swego czasu stosowałam tabletki na odchudzanie z zawartością jagody Acai. Poleciła mi je dobra znajoma, która dużo wcześniej przeszła kurację tymi tabletkami. Była zadowolona, gdyż udało jej się schudnąć parę kilogramów. Dlatego ja także zaczęłam przyjmować te tabletki. I udało się! Moja waga zmniejszyła się o trzy kilogramy. Znowu jestem z siebie zadowolona! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych tabletkach wejdź na stronę http://www.acaiberryselect.pl/?utm_source=ta bletkinaodchudzanie.net.pl&amp ;utm_medium=banner&utm_campaign=post_gora
Przyznam się, że w czasie łyskania tabletek z Acai stosowałam też odpowiednią dietę oraz pływałam. I myślę, ze wszystkie połączone ze sobą te elementy przyniosły rezultat.
[25.01.2011] 09:36
Drabik
Dokładnie. Jeśli chce się schudnąć i zrobić to zdrowo, to powinno się stosować dietę i ćwiczyć. Dopiero wtedy można myśleć o dodatkowej suplementacji. W ten sposób suplementy na pewno pomagają. Ja stosowałem przez pewien czas milkoshake podczas ćwiczeń i można było poczuć jego działanie.
[08.02.2011] 22:55
kasandra87
No ćwiczenia to jedno a dieta drugie. Chyba najlepiej jest i ćwiczyć i stosować dietę. Tyle, że nie każda dieta działa na każdego Dobrze by było się wcześniej skonsultować z lekarzem żeby on dobrał odpowiednią dietę. Tak jak np. robią to w vimed - dobierają dietę w zależności od kodu metabolicznego.
[24.02.2011] 21:58
apollonia
Mam na sprzedaż miesięczną kurację tabletek-cud na odchudzanie.
Więcej informacji e-mail: apolognia@wp.pl

1 2 3   » 17 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat