o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Tabletki powiększające biust ?

1 2
[17.03.2014] 11:29
Crazy Night
Być może jesteś sceptycznie nastawiona bo zawiodłaś się na tabletkach sprzedawanych w jakiś podejrzanych sex shopach internetowych ja też się raz nacięłam okazało się że to zwykły wyciąg z chmielu, zanim kupisz warto przejrzeć dokładnie ofertę a przede wszystkim skład tabletek, jak ktoś nie podaje na stronie to lepiej odpuścić sobie. ja właśnie zakończyłam kurację tabletkami i jestem zadowolona, nazwy tutaj nie podam żeby nie robić reklamy
fadoportugal (14.03.04 10:16):
a mnie jest ciężko uwierzyć, żeby tabletki pomogły, dla mnie jedyna skuteczna metoda to operacja plastyczna. Tutaj http://www.youtube.com/user/drplastyk można obejrzeć, jakie są metody i jakie efekty.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21093631]
[27.06.2014] 12:00
upierdliwa reklama sklepu
na wszystkich forach i we wszystkich tematach. Oczywiście do usunięcia. Kupcie sobie, reklamodawcy, tabletki i kremy na powiększenie zwojów mózgowych.

IP i czas połączenia logowane. [21240626]
[29.08.2015] 11:42
notebook
ja nie wierzę w skuteczność takich tabletek, a chciałam mieć większy biust, dlatego poddałam się operacji u dra Osucha. Bardzo jestem ze swojej decyzji zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [21944265]
[29.08.2015] 18:23
Noo,no
notebook (15.08.2015.29 11:42):
ja nie wierzę w skuteczność takich tabletek, a chciałam mieć większy biust, dlatego poddałam się operacji u dra O... Bardzo jestem ze swojej decyzji zadowolona.

Idiota reklamodawczy z kliniki, promujący O. działa i znów wpisał darmową reklamę. Powiększ sobie mózg, głąbie.

IP i czas połączenia logowane. [21944835]
[02.10.2015] 14:36
firein
Z tym powiększaniem piersi tabletkami to jest tak jak z każdą inną suplementacją. Efekty są mniejsze od metod operacyjnych czy hormonalnych terapii ale też organizm na tym nie traci. Suplementy są tak jakby drogą na skróty, alternatywą dla diety bogatej w fitoestrogeny czy ćwiczeń. Można się wściekać, że wszędzie pełno reklam tego typu produktów ale prawda jest taka że spełniają one czyjeś potrzeby i dlatego się dalej sprzedają. Osobiście polecam suplement Perfect Bust bo dziewczyna brała przez pewien czas i bardzo ujędrniły jej się piersi no i jak na tak krótki czas kuracji nawet nieco powiększyły. Z darmowych sposobów polecam wszystkim takie ćwiczenia http://dyskretno.pl/cwiczenia-na-jedrny-bius t/ . Może nie powiększą biustu ale na pewno będzie lepiej wyglądać i to nie tylko w staniku.

IP i czas połączenia logowane. [21996596]
[22.04.2018] 18:26
[02.10.2015] 17:33
idiota

IP i czas połączenia logowane. [21996857]
[13.01.2018] 21:41
piekny umysl 32
rozblysk inteligencji
http://www.opiniegdziekupic.com/index.html

IP i czas połączenia logowane. [22867546]
[14.01.2018] 11:01
piekny umysl 32
ogólnie spożywam qP!

IP i czas połączenia logowane. [22867813]
[15.02.2018] 09:34
pachira
Nie ma takich tabletek. Niektórym piersi powiększają się od antykoncepcji.

IP i czas połączenia logowane. [22885379]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat