o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Tabletki powiększające biust ?

1 2
[11.03.2010] 23:22
gozdzikowa22
Czy sa jakies tabletki powiększające biust bez skutków ubocznych z jakis naturalnych skladnikow ? I czy wogole da sie powiekszyc piersi bezoperacyjnie ?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.03.2010] 23:27
*Rihanna*
Sa takie tabletki, moze nie sa tanie ale warte swojej ceny, ja powiekszylam swoj biust o jeden rozmiar w ciagu 1,5 miesiaca, piersi staly sie bardziej jedrne i nabrzmiale tak jak przed okresem tylko ze sa takie caly czas. Nie stac cie na operacje, to mysle ze to jest bardzo dobra alternatywa . Tu masz info o tych tabletkach: http://skocz.pl/breastfast

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16381565]
[12.03.2010] 09:08
klaudulka.
Trzeba przyznać, że tabletki te są w miarę skuteczne, mi zajęło to trochę więcej czasu niż koleżance powyżej, ale najważniejsze, że działają. Jak już koleżanka wyżej wspomniała nie są tanie niestety i cała długa kuracja trochę kosztuje, ale jeśli np. jesteś z Łodzi to polecam wycieczkę do Manufaktury, tam jest apteka Juventa i leki są tam znacznie tańsze niż normalnie na mieście, wiec nawet kilkumiesięczna kuracja nie zrujnuje domowego budżetu.

IP i czas połączenia logowane. [16382446]
[17.03.2010] 10:29
genia11
wątpię żeby tabletki mogły powiększyć biust, z tego co słyszałam to tylko operacja wszczepienia implantów silikonowych albo zastrzyki kwasem hialuronowym dają efekty, tylko wiadomo że to strasznie drogi interes i bolesny do tego. Zresztą po co powiększać biust, małe jest piękne, nie ma co poprawiać natury

IP i czas połączenia logowane. [16407598]
[09.10.2010] 18:23
kamila 87.....z
Myślałam o powiększeniu piersi, ukształtowaniu go, szukałam, czytałam, pytałam. Kupiłam sobie zestaw komponentów i biorę od 2 miesięcy. Taniej wyszło niż operacja, ale efekty są, choć małe . O jeden rozmiar mam większy biust, a przynajmniej tak mówi mój chłopak . Póki co jestem zadowolona i jakoś mi przeszła ochota na operacje. Zwłaszcza, że koleżanka sobie zoperowała 4 lata temu biust, a teraz idzie na jakąś poprawkę. Wszystko zależy od efekt jaki chcesz uzyskać: powiększenie o 1-2 rozmiar, podniesienie biustu (jakieś kremy tabletki ćwiczenia dają radę), czy powiększenie znaczne 2-4 rozmiary (tylko operacja). Ja używam perfectbius kupiłam na http://www.perfectbust.pl/aff/yzrej (watro wejść i poczytać) i ćwiczę podnosząc 2 kg codziennie po 15 minut (kładę się na plecach ręce rozkładam na boki i podnoszę do góry obciążniki łącząc je nad klatką piersiową. Biust jest ładniej uformowany i się powiększył. Ja jestem zadowolona.
Pozdrawiam i powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [17271478]
[22.04.2018] 18:29
[10.12.2010] 11:05
kak
Tabletki na powiększenie biustu nie są jedynym sposobem na posiadanie większych piersi. Z innych nieoperacyjnych sposobów wyróżnia się na przykład zastosowanie odpowiednich ćwiczeń. Są to ćwiczenia, które wspomogą mięśnie piersiowe, a nie spowodują rozrostu całego gruczołu. Oprócz ćwiczeń wiele kobiet stosuje kremy powiększające piersi oraz tabletki. Wybór odpowiedniego zestawu ćwiczeń powinien być poprzedzony konsultacjami u specjalisty.
Jeśli chodzi o tabletki powiększające piersi, to trzeba uważać. Trzeba bowiem dobrze wybrać odpowiedni specyfik dla siebie. Na rynku jest przecież mnóstwo takich pigułek. Ale czy są one bezpieczne? Nie wiem. Natomiast wiem, że w tabletce na powiększanie biustu powinny znajdować się tylko naturalne składniki. To właściwy skład decyduje w dużej mierze o skuteczności danej tabletki powiększającej biust. Wśród naturalnych składników bardzo często wymienia się Pueraria Mirifica. Jest to roślina, występująca tez pod nazwą Kwao Krua. Rośnie w Tajlandii. To cenna roślina, która jest źródłem fitoestrogenów - substancji, które są w stanie powiększyć piersi o blisko osiemdziesiąt procent.
Jeśli chcecie więcej informacji na temat tabletek powiększających biust kobiet oraz składu tego typu specyfików, to zajrzyjcie na stronę http://powiekszaniepiersi.edu.pl/category/ta bletki-na-duzy-biust/

IP i czas połączenia logowane. [17539775]
[28.09.2012] 21:57
hearmoonggegeab1970
Wspaniale -

IP i czas połączenia logowane. [19884504]
[29.10.2012] 14:13
inmyhad
a mnie one nie przekonują nic a nic. Ciężko mi jest uwierzyć, że powiększanie piersi może być aż tak proste. Jak dla mnie jedyną skuteczną metodą, żeby mieć większe piersi jest wizyta u dobrego specjalisty, jakim jest np dr Piotr Osuch. On jest bardzo dobrym lekarzem a do tego ma super podejście do pacjentów.

IP i czas połączenia logowane. [19959192]
[07.11.2012] 12:05
zielona85.85
Co do potwierdzonej badania skuteczności działania to maja ja na pewno holenderskie tabletki bust up. Masz cytat z artykułu który znalazłam
Pewność jaką dają składniki BUST - UP opiera się na badaniach, które dowodzą ich skuteczności w pobudzaniu wzrostu objętości piersi i zmniejszeniu degradacji struktury tkanki podtrzymującej oraz ich dobroczynnego wpływu na organizm.Oregon State University (USA) kierował kompleksowymi badaniami nad chemią i biologią chmielu. Utrecht University, Wydział Medycyny i Chemii, dr Van den Berg oraz Beukelman opracował badanie na temat składników tabletek. Badania kliniczne PS-20062 zrealizowane przez PharmaScope w OmniMed (Holandia) pod kierunkiem prof. dr Labadie, dowiodły skuteczności połączenia składników zawartych w tabletkach w osiąganiu efektu jędrności oraz powiększenia piersi.

IP i czas połączenia logowane. [19982498]
[08.11.2012] 13:41
elizka
sa tabletki ale tez sa i masci. znalazlam sklep z takimi prparatami.
http://www.intymnosc.pl/powiekszanie-piersi/ bust-booster-zel-100ml?utm_source=PP&amp ;utm_medium=modanaurode&utm_campaign=img

IP i czas połączenia logowane. [19985619]
[09.11.2012] 11:42
zielona85.85
Tak z tym, że maści działają do 4 godzin po uzyciu, wiem bo stosowałam. Schłodziły mi biust przez co się podciągnął i chwilowo wyglądał lepiej. Ja biorę holenderski bust up, bo mi zależy żeby biust był fajniejszy także po kąpieli, na basenie, plaży i nie tylko doraźnie przez kilka h. Maść fajna, ale na specjalne okazje (jeśli ma się czas i ochotę w trakcie imprezy wychodzić do łazienki i smarować od nowa).

IP i czas połączenia logowane. [19987986]
[09.11.2012] 18:42
wiki_1123
Nie wiem czy to pomoże, ale możesz spróbować tego specyfiku: http://www.aptekaotc.pl/p/pl/9458/bustello_k uracja_ujedrniajaca_biust_30_tabletek.html Piszą, że jest preparatem pochodzenia naturalnego, opracowanym specjalnie w celu ujędrnienia i powiększenia biustu, będącego nieodłącznym atrybutem kobiecej urody. Aby piersi były jędrne i wyglądały pięknie należy je odpowiednio pielęgnować, dostarczając właściwych substancji odżywczych, które poprawiają napięcie i kształt biustu.

IP i czas połączenia logowane. [19989116]
[10.11.2012] 01:06
szyszla
Jak tabletki miałyby wypłynąć na ilosć tłuszczu w określonej partii ciała ?

IP i czas połączenia logowane. [19990175]
[10.11.2012] 01:21
mati.82
A ja powiem tak... mały biust jest śliczny i za nic w świecie nie pozwoliłbym swojej dziewczynie na trucie się jakimikolwiek prochami (bo wątpię aby nie miały one żadnego wpływu na zdrowie), nie wspominając już o operacjach, ale jak ktoś głupi i zależy mu tylko na cyckach to niech robi co chce

IP i czas połączenia logowane. [19990187]
[14.11.2012] 10:17
Megan21
Zielona trzymaj kciuki bo właśnie dostałam przesyłkę z tym holenderskim bust up, który Ty bierzesz. Po obiedzie wezmę dwie tabletki. Mam nadzieję, że wszystko będzie super.

IP i czas połączenia logowane. [20000556]
[14.11.2012] 12:14
karolnowicki
Czy te tabletki faktycznie pomagają? Moja dziewczyna chciała coś takiego użyć.

IP i czas połączenia logowane. [20000813]
[14.11.2012] 16:26
hanka34
Ja brałam przez dluższy czas breastfast i rzeczywiści piersi staja się jędrniejsze i optycznie większe o pół/jeden rozmiar:www.breastfast-preparat-na-powiekszenie-bius tu.098.pl

IP i czas połączenia logowane. [20001345]
[15.11.2012] 14:31
Megan21
To zależy od tabletek i od osoby, ja np po tym breast czułam się fatalnie, miałam mdłości i bolał mnie żołądek. Teraz kupiłam holenderski Bust Up (dostaniesz go w aptece, na allegro, na joyusa.eu, bust-up.com.pl) i zobaczymy jak się będę czuła.

IP i czas połączenia logowane. [20003122]
[19.11.2012] 11:07
perfekcyjna678
A gdzie dokładnie kupujecie ten bust up?

IP i czas połączenia logowane. [20010932]
[09.02.2013] 15:10
usssowska1
Dokładnie, to sa jedyne mi znane i świetnie działające tabletki jeśli chodzi o poprawę wyglądu biustu, ale nie tylko. Rewelacyjnie wplywają również na poprawę stanu naszej skóry. Doskonale ją ujędrniajac.

IP i czas połączenia logowane. [20222327]
[18.02.2013] 15:29
Pudernica87
Megan gdzie kupujesz teraz Bust Up? Bo na stronie bust-up.com.pl na razie nie mozna ich dostać.
Ja teraz zamówiłam ze strony dystrybutora na Polskę joyusa.eu, ale pewnie można moża dostać gdzies taniej.
Pmożesz Megan?

IP i czas połączenia logowane. [20246653]
[04.04.2013] 16:18
Kicia pazurek
te z USA działają

IP i czas połączenia logowane. [20379845]
[04.05.2013] 19:50
barbarelllla
pewnie ze da sie powiekszyc nawet nie trzeba tabletek bo wystarcza ziola, a ziol te ktore sa np. w amerykanskim BA http://breastactives.pl , chociaz ja osobiscie wole tabletki bo sa wygodniejsze, skladnikow nie trzeba zdobywac gdzies nie wiadomo gdzie no i maja juz zoptymalizowany sklad

IP i czas połączenia logowane. [20461851]
[01.06.2013] 10:17
Karolina_Waw
Tutaj:
http://tabletki-na-powiekszenie-biustu.soup. io
więcej info o skuteczności preparatów powiększających biust.

IP i czas połączenia logowane. [20524543]
[01.07.2013] 18:08
lana
powiększam piersi skutecznymi tabletkami http://www.powiekszeniepiersibiustu.org/tabl etki-na-powiekszenie-piersi.html

IP i czas połączenia logowane. [20586574]
[16.10.2013] 11:40
misioolga
Ja polecam Puerarie Mirifice. Dzialaja ja na sobie to przetestowalam. mialam male c teraz mam duze d w dodatku piersi sa jedrne i ladnie wygladaja. uzyskalam taki efekt po 2,5 msc. rewelacyjna sprawa. Nie przytylam powiekszyl sie tylko biust.

IP i czas połączenia logowane. [20805979]
[25.10.2013] 10:54
beeefreee
ja się boję i nie mam zaufania do takich preparatów. Jakoś mnie nie przekonują. Jak dla mnie jedynym skutecznym sposobem, żeby powiększyć biust to jest operacja plastyczna, a co wy myślicie na ten temat?

IP i czas połączenia logowane. [20824069]
[03.12.2013] 17:35
młoda25
misioolga (13.10.16 11:40):
Ja polecam Puerarie Mirifice. Dzialaja ja na sobie to przetestowalam. mialam male c teraz mam duze d w dodatku piersi sa jedrne i ladnie wygladaja. uzyskalam taki efekt po 2,5 msc. rewelacyjna sprawa. Nie przytylam powiekszyl sie tylko biust.

a gdzie kupiłaś te tabletki????

IP i czas połączenia logowane. [20897782]
[17.01.2014] 20:04
aneczkaa5684
Dziewczyny napiszę jak u mnie sprawdziły się tabletki bust-up duo. Otóż biorę już 3 opakowanie bo po 1 były już efekty. Na początku lekko pobolewały mnie piersi a po 3 tygodniach zauważyłam poprawę kształtu. Postanowiłam spróbować Bust-up po ciąży i karmieniu bo wygląd moich piersi nie był taki jak w wieku 18 lat rozumiecie.... Przyznam że sceptycznie podchodziłam do tych tabletek ale jednak miło się zaskoczyłam piersi stały się jędrniejsze, pełniejsze skóra nie jest taka hmm "flakowata" tylko sprężysta. Stosuję 3 opakowanie i nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych, najbardziej bałam się że przytyję ale jednak na szczęście nic takiego się nie stało. Bust-up kupuję z http://www.sklep-vitality.pl/suplementydiety /419-bust-up-powiekszanie-ujedrnianie-biustu-120-kapsulek.ht ml
Przed zakupem tych tabletek dowiadywałam się odnośnie ich oryginalności bo podobno kiedyś była akcja że krążyły podróbki. Zobaczymy co będzie dalej się działo.

IP i czas połączenia logowane. [20990996]
[03.03.2014] 15:56
anstazjja
wypróbowałam różene sprzedawane i twierdzę że najlepsze są Breastfem kupiłam w firmie która sprowadza z USA, minęły już 2 miesiące odkąd przestałam brać i efekt nadal się utrzymuje

IP i czas połączenia logowane. [21072451]
[04.03.2014] 10:16
fadoportugal
a mnie jest ciężko uwierzyć, żeby tabletki pomogły, dla mnie jedyna skuteczna metoda to operacja plastyczna. Tutaj http://www.youtube.com/user/drplastyk można obejrzeć, jakie są metody i jakie efekty.

IP i czas połączenia logowane. [21073392]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat