o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Rozmiar moszny i jader - Czy mozliwe jest zwiekszenie masy jader lub powiekszeni

1 2
[06.03.2015] 14:45
jacko  swiatowida1@tlen.pl
dla mojej kobiety moje są najwspanialsze i niech tak zostanie
[06.03.2015] 15:10
jacko  swiatowida1@tlen.pl
panowie mam małą moszne i co taka ma być jakość nie ilość
[22.03.2015] 01:12
Xarl
JAK ? Proszę o kontakt
lolita... (10.12.2010.05 22:27):
Chłopie na zamówienie mogę Ci zrobić kilka masaży, że będziesz miała wory jak u barana.
[10.04.2015] 08:17
Jar
Do Mikect. ....
Nie napisałeś ile masz lat. Ja jak byłem w gimnazjum to też prawie mi nie wisiały. Teraz mam 20 lat penisa takiego samego w zwodzie jak ty ale moszna mi się rozciagnela. Pewnie jest to w dużej mierze zasługa częstych zabaw jajeczkami. ....
[13.08.2015] 08:29
nie zalogowany
Jar (15.04.2015.10 08:17):
Do Mikect. ....
Nie napisałeś ile masz lat. Ja jak byłem w gimnazjum to też prawie mi nie wisiały. Teraz mam 20 lat penisa takiego samego w zwodzie jak ty ale moszna mi się rozciagnela. Pewnie jest to w dużej mierze zasługa częstych zabaw jajeczkami. ....

Zabawa nie ma nic do rzeczy. Masz taka a nie inna urodę. Ważne aby dobrze pracowały, a zwisające jajeczka jak są dorodne również maja swój urok.
[17.07.2019] 17:08
[05.07.2018] 16:41
JAREKBOSS
da się powiększyć rozmiar moszny i jąder. zobacz jak działają tabletki na powiększenie jąder o których tutaj dowiesz się więcej: http://trzymaj-forme.co.pl/2018/05/18/jak-po wiekszyc-jadra-tabletki-na-powiekszenie-jader/
[05.10.2018] 15:38
janksa
nie przesadzaj (10.03.2010.01 14:36):
Nosząc zbyt obcisłą bieliznę natomiast, możemy doczekać się bezpłodności, a na pewno obniżenia wydzielania testosteronu przez jądra. Z dwojga złego - zwierzęta nie noszą bielizny, my też nie powinni przesadzać z uciskiem.

Jest to OCZYWISTA NIEPRAWDA.Co maja zwierzeta do ludzi,czlowieku !!! Meskie jadra sa zupelnie inne niz zwierzece i wypisywanie tego typu tekstow jest po prostu smieszne !!!
[05.10.2018] 15:44
janksa
Meskie jadra powinny wisiec.Zachowuja sie one roznie w zaleznosci od warunkow w jakich mezczyzna sie znajduje.Gdy jest bardzo cieplo-wtedy sie wydluzaja,zwiekszajac powierzchnie chlodzenia.Gdy jest zimno,wtedy sie kurcza,podchodzac pod penisa,zmienjszajac powierzchnie chlodzenia.W efekcie,utrzymywana jest mniej wiecej jednakowa temperatura jader.Tylko tyle.Zadne uciskanie czy nieuciskanie nie ma najmniejszego wplywu na plodnosc.To sa brednie nie poparte zadnymi badaniami a jedynie wydumane przez glownie facetki.Mozna wydluzyc moszne,np.naciagajac caly worek mosznowy,obwiazujac go powyzej jader i naciagajac lub zawieszajac coraz wieksze obciazenie.Mozna to robic na rozne sposoby.Najlepiej zrob to metoda doswiadczen gdyz dla kazdego dobry sposob oznacza cos innego.Wymaga to wytrwalosci a efekt bedzie taki,jak bys mial wiekszy worek i o to chyba Tobie chodzi.
[05.10.2018] 16:32
Taa...
Nie ma go tu od 8 lat, więc możesz sobie darować porady w formie osobowej.
[06.10.2018] 16:24
krótkotrwałe jest możliwe
[wystarczy sobie poszukać] widziałem na filmikach gostki wstrzykiwali sobie sól fizjologiczną w moszną i w prącie do monstrualnych rozmiarów by po paru dniach sól wchłoną organizm i wszystko wróciło do normy !!!
[04.11.2018] 19:14
pio
Adam 40 (10.12.2010.05 21:07):
moja zona lubi bardzo obwisłe jadra Razem zaczelismy szukac sposobu rozciagniecia moszny W koncu udało sie po roku cwiczen i wlewów do moszny Teraz moje jadra maja zwis około 10cm wiecej jak penis , mi sie podoba , a zona jest e 7 niebie moje duze jadra tak fajnie wisza i ma wspaniała zabawe co mnie bardzo cieszy JAK ktos lubi to polecam i opowie jak to sie robi

ciekawy jestem jak to sie robi
[20.04.2019] 14:47
sss000
ja też uważam że moją jądra są za wysoko (przez są mało widoczne), są skurczone, przez co domniemywam iż również penis jest mniejszy. konsultowałem to z urologiem i wskazał iż za mocno działa u mnie dzwigacz jądra, lub mam za krótkie powrózki nasienne, przez co w zimne dni lub podczas seksu jądra chowają do podbrzusza (są słabo wyczuwalne).
Też chciałbym mieć bardziej wiszący worek (a wiszący mam tylko po kąpieli i ciepłym łóżku wtedy penis jest większy...
[30.04.2019] 10:06
Zordon145
o soposobach na powiększanie jąder nie słyszałem ale penisa można powiększyć Titan Gel od Love Stim tylko musi być orginalny bo podróby nie działają
[30.04.2019] 12:12
Hehehe!
Ten twój też nie działa, pracowniku sprzedaży

1 2
 » Odpowiedz na ten temat