o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Migrena

[11.02.2010] 16:14
Plasterek
Migrena - popularna przypadłość, z którą wszyscy się spotkali, albo w otoczeniu bliskich i znajomych, albo na własnej skórze.

Kiedy migrena Was dopada? Jeśli mogę pomóc, napisz do mnie.
[11.02.2010] 17:02
meteopatka z pomorza
na zmianę pogody
[18.02.2010] 11:36
Plasterek
A ze stresu? Jeśli mogę pomóc, napisz do mnie.
[18.02.2010] 13:30
meteopatka z pomorza
yy - na stres reaguję bólem żołądka (najczęściej, gdy muszę bardzo wcześnie wstać i wyrwie mnie ze snu budzik), przyspieszonym biciem serca, powodującym czasem atak gorąca (cięższy egzamin, stłuczka samochodowa, gafa w pracy). z długotrwałym stanem stresu nigdy nie miałam do czynienia, bo jestem raczej spokojną osobą, ale spotkałam się z takim przypadkiem: kilkutygodniowa nerwowa sytuacja w pracy, spowodowała nadciśnienie i związane z tym potworne bóle głowy. po rozwiązaniu problemu wszystko wróciło do normy.
[15.07.2013] 23:30
Aleksandra89
Mnie migrena dopadała zawsze w nieodpowiednich momentach. Randki, zakończenia roku szkolnego, ważne uroczystości, wyjścia itd. Byłam bliska depresji. Najgorzej było wtedy, kiedy matura mi się zbliżała. Brałam leki na zaś, co było ogromnym błędem - kłopoty z żołądkiem mi się pojawiły, dramat.. Dopiero teraz odetchnęłam - zolmiles biorę jak mam mieć atak (wiem, bo najpierw pojawia mi się aura) i mam spokój - albo mija, albo łagodnieje bardzo. Także polecam każdemu kto się z tym męczy. Wiem jak to wyniszcza. A szkoda tracić życia na takie ataki.
[17.07.2019] 16:58
[18.07.2013] 15:30
irena11
Jesli mogę polecić to ja od dłuższego czasu stosuję złocień maruna. Moja migrena to niesamowity ból połączony z wymiotami. Złocień stosuję od miesiąca ból jest łagodniejszy da się wytrzymać ale najważniejsze że nudności już się nie pojawiają. Będę go stosować nadal.
[26.07.2013] 11:01
ashley1984
Mnie migrena dopada, kiedy jestem bardzo zmęczona. Miałam ostatnio bardzo intensywny tydzień. Praktycznie 2-3 godziny snu dziennie, nieregularne posiłki,stres w pracy, ostatnie próby dopięcia ważnego projektu i migrena gotowa. To jest tak przeszywający ból głowy, który kompletnie mnie paraliżuje. Nie jestem w stanie się skupić, nie jestem w stanie nic zrobić, mam problemy z widzeniem. Mroczki przed oczami. Coś strasznego. A najgorsze jest to, że praktycznie nic mi nie pomaga. A Wy jak radziecie sobie z bólem??? Macie jakieś sprawdzone metody? A może jakieś sprawdzone tabletki?
[22.11.2016] 16:21
wiktoria4785
Mnie przez wiele lat męczyły migreny, ale zwalałam to na stres, brałam tabletki przeciwbólowe regularnie. Chodziłam po lekarzach, nawet po neurologach, ale na dłuższą metę nic nie pomagało. Dopiero naturalne metody biorezonans między innymi zaczął pomagać. Zgłosiłam się z polecenia koleżanki do Vitanea na Podłęskiej w Krk (www.vitanea.eu ). Warto do nich się przejść jeśli standardowe metody leczenia zawodzą. Pomagają przy różnych schorzeniach. Kupiłam ich urządzenie Smart do biorezonansu mobilne, wygodne w obsłudze, mogę sobie włączyć po drodze do pracy nawet.
[31.07.2018] 12:21
igaLL
Same tabletki zwykłe nie pomogą. Idz do neurologa tutaj https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ . Najlepszy specjalista w warszawie. Migrena bywa uciążliwa i trzeba ja leczyć.
[31.07.2018] 12:35
pisz w formie osobowej
do kogoś, kogo nie ma od 8 lat, darmowy reklamodawco z komercyjnej kliniki.
[31.10.2018] 09:51
KarolKe
meteopatka z pomorza (10.02.2010.11 17:02):
na zmianę pogody

Mam to samo, zawsze na zmianę pogody, a co za tym idzie zmianę ciśnienia boli mnie głowa ;/ Na mnie działa najbardziej Gardan: https://adamed.expert/product/gardan/ . Jest silnym lekiem przeciwbólowym i przeciw gorączkowym, ale możesz go kupić bez recepty.
[31.10.2018] 11:08
a uporczywy spamer
reklamodawczy od gardanu trafił nawet tu
[02.01.2019] 15:08
Krisi00
Cierpię na migreny od 10 lat. Od pewnego czasu szukam jednak naturalnych metod walki z bólem. Trafiłam na dobry artykuł na temat na https://www.womenshealth.pl/. Warto zajrzeć.
[13.05.2019] 19:28
klara444
igaLL (18.07.2018.31 12:21):
Same tabletki zwykłe nie pomogą. Idz do neurologa tutaj https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ . Najlepszy specjalista w warszawie. Migrena bywa uciążliwa i trzeba ja leczyć.

Fakt, to świetni specjaliści z wiedzą i doświadczeniem, którzy znają się na tym co robią. Dużym plusem jest także to, że można się do nich umawiać na wizyty w weekendy - w końcu jeśli ktoś pracuje, nie zawsze może wziąć wolne na wizytę w tygodniu.
[13.05.2019] 19:41
pisz sam ze sobą
spamerze reklamodawczy z komercyjnej placówki medycznej

» Odpowiedz na ten temat