o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Prima Moda - opinie

1 2 3
[24.02.2014] 20:02
agusssia25
Buty jak buty, ale obsługa, przynajmniej w Galerii Bałtyckiej? Żenada... Znudzona życiem paniusia zamęczała mnie przez całą wizytę w tymże salonie! Na moją odpowiedź, że chyba nie chce mi się mierzyć tych butów, bo są za wysokie i i tak ich nie kupię, stwierdziła, że po co w takim razie tu przychodzę, bo jej to szkoda byłoby niedzieli. Więcej tam nie zajdę, bo takiego chamstwa i bezczelności dawno nie spotkałam. Świetna reprezentacja firmy! Brawo!
[25.02.2014] 11:57
milena.sahaj
Nie wiem jak to z reklamacjami, ale wiem że jak za taką cenę, to jakość średnia. Kupiłam sandałki za 500 zł prawie, myślałam że będą na dłużej, a one się rozpadły po jednym sezonie. Nawet nie szłam z reklamacją, bo to było pewne, że tak zepsutych butów nie wezmą i powiedzą, że to moja wina. http://www.sw-elzbieta.com/krzeselko-karmien ia-dziecka/
[25.02.2014] 14:39
Daria9345
Ja tam nie kupuje,przynajmniej póki co nie miałam takiej okazji,wybieram te dobre i godne zaufania sklepy internetowe gdzie jest znacznie taniej.www.Fabrik.com.pl
[07.03.2014] 23:57
oszusci...nie polecam wrogowi
kupilam buty kozaki za 750zł pierwszy raz takie drogie w nadzieji ze wytrzymaja minimum 2 sezony,był pazdziernik 27 po miesiacu przy obcasie zaczeły sie odklejac zloylam reklamacje buty dostałam po miesiacu dostalam i znowu miesic pochodziłam i kolejne ubytki odpadło logo(sprzedawca twierdzi ze to normalne moze mi to zaraz naprawic)obcas znowu sie odkleja i złote ozdoby na cholewce rdzewieja i czernieja.Buty były uzytkowane przez dobre 2 miesiace prace mam bardziej jezdzaca wiec wiele w nich nie chodzilam ale rzeczoznawca reklamacji nie uwzglednia bo buty sa zniszczone i to uszkodzenia mechaniczne.NIE POLECAM NIKOMU OSZUKUJA I BIORA MEGA KASE ZA GŁOWNO SAME PROBLEMY I NIE MA W CZYM CHODZIC CHYBA ZE BEDA DAWAC BUTY ZASTEPCZE.Uslyszałam tez ze to włoskie buty wiec i na włoska pogode!!!??WIEC DLACZEGO TEN SYF TU ZA TAKA KASE SPRZEDAJA
[22.03.2014] 19:50
HCons
niestety sklepy obuwnicze często bezpodstawnie odmawiają reklamacji licząc, że kupujący zrezygnuje ze swoich praw.
Jeżeli macie taki problem to pomagamy konsumentom w sporach ze sprzedawcami, a w niektórych przypadkach sami wypłacamy pieniądze nawet w ciągu 7 dni ! ! Bezpłatna analiza każdej sprawy ! Napisz reklamacje@hermesconsulting.pl lub zajrzyj na reklamacje24.com, polecamy.
Warto walczyć w swoje prawa i nauczyć sprzedawców, że mają obowiązek je respektować.
[16.02.2020] 21:05
[22.04.2014] 18:30
bylapracownica
CZESC , gdyby ktora kolwiek dziewczyna zastanawiala sie teraz nad podjeciem pracy w PM to szczerze mowiac nie polecam - pracowalam pol roku - TYLKO albo AZ tyle - na notatke w intrernecie zdecydowalam sie dopiero teraz bo sie wahalam czy w ogole pisac takie rzeczy na forum czy nie ... doszlam do wniosku ze moze bedzie ona przesrtogą dla kilku z Was które dostaniecie telefon o pracy i będziecie miały wmawianą premię od sprzedaży ... otóż PM upada - co mozna wyczytac w internecie . Akcje firmy drastycznie spadają - w stydniu z 5 akcjonariuszy zrezygnowało 4 ... został tylko Pan Dariusz który musial z uwagi na sytuacje finansowa ... W okolicach slaska kierownikiem regionalnym jest Pan Krzysztof - ktory jak wiele pracownic mialo wrazenie zatrudniony jest tylko po to by straszyc personel i naciskac na sprzedaz ... jesli od 9 do 13 nie sprzeda sie ani jedna para butów a czesto tak sie zdarza to od razu telefon na salon i trzeba sie tlumaczyc ... zasady panuja jak w przedszkolu - wszytsko na pamiec i przepytywanki z regulek. Wpajaja a przynajmniej probuja wpoic w pracownikow ze maja dobre produkty a prawda jest taka ze buty rozpadaja sie po 2-3 wyjsciach i potem do personel wyslu@@@e od klientek zale i wywody na temat straconych pieniedzy bo oczywiscie firma nie uznaje zwrotu gotowki nawet dla stalych klientek. Wracajac do regionalnego ... bardziej chamskiej osoby w zyciu nie spotkalam - wiele dziewczyn po rozmowie z nim plakalo lub po prostu zwalnialo sie z pracy ... dziewczyny ktore zatrudnia kojarzy nie po kwalifikacjach a po ... wygladzie co juz swiadczy o nim samym. W firmie Prima Moda nie zjadziecie przyszlosci i nigdy nie uslyszycie pochwały - jesli sprzedacie 1 pare butow dostaniecie ochrzan ze za malo , jesli sprzedacie 10 par uslyszycie ze rowniez sie nie staraliscie bo zawsze moglo byc lepiej ... A wyplata ? gołe 1200 zł bez zadnych dodatków socjalnych - na swieta dostaniecie zyczenia na maila i opieprz ze malo sprzedalyscie w okresie swiatecznym. Firma mnie zawiodla bo jak okazalo sie ze dostalam tam prace bylam wniebowzieta - szybko pozalowalam , juz pierwszego dnia zostalam wysmiana bo chcialam miec dzien wolnego a musialam pracowac kilka dni pod rzad po 12h bo nie bylo komu - bo nikt nie chcial tam pracowac. Moja rada ? Ta firme omijajcie szerokim łukiem.
[26.04.2014] 16:12
izab_ella
Miałam kiedyś buty z tej firmy i nie mogę narzekać, spisały się całkiem dobrze. Jestem jednak wierna swojej ulubionej marce - Ecco Jakich butów bym nie kupiła, to mam pewność, że będę zadowolona. Nie chodzę już po galeriach, buty zamawiam z internetu, z autoryzowanego sklepuwww.eccoshop.pl i w ten sposób oszczędzam czas, ale i kaskę, bo zniżki mają obłędne
[08.11.2014] 20:39
primamoda_to_szajs
Odradzam zakupy w PRIMA MODA z całego serca. Po zakupie traktują klienta jak śmiecia. Nie da się odzyskać straconych pieniędzy. Buty rozwaliły się w pierwszym tygodniu i od prawie roku wożę się z naprawami. Maskara a nie jakość. Omijajcie ten sklep z daleka!
[11.11.2014] 14:52
antymoda
Coraz więcej niezadowolonych klientów, mi nie chciało się walczyć, dałam sobie spokój. Obcas odpadł nie z mojej winy, tragiczna jakość
[02.05.2016] 08:38
slawekkk
Buty rozkleiły się w wielu miejscach po kilku miesiącach. Rozwarstwiła się tez podeszwa...masakra. Poprosiłem o wymianę...uznali ze będą naprawiać. Nie miałem butów 2 tygodnie...dostałem informacje ze są do odbioru. Jakie było moje zaskoczenie gdy stwierdziłem ze nie naprawiono wszystkiego!!! Mieli obuwie na serwisie i nie posklejali solidnie!!! O D R A D Z A M W S Z Y S T K I M>>>>>>>> To na pewno ostatnia para zakupiona u tego producenta!!!
[07.10.2016] 15:49
utrats
Oj, to zależy od tego, ile macie do wydania, ale zerknijcie - http://www.merg.pl/pol_m_Buty-Damskie_Kozaki -196.html
Jak widać za ponad setkę znaleźć świetne buty, ale przez internet. Wydawanie kilka razy więcej tylko dlatego, że buty są jakiejś tam marki, to paranoja.
[23.10.2016] 19:06
kisiel3232
a co powiecie na to żeby kupić sobie buty szyte na zamówienie?:
http://www.precyzyjny.pl/biznes/jak-zlozyc-z amowienie-na-obuwie-przygotowywane-na-indywidualne-zamowieni e-klienta/
[18.11.2016] 10:09
Nabrana
Należy tylko dodać ku przestrodze, że nie uznają reklamacji. Buty kupione w piątek, nie używane, po zauważeniu wady zwrócone do sklepu w poniedziałek. Odpowiedź od ich rzeczoznawcy, że obuwie podczas używania się zużywa, jest to naturalne zużycie i reklamacja odrzucona. Żenada !!!
[18.06.2019] 16:31
Ewaew
Towar masakra, partactwo wychodzi w użytkowaniu! Odklejona podeszwa po 2 tyg.od zakupu i 3 razach noszenia!!! Reklamacyjny werdykt fachowców brzmiał - buty użytkowane w niewłaściwych warunkach . W odwołaniu ta sama melodia i trwają przy swoim że z winy klienta!!!! A to że klej pewnie stary albo niewłaściwy albo źle przechowywany towar orzez ci klej stracił swoje właściwości to już nie dociera taka argumentacja. Nue polecam!! Nie kupuję tam!
[17.01.2020] 11:48
Kaśka_Woj
Idk o co wam chodzi ja mam kilka par z Prima Mody i jakoś nic się z nimi nie dzieje. A jak kupowałam zamszowe botki ostatnio, to od razu je zaimpregnowałam i nawet jak była plucha na dworze to wyglądały ok. Może źle je pielegnujecie albo wcale znajac zycie i dlatego tak xd

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat