o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

Prima Moda - opinie

1 2 3
[05.01.2010] 09:44
smichalek
Proszę o pozostawianie opinii na temat sklepów Prima Moda. Prima Moda posiada sklepy w większości polskich dużych miast, m.in. Poznaniu i Warszawie. Ich asortyment zobaczyć możecie tutaj: http://www.primamoda.com.pl
[08.11.2010] 23:24
Czuszka30
Kupuję w PM w Galerii Mokotów. Jak dla mnie nie ma lepszej marki. Buty stylowe, kobiece i bardzo wygodne
[21.11.2010] 14:21
Jarmułka
I ja kupuję w GM. Obsługa bardzo profesjonalna, nic na siłę można spokojnie zastanowić się nad wyborem. Ostatnio nawet udało mi się załapać na fajną promocję i zyskałam nie tylko śliczne buciki, ale i 50 zł
[25.11.2010] 12:49
maria.z49
Ja kupiłam ostatnio świetne buty mężowi, ale w arkadii. Panie sprzedające bardzo pomocne i usmiechnięte,nawet mimo późnej pory. Na razie mąż bardzo zadowolony. A jak u nich z ewentualnymi reklamacjami, gdy coś się, tfu tfu, popsuje?
[27.11.2010] 16:28
Czuszka30
maria.z49 (10.11.25 12:49):
Ja kupiłam ostatnio świetne buty mężowi, ale w arkadii. Panie sprzedające bardzo pomocne i usmiechnięte,nawet mimo późnej pory. Na razie mąż bardzo zadowolony. A jak u nich z ewentualnymi reklamacjami, gdy coś się, tfu tfu, popsuje?
kupuję w warszawskiej GM. Mam kilka par. Buty naprawdę wartej swojej ceny. Osobiście nie zdarzyło mi się reklamować, choć czytałam sporo negatywnych opinii. Ale wiesz jak jest niektórzy uważają, że jak wydadzą sporo to but jest do wszystkiego.
[16.02.2020] 20:30
[04.12.2010] 17:03
Stała klientka Anna
Ja kupuję w C.H. Arkadia w Warszawie i oceniam obsługę pozytywnie. Dziewczyny chętnie pomagają. Asortyment fajny, buty zawsze trendy i dobrze wykonane. Na kilka lat zdarzyła mi tylko jedna reklamacja i to bez problemów - buty zostały wymienione. Generalnie polecam
[06.12.2010] 21:29
Karolina77
Mogę napisać same pozytywy. Mam 5 par butów z Prima Mody i wszystkie są świetne jakościowo. O wyglądzie to chyba nie trzeba pisać ponieważ są przepiękne. Uważam, że kolor cuoio, ten karmelowy jest idealnie trafiony, jeden z najmodniejszych teraz. Mogę polecić wszystkim z czystym sumieniem.
[11.12.2010] 19:54
Magda Druga
Często kupuję buty Prima Moda (najczęściej w Arkadii) i jeszcze nie zdarzyła mi się reklamacja Polecam
[18.12.2010] 17:10
Katarzyna M.
Prima Moda to moja ulubiona marka. Sama mam trzy pary, z których jestem bardzo zadowolona. Zazwyczaj kupuję w warszawskiej GM. Obsługa przemiła.Chętnie tam wracam.
[20.12.2010] 10:49
Karolina77
Ja też najczęściej kupuję w Arkadii. Jakoś tam najprzyjemniej i obsługa w salonie PM bardzo fajna
[26.12.2010] 12:57
Ewelina Kownacka
Jeżeli chodzi o obsługę to zdecydowanie Arkadia! Ogólnie buty super Mam kilka par i nigdy nic nie reklamowałam, więc trochę dziwią mnie negatywne wpisy na niektórych forach.
[27.12.2010] 23:13
klient
Sklep oszukuje klietow poprzez nie uznawanie reklamacji -Czytajac opinie ich rzeczoznawcy ma sie wrazenie ze zyje sie w PRLu. Niezalezny rzeczoznawca przyznal mi racje jednak zalosny sklep idzie w zaparte i niechce ani naprawic butow, ani zwrocic kasy, ani wydac nowej pary, a wady reklamowalem 3 razy.
[03.01.2011] 23:43
11100
Niestety moje doświadczenia z ta firma nie sa pozytywne.
Zakupione kozaki ju z po 2 tyg. od daty zakupu musiałam zareklamować ze względu na odklejająca sie podeszwę. Obuwie zostało naprawione niestety nieskutecznie poniewaz po kolejnych 2 miesiacach podeszwa ponownie sie odkleiła w dokładnie tym samym miejscu. Tym razem reklamacja został nieuwzgledniona z powodu złego uzytkowania obuwia i stwierdzono, że jest to wina mechaniczneho uszkodzenia... Oczywiście nie było to zgodne z prawda napisałam odwołanie, które zostało ponownie odrzucone. Kontaktowałam sie tez Rzecznikiem Ochrony Praw Konsumenta i poinformowano mnie, ze wykonawca nie moze zmieniac swojej opini, jesli reklamacj adotyczy tej samej kwesti i raz juz wykonawca zgodził sie z niezgodnością towaru z umową a przy kolejnej reklamacji odpowiedzialność przezuca na klienta... Reklamowałam juz buty w różnych sklepach ale pierwszy raz spotkałam sie z taka ignorancją i brakiem profesjonalizmu. Tu dobro klienta sie nie liczy. Na szczęście sa inne sklepy, do tego niestety już sie zraziłam i przyjaciołom nie poleciłabym go!
[27.01.2011] 08:23
Klaudyna121krak
Byłam kilka razy w sklepach PM i byłam pozytywnie zaskoczona obsługą. Kupiłam kozaczki na zime i jestem z nich bardzo zadowolona
[27.01.2011] 20:44
Żanetka24
Według mnie sklepy jak i obsługa w PM to pełen profesjonalizm, a ich produkty są eleganckie i dobrej jakości. Polecam, sama bardzo chętnie kupuję ich produkty. Posiadam torebkę i kilka par butów tej firmy.
[28.01.2011] 14:38
zakupocholiczka
Mogę napisać same pozytywy na temat PM. Mam kilka par butów i wszystkie są świetne jakościowo, mają niepowtarzalne wzory. Mogę polecić wszystkim z czystym sumieniem =)
[28.01.2011] 15:05
zakupocholiczka
Mogę napisać same pozytywy na temat PM. Mam kilka par butów i wszystkie są świetne jakościowo, mają niepowtarzalne wzory. Mogę polecić wszystkim z czystym sumieniem =)
[01.02.2011] 10:25
jakubosia
ja ogolnie z Pm jestem zadowolona buty nigdy mi sie nie popsuly a torebki maja bardzo gustowne
[14.02.2011] 19:07
jolkamani
Ja uwielbam tam kupowac, maja sliczne i naprawde niezawodne buciki, polecam
[17.02.2011] 17:51
Wega 23
Ja też kupuję w sieci Prima Moda i jestem zadowolona z ich obuwia. Markowe fasony i jakość dobra. zawsze coś fajnego dla siebie znajde
[15.03.2011] 13:31
mcjahooo
popatrz też tu: http://moje-opinie.blogspot.com
[18.03.2011] 08:23
Adella
Prima Moda to dobry sklep, z dobrym towarem, i fajną obslugą wszystko na 5+
[18.03.2011] 10:27
niv6
Ja mam dwie pary sandałków za tej firmy i generalnie jestem zadowolona. Nic złego się z nimi nie dzieje, mimo iż mają dwa lata nie wyglądają na to. Inna sprawa,ze zakładam je naprawdę rzadko, bo na specjalne okazje
[12.05.2011] 14:42
sylwka_26
Niestety nie zgadzam się z opiniami na forum. Około 2 tygodni temu zareklamowałam torebkę kupioną w Prima Modzie w Legnicy. Torebka posiada wady fabryczne (skaza na skórze od wewnętrznej strony torebki, niewielkie przecięcie skóry przy zatrzasku zapinającym torebkę). Niestety nie zauważyłam ich w dniu zakupu torebki. Każda z nas przed zakupem ogląda torebkę w sklepie z każdej strony, także środek (podszewkę). Ja również tak zrobiłam, wydawało mi się, że jakość wykonania jest bez zastrzeżeń. Gdy wróciłam do domu, a mieszkam ok. 80 km od Legnicy, wyjęłam papiery wypełniające torebkę okazało się, że przy zatrzasku zapinającym torebkę jest przecięta skóra. Pomyślałam sobie no trudno, na szczęście tego nie widać, przecież nie będę jechała taki kawał, żeby reklamować taki niewielki mankament. Kilka dni później koleżanka oglądając torebkę zauważyła skazę na skórze mieszczącą się przy uchwycie torebki, także na wewnętrznej jej części. Postanowiłam oddać torebkę do reklamacji. Dzisiaj zadzwoniła do mnie Pani ze sklepu informując mnie, iż decyzja reklamacji jest odmowna. UZASADNIENIE: Wady były możliwe do zauważenia w dniu zakupu. Nie ma zamiaru walczyć z tą firmą, chociaż ciśnienie mi się podniosło. Żałuję tylko, że nie sprawdziłam torebki wywijając ją na odwrotną stronę, bo chyba inaczej nie dało by się tych wad zauważyć. Cóż moja wina Niestety podejście do klienta lekceważące. Chociaż Panie ekspedientki przemiłe, wiadoma sprawa, że to od nich nie jest zależne. WNIOSEK: Niczego więcej z asortymentu PRIMA MODY nie kupię i na pewno będę robiła tej firmie antyreklamę!!!
[28.05.2011] 12:30
obsluga_klienta  obsluga_klienta@tlen.pl
Pozytywnie rozpatrywane są reklamacje wyłącznie ukrytych wad fabrycznych. Taka informacja znajduje się w każdej ulotce informacyjnej dołączanej do produktu. Jeśli wada była możliwa do stwierdzenia w momencie zakupu, taki towar nie podlega reklamacji. Na tej zasadzie rozpatrywane są wszystkie reklamacje, bo w innym wypadku niemożliwe jest stwierdzenie czy wada taka faktycznie istniała w momencie zakupu czy też pojawiła się później w trakcie użytkowania.
[08.06.2011] 14:52
rozczarowana
omijajcie z daleka!! unikajcie jak ognia!
nikomu nie życzę zakupów w tym skelpie, a już napewno nie składania reklamacji, która nigdy.....nie jest rozpatrywana na korzyść klienta...
obsługa maran, sztuczna i wymuszona, a nawet bardzo opryskliwa ...
cena nieadekwatna do towary
made in ass...
skora farbuje, elementy doczepiane odpadaja, rochodza sie.
bardzo NIEPOZYTYWNIE!!
omijajcie z daleka
[15.06.2011] 22:23
marta1122
buty nie odpowiadają najprawdopodobniej nawet chińskim normom jakości czyli wytrzymują średnio tydzień, ceny natomiast jak za buty wysokiej klasy, wprawdzie fajnie wyglądają ale jest tak tylko przez dzień lub dwa, a potem zaczynają się problemy z reklamacjami, które nigdy nie są rozpatrywane pozytywnie, nie polecam tej firmy, omijam ją z daleka i podejrzewam że pozytywne opinie wystawiają im albo właściciele, którzy na tym zarabiają albo pracownicy, którzy chcą dostać premie, jestem pewna, że nie można być zadowolonym z zakupu w tych sklepach
[15.07.2011] 16:45
obsluga_klienta  obsluga_klienta@tlen.pl
Wszystkie reklamacje wad fabrycznych, które nie są uszkodzeniami mechanicznymi są rozpatrywane pozytywnie. Buty marki Prima Moda polecane są przez redakcje wielu portali modowych, jak i ich czytelniczek http://www.groszki.pl/groszki/1 ,95942,6256359,Wasze_zakupy__szpilki_Prima_Moda.html
co świadczy o tym, że zarówno ich wygląd jak i jakość jest przez nie doceniona.
[20.08.2011] 14:53
Teslaa
KATASTROFA!!!!!!!!!!!! To jest już szczyt chamstwa. Tak, piszę tak ostro bo nie mam już skrupułów po tym co ja również musiałem przeżyć z Firmą Prima Moda. Kupując buty męskie w czerwcu b.r po 5 założeniach pękł szew nad palcami. Reklamacja przyjęta ale efekt katastrofa - zszyte innym odcieniem nitki w ogóle nie pasującym do butów - uwaga - czarny. Buty całe brązowe - jasne. To nie wszystko po kolejnych kilku założeniach ponownie pękł ten sam szew ale pociągnął za sobą lawinę. Ten sam but rozkleił się po obydwu stronach. Reklamacja przyjęta - nie uwzględniona bo.. to już chyba znane jak na Prima Mode błąd mechaniczny - źle używane buty - pusty śmiech. Buty miałem na nogach około 15 razy. Prima Moda to kolosalna ściema jak na polskie warunki nawet chyba nieźle im idzie bo nikt nie pomyślał o np. pozwie zbiorowym prowadzonym przez Rzecznika Praw Konsumenta. Jeżeli ktoś jest tym zainteresowany albo ma pojęcie jak sprawiedliwie przerwać ten Prima Aprilis to zapraszam do odpisywania.
[30.09.2011] 14:49
kahde
Zgadzam się obsługa przemiła To nie wina Pań ekspedientek, ze tak u nich bywa z reklamacjami. A jest niezbyt dobrze - moja jest realizowana juz 3 tydzień. Kupiłam torebkę, miała wadę fabryczną - była mi potrzeban na "już" niestety czekam na nia i czekam juz 3 tydzień. To jest niedpowiedzialne działąnie........Kompletna ignorancja wobec klienta
[15.10.2011] 14:51
gość2000
Jak dla mnie, jeden z najgorszych sklepów obuwniczych. Obsługa niby oki, ale jesli kupuje buty i płacę za nie nie małe pieniądze to oczekuję ze posłuza one. W moim przypadku 3 tyg uzytkowania i 2 mies czekania na załatwienie reklamacji. Parodia. Zdecydowanie NIE POLECAM

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat