o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Zlać córke?! lanie dobra metoda na uspokojenie rozpieszczonego dziecka? Napiszc

1 2 3 4 5 6   » 16 Strony tematu:
[04.09.2015] 09:46
gim15
mama z doświadczeniem (15.09.2015.03 18:22):
No tak, z dziewczynkami zawsze jest trochę łatwiej. Czasami da się z nimi nawet coś sensownego ustalić po dobroci. Mój brat, a w zasadzie bratowa porozumiała się z córką w sprawie wymierzanych jej kar. Dzień po 16 urodzinach córki usiadły i ustaliły, że ich pociecha kary otrzymywać będzie aż do matury. Za gorsze przewinienia bić po pupie będzie ją tata. Gdy zapadnie decyzja o karze rodzeństwo, i w ogóle wszyscy będą wypraszani z pokoju, w którym dostawać będzie lanie, a córka bez dalszych ceregieli rozbierze się i z gołą pupą przygotowaną do otrzymania batów położy się na wersalce.
Z chłopcami, szczególnie tymi starszymi jest większy kłopot. Wydaje im się, że są już dorośli i nie wypada by dostawali lania na gołą pupę. Jeśli żadne tłumaczenia ani straszenie nie pomoże trzeba się uciec do bardziej niekonwencjonalnych metod. Tak zrobiła np. moja siostra. Jej syn za nic nie chciał poddać się karze. Postraszyła go tym, że przyprowadzi swoja koleżankę z pracy, żeby jej pomogła. Obśmiał siostrę, a ta rzeczywiście zjawiła się następnego dnia z koleżanką i jej 14 letnia córką, która, nieco zawstydzona wyjęła z torby dyscyplinę. Koleżanka siostry uprawiała jakieś sporty walki. Złapała i obezwładniła chłopaka, gdy próbował wierzgać nogami, uciskała rękę tak, że z bólu nie mógł się ruszyć. Swoją córkę poprosiła by rozpięła chłopakowi spodnie i opuściła je poniżej kolan, a potem to samo zrobiła z majtkami. Gołego odwróciła tak by miał mocno wypiętą pupę. Siostra wlepiła mu 25 batów dyscypliną. Podobno wydzierał się, jak mały dzieciak. Od tamtego czasu, gdy ma zostać za coś ukarany sam podaje matce pasek, a potem grzecznie kładzie się z goła pupą na krześle.

Bardzo dziękuję za pomoc . Dzisiaj się to odbędzie , ustaliłam już z koleżanką że pomoże mi . Przyjdzie ze swoją córką ma 15 lat i powinnyśmy sobie z nimi poradzić . Będziemy miały 2 chłopaków do ukarania - 15 latków . Patryk jest kolegom z klasy Bartka . Oni razem pili piwo i palili papierosy , zawszy przychodzi do syna po szkole . Patrykiem opiekuje się babcia , rodzice wyjechali do pracy za granicę i Patryk nic sobie z babci nie robi - a ona nie daje sobie z nim rady i sama powiedziała żeby też porządnie Patryk został ukarany . I tu mam prośbę do Ciebie od którego mamy pierw zacząć , czy rozebrać ich razem do naga , żeby drugi nie zwiał , czy Patrykowi związać ręce , jak będzie czekał na swoją kolej lub Bartkowi , i ma widzieć jak dostaje lanie tan pierwszy , czy osobno . Musimy unieruchomić im ręce i nogi żeby nie wierzgali . Nie wiem czy nie trzeba będzie po prostu trafić w krocze jednego i drugiego , żeby padli i wtedy związać im ręce i poprosić córkę żeby rozpięła chłopakom spodnie i opuściła je do kostek i to samo zrobiła z majtkami . I potem odwrócić go i na czym go najlepiej ułożyć żeby był tyłek dobrze wypięty , na krzesło , chłopcy mają tak 1,76cm wzrostu . Co zrobić jak im siusiak stanie , na pewno są tam już tez obrośnięci , czy linijką w główkę penisa żeby opadł . Czekam na Twoje sposoby , . jak to z nimi dokładnie zrobić , liczę na twoja pomoc , zrobimy dokładnie tak jak nam poradzisz . I po ile maja dostać , czy jak tyłek będą mieli już czerwony to koniec Okna już wcześniej pozamykam i zasłonię , Koleżanka się pyta czy namoczyć pas , tak zwane lanie na mokro co o tym myślisz . Czekam na Twoje rady . Pozdrawiam Ewa
[05.09.2015] 02:08
Doroteczka
Byłam dzisiaj z mamą na zakupach. Kupiła skórzany pas. Nie było takiego w domu. Obawiam się, że jutro będzie premiera. W rolach głównych zakupiony dzisiaj pas i moja goła pupa.
[05.09.2015] 10:19
Doroteczka
Atmosfera przy śniadaniu grobowa. Apetyt odebrał mi świeżo zakupiony pas przewieszony przez oparcie fotela. Byłam przekonana, ze zaraz po śniadaniu zobaczę wymowne spojrzenie na fotel i usłyszę "Dorotko, przygotuj się". Ale widać chcą mnie rodzice potrzymać jeszcze przez trochę w niepewności.
[05.09.2015] 10:36
Doroteczka
Przyszła mama do pokoju i powiedziała do mnie żebym ściągnęła majtki, to ja zrobiłam to. Mama patrzyła na moją sikorke, nie mam jeszcze na niej włosków. Później napiszę co było dalej
[05.09.2015] 11:22
Doroteczka
Ta z 10:36 to się podszywa.
Lanie najpewniej dostanę od taty. A tam mam bujniej, bo nie mogę się depilować ze względu na znamię, które tam mam.
[18.10.2019] 03:46
[05.09.2015] 11:25
mama z doświadczeniem
Do gim15.
Myślę, że razem będzie im raźniej. Jak przyjdzie koleżanka z córką to spróbuj najpierw wpłynąć im na ambicję w stylu: Takie duże chłopaki, a boją się lania! . Zakładam się, że już po piątym pasie będziecie ryczeć. Bartku, pokaż, że jesteś odważnym chłopcem, a nie takim podszytym tchórzem, jak mój Patryk.. Przecież, jak będziemy cię trzymać z koleżanką, a jej córka będzie ci ściągała majtki to chyba będzie dla ciebie będzie większy wstyd, niż gdy sam się rozbierzesz.
To powinno poskutkować i być może kolega twojego syna zdecyduje się opuścić spodnie i majtki do kolan, a potem przyjąć pozycję, w której będzie ci najwygodniej bić pasem po pupie. Nie powinnaś robić żadnych uwag na temat jego przyrodzenia, niezależnie od tego czy będzie zwisało czy sterczało. Co najwyżej możesz mu zakazać przesłaniania swoich klejnotów ręką, jeśli odruchowo będzie to robił. Swojemu synowi powinnaś kazać by za przykładem kolegi też się od razu rozebrał i na swoją kolej czekał już z gołą pupą.
Ciekawi mnie czy uda ci się zrealizować taki scenariusz. A jeśli tak, to powinnaś zasugerować swojej koleżance, by w ramach rewanżu, zaprosiła kiedyś chłopców i pokazała w jaki sposób karze swoją córkę (bo chyba też dostaje na gołą)
[05.09.2015] 12:10
Doroteczka
O 11:22 ja nie pisałam tego postu, ktoś sie podszył pode mnie
[05.09.2015] 12:17
mama z doświadczeniem
Do gim15.
Możesz mu ściągnąć napletek do końca i zobacz jakiego ma grzybka
[05.09.2015] 13:24
mama z doświadczeniem
mama z doświadczeniem (15.09.2015.05 12:17):
Do gim15.
Możesz mu ściągnąć napletek do końca i zobacz jakiego ma grzybka

Jak już się podszywasz to przynajmniej przeczytaj najpierw mój post ze zrozumieniem. Biorąc pod uwagę co napisałaś masz kłopoty nie tylko ze zrozumieniem tekstu pisanego, ale wogóle z rozumieniem czegokolwiek
[05.09.2015] 13:35
gim15
mama z doświadczeniem (15.09.2015.05 11:25):
Do gim15.
Myślę, że razem będzie im raźniej. Jak przyjdzie koleżanka z córką to spróbuj najpierw wpłynąć im na ambicję w stylu: Takie duże chłopaki, a boją się lania! . Zakładam się, że już po piątym pasie będziecie ryczeć. Bartku, pokaż, że jesteś odważnym chłopcem, a nie takim podszytym tchórzem, jak mój Patryk.. Przecież, jak będziemy cię trzymać z koleżanką, a jej córka będzie ci ściągała majtki to chyba będzie dla ciebie będzie większy wstyd, niż gdy sam się rozbierzesz.
To powinno poskutkować i być może kolega twojego syna zdecyduje się opuścić spodnie i majtki do kolan, a potem przyjąć pozycję, w której będzie ci najwygodniej bić pasem po pupie. Nie powinnaś robić żadnych uwag na temat jego przyrodzenia, niezależnie od tego czy będzie zwisało czy sterczało. Co najwyżej możesz mu zakazać przesłaniania swoich klejnotów ręką, jeśli odruchowo będzie to robił. Swojemu synowi powinnaś kazać by za przykładem kolegi też się od razu rozebrał i na swoją kolej czekał już z gołą pupą.
Ciekawi mnie czy uda ci się zrealizować taki scenariusz. A jeśli tak, to powinnaś zasugerować swojej koleżance, by w ramach rewanżu, zaprosiła kiedyś chłopców i pokazała w jaki sposób karze swoją córkę (bo chyba też dostaje na gołą)

Właśnie bierzemy się za nich . Chciałyśmy wpłynąć na nich , ale nie odniosło to żadnego skutku , za czeli się rzucać i dogadywać że i tak nie damy rady im . Koleżanka poprosiła córkę żeby wyjęła z torby namoczony pas , ona zrobiła to trochę speszona . Zabrałyśmy się pierw za kolegę syna czyli Patryka . Namęczyłyśmy się trochę żeby go złapać , bo biegał po pokoju , rzucał się , próbował wierzgać nogami , ale we 2 udało go nam się złapać , unieruchomiłyśmy mu ręce na plecach tak że przy ruchu bolało go to i nie mógł już wierzgać nogami . Wtedy koleżanka poprosiła córkę żeby rozpięła mu spodnie i opuściła do kostek , córka z rumieńcem na twarzy podeszła do Patryka , który próbował kopać ale zaraz miał bardziej nadgarstek naciśnięty i to go bolało i już nie kopał . Zaczęła rozpinać mu pasek od spodni , pózniej rozporek i sciągła mu je do kostek , Patrykowi bokserki z przodu sterczały już bardzo , wtedy mama powiedziała do córki żeby opuściła mu majtki do kostek . Patryk był cały czerwony , córka chwyciła za gumkę z dwóch stron i pociągneła silnie w dół , ale zatrzymały się majtki na siusiaku , odchyl trochę i teraz pociągnij w dół , opuściła mu je do kostek , siusiak stał mu w całej okazałości , tak na oko miał gdzieś z 16cm , był tam też już obrośnięty . Wtedy związałyśmy mu ręce z tyłu i położyłyśmy go na tapczanie . I teraz zaczęło się gonienie za Bartkiem . Dobrze że zamkłam wcześniej drzwi , ,rzucał się jeszcze bardziej niż Patryk córka też pomagała , udało się go w końcu złapać i przewrócić na podłogę , ręce wtedy ja mu trzymałam nad głową kolanami , a koleżanka złapała go za nogi , a córka zaczeła rozpinać mu spodnie , sciągneła mu je do kostek i puzniej to samo zrobiła z majtkami Bartka , Tak samo chłopakowi stanoł w całej okazałości , też tak miał koło 15cm i obrośnięty już był tam . Też związałyśmy mu ręce i leżał na podłodze . Rozbieranie ich zajeło nam 40 min . Przed laniem ich zrobiłam koleżance kawy i córka dostała sok pomarańczowy . A chłopcy leżeli z opuszczonymi majtkami i czekali na lanie . Córka zerkała cały czas na siusiaki chłopców , które nie opadły , tylko sterczały bardzo , jeszcze z siusiaków skórka się im zsuneła i odsłoniła główkę . Chlopcy byli cali czerwoni . leżeli już spokojnie.Jako pierwszy do lania poszedł Patryk , rozwiązałyśmy mu ręce i przełożyłyśmy go przez wysokie krzesło , także tyłek był dobrze wypięty , ja trzymałam a koleżanka lała , po 7 pasach już miał łzy w oczach i już zaczoł się drzeć jak małe dziecko , trzymałam mu ręce to go nie mógł zasłaniać ale wcale mu się nie skurczył , drgał mu . Puzniej koleżanka trzymała a ja lałam , darł się tak że by chyba umarłych obudził .W sumie dostał 30 pasów . Tyłek zrobił się czerwony równo . Po laniu ręce w górze i musiał klęczeć i nie wolno mu było zasłaniać klejnotów Pulsował mu cały czas i głowka była wilgotna , ciekawe czy już to robi sobie chłopak i mój Przez momen myślałyśmy że będzie miał samoistny wytrysk . Teraz przyszedł czas na Bartka . Jego na plecy nogi do góry . koleżanka trzymała a ja lałam mocno , po5 pasach już ryczał . Dostał też 30 , puzniej o biórko się musiał oprzeć , też tyłek dobrze był wypięty , Czerwony też się mu zrobił . Ryczał jak lew . Sterczał mu też cały czas nie opadł . Ciekawe czy już też to robi Co zrobić przy następnym laniu żeby im nie sterczały masz jakieś pomysły . Byłyśmy zmęczone ale i zadowolone że poradziłyśmy sobie z chłopcami . Ale nie wiem czy przy następnym nie będzie gorzej bo poza wstydem nie wykazali żadnej skruchy i powinni dostać jeszcze raz tylko już mocniej i więcej , Co Ty na to i jaki scenariusz teraz - bo muszą spokornieć a poprawy nie było widać jak tyłek przestał boleć . Wstydzili się tylko bardzo , ale to za mało na nich . Pozdrawiam czekam na odp Ewa
[05.09.2015] 14:01
Doroteczka
No to mam przerąbane. Przyjechała ciotka ze swoimi synalkami. Zostaną do jutra. A ja pewnie jednak dostanę od mamy, ale za to na 100 % czeka mnie "pokazówka". Siostrzeńcy, jak tylko zobaczyli pas to od razu zorientowali się co się święci i starszy zdążył mi już z głupim uśmieszkiem szepnąć do ucha: Och, będzie dzisiaj pupcia bolała.
Nie cierpię ich. Z przyjemnością to ich oglądam jedynie, gdy leżą na łóżku z majtkami opuszczonymi od kolan a ciotka bije ich pasem po gołych pupach.
No ale dzisiaj to oni będą mieli przyjemność przyglądać się, jak szykuję gołą pupę do lania i jak obrywam. Dostanę chyba ze dwadzieścia pasów.
Sądzę, że wszystko odbędzie się to zaraz po obiedzie.
[05.09.2015] 15:34
mama z doświadczeniem
Do Gim15
Namawiam cię, byś przekonała koleżankę, żeby najbliższe lanie swojej córce, gdy tylko na nie zasłuży, dała w obecności chłopców. Jak się przekonają, że dziewczyna w ich wieku też dostaje na gołą pupę to, jeśli są choć trochę rozsądni, przestaną się stawiać.
Za to, że musiałyście użyć siły, żeby dać im lanie, powinni oczywiście dostać kolejne, a w ramach dodatkowej kary powinni otrzymać nakaz zapraszania przez kolejne 12 miesięcy córki koleżanki, by ta była obecna za każdym razem, gdy będą musieli przygotowywać gołą pupę do bicia.
A przy większych przewinieniach powinni być zobowiązani nie tylko do zapewnienia jej obecności, ale także do poroszenia dziewczyny by przygotowała ich pupę do właściwego lania, dając im jakieś wstępne lanie powiedzmy 15 uderzeń pasem w nagie pośladki. W ramach przygotowań do kary mogłaby na przykład dodatkowo kazać rozbierać się chłopcom zupełnie do golasa i zarządzać pół godzinne klęczenie z rękoma podniesionymi do góry. Oczywiście każde opuszczenie rąk skutkowałoby kolejnymi razami w pupę.
No i jeszcze dobrze byłoby zastrzec, że chłopcy nie mogliby protestować, gdyby dziewczyna przyprowadziła jakąś koleżankę, żeby jej przygotowaniach do właściwej kary pomogła
[05.09.2015] 20:46
Doroteczka
Nareszcie gdzieś sobie poszli i mogę się spokojnie wypłakać. Ależ tym nowym pasem boli, nie wiem na którym półdupku mam siedzieć. I jeszcze ci gówniarze. Starszy chodzi do pierwszej gimnazjum, młodszy do piątej więc oglądanie, lania starszej od nich kuzynki to dla nich nie lada gratka.
Tak, jak przypuszczałam zaraz po obiedzie mama poprosiła mnie bym posprzątała ze stołu i zaraz potem - się przygotowała. Poleciła też mi, żebym zdjęła sukienkę, bo się pogniecie, jak będziesz na niej leżeć. Mama zajęła się myciem naczyń, a ja tak, jak mi kazała zdjęłam sukienkę i położyłam ją na stole. Gorąco dziś było, więc zostałam tylko w majtkach i biustonoszu. Chłopcy przyglądali mi się z zainteresowaniem. Pomimo okropnego wstydu, trochę na złość mamie, zdjęłam zupełnie majtki i rzuciłam obok sukienki. Przeszłam ostentacyjnie obok chłopców i położyłam się z pupą do góry na wersalce. Gówniarze wykorzystali sytuację. Starszy włożył mi rękę między nogi i złapał za krocze, młodszy wcisnął rękę pod biustonosz. Powiedziałam im, żeby się nie wygłupiali bo poskarżę ciotce. Nie bardzo się przejęli, jednak w końcu obiecałam temu młodszemu, że zdejmę przy nim wieczorem biustonosz żeby mógł sobie popatrzeć, ale pod warunkiem, że zaraz zawoła mamę i powie jej, że czekam z gołą pupą na lanie. Przyszła mama z ciotką. Mama, jakby tłumacząc się przed ciotką powiedziała, że musi sprać mi tyłek bo zrobiłam się ostatnio za bardzo pyskata. No i zaczęło się lanie. Pierwsze uderzenie poczułam, jakby ktoś dotknął moich pośladków rozgrzanym prętem. Dalej było tylko gorzej. Byłam przekonana, ze pas przecina mi skórę i wżyna się coraz głębiej w ciało. Darłam się, jak opętana, w końcu nie wytrzymałam i zasłoniłam pupę rękoma.
Wrócili. Resztę opiszę później.
[06.09.2015] 01:08
Doroteczka
Nareszcie poszli spać. Pupa wciąż boli. Zobaczyłam w lustrze, że czerwone pręgi na pośladkach robią się powoli żółte. Jutro pupa będzie miała kolor śliwkowy. Spać na pewno będę na brzuchu i raczej nie nałożę dołu od piżamy.
Po zasłonięciu pupy mama przerwała na chwilę lanie, kazała mi wstać. Wiedziałam, ze muszę wyciągnąć jedną rękę do przodu, a potem drugą tak by mama mogła trzasnąć pasem w dłoń. Potem musiałam położyć się z powrotem i usłyszałam, że dostanę o dwa pasy więcej na pupę, a po laniu dodatkowo po trzy razy po obu łapach. Przeprosiłam, ułożyłam ręce wysoko nad głową i na moją pupę spadły kolejne razy. Po daniu mi lania mama swoją misją uznała za zakończoną. Odłożyła pas i wyszła z ciotką dalej myć naczynia. Nie zdążyłam się podnieść z wersalki, gdy wróciła, powiedziała, ze zapomniała dać mi po łapach za zasłanianie pupy i poprosiła starszego z kuzynów by zrobił to za nią. Kuzyn wziął pas do ręki i kazał mi wstać i stanąć na środku pokoju z rękoma wyciągniętymi przed siebie. Zrobiłam co kazał. Popatrzył na mnie i stwierdził, że w laniu po łapach będzie mi przeszkadzał biustonosz i że mam go zdjąć. Było mi już wszystko obojętne, więc zdjęłam i stanęłam przed nim na baczność zupełnie goła, jedynie w skarpetkach. Kazał mi wyciągnąć prawą dłoń, uprzedził, że jeśli cofnę rękę to dołoży mi trzy pasy na bolącą już okropnie pupę. Trzasnął tak, ze od razu miałam pręgę. Potem przyszła kolej na lewą rękę. No i jeszcze po dwa pasy na każdą. Dłonie spuchły mi nieco, więc jak pozwolił mi się w końcu ubrać to młodszy musiał mi pomóc wciągnąć majtki i zapiąć biustonosz.
Długo będę to lanie pamiętać.
[06.09.2015] 09:54
gim15
mama z doświadczeniem (15.09.2015.05 15:34):
Do Gim15
Namawiam cię, byś przekonała koleżankę, żeby najbliższe lanie swojej córce, gdy tylko na nie zasłuży, dała w obecności chłopców. Jak się przekonają, że dziewczyna w ich wieku też dostaje na gołą pupę to, jeśli są choć trochę rozsądni, przestaną się stawiać.
Za to, że musiałyście użyć siły, żeby dać im lanie, powinni oczywiście dostać kolejne, a w ramach dodatkowej kary powinni otrzymać nakaz zapraszania przez kolejne 12 miesięcy córki koleżanki, by ta była obecna za każdym razem, gdy będą musieli przygotowywać gołą pupę do bicia.
A przy większych przewinieniach powinni być zobowiązani nie tylko do zapewnienia jej obecności, ale także do poroszenia dziewczyny by przygotowała ich pupę do właściwego lania, dając im jakieś wstępne lanie powiedzmy 15 uderzeń pasem w nagie pośladki. W ramach przygotowań do kary mogłaby na przykład dodatkowo kazać rozbierać się chłopcom zupełnie do golasa i zarządzać pół godzinne klęczenie z rękoma podniesionymi do góry. Oczywiście każde opuszczenie rąk skutkowałoby kolejnymi razami w pupę.
No i jeszcze dobrze byłoby zastrzec, że chłopcy nie mogliby protestować, gdyby dziewczyna przyprowadziła jakąś koleżankę, żeby jej przygotowaniach do właściwej kary pomogła

Mama z doświadczeniem
Tak właśnie zrobimy . Gówniarze nie będą się stawiać . Patryk jest u nas prawie w domu , nocował u nas . Dzwoniłam już do koleżanki żeby przyszła z córka i powiedziałam żeby jeszcze zaprosiła koleżankę do pomocy , córka chętnie się zgodziła i zaprosi koleżankę z ich klasy , bardzo fajna wysportowana dziewczyna , bardzo podoba się chłopakom . Powiedziały że chętnie dadzą chłopakom wstępne lanie , i każą im się rozebrać na golasa i będą musieli klęczeć a rękami w górze . I tu mam pytanie do Ciebie , na pewno chłopakom stanie zaraz , jak im zdejmą majtki , czy można użyć linijki i po główce parę razy uderzyć , żeby zrobiły to dziewczyny , słyszałam że chłopcy w tym wieku mogą mieć samoistny wytrysk w wyniku podniecenia i co wtedy zrobić .Czekam na twoją sugestję w tej sprawie . Dzisiaj chłopcy będą z szokowani i po ile powinni dostać od dziewczyn i od nas jak ty bys to zrobiła . Na pewno jak będą klęczec to im stanie i mogą się podniecić w tedy ,bardzo i co w tedy uzyć linijki żeby nie doszło do samoistnego wytrusku . Czekam na odp od Ciebie . Pozdrawiam Ewa . Ps a co zrobić jak będa protestować że jest ich koleżanka z klasy . I od razu obu robić i do naga ich maja rozebrać od razu . Czy pierw jednego , a drugi żeby nie widział czy obu na raz .Protestować na pewno będą . Czy od razu w krocze żeby padli i nie męczyć się z rozbieraniem ich do nagusa co Ty na to - czekam na Twoje rady .
[06.09.2015] 18:13
mama z doświadczeniem
gim15 (15.09.2015.06 09:54):
Do Gim15

Mama z doświadczeniem
Tak właśnie zrobimy . Gówniarze nie będą się stawiać . Patryk jest u nas prawie w domu , nocował u nas . Dzwoniłam już do koleżanki żeby przyszła z córka i powiedziałam żeby jeszcze zaprosiła koleżankę do pomocy , córka chętnie się zgodziła i zaprosi koleżankę z ich klasy , bardzo fajna wysportowana dziewczyna , bardzo podoba się chłopakom . Powiedziały że chętnie dadzą chłopakom wstępne lanie , i każą im się rozebrać na golasa i będą musieli klęczeć a rękami w górze . I tu mam pytanie do Ciebie , na pewno chłopakom stanie zaraz , jak im zdejmą majtki , czy można użyć linijki i po główce parę razy uderzyć , żeby zrobiły to dziewczyny , słyszałam że chłopcy w tym wieku mogą mieć samoistny wytrysk w wyniku podniecenia i co wtedy zrobić .Czekam na twoją sugestję w tej sprawie . Dzisiaj chłopcy będą z szokowani i po ile powinni dostać od dziewczyn i od nas jak ty bys to zrobiła . Na pewno jak będą klęczec to im stanie i mogą się podniecić w tedy ,bardzo i co w tedy uzyć linijki żeby nie doszło do samoistnego wytrusku . Czekam na odp od Ciebie . Pozdrawiam Ewa . Ps a co zrobić jak będa protestować że jest ich koleżanka z klasy . I od razu obu robić i do naga ich maja rozebrać od razu . Czy pierw jednego , a drugi żeby nie widział czy obu na raz .Protestować na pewno będą . Czy od razu w krocze żeby padli i nie męczyć się z rozbieraniem ich do nagusa co Ty na to - czekam na Twoje rady .

Do gim15.
Powiem Ci tak, gdy już rozbiorą ich dziewczyny całkiem do naga, to pierwsze żeby ściągnęły im całkiem napletek z grzybka i później niech pościskają ich za jajka, tylko nie za mocno
[06.09.2015] 22:41
Przypadkowy czytelnik
mama z doświadczeniem (15.09.2015.06 18:13):
gim15 (15.09.2015.06 09:54):
Do Gim15

Mama z doświadczeniem

Do gim15.
Powiem Ci tak, gdy już rozbiorą ich dziewczyny całkiem do naga, to pierwsze żeby ściągnęły im całkiem napletek z grzybka i później niech pościskają ich za jajka, tylko nie za mocno

A potrafisz coś mądrzejszego napisać? Jesteś tak ograniczona (ograniczony), że nawet nie potrafisz własnego pseudonimu wymyślić? Ktoś cię musiał kiedyś kopnąć. Tylko nie w jaja w głowę. Współczuję ci.
[07.09.2015] 08:58
doświadczona mama
Gim
Namawiam, żeby zacząć od lania dla córki twojej koleżanki. Na pewno za coś jej się należy. Mogłaby pójść na pierwszy ogień. Będzie nieco zaskoczona, że na początek to ona będzie musiała zdejmować majtki przy chłopcach, ale to tym bardziej zachęci ją do późniejszego solidnego bicia pasem po ich pupach. Poza tym dobrze, żeby miała świadomość, jak mocno boli pupa po uderzaniu pasem, którym dostają chłopcy.
Dziewczyna nie powinna jakoś specjalnie protestować, gdyż jeśli zdecydowała się pomóc w biciu pasem, jakichś chłopców to musiała liczyć się z tym, ze sama też będzie kiedyś będzie przy jakiś chłopcach ściągać majtki po to by jej nagie pośladki mogły poczuć bolesne smagnięcia paska.
Ta druga, wysportowana też mogła by się zgodzić, w ramach zapoznania się z narzędziem chłosty, na trzy do pięciu razów na gołą pupę paskiem, którym lanie dostaną chłopcy.
Chłopcy po takim wstępie, jak sądzę dobrowolnie poddadzą się karze. Trzeba im wytłumaczyć, że składać się na nią będzie ból pupy i przeżywanie wstydu. Wstyd to konieczność rozebrania się do golasa przy dziewczętach, a przede wszystkim wstępne lanie, które wymierzą im dziewczyny.
Jak się chłopcy rozbiorą to na pewno będą im sterczały. Nie należy nic w tej sprawie robić. W końcu opadną. Sterczące ogony nie ciebie, lecz jedynie te młode dziewczynki powinny interesować. Ty już się na takie napatrzyłaś i robiłaś z nimi co uważałaś, a dziewczynki pewnie po raz pierwszy mogą te instrumenty obejrzeć swobodnie i w pełnej krasie.
W każdym bądź razie chłopców, po zakończeniu kary boleć powinna jedynie pupa. A tak apropos pupy to dziewczynki powinny zrobić dokładnie oględziny chłopięcych pośladków łącznie ze sprawdzeniem wrażeń jakie sprawiają w dotyku, sprawdzenia reakcji na słabszego i mocniejszego klapsa ręką czy dokładnego prześledzenia przebiegu przedziałka. Ta wysportowana powinna na tej podstawie mieć prawo wyboru pupy, której z większą przyjemnością wlepi piętnaście lub więcej pasów.
[07.09.2015] 10:09
gim15
doświadczona mama (15.09.2015.07 08:58):
Gim
Namawiam, żeby zacząć od lania dla córki twojej koleżanki. Na pewno za coś jej się należy. Mogłaby pójść na pierwszy ogień. Będzie nieco zaskoczona, że na początek to ona będzie musiała zdejmować majtki przy chłopcach, ale to tym bardziej zachęci ją do późniejszego solidnego bicia pasem po ich pupach. Poza tym dobrze, żeby miała świadomość, jak mocno boli pupa po uderzaniu pasem, którym dostają chłopcy.
Dziewczyna nie powinna jakoś specjalnie protestować, gdyż jeśli zdecydowała się pomóc w biciu pasem, jakichś chłopców to musiała liczyć się z tym, ze sama też będzie kiedyś będzie przy jakiś chłopcach ściągać majtki po to by jej nagie pośladki mogły poczuć bolesne smagnięcia paska.
Ta druga, wysportowana też mogła by się zgodzić, w ramach zapoznania się z narzędziem chłosty, na trzy do pięciu razów na gołą pupę paskiem, którym lanie dostaną chłopcy.
Chłopcy po takim wstępie, jak sądzę dobrowolnie poddadzą się karze. Trzeba im wytłumaczyć, że składać się na nią będzie ból pupy i przeżywanie wstydu. Wstyd to konieczność rozebrania się do golasa przy dziewczętach, a przede wszystkim wstępne lanie, które wymierzą im dziewczyny.
Jak się chłopcy rozbiorą to na pewno będą im sterczały. Nie należy nic w tej sprawie robić. W końcu opadną. Sterczące ogony nie ciebie, lecz jedynie te młode dziewczynki powinny interesować. Ty już się na takie napatrzyłaś i robiłaś z nimi co uważałaś, a dziewczynki pewnie po raz pierwszy mogą te instrumenty obejrzeć swobodnie i w pełnej krasie.
W każdym bądź razie chłopców, po zakończeniu kary boleć powinna jedynie pupa. A tak apropos pupy to dziewczynki powinny zrobić dokładnie oględziny chłopięcych pośladków łącznie ze sprawdzeniem wrażeń jakie sprawiają w dotyku, sprawdzenia reakcji na słabszego i mocniejszego klapsa ręką czy dokładnego prześledzenia przebiegu przedziałka. Ta wysportowana powinna na tej podstawie mieć prawo wyboru pupy, której z większą przyjemnością wlepi piętnaście lub więcej pasów.

Do Doświadczonej mamy
Dziękuję za odp . Zrobimy dokładnie tak jak napisałaś . Córka pójdzie na pierwszy ogień , koleżanka powiedziała że już jej się nazbierało i dostanie i koleżanka wysportowana też dostanie tylko że mniej tak do 5 razów , żeby się zapoznać tak jak napisałaś , A pózniej bierzemy się za chłopców . Ale chyba przez zaskoczenie teraz , i co zrobic jak przyjdzie z nimi Marcin kolega Patryka też ma 15 lat . kiedy go zrobić , czy niech się nie patrzy i zaprowadzic go do innego pokoju . Czekam na Twoje sugestje co z tym chłopakiem zrobić , też jest wysportowany , wysoki chłopak . Córka koleżanki pytała mi się czy jak już będą chlopcy rozebrani do golasa to one by chciały zobaczyc dokładnie im i czy mogą im dotykac i za karę żeby to chłopcy zrobili to sami przynich , chciały by zobaczyć jak chlopcy to robią i jak tryskają , Co o tym sądzisz czy powinniśmy się zgodzić , w ramach kary , masz jakiś pomysł na to . Proszę o radę . I oczywiście będzie przegląd pup chłopców , maja ja wypiąc bardziej i wtedy im dawać klapsy , dotykac ich mają , jak maja zrobić z tym przedziałkiem , jak to się ma odbyć . Opisz wszystko dokładnie czekam na odp od Ciebie , dopiero wtedy zabierzemy się za dziewczynę i chlopców . Pozdrawiam Ewa . Ps a jak nie będą się chcieli poddać dobrowolnie karze i nie beda się chcieli rozbierać przy dziewczynach , to na siłę i i wtedy od spodu przylac w krocze im żeby padli i nie męczyc się z nimi - sugestje Twoje na to , bo musimy byc przygotowane na taki wariant .
[07.09.2015] 10:37
doświadczona mama
gim15 (15.09.2015.07 10:09):
doświadczona mama (15.09.2015.07 08:58):
Gim

Do Doświadczonej mamy
Dziękuję za odp . Zrobimy dokładnie tak jak napisałaś . Córka pójdzie na pierwszy ogień , koleżanka powiedziała że już jej się nazbierało i dostanie i koleżanka wysportowana też dostanie tylko że mniej tak do 5 razów , żeby się zapoznać tak jak napisałaś , A pózniej bierzemy się za chłopców . Ale chyba przez zaskoczenie teraz , i co zrobic jak przyjdzie z nimi Marcin kolega Patryka też ma 15 lat . kiedy go zrobić , czy niech się nie patrzy i zaprowadzic go do innego pokoju . Czekam na Twoje sugestje co z tym chłopakiem zrobić , też jest wysportowany , wysoki chłopak . Córka koleżanki pytała mi się czy jak już będą chlopcy rozebrani do golasa to one by chciały zobaczyc dokładnie im i czy mogą im dotykac i za karę żeby to chłopcy zrobili to sami przynich , chciały by zobaczyć jak chlopcy to robią i jak tryskają , Co o tym sądzisz czy powinniśmy się zgodzić , w ramach kary , masz jakiś pomysł na to . Proszę o radę . I oczywiście będzie przegląd pup chłopców , maja ja wypiąc bardziej i wtedy im dawać klapsy , dotykac ich mają , jak maja zrobić z tym przedziałkiem , jak to się ma odbyć . Opisz wszystko dokładnie czekam na odp od Ciebie , dopiero wtedy zabierzemy się za dziewczynę i chlopców . Pozdrawiam Ewa . Ps a jak nie będą się chcieli poddać dobrowolnie karze i nie beda się chcieli rozbierać przy dziewczynach , to na siłę i i wtedy od spodu przylac w krocze im żeby padli i nie męczyc się z nimi - sugestje Twoje na to , bo musimy byc przygotowane na taki wariant .

Gim
Powiedz dziewczynom żeby ściągnęły chłopcom napletki do samego konca i poruszały skórką coraz szybciej w górę i w dół
[07.09.2015] 10:46
doswiadczona mama
Gim
A Marcin w jakim charakterze ma być? Też ma dostać? Ma pomóc? Chce tylko popatrzyć?
[07.09.2015] 12:19
gim15
doswiadczona mama (15.09.2015.07 10:46):
Gim
A Marcin w jakim charakterze ma być? Też ma dostać? Ma pomóc? Chce tylko popatrzyć?

Do Doświadczona mama
Też powinien dostać i to porządnie bo to on namówił chłopców do palenia i picia piwa i się wykręcił z tego że to nie on , spryciarz .A teraz to ma przyjść po grę od Bartka bo zapomniał mu ją zabrać do szkoły . Bardzo możliwe że przyjdzie jeszcze przed nimi bo chodzi do równoległej klasy i kończy godzinę wcześniej . Chłopak jest wysportowany ma 1,76cm wzrostu jest wysoko jak na 15 - latka i nie będzie z nim lekko , musisz coś dla niego wymyślić , . Czekam na scenariusz i na odp na wcześniejsze pytania . A zależy mi żeby Pani w miarę szybko napisała mi scenariusz bo chcemy to im dzisiaj zrobić ale dopiero po Pani odp i według Pani scenariusza . Pozdrawiam serdecznie i czekam niecierpliwie na scenariusz . Ewa
[07.09.2015] 14:01
dośwaiadczona mama
Gim
Przede wszystkim mam nadzieję, że odróżniasz moje wpisy od tego co powyżej pisał jakiś dureń o napletku. To najpewniej jest facet, który w ten sposób odreagowuje swoje kompleksy z powodu mikrego przyrodzenia i kłopotów ze wzwodem.
A tak apropos, bo też poruszałaś ten temat. Jeśli ktoś ma dostać lanie za karę to jedyną częścią ciała, która może być przedmiotem zainteresowania jest pupa. To jej należy poświęcić cała uwagę, a jedynym problemem, który musimy rozwiązać, jest to, czy pupa karanej osoby boli ją wystarczająco mocno by przynajmniej na jakiś czas można było mieć nadzieję na poprawę zachowania.
A co do siusiaków chłopców, to nie wiem czy dziewczynki nie są zbyt młode by bliżej się z nim zapoznawać. To, że mogą go obejrzeć w stanie spoczynku i na baczność powinno im na razie wystarczyć. Ale oczywiście jeśli chcesz je uświadomić to możesz zaprosić kiedyś chłopców do siebie (najlepiej obu, żeby było porównanie), zilustrować na przykładzie budowę tej części ciała i nauczyć np. co trzeba robić, żeby dłużej był duży. Możesz na takie spotkanie zaprosić też tą wysportowaną panienkę ale oczywiście po uzyskaniu zgody jej mamy.
A Marcina to musisz przesunąć na inny termin. Najpierw trzeba do końca rozwiązać problem z ta dwójką. Wtedy i oni będą przydatni, żeby Marcinowi dać po tyłku.
Mam parę pomysłów ale musisz chwilę poczekać bo muszę zająć się obiadem.
[07.09.2015] 14:50
doświadczona mama
Powiem tak, że moja pipka już jest bardzo owłosiona i troche luźna od częstego uprawiania sexu
[07.09.2015] 16:03
xyz xyz
doświadczona mama (15.09.2015.07 14:50):
Powiem tak, że moja pipka już jest bardzo owłosiona i troche luźna od częstego uprawiania sexu

Znów jakieś kłopoty ze wzodem?
Znów jakieś kłopoty ze wzodem? Chyba leszy będzie lekarz niż podniecanie się własnymi wpisami.
[07.09.2015] 22:53
doświadczona mama
No i tak to jest. Robiłam obiad i wrócił do domu syn. Od razu się zorientowałam, że coś zmalował w szkole. Okazało się, ze tak dla wygłupu zbił w szkole szybę. Kazałam mu od razu wyjąć pasek z szafy i położyć się w dużym pokoju z gołą pupą na tapczanie. Chwilę poleżał bo nie mogłam przerwać robienia klusek. Przyszła akurat starsza córka z koleżanką z klasy. Trochę się zdziwiły widząc mojego Piotrusia leżącego z wystawioną na widok gołą pupą. Wyjaśniłam koleżance córki, że chłopak czeka na lanie. Była zainteresowana ile razy dostanie. Nie wiedziałam co odpowiedzieć bo jeszcze się dobrze nie zastanowiłam. Po krótkim namyśle uznałam, że dostanie maksymalną karę tj. 13 pasów. Dziewczyna zdziwiła się, że nie dwadzieścia pięć, bo taka jest u nich w domu największa kara. Wytłumaczyłam jej, że paskiem, którym moje dzieciaki dostają lania boli zdecydowanie mocniej niż zwykłym pasem od spodni i tak z głupia frant zapytałam czy potrafiłaby dać komuś lanie, ale nie takie dla zabawy, ale żeby naprawdę mocno bolało. Odpowiedziała ze śmiechem, że to żaden problem, trzeba po prostu mocno bić. Jak pani chce to spróbuję dodała dalej się śmiejąc. Ciekawa byłam, jak zareaguje, gdy zgodzę się na jej propozycje, więc powiedziałam, żeby poszła i dała Piotrkowi lanie. Podejrzałam, że najpierw obejrzała pasek, potem ze śmiechem zakomunikowała synowi, ze to ona da mu lanie, następnie zsunęła mu spodnie i majtki, tak że znalazły się poniżej kolan, dała klapsa w pupę i zaczęła lanie. Dochodzące do kuchni ryki synalka potwierdziły, ze rzeczywiście wiedziała, jak trzeba bić po pupie, żeby porządnie bolało.
[07.09.2015] 23:04
doświadczona mama
Gim.
Wracając do sprawy.
Mam nadzieję, że dziewczynki, gdy dowiedzą się, że mają dostać lanie bez szemrania, nie zwracając uwagi, że chłopcy zobaczą to i owo, opuszczą majtki do kolan i dadzą im przykład w jaki sposób należy wzorowo przygotować pupę do zasłużonych batów.
Jeśli po obejrzeniu zachowania dziewczynek chłopcy nie zrozumieją, że powinni bez sprzeciwu poddać się nakładanym na nich karom to trzeba będzie namówić babcię Patryka by udała się do rymarza i zainwestowała w porządną dyscyplinę. Drewniana rączka oraz pięć dość twardych, okrągłych, niezbyt grubych rzemieni po ok. 60 cm długości. Boli taką dyscypliną trzy razy bardziej niż pasem. A co najważniejsze, nie ma praktycznie żadnej różnicy czy uderza się przez ubranie czy na gołe ciało. Taką dyscypliną trzeba będzie lać chłopaków gdzie popadnie, tak długo aż się nie rozbiorą do naga, a gwarantuję ci, że zrobią to raczej prędzej niż później. Potem wszystko powinno przebiegać tak, jak to proponowałam, z tą oczywiście różnicą, że baty zarówno przy laniu wstępnym, jak i zasadniczym wymierzane będę im dyscypliną. Bić po pupie należy tak długo aż zaczną błagać by skończyć, a skończyć można dopiero wtedy, gdy przyrzekną, że w przyszłości po zapowiedzi lania natychmiast będą odsłaniali gołe pupy, i co najwyżej, już ze spodniami i majtkami opuszczonymi do kolan, będą mieli prawo prosić by karę wymierzyć pasem, a nie dyscypliną.
Przyszło mi tez do głowy, że dyscyplina pozwoliłaby też tobie w przyszłości przestać się męczyć z chłopakami, bo czy po pupie dostawaliby od ciebie, czy od którejś z dziewcząt to tyłek bolałby ich jednakowo. Gdy zasłużyliby na karę mogłabyś zarządzać by z dyscypliną w ręku, udawaliby się do którejś z nich i prosili o wymierzenie odpowiedniej ilości batów na gołą pupę.
Czekam na sprawozdanie, jak zachowały się dziewczynki no i czy trzeba czekać na zakup dyscypliny.
[08.09.2015] 00:29
ciekaw jestem
Doroteczko, a czy dostałaś kiedyś wcześniej na gołą przy kuzynach?
[08.09.2015] 08:41
gim15
doświadczona mama (15.09.2015.07 23:04):
Gim.
Wracając do sprawy.
Mam nadzieję, że dziewczynki, gdy dowiedzą się, że mają dostać lanie bez szemrania, nie zwracając uwagi, że chłopcy zobaczą to i owo, opuszczą majtki do kolan i dadzą im przykład w jaki sposób należy wzorowo przygotować pupę do zasłużonych batów.
Jeśli po obejrzeniu zachowania dziewczynek chłopcy nie zrozumieją, że powinni bez sprzeciwu poddać się nakładanym na nich karom to trzeba będzie namówić babcię Patryka by udała się do rymarza i zainwestowała w porządną dyscyplinę. Drewniana rączka oraz pięć dość twardych, okrągłych, niezbyt grubych rzemieni po ok. 60 cm długości. Boli taką dyscypliną trzy razy bardziej niż pasem. A co najważniejsze, nie ma praktycznie żadnej różnicy czy uderza się przez ubranie czy na gołe ciało. Taką dyscypliną trzeba będzie lać chłopaków gdzie popadnie, tak długo aż się nie rozbiorą do naga, a gwarantuję ci, że zrobią to raczej prędzej niż później. Potem wszystko powinno przebiegać tak, jak to proponowałam, z tą oczywiście różnicą, że baty zarówno przy laniu wstępnym, jak i zasadniczym wymierzane będę im dyscypliną. Bić po pupie należy tak długo aż zaczną błagać by skończyć, a skończyć można dopiero wtedy, gdy przyrzekną, że w przyszłości po zapowiedzi lania natychmiast będą odsłaniali gołe pupy, i co najwyżej, już ze spodniami i majtkami opuszczonymi do kolan, będą mieli prawo prosić by karę wymierzyć pasem, a nie dyscypliną.
Przyszło mi tez do głowy, że dyscyplina pozwoliłaby też tobie w przyszłości przestać się męczyć z chłopakami, bo czy po pupie dostawaliby od ciebie, czy od którejś z dziewcząt to tyłek bolałby ich jednakowo. Gdy zasłużyliby na karę mogłabyś zarządzać by z dyscypliną w ręku, udawaliby się do którejś z nich i prosili o wymierzenie odpowiedniej ilości batów na gołą pupę.
Czekam na sprawozdanie, jak zachowały się dziewczynki no i czy trzeba czekać na zakup dyscypliny.

Doświadczona Mama
Witam . Cały scenariusz legł w gruzach przez ich kolegę Marcina .Dziewczynki przyszły wcześniej od nich z moją koleżanką i dowiedziały się że to one dostaną pierwsze przy chłopcach . Na początku trochę szemrały ale kiedy powiedzałyśmy im że za ociąganie się będą dodatkowo ukarane zgodziły się , Czekaliśmy na chłopców , przyszli ale w trzech z Marcinem , Marcin wysoki , szczupły wysportowany chłopak , tak ma 1,78cm wzrostu . Wiem że szykuje się lanie dla dziewczyn , to chętnie popatrzymy hihi . Nie będzie ci tak miło bo po nich wy będziecie szykować tyłki do lania - powiedziałam . No tak na pewno już się rozpędzam do rozbierania . No zapowiadało się ciekawie . i to był nasz błąd jak odebrał grę od Bartka mogłam mu kazać iść do domu , ale pomyślałyśmy jak już jest to tę oberwie i to porządnie , ciekawe czy dalej będzie taki wesoły . Pierwsza Marta opuściła majtki do kolan i przełożyła się przez krzesło , chłopcy już nic nie mówili tylko z wypiekami na twarzy obserwowali jak Marta dostaje lanie i starali się podglądać to i owo , zauważyłyśmy też że chłopakom spodnie zaczynają sterczeć .Dostała 20 silnych pasów na pupę i rozpłakała sie i obiecała poprawę . Tyłek zrobił się lekko czerwony . Teraz Kinga - opściła majteczki do kolan i dostała 5 silnych pasów , troszeczkę zasyczała . Chłopcy z wypiekami na twarzy obserwowali lanie u dziewczyn , widać było że byli podnieceni . No to teraz chłopcy przyszła kolej na was , rozbierać się do gołego . My się wami zajmiemy na początek , Na co czekasz Marcin ty pierwszy rozbieraj się do naga już . A tu Marcin s@@@ać , na pewno , nie doczekanie wasze , zawołał Patryka i Bartka żeby staneli za nim i szli w kierunku drzwi . Okazało się że Marcin trenuje karate , nogą zrobił taki wiatrak że nie mogłyśmu podejść pod chłopców , żeby nie narazić się na kopnięcie nogą . I podeszli pod drzwi i powiedzieli że spadają do galerii handlowej , , wzięli buty , i jeszcze na koniec że dzisiaj po szkole też przyjdzie razem z chłopcami i nici z lania , A do dziewczyn że mają fajne pupki i cipki i by je chętnie przeleciał . Smarkacz bezczelny i chamski Dziewczyny były załamane że się zgodziły przy chłopcach i teraz będzie opowiadał kolegom w szkole co widział , dzisiaj nie poszły do szkoły , mama jej się zgodziła i koleżanki też . Co zrobić chłopak musi zostać porządnie zlany , żeby aż kwiczał z bólu i pozostali też . I jeszcze powinni zostać upokorzeni , jeszcze to hasło na koniec że by je przeleciał . Co zrobić , dyscypliną też się nie zbliżymy a z daleka to jest kizianie . Babcia już wczoraj zamówiła dyscyplinę i ją zaraz odbiera , ale nie podejdziemy po nich , może kabel , albo jak pójdzie sikać do ubikacji to wtedy go tam złapać w jakimś momencie , nie ma zamka w łazience , I muszą otrzymać lekcję anatomii ale jakąś inną . Muszą błagać o litość i pupy muszą być czerwone bardzo Proszę Cię bardzo o scenariusz jak to z nim zrobić i z pozostałymi chłopcami , Czekam . Pozdrawiam Ewa
[08.09.2015] 09:43
mama kara
Witam ja mam podobnie mam dwoch synów 17 i 15 lat ale jak zaczełam karac ich klapsami pasem i upokazanie oraz pracami to nawet oprocz zachowania oceny z 2 skoczyły na czwórki a czsem i pijatki mi pomagała i pomaga sasiadka z córka gim 15 jesli chesz moge ci doradzić i pomóc

1 2 3 4 5 6   » 16 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat