o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Zlać córke?! lanie dobra metoda na uspokojenie rozpieszczonego dziecka? Napiszc

1 2 3 4 5   » 16 Strony tematu:
[06.07.2014] 14:37
JanR
Zarówno syn jak i córka dostali ode mnie lanie. Oczywiście tylko wtedy kiedy zasłużyli. Niestety ale wagarów, nieuctwa, kłamstw, alkoholu i papierosów znieść nie mogłem. Pierw poważna rozmowa, a potem kara. Nie jakieś znęcanie się tylko normalne, ojcowskie lanie po pupie. Nie gołej pupie, ale spodnie z tyłka musiały zejść. Zwykle 10 razów skórzanym pasem wojskowym z czego 4 były porządne.
[16.07.2014] 03:42
Miłosnik lania
393403 (13.01.2013.12 14:19):
ja dostałem swoje pierwsz elanie jak miałem 5 lat wtedy chciałem iść przed blog sie pobawić z kolegami tata mi nie pozwolil więc się wymknołem i ja mnie zobaczył na plu to wzioł pas i przy wszystkich kolegach rozebrał mnie i dostałem pożądnie 45 razy pasem skórzanym a teraz mam 8 lat i nadal mnie bije ale mocnie i raz mnie jeszcze zlał w zerówce kablem że rzuciłem klockiem dostałem 30 razy

Serio masz teraz 9 lat bo nieuwierze. A co do lania to jak ci sie należało to masz ale twój tata jest za bardzo surowy a teraz dalej dostajesz lanie?
[28.08.2014] 13:25
sophieska
W niedziele moja corka (14 lat) dostala porzadne lanie. Wrocila pijana z imprezy, czuc bylo papierosy, wrocila ok. godziny 3 nad ranem. Nie polwolilismy z mezem jej zasnac, tylko maz wzial swoj skorzany pas i przylozyl 30 razy pasem w goly tylek i ja poprawilam porzadnie reka Na dzien jutrzejszy dostala ode mnie laczkiem z 12 razy. Miala jeszcze stac pol godziny w kacie nago, a potem dostala 10 pasow i juz koniec (tak myslalam). Nie odzywala sie caly dzien, siedziala w swoim pokoju. Gdy przyszedl maz wlal jej jeszcze mocniej niz 1 dnia. Kara poskutkowala, jest posluszna, grzeczna, kocha nas. Ale dupsko zabolalo
[16.10.2014] 16:43
niuniaaaaa
Ją dostaje lanie pasem wojskowym od ojca za złe zachowani 80 pasów i 40 od matki po laniu pupa mnie bardzo pieczę i nie mogę na nią siąść czasem jestem wdzięczna że mnie tak zlecił wiem ze chcą dlamnie dobrze
[16.10.2014] 17:19
niuniaaaaa
Ją dostaje lanie pasem wojskowym od ojca za złe zachowani 80 pasów i 40 od matki po laniu pupa mnie bardzo pieczę i nie mogę na nią siąść czasem jestem wdzięczna że mnie tak zlecił wiem ze chcą dlamnie dobrze
[15.09.2019] 08:11
[24.11.2014] 23:09
asiutka
Dostaje pasem od matki albo starszej siostry. Lanie mam co dwa tygodnie przez spodnie lub spódniczkę. Dostaje 20-30 pasów. Boli jak nie wiem. Bardziej boli od mamy. Musze się położyć odsłonić tyłek i mnie leją
[02.01.2015] 21:49
maadamcz  maadamcz@tlen.pl
Ja uważam że dzieci należy karać czy to córka czy syn bo tego żąda Bóg i my chrześcijanie mamy to czynić.
[04.01.2015] 15:45
puszczalskatez30
lubieto zawsze od mamy dostawalam w szkole po wywiadowce i za zle zachowanie teraz jestem dorosla i dalej dostaje lanie ale nie za zachowanie
[12.01.2015] 17:22
ghj
tak naprwde to nie bić
[24.03.2015] 21:30
aga 15
Ja dostaje lanie na dupe od matki na grube rajstopy albo legginsy. kiedys dostawalam na spodnie ale matka nakryla mnie jak zakladalam pampersa. Teraz mam zalozyc rajstopy albo leggisy zadko nosze dzinsy. musze polozyc sie na taboret i matka przychodzi z pasem i mnie leje najmniej to dostaje 20 a najwiecej to 50 pasow. Czasami za kare musze zalozyc pampersa i grube rajstopy krotka bluzke i mam isc do szkoly tak zeby inni widzieli.
[05.05.2015] 00:02
Lejąca Matka
Ja uwielbiam lać Moją córkę po gołej dupie. Mam szeroki, skórzany pas wojskowy. Przed biciem moczę pas przez godzinę w słonej wodzie. Musi to być tzw. roztwór nasycony. Robię go tak - gotuję tak z pięć litrów wody i stale wsypuję sól jednocześnie mieszając - potrzeba tak ze dwa kilogramy soli. Kiedy sól nie chce już się rozpuszczać, to wyłączam ogień i odstawiam roztwór aż ostygnie. Jeszcze zanim ostygnie moczę w tym pas przez około godzinę. Po tym czasie, pas jest gotowy do bicia. Przed biciem moczę pupę tą samą słoną wodą, a potem heyah. Skutek jest murowany. Uwielbiam te jęki i wycie Mojej bitej córki... Kochająca Matka
[05.05.2015] 07:20
Paula99
Lejąca Matka (15.05.2015.05 00:02):
Ja uwielbiam lać Moją córkę po gołej dupie. Mam szeroki, skórzany pas wojskowy. Przed biciem moczę pas przez godzinę w słonej wodzie. Musi to być tzw. roztwór nasycony. Robię go tak - gotuję tak z pięć litrów wody i stale wsypuję sól jednocześnie mieszając - potrzeba tak ze dwa kilogramy soli. Kiedy sól nie chce już się rozpuszczać, to wyłączam ogień i odstawiam roztwór aż ostygnie. Jeszcze zanim ostygnie moczę w tym pas przez około godzinę. Po tym czasie, pas jest gotowy do bicia. Przed biciem moczę pupę tą samą słoną wodą, a potem heyah. Skutek jest murowany. Uwielbiam te jęki i wycie Mojej bitej córki... Kochająca Matka

To jesteś sadysta skoro to lubisz. Mnie matka też czasem leje. Do tego różne jeszcze kary.
[19.05.2015] 11:46
nika0987
Paula99 (15.05.2015.05 07:20):
... Do tego różne jeszcze kary.

Jakie jeszcze kary masz oprócz lania?
[21.05.2015] 12:38
Paula99
nika0987 (15.05.2015.19 11:46):

Często się drze na mnie. Niedawno.o kazała mi posprzątać pokój a ja poszłam się kąpać. Wyciągnęła mnie z wanny i musiałam sprzątać nago. Często są tego typu sytuacje.
[21.05.2015] 14:53
nika0987
Paula99 (15.05.2015.21 12:38):
nika0987 (15.05.2015.19 11:46):

Często się drze na mnie. Niedawno.o kazała mi posprzątać pokój a ja poszłam się kąpać. Wyciągnęła mnie z wanny i musiałam sprzątać nago. Często są tego typu sytuacje.

A gdy sprzatasz nago, to mama patrzy na twoja cipke?
Jaka masz, ogolona cala? Czy ma wloski wieksze?
[21.05.2015] 18:22
Paula99
Z tym sprzątaniem to raz mi się trafiło. Ze dwa miesiące temu. Stała przy mnie i pilnowała by było dobrze. Jej to się nie wstydzę. Często widzi mnie nago. A z włosami na cipce to też była aferą. W zeszłym roku tuż przed wyjazdem kupiła mi kostium kąpielowy. Myślałam ze padnę. Jednoczęściowy, różowy w żółte kwiatki. Powiedziałam że nie włożę tego na siebie. Kazała mi przymierzyć. Rozebrałam się. Wtedy zobaczyła że mam wygoloną cipkę. Dzień wcześniej to zrobiłam. Zostawiłam sobie taki wąski Paseczek by włosy nie wychodziły z pod kostiumu. Jak to zobaczyła to aż czerwona się zrobiła. Zawołała ojca i pokazała mu jak wyglądam. Że niby z siebie dziwkę robię. Kazała mi ten szlaczek (tak to nazwała) całkiem zgolić. Na koniec powiedziała skoro nie chcesz założyć kostiumu to okey. Myślałam że na tym się skończyło. Trzy dni później wyjechaliśmy do Kopania. Takie małe zadupie nad morzem. Poszliśmy na plażę. Pytam się w co mam się przebrać. A matka /w nic/ Kazała mi być całkiem nago. Myślałam że spalę się ze wstydu. Dobrze że mało tam ludzi było, a jeszcze byliśmy na uboczu. Jeszcze mi dogadywała ze skoro nie chciałam kostiumu to goła będę na plaży. Będę robić za dzidziusia. Tam mam łyso a i cycków nie mam więc nic się nie stanie. Tak mówiła. Serio. Trochę brat się podśmiewał. Ale ukradkiem bo bał się matki. Teraz nie golę by znowu czegoś nie wymyśliła. A wczoraj też dostałam od niej. Wróciła z zebrania. Z historii grozi mi na koniec dwójka. Kazała się rozebrać do naga i z dziesięć pasów dostałam na goły tyłek.
[22.05.2015] 12:53
Mickeymax
Ja ostatnio dostałam lanie jak miałam 15 lat. Pamiętam, że wtedy pierwszy raz zapaliłam papierosa i mama mnie przyłapała. Ale była afera...Zaciągnęła mnie do domu, kazała ściągnąć spodnie i majtki i położyć się na oparciu na ramię od kanapy i dostałam parę pasów. Jeśli ktoś chce o tym popisać to niech pisze mixmax2014@wp.pl.
[23.05.2015] 12:52
Paula99
Mickeymax (15.05.2015.22 12:53):
Ja ostatnio dostałam lanie jak miałam 15 lat. Pamiętam, że wtedy pierwszy raz zapaliłam papierosa i mama mnie przyłapała. Ale była afera...Zaciągnęła mnie do domu, kazała ściągnąć spodnie i majtki i położyć się na oparciu na ramię od kanapy i dostałam parę pasów. Jeśli ktoś chce o tym popisać to niech pisze mixmax2014@wp.pl.

Napisałam
[03.07.2015] 09:30
surowa mama
ja mam trójkę dzieci i często dostają.mam cały rytuał lania.codzienie o 6.00 moje dziewczyny (13 i10 lat ) po kolei przekładam przez kolano i wlepiam na gołą dupę najpierw 1000 klapsów później 100 pasów 100 kabli 100 linijek 100 trzepakiem od dywanów 100 razy dyscyplinom 100rzemieniem 100mokrych pasów 100 mokrym rzemieniem 100 batem i 100 klapkiem.na koniec 1000 klapsów i mam aniołki. a tak pozatym to jak coś zbroją to od razu się rozliczam.
[05.07.2015] 17:47
misiaa2
Ja od rodziców nigdy nie dostałam bo tata zmarł gdy miałam rok na raka płuc a mama nie miała nade mną żadnej kontroli, jednak gdy mama znalazła prace to zaczęła wyjeżdżać w bardzo długie delegacje ( od 4 do 12 mc) ja wtedy byłam u wujka który był surowy.We wakacje między 2 a 3 gim mama znowu wyjechała a ja byłam u wujka postanowiłam pójść ze znajomymi wujkowi powiedziałam że bd za jakies 2 godziny a wróciłam dopiero przed 24 na dodatek nietrzeźwa wujek pow. ze porozmawiamy rano. Gdy zeszłam rano na kacu na dół brat mamy już czekał i zaczął swój wykład z pytaniami gdzie byłam co robiłam z kim byłam itp
ja odpowiadałam niegrzecznie co wujka jeszcze bardzie zezłościło.Powiedział że tym razem poniosę konsekwencje swojego zachowania ja z lekkim uśmiechem zapytałam co mnie czeka a on że lanie.....ja nie mogłam uwierzyć w to co on mówi jednak wujek nie żartował powiedział żebym oparła się o stół a ja się zaczęłam buntować więc on mnie na ten stół pchnął czyli oparłam się o niego od niechcenia. Zaczął wymierzać razy,bił powoli ale bardzo mocno pasem. Uderzył chyba 5 pasów i powiedział że od teraz tak będę karana. Ja oczywiście obrażona poszłam do swojego pokoju. To było pierwsze lanie jakie otrzymała u wujka i wgl w życiu. Później dostałam jeszcze pare razy np za papierosy wagary nieuctwo itd. jednak zawsze dostawałam na ubranie nigdy na gołą.Nie mam za złe wujkowi bo wiem że robił to dla mojego dobra i poniekąd jestem mu za to wdzięczna.
[08.07.2015] 05:46
pauulla88
Nie jestem jakąś zagorzałą zwolenniczką bezstresowego wychowania ale bicie nie jest najlepszym rozwiązaniem. Sama w młodości byłam karana przez ojca który ciągle pracował, nie miał dla mnie czasu a wszystkie problemy ze mną próbował rozwiązać pasem. Nie były to jakieś straszne lania, dostawałam zwykle kilka pasów przez ubranie ale i tak było to dla mnie bardzo stresujące i bolesne. Jeszcze gorzej było kiedy rodzice zawozili nas przed pracą do dziadków. Dziadek lubił ciszę i spokój i wszystko musiało być dokładnie tak jak chciał. Kiedy uznał że któroś z nas zasłużyło, trzeba było położyć się na krawędzi kanapy, odsłonić pupę i dostawało sie od 4 do 6 strzałów brzozowym kijem... czasem o wiele więcej. Ja swoich dzieci nigdy nie uderzyłam i nigdy tego nie zrobie.
[11.07.2015] 12:11
kasiaklamka
A może zamiast znać, to lepiej zalać
[16.08.2015] 01:13
Ojciec. S.
Ja ma 3 corki,11,13 i przyrodnia 10 lat,czesciej jak zasluza to klapsy dostaja,ale pasek tez sie zdarza,kare ustalamy wspolnie z zona czasem ja im daje w pupe czasem zona.
[17.08.2015] 19:27
ZENEK
Do Ojca.S. Jakiego paska uzywasz do lania ?ja mam 2 chlopakow 9,12 lat,jak trzeba przylac paskiem to mam taki 5 cm szeroki jest raczej cienki,zona woli im zlac tylki takim od spodni waskim
[18.08.2015] 18:19
Ojciec.S.
Czesciej corki dostaja klapsy,mamy taki zwykly pasek od spodni na pupy corek odpowiedni przewaznie dostaja nim na spodnie lub majtki,wy dajecie synom na gola pupe?
[02.09.2015] 20:31
mama z doswiadczeniem
Do karania obu córek (12 i 14 lat) oraz synalka (13 lat) używam bardzo starego paska, którym sama dostawałam lania, gdy byłam dzieciakiem. Pamiętam do dziś, że pupa bolała przeokropnie i z siadaniem były czasami kłopoty. Dlatego nie dziwię się, ze po paru pasach dzieciaki ryczą, zaklinają że będą już grzeczne i proszą by skończyć bicie po pupie. Wiedząc co to za pasek przyjęłam zasadę, że maksymalna ilość wymierzanych jednorazowo razów wynosi tyle ile kto ma lat. Takie maksymalne kary stosuję jednak tylko w wyjątkowych przypadkach. 7 do 10 pasów w zupełności wystarcza by bardzo mocno i bardzo długo boląca pupa skłaniała do posłuszeństwa i nauki. Wszystkie lania moje dzieciaki dostają oczywiście na gołą pupę, choć najstarsza córka próbuje się ostatnio buntować przeciwko obecności brata przy egzekwowaniu kary.
[03.09.2015] 07:23
gim15
mama z doswiadczeniem (15.09.2015.02 20:31):
Do karania obu córek (12 i 14 lat) oraz synalka (13 lat) używam bardzo starego paska, którym sama dostawałam lania, gdy byłam dzieciakiem. Pamiętam do dziś, że pupa bolała przeokropnie i z siadaniem były czasami kłopoty. Dlatego nie dziwię się, ze po paru pasach dzieciaki ryczą, zaklinają że będą już grzeczne i proszą by skończyć bicie po pupie. Wiedząc co to za pasek przyjęłam zasadę, że maksymalna ilość wymierzanych jednorazowo razów wynosi tyle ile kto ma lat. Takie maksymalne kary stosuję jednak tylko w wyjątkowych przypadkach. 7 do 10 pasów w zupełności wystarcza by bardzo mocno i bardzo długo boląca pupa skłaniała do posłuszeństwa i nauki. Wszystkie lania moje dzieciaki dostają oczywiście na gołą pupę, choć najstarsza córka próbuje się ostatnio buntować przeciwko obecności brata przy egzekwowaniu kary.

Mama z doświadczeniem
Mam pytanie do Ciebie czy również 15 letni chłopak powinien dostawać na goły tyłek . Co zrobić jak się buntuje i nie chce się rozebrać , jak byś sobie z nim poradziła .Co zrobić jak mu majtki zaczynają sterczeć jaszcze przed laniem , czy odpuścić wtedy , czy lać go przez majtki
[03.09.2015] 09:54
mama z doświadczeniem
Lanie zawsze musi być na gołą pupę. Wiek nie ma znaczenia. A tym, że mu coś sterczy po zdjęciu majtek zupełnie nie należy się przejmować. Dla niego to trochę większy wstyd, ale gwarantuję ci, ze po kilku mocnych pasach wszystko wraca do stanu normalnego.
Moja starsza córeczka tez próbowała się buntować ale zrezygnowała, gdy dostała parę mocnych pasów przez majtki i dowiedziała się, że nic jeszcze z 10 batów, które ma dostać za karę nie ubyło, bo liczą się tylko razy wymierzane w gołą pupę. Od tego czasu, gdy biorę pas do ręki od razu ściąga majteczki i kładzie się na kanapie z gołą pupą do góry, a. obecność brata przy wymierzaniu kary, jakoś przestała jej przeszkadzać.
[03.09.2015] 10:36
gim15
mama z doświadczeniem (15.09.2015.03 09:54):
Lanie zawsze musi być na gołą pupę. Wiek nie ma znaczenia. A tym, że mu coś sterczy po zdjęciu majtek zupełnie nie należy się przejmować. Dla niego to trochę większy wstyd, ale gwarantuję ci, ze po kilku mocnych pasach wszystko wraca do stanu normalnego.
Moja starsza córeczka tez próbowała się buntować ale zrezygnowała, gdy dostała parę mocnych pasów przez majtki i dowiedziała się, że nic jeszcze z 10 batów, które ma dostać za karę nie ubyło, bo liczą się tylko razy wymierzane w gołą pupę. Od tego czasu, gdy biorę pas do ręki od razu ściąga majteczki i kładzie się na kanapie z gołą pupą do góry, a. obecność brata przy wymierzaniu kary, jakoś przestała jej przeszkadzać.

Bardzo Ci dziękuję za odp . Jeszcze na dobre nie zaczął się rok szkolny a ja miałam już telefon Ze z kolegami na placu został złapany na piciu piwa i paleniu papierosów . Czy zaraz jak wróci , czy jak będzie się kąpał zabrać się za niego . Bartek jest wysportowany i nie będzie chciał się rozebrać tak łatwo , będzie się rzucał . Masz może jakiś pomysł na niego . może koleżankę poprosić do pomocy . I ile jeżeli się uda , powinien dostać .
[03.09.2015] 18:22
mama z doświadczeniem
No tak, z dziewczynkami zawsze jest trochę łatwiej. Czasami da się z nimi nawet coś sensownego ustalić po dobroci. Mój brat, a w zasadzie bratowa porozumiała się z córką w sprawie wymierzanych jej kar. Dzień po 16 urodzinach córki usiadły i ustaliły, że ich pociecha kary otrzymywać będzie aż do matury. Za gorsze przewinienia bić po pupie będzie ją tata. Gdy zapadnie decyzja o karze rodzeństwo, i w ogóle wszyscy będą wypraszani z pokoju, w którym dostawać będzie lanie, a córka bez dalszych ceregieli rozbierze się i z gołą pupą przygotowaną do otrzymania batów położy się na wersalce.
Z chłopcami, szczególnie tymi starszymi jest większy kłopot. Wydaje im się, że są już dorośli i nie wypada by dostawali lania na gołą pupę. Jeśli żadne tłumaczenia ani straszenie nie pomoże trzeba się uciec do bardziej niekonwencjonalnych metod. Tak zrobiła np. moja siostra. Jej syn za nic nie chciał poddać się karze. Postraszyła go tym, że przyprowadzi swoja koleżankę z pracy, żeby jej pomogła. Obśmiał siostrę, a ta rzeczywiście zjawiła się następnego dnia z koleżanką i jej 14 letnia córką, która, nieco zawstydzona wyjęła z torby dyscyplinę. Koleżanka siostry uprawiała jakieś sporty walki. Złapała i obezwładniła chłopaka, gdy próbował wierzgać nogami, uciskała rękę tak, że z bólu nie mógł się ruszyć. Swoją córkę poprosiła by rozpięła chłopakowi spodnie i opuściła je poniżej kolan, a potem to samo zrobiła z majtkami. Gołego odwróciła tak by miał mocno wypiętą pupę. Siostra wlepiła mu 25 batów dyscypliną. Podobno wydzierał się, jak mały dzieciak. Od tamtego czasu, gdy ma zostać za coś ukarany sam podaje matce pasek, a potem grzecznie kładzie się z goła pupą na krześle.

1 2 3 4 5   » 16 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat