o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Zlać córke?! lanie dobra metoda na uspokojenie rozpieszczonego dziecka? Napiszc

1 «   12 13 14 Strony tematu:
[04.12.2018] 11:37
Karana z sensem
Wiem że mnie kochali i dlatego bili!
[23.12.2018] 15:17
Ja tez leje moją córke
Lejąca Matka (15.05.2015.05 00:02):
Ja uwielbiam lać Moją córkę po gołej dupie. Mam szeroki, skórzany pas wojskowy. Przed biciem moczę pas przez godzinę w słonej wodzie. Musi to być tzw. roztwór nasycony. Robię go tak - gotuję tak z pięć litrów wody i stale wsypuję sól jednocześnie mieszając - potrzeba tak ze dwa kilogramy soli. Kiedy sól nie chce już się rozpuszczać, to wyłączam ogień i odstawiam roztwór aż ostygnie. Jeszcze zanim ostygnie moczę w tym pas przez około godzinę. Po tym czasie, pas jest gotowy do bicia. Przed biciem moczę pupę tą samą słoną wodą, a potem heyah. Skutek jest murowany. Uwielbiam te jęki i wycie Mojej bitej córki... Kochająca Matka
[28.12.2018] 19:14
lanie
no i dobrze zrobiłas trzeba lać ile wlizie
[30.12.2018] 03:40
aithne
gośc (13.11.2013.17 17:53):
Ja moją córkę zbiłam jak miała 14 lat.Wóciła o 3 nad ranem, pijanaz paczką papierosów w ręce Na pytanie czemu tak późno bardzo niegrzecznie odpowiedziała. Nie krzyczałam. Najpierw długo z nią rozmawiałam i tłumaczyłam. Powiedziałam że musi dostać karę. Zapytała jaką (nie spodziewała się lania, myślała że będzie to szlaban itp.) Kiedy odpowiedziałam że lanie bardzo się zdziwiła. Zauważyłam w jej oczach błysk niepokoju. Powiedziała że jest już za duża i żebym ukarała ja inaczej. Odpowiedziałam że inne kary nie działają. Że dostanie mocne lanie na gołą dupę. Teraz naprawdę się przestraszyła. Prosiła żebym nie biła mocno i przez spodnie. Nic sobie z tego nie robiłam. Powiedziałam że ma się cała łącznie ze stanikiem i majtkami rozebrać i przyjść do salonu. Po 5 minutach zjawiła się. Wskazałam jej krzesło. Położyła się na nim, a ja wzięłam do ręki pas. Kiedy dotknął jej pupy krzyknęła i zasłoniła pupę rękami. Powiedziałam że ma tego nie robić bo dostanie dodatkową karę. Po 5 razach rozpłakała się i poprosiła żebym biła lżej. Powiedziałam ze kara musi być surowa, bo zasłużyła. Kiwnęła głową i otarła łzy. Dostała jeszcze 20 razów. Powiedzialam że ma wstać i połozyć się na łóżku. Kiedy to zrobiła wzięłam do ręki kabel. Błagała i prosiła żebym tego nie robiła jednak byłam nieugięta. Po pierwszym uderzeniu zasłoniła pupę. Po drugim tak samo. Kazałam jej wstać i wyciągnąć ręce dostała 5 razy linijka po każdej ręce. Powiedziałam że ma się grzecznie połozyć i nie zasłaniać. Wyjąkała przez łzy że dobrze. Dostała 12 razy kablem. Wiła się i jęczała. Na jej mocno czerwonej po pasie pupie widniały teraz purpurowepręgi. Powiedziałam że jutro dostanie poprawkę pasem w pozycji na pieluszke, a teraz ma nie ubierając się uklęknąć w kącie przodem do ściany, wziąć ręce do góry i nie masować pupy. Klęczała tak półtorej godziny. Potem dostała 10 mocnych klapsów i powiedziałam że może iść do siebie. szybko zrobiła to. Rano przysłam do niej i zobaczyłam ją śpiącą na łożku bez majtek. Jej dupa cały czas była czerwona i widniały na niej pręgi. Obudziła się. Przytuliłam ją i powiedziałam że żałuję że tak mocno ją zbiłam i nie dostanie poprawki. Ona jednak zaprotestowała. Powiedziała że zasłużyła i chce dostać. Zgodziłam się. kazałam jej położyć się w najbardziej bolesnej pozycji - na pieluszkę. Dostała 10 pasów. Bardzo płakała jednak nie zasłaniała dupy. Ślady zostały jeszcze długo. To było jedyne lanie i b. pomogło. Teraz ona ma 20 lat i jest mi wdzięczna.

głupia fantazja sado-maso i tyle;
[13.01.2019] 03:29
Pytający się
EX EX (17.01.2017.27 22:46):
Stuknięta eXpertka zaczynałam jako idiotka z rok temu od bredni na tym forum, każdy mnie olał, i teraz sie rozwijam i jestem super ZAPRASZAM !

Mam wiele pytań Po którym laniu ślady szybciej się zagoją czy po laniu pasem na goła pupę na sucho czy po laniu na gołą pupę na mokro ? na czym polega lanie na mokro ? trzeba moczyć pas i pupę też? a jeśli tak to pas do wymierzenia kary jak długo powinien się moczyć ? i jak długo powinna się moczyć pupa żeby była przygotowana dobrze do ukarania ?, która kara będzie bardziej bolesna karą czy lanie pasem na gołą pupę na sucho< czy na mokro ? po którym laniu nie będzie można dłużej usiąść ? jaka powinna być maksymalna ilość pasów w laniu na sucho w jedno razowej karze< a ile w laniu na mokro ?.
[18.02.2019] 13:39
[13.01.2019] 10:42
Sratyr autentyczny
Najlepsza jest rózga świeża lub moczona w osolonej wodzie!
[16.01.2019] 01:36
Tak myślę
Tak w ogóle to dziewczynki bite pasem po gołych pupach na dłużej zapamiętują taką karę niż chłopcy
[28.01.2019] 10:34
Czasami lubią
A z mojego doświadczenia, gdy byłem jeszcze szczeniakiem, wynikało, że niektóre córeczki lubią dostawać pasem po gołej pupie. Taka była moja, 6 lat ode mnie starsza, kuzynka.
Wujek prowadził jakiś ośrodek wypoczynkowy w górach i miał w tym ośrodku służbowe mieszkanie. Spędzałem u niego dużą część wakacji, każde ferie, a czasami byłem do niego podrzucany nawet w czasie roku szkolnego. Wielokrotnie byłem świadkiem wymierzania kar kuzynce. Dostawała lania pasem na gołą pupę. Wujkowi nigdy nie przeszkadzało, gdy ktoś przyglądał się wykonywaniu kary, a jak pamiętam zdarzało się, że byli też inni świadkowie. Co więcej nie przeszkadzało to kuzynce. Nigdy nie zaprotestowała, że ktoś prócz jej ojca widzi, jak ściąga majtki i wypina gołą pupę do bicia. Nigdy się nie zasłaniała. Zawsze można było obejrzeć nie tylko jej pupę, ale także wszystko z przodu. W czasie lania zwykle głośno ryczała, co nie dziwiło, bo na pupie, która po każdym pasie robiła się coraz bardziej czerwona, widać było wyraźnie pojawiające się pręgi. Po laniu, gdy wujek wychodził z pokoju, podnosiła się z łóżka, odwracała się z gołą cały czas pupą, w moją stronę i jakby tłumaczyła wujka, mówiąc, że pupa co prawda strasznie ją boli, ale należało jej się takie solidne lanie, a tak w ogóle to chyba za rzadko dostaje pasem po tyłku.
[28.01.2019] 11:59
Czasami lubią
A z mojego doświadczenia wynikało też, że najlepsza jest kupa gęsta.
[29.01.2019] 18:04
Aż żal
Czasami lubią (19.01.2019.28 11:59):
A z mojego doświadczenia wynikało też, że najlepsza jest kupa gęsta.

Boże! Jakiś Ty mądry!
[02.02.2019] 11:16
fdlbc
Wracając do pytania zawartego w tytule tematu, to jest raczej dobra metoda na unerwienie, a nie na uspokojenie. Chyba że chodziło tu o osiągnięcie spokoju zewnętrznego.
[09.02.2019] 13:09
Dina
Nie miałam córki, ale byłam córką i nigdy nie dostałam żadnym narzędziem! Wychowałam syna prawie sama (jak skończył 4 lata umarł jego ojciec) i też nigdy nie dostał nic więcej niż klapsa! Teraz mam wnuczkę i mam nadzieję, że też nie dostanie żadnego lania, a już bicie (prawie) dorosłych dzieci świadczy chyba o porażce wychowawczej rodziców? Gdzie byli, jak dziecko rosło? Przysłowie mówi: Traktuj syna jak księcia przez pięć lat, jak niewolnika przez dziesięć, a jak przyjaciela przez następne lata.
[09.02.2019] 16:27
pełna zgoda
ale czy nie widzisz, że tu piszą swoje fantazje osoby o orientacji sado maso? Panienki, co aż piszczą aby dostać lanie i trzepacze kapucyna?
[09.02.2019] 23:51
Patrycja18
Dobrze myślisz Dina, jedynie klapsy ręką powinny być dopuszczalne w wychowaniu

1 «   12 13 14 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat