o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Muzyka MP3
 » Odpowiedz na ten temat

SMUTNE PIOSENKI

[19.11.2009] 19:55
Izhmash
Sumptuastic - Oboje
http://www.mediafire.com/?zjoi5yzmomz

varius manx i anita lipnicka - zamigotal swiat
http://www.mediafire.com/?yhddnynfjyw

Agnieszka Włodarczyk - Zawsze Byłam
http://www.mediafire.com/?gncmkuo0km2

NAZARETH - Love Hurts
http://www.mediafire.com/?jwmkjtmfezq

Pulp Fiction Soundtrack - Girl, You_ll Be A Woman Soon - Urge Overkill
http://www.mediafire.com/?iz1dmwkzzzt Nikomu z nas życie, zdaje się, bardzo łatwo nie idzie, ale cóż robić, trzeba mieć odwagę i głównie wiarę w siebie, w to, że się jest do czegoś zdolnym i że do tego czegoś dojść potrzeba. A czasem wszystko się pokieruje dobrze, wtedy kiedy najmniej się człowiek tego spodziewa. Po pierwsze: w chwili, kiedy człowiek postanowi zmierzyć się z problemami, odkrywa, że ma o wiele więcej siły, niż przypuszczał. Po drugie: energia i mądrość pochodzą z tego samego nieznanego źródła, które zazwyczaj nazywamy Bogiem. Przez całe życie, odkąd wszedłem na drogę, którą uważam za własną, próbuję oddawać cześć tej energii, podłączać się do niej każdego dnia, kierować się znakami, uczyć się robiąc coś, a nie tylko myśląc, że robię. Po trzecie: nikt nie jest samotny w swoich troskach. Zawsze istnieje ktoś, kto martwi się, cieszy albo tak samo cierpi jak ty. To dodaje ci sił, żeby stawić czoło wyzwaniom.
[19.11.2009] 19:57
Izhmash
Ira - Nadzieja
http://www.mediafire.com/?yymmojmmozo

Craig Armstrong _ This Love (feat. Elizabet)
http://www.mediafire.com/?mtnmnzin0m3

piasek - Sa ludzie sa serca...
http://www.mediafire.com/?240tzng0nu2

Paulla - Od dziś
http://www.mediafire.com/?mryfim2mtlw

Piasek - Chodz przytul przebacz
http://www.mediafire.com/?nczninzazez

Hans Zimmer - Pearl Harbor - Tennessee
http://www.mediafire.com/?mwwgzd1owoo Nikomu z nas życie, zdaje się, bardzo łatwo nie idzie, ale cóż robić, trzeba mieć odwagę i głównie wiarę w siebie, w to, że się jest do czegoś zdolnym i że do tego czegoś dojść potrzeba. A czasem wszystko się pokieruje dobrze, wtedy kiedy najmniej się człowiek tego spodziewa. Po pierwsze: w chwili, kiedy człowiek postanowi zmierzyć się z problemami, odkrywa, że ma o wiele więcej siły, niż przypuszczał. Po drugie: energia i mądrość pochodzą z tego samego nieznanego źródła, które zazwyczaj nazywamy Bogiem. Przez całe życie, odkąd wszedłem na drogę, którą uważam za własną, próbuję oddawać cześć tej energii, podłączać się do niej każdego dnia, kierować się znakami, uczyć się robiąc coś, a nie tylko myśląc, że robię. Po trzecie: nikt nie jest samotny w swoich troskach. Zawsze istnieje ktoś, kto martwi się, cieszy albo tak samo cierpi jak ty. To dodaje ci sił, żeby stawić czoło wyzwaniom.
[19.11.2009] 19:59
Izhmash
Sade - Cherish The Day
http://www.mediafire.com/?jzm2hgyjjnm

edyta gorniak - miles & miles away
http://www.mediafire.com/?yl0hz4ity2h

pin - niekochanie
http://www.mediafire.com/?my1wjijynjz

Farba-Okłamałeś mnie
http://www.mediafire.com/?jf4nmgzze2j

Edyta Górniak i Krzysztof Antkowiak - Pada śnieg
http://www.mediafire.com/?zbyommyyxqd

Pectus - To co chciałbym ci dać
http://www.mediafire.com/?nk0jmnhtmq1

Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć
http://www.mediafire.com/?wwzkedmqkii Nikomu z nas życie, zdaje się, bardzo łatwo nie idzie, ale cóż robić, trzeba mieć odwagę i głównie wiarę w siebie, w to, że się jest do czegoś zdolnym i że do tego czegoś dojść potrzeba. A czasem wszystko się pokieruje dobrze, wtedy kiedy najmniej się człowiek tego spodziewa. Po pierwsze: w chwili, kiedy człowiek postanowi zmierzyć się z problemami, odkrywa, że ma o wiele więcej siły, niż przypuszczał. Po drugie: energia i mądrość pochodzą z tego samego nieznanego źródła, które zazwyczaj nazywamy Bogiem. Przez całe życie, odkąd wszedłem na drogę, którą uważam za własną, próbuję oddawać cześć tej energii, podłączać się do niej każdego dnia, kierować się znakami, uczyć się robiąc coś, a nie tylko myśląc, że robię. Po trzecie: nikt nie jest samotny w swoich troskach. Zawsze istnieje ktoś, kto martwi się, cieszy albo tak samo cierpi jak ty. To dodaje ci sił, żeby stawić czoło wyzwaniom.
[19.11.2009] 20:02
Izhmash
seweryn krajewski - nie jestes sama
http://www.mediafire.com/?jikdlgozqmo

Tomasz Karolak - Zabiore Cie
http://www.mediafire.com/?z1nemxnnymt

seweryn krajewski - najpiękniejsza
http://www.mediafire.com/?qzwzj3wuvmy

James Brown - Its A Mans World
http://www.mediafire.com/?htu3zkd0owz Nikomu z nas życie, zdaje się, bardzo łatwo nie idzie, ale cóż robić, trzeba mieć odwagę i głównie wiarę w siebie, w to, że się jest do czegoś zdolnym i że do tego czegoś dojść potrzeba. A czasem wszystko się pokieruje dobrze, wtedy kiedy najmniej się człowiek tego spodziewa. Po pierwsze: w chwili, kiedy człowiek postanowi zmierzyć się z problemami, odkrywa, że ma o wiele więcej siły, niż przypuszczał. Po drugie: energia i mądrość pochodzą z tego samego nieznanego źródła, które zazwyczaj nazywamy Bogiem. Przez całe życie, odkąd wszedłem na drogę, którą uważam za własną, próbuję oddawać cześć tej energii, podłączać się do niej każdego dnia, kierować się znakami, uczyć się robiąc coś, a nie tylko myśląc, że robię. Po trzecie: nikt nie jest samotny w swoich troskach. Zawsze istnieje ktoś, kto martwi się, cieszy albo tak samo cierpi jak ty. To dodaje ci sił, żeby stawić czoło wyzwaniom.
[14.12.2009] 19:51
Izhmash
Andrzej Cierniewski - Jedna mala lza.mp3
http://www.mediafire.com/?w415jj5n1za

Agnieszka Chylinska - Niekochana.mp3
http://www.mediafire.com/?jtodduimnrf

Farba - Zagubiony ksiaze.mp3
http://www.mediafire.com/?uq5nighmxyn

Conjure one - Tears from the moon.mp3
http://www.mediafire.com/?nldmz14mgz2

Bach - Air on the G String.mp3
http://www.mediafire.com/?vvynymzozzm

Czerwony Tulipan - Jedyne co mam.mp3
http://www.mediafire.com/?m0w0mnmnljn

Sinead O'Connor - Sacrifice.mp3
http://www.mediafire.com/?zjru1jtozyg

my heart will go on - james horner.mp3
http://www.mediafire.com/?fylmwr5mjyy Asia Smajdor i Kasia Kowalczuk.mp3
http://www.mediafire.com/?vmyyldzitm2

Andrzej Cierniewski - Albo on albo ja.mp3
http://www.mediafire.com/?wdmzymefzo2

Platters - Smoke Gets In Your Eyes.mp3
http://www.mediafire.com/?42zzynjyw24 Nikomu z nas życie, zdaje się, bardzo łatwo nie idzie, ale cóż robić, trzeba mieć odwagę i głównie wiarę w siebie, w to, że się jest do czegoś zdolnym i że do tego czegoś dojść potrzeba. A czasem wszystko się pokieruje dobrze, wtedy kiedy najmniej się człowiek tego spodziewa. Po pierwsze: w chwili, kiedy człowiek postanowi zmierzyć się z problemami, odkrywa, że ma o wiele więcej siły, niż przypuszczał. Po drugie: energia i mądrość pochodzą z tego samego nieznanego źródła, które zazwyczaj nazywamy Bogiem. Przez całe życie, odkąd wszedłem na drogę, którą uważam za własną, próbuję oddawać cześć tej energii, podłączać się do niej każdego dnia, kierować się znakami, uczyć się robiąc coś, a nie tylko myśląc, że robię. Po trzecie: nikt nie jest samotny w swoich troskach. Zawsze istnieje ktoś, kto martwi się, cieszy albo tak samo cierpi jak ty. To dodaje ci sił, żeby stawić czoło wyzwaniom.
[19.02.2019] 10:25
[14.12.2009] 20:22
Izhmash
Michał Kubuś - To już wspomnienia
http://www.mediafire.com/?tmqghnrudmk

Michał Kubuś - Zostań Tu.mp3
http://www.mediafire.com/?ohmd0lm0j2z

Janusz laskowski - pójdę w dalsza drogę.mp3
http://www.mediafire.com/?attjmv4xm5k

Michał Kubus- Wróć proszę.mp3
http://www.mediafire.com/?gimjdddi0nw

Stan Borys - Jaskółka.mp3
http://www.mediafire.com/?2qy1hytzm32 Nikomu z nas życie, zdaje się, bardzo łatwo nie idzie, ale cóż robić, trzeba mieć odwagę i głównie wiarę w siebie, w to, że się jest do czegoś zdolnym i że do tego czegoś dojść potrzeba. A czasem wszystko się pokieruje dobrze, wtedy kiedy najmniej się człowiek tego spodziewa. Po pierwsze: w chwili, kiedy człowiek postanowi zmierzyć się z problemami, odkrywa, że ma o wiele więcej siły, niż przypuszczał. Po drugie: energia i mądrość pochodzą z tego samego nieznanego źródła, które zazwyczaj nazywamy Bogiem. Przez całe życie, odkąd wszedłem na drogę, którą uważam za własną, próbuję oddawać cześć tej energii, podłączać się do niej każdego dnia, kierować się znakami, uczyć się robiąc coś, a nie tylko myśląc, że robię. Po trzecie: nikt nie jest samotny w swoich troskach. Zawsze istnieje ktoś, kto martwi się, cieszy albo tak samo cierpi jak ty. To dodaje ci sił, żeby stawić czoło wyzwaniom.
[15.12.2009] 19:23
Izhmash
Budka Suflera - Cisza.mp3
http://www.mediafire.com/?1k5mv4zjnh2 Nikomu z nas życie, zdaje się, bardzo łatwo nie idzie, ale cóż robić, trzeba mieć odwagę i głównie wiarę w siebie, w to, że się jest do czegoś zdolnym i że do tego czegoś dojść potrzeba. A czasem wszystko się pokieruje dobrze, wtedy kiedy najmniej się człowiek tego spodziewa. Po pierwsze: w chwili, kiedy człowiek postanowi zmierzyć się z problemami, odkrywa, że ma o wiele więcej siły, niż przypuszczał. Po drugie: energia i mądrość pochodzą z tego samego nieznanego źródła, które zazwyczaj nazywamy Bogiem. Przez całe życie, odkąd wszedłem na drogę, którą uważam za własną, próbuję oddawać cześć tej energii, podłączać się do niej każdego dnia, kierować się znakami, uczyć się robiąc coś, a nie tylko myśląc, że robię. Po trzecie: nikt nie jest samotny w swoich troskach. Zawsze istnieje ktoś, kto martwi się, cieszy albo tak samo cierpi jak ty. To dodaje ci sił, żeby stawić czoło wyzwaniom.
[02.01.2010] 23:22
Izhmash
Liroy & Lionel Richie - Hello.mp3
http://www.mediafire.com/?jimzzygatyb

Violetta Villas - Dla ciebie mamo.mp3
http://www.mediafire.com/?4qantz4jdrg

Ania Szarmach - Obejmij Mnie.mp3
http://www.mediafire.com/?uodzzgmg5qi

dezire - płone.mp3
http://www.mediafire.com/?iltenwzkjji

Marcin Rozynek - Siłacz.mp3
http://www.mediafire.com/?mj2qi1zdmhj Nikomu z nas życie, zdaje się, bardzo łatwo nie idzie, ale cóż robić, trzeba mieć odwagę i głównie wiarę w siebie, w to, że się jest do czegoś zdolnym i że do tego czegoś dojść potrzeba. A czasem wszystko się pokieruje dobrze, wtedy kiedy najmniej się człowiek tego spodziewa. Po pierwsze: w chwili, kiedy człowiek postanowi zmierzyć się z problemami, odkrywa, że ma o wiele więcej siły, niż przypuszczał. Po drugie: energia i mądrość pochodzą z tego samego nieznanego źródła, które zazwyczaj nazywamy Bogiem. Przez całe życie, odkąd wszedłem na drogę, którą uważam za własną, próbuję oddawać cześć tej energii, podłączać się do niej każdego dnia, kierować się znakami, uczyć się robiąc coś, a nie tylko myśląc, że robię. Po trzecie: nikt nie jest samotny w swoich troskach. Zawsze istnieje ktoś, kto martwi się, cieszy albo tak samo cierpi jak ty. To dodaje ci sił, żeby stawić czoło wyzwaniom.
[02.01.2010] 23:24
Izhmash
Button Hackers - Miedzy Nami.mp3
http://www.mediafire.com/?itimwxtytzn

Andrzej Rybinski - Nie licze godzin i lat.mp3
http://www.mediafire.com/?eyojo51zuz5

Maja Kraft - Moje skrzydla.mp3
http://www.mediafire.com/?ndgidzwjmmy

NO NAME - W strugach deszczu.mp3
http://www.mediafire.com/?nlgw1h2tnmz

Stok - Tylko Ty kochanie.mp3
http://www.mediafire.com/?z5yd2idfnne Nikomu z nas życie, zdaje się, bardzo łatwo nie idzie, ale cóż robić, trzeba mieć odwagę i głównie wiarę w siebie, w to, że się jest do czegoś zdolnym i że do tego czegoś dojść potrzeba. A czasem wszystko się pokieruje dobrze, wtedy kiedy najmniej się człowiek tego spodziewa. Po pierwsze: w chwili, kiedy człowiek postanowi zmierzyć się z problemami, odkrywa, że ma o wiele więcej siły, niż przypuszczał. Po drugie: energia i mądrość pochodzą z tego samego nieznanego źródła, które zazwyczaj nazywamy Bogiem. Przez całe życie, odkąd wszedłem na drogę, którą uważam za własną, próbuję oddawać cześć tej energii, podłączać się do niej każdego dnia, kierować się znakami, uczyć się robiąc coś, a nie tylko myśląc, że robię. Po trzecie: nikt nie jest samotny w swoich troskach. Zawsze istnieje ktoś, kto martwi się, cieszy albo tak samo cierpi jak ty. To dodaje ci sił, żeby stawić czoło wyzwaniom.
[02.01.2010] 23:26
Izhmash
pwrd - zawrót głowy.mp3
http://www.mediafire.com/?1yqnifiierw

STOK - Wyznanie.mp3
http://www.mediafire.com/?mym1oajhmud

Seweryn Krajewski - Wielka Miłość.mp3
http://www.mediafire.com/?zqilz2uuofn

Czeslaw Niemen - Mimozami.MP3
http://www.mediafire.com/?2yj2gy5gmro

DeSu - Wlasnie stajesz sie.mp3
http://www.mediafire.com/?nj4memj1tol

Logo - Za twoj czuly szept.mp3
http://www.mediafire.com/?cnd2inhnkj1 Nikomu z nas życie, zdaje się, bardzo łatwo nie idzie, ale cóż robić, trzeba mieć odwagę i głównie wiarę w siebie, w to, że się jest do czegoś zdolnym i że do tego czegoś dojść potrzeba. A czasem wszystko się pokieruje dobrze, wtedy kiedy najmniej się człowiek tego spodziewa. Po pierwsze: w chwili, kiedy człowiek postanowi zmierzyć się z problemami, odkrywa, że ma o wiele więcej siły, niż przypuszczał. Po drugie: energia i mądrość pochodzą z tego samego nieznanego źródła, które zazwyczaj nazywamy Bogiem. Przez całe życie, odkąd wszedłem na drogę, którą uważam za własną, próbuję oddawać cześć tej energii, podłączać się do niej każdego dnia, kierować się znakami, uczyć się robiąc coś, a nie tylko myśląc, że robię. Po trzecie: nikt nie jest samotny w swoich troskach. Zawsze istnieje ktoś, kto martwi się, cieszy albo tak samo cierpi jak ty. To dodaje ci sił, żeby stawić czoło wyzwaniom.
[03.01.2010] 18:57
Izhmash
Kothbiro

http://www.mediafire.com/?nigmjdmknnz Nikomu z nas życie, zdaje się, bardzo łatwo nie idzie, ale cóż robić, trzeba mieć odwagę i głównie wiarę w siebie, w to, że się jest do czegoś zdolnym i że do tego czegoś dojść potrzeba. A czasem wszystko się pokieruje dobrze, wtedy kiedy najmniej się człowiek tego spodziewa. Po pierwsze: w chwili, kiedy człowiek postanowi zmierzyć się z problemami, odkrywa, że ma o wiele więcej siły, niż przypuszczał. Po drugie: energia i mądrość pochodzą z tego samego nieznanego źródła, które zazwyczaj nazywamy Bogiem. Przez całe życie, odkąd wszedłem na drogę, którą uważam za własną, próbuję oddawać cześć tej energii, podłączać się do niej każdego dnia, kierować się znakami, uczyć się robiąc coś, a nie tylko myśląc, że robię. Po trzecie: nikt nie jest samotny w swoich troskach. Zawsze istnieje ktoś, kto martwi się, cieszy albo tak samo cierpi jak ty. To dodaje ci sił, żeby stawić czoło wyzwaniom.
[16.01.2010] 15:06
Izhmash
upppupupup mój topic
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5948023
[21.01.2010] 20:54
Izhmash
Krzysztof Krawczyk - Zatańczysz ze mną.mp3
http://www.mediafire.com/?mndjyveztzt

przytul mnie.mp3
http://www.mediafire.com/?yjm2uvayfmm

Georgina Tarasiuk-Ten Świat.mp3
http://www.mediafire.com/?x5jwcwdmfmu

Agata Werner - Najczulej.mp3
http://www.mediafire.com/?rdzwnmnzjtj

Georgina Tarasiuk - Nie w czas.mp3
http://www.mediafire.com/?yzjdmmymnej

Georgina Tarasiuk - Dłoń.mp3
http://www.mediafire.com/?4jmrzmduygc

De Su - kto wie.mp3
http://www.mediafire.com/?mn2i1mkytmg mój topic
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5948023
[21.01.2010] 20:55
Izhmash
Maanam - Kocham Cie Kochanie Moje.mp3
http://www.mediafire.com/?22uzzykodkd

Monika Brodka - Znam Cię Na Pamięć.mp3
http://www.mediafire.com/?th0gzmqmmtx

Goya - Niespodzianka.mp3
http://www.mediafire.com/?hzjhzz1ydvg

Krzysztof Krawczyk - Pamiętam ciebie z tamtych lat.mp3
http://www.mediafire.com/?yxyogcodgny

Maryla Rodowicz - Latwopalni.mp3
http://www.mediafire.com/?rt22wgymyjz

@@@NACKI - zapomnieć.mp3
http://www.mediafire.com/?zj0rf13fj1d mój topic
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5948023
[09.02.2010] 21:47
Izhmash
upupupup mój topic
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5948023
[09.02.2010] 21:59
RBD
RBD-Salvame, cudna ballada.

RBD-Esta corazón, piosenka przy której lecą łzy.

RBD-Para ovidarte de Mi, romantyczny utwór.

Luis Fonsi-Nada es para siempre, śliczna piosenka spokojna, ballada romantyczna o miłości.

Polecam powyżej wymienione utwory
[14.02.2010] 14:43
Izhmash
paul hertzog - on my own - alone.mp3

http://www.mediafire.com/?jqyrummmfw0 mój topic
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5948023
[26.02.2010] 21:08
Izhmash
Kasia Kowalska - Tak mi ciebie brak
http://www.mediafire.com/?wrlivify1jy UNIVERSE - Tyle chciałem Ci
http://www.mediafire.com/?4mz2iqdyetm mój topic
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5948023

Najsilniejsza jest taka miłość, która nie walczy ze swoją słabością. Tak czy inaczej, jeżeli to prawdziwa miłość (a nie tylko sposób, by się rozerwać, oszukać, zabić czas, który w tym mieście dłuży się niemiłosiernie), to wcześniej czy później poczucie wolności weźmie górę nad zazdrością i męczarniami, jakie ze sobą niesie. Każdy, kto uprawia sport, wie, że dla osiągnięcia dobrych wyników trzeba pogodzić się z codzienną dawką bólu. Na początku cierpienie zniechęca, ale z czasem okazuje się, że to tylko pewien etap na drodze do dobrego samopoczucia, aż w końcu staje się oczywiste, że bez bólu nie sposób nic osiągnąć.
Niebezpiecznie jest natomiast nastawić się na ten ból, w kółko o nim myśleć.
[05.07.2010] 15:54
Izhmash
Sad Violin http://www.mediafire.com/?llozcjmmmz3 mój topic
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5948023

Najsilniejsza jest taka miłość, która nie walczy ze swoją słabością. Tak czy inaczej, jeżeli to prawdziwa miłość (a nie tylko sposób, by się rozerwać, oszukać, zabić czas, który w tym mieście dłuży się niemiłosiernie), to wcześniej czy później poczucie wolności weźmie górę nad zazdrością i męczarniami, jakie ze sobą niesie. Każdy, kto uprawia sport, wie, że dla osiągnięcia dobrych wyników trzeba pogodzić się z codzienną dawką bólu. Na początku cierpienie zniechęca, ale z czasem okazuje się, że to tylko pewien etap na drodze do dobrego samopoczucia, aż w końcu staje się oczywiste, że bez bólu nie sposób nic osiągnąć.
Niebezpiecznie jest natomiast nastawić się na ten ból, w kółko o nim myśleć.
[12.07.2010] 08:40
Izhmash
Alicia Keys - Fallin http://www.mediafire.com/?wmg1my1mjwn mój topic
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5948023

Najsilniejsza jest taka miłość, która nie walczy ze swoją słabością. Tak czy inaczej, jeżeli to prawdziwa miłość (a nie tylko sposób, by się rozerwać, oszukać, zabić czas, który w tym mieście dłuży się niemiłosiernie), to wcześniej czy później poczucie wolności weźmie górę nad zazdrością i męczarniami, jakie ze sobą niesie. Każdy, kto uprawia sport, wie, że dla osiągnięcia dobrych wyników trzeba pogodzić się z codzienną dawką bólu. Na początku cierpienie zniechęca, ale z czasem okazuje się, że to tylko pewien etap na drodze do dobrego samopoczucia, aż w końcu staje się oczywiste, że bez bólu nie sposób nic osiągnąć.
Niebezpiecznie jest natomiast nastawić się na ten ból, w kółko o nim myśleć.
[12.07.2010] 08:55
Izhmash
Evanescence - Missing http://www.mediafire.com/?t2nwt2odcnm mój topic
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5948023

Najsilniejsza jest taka miłość, która nie walczy ze swoją słabością. Tak czy inaczej, jeżeli to prawdziwa miłość (a nie tylko sposób, by się rozerwać, oszukać, zabić czas, który w tym mieście dłuży się niemiłosiernie), to wcześniej czy później poczucie wolności weźmie górę nad zazdrością i męczarniami, jakie ze sobą niesie. Każdy, kto uprawia sport, wie, że dla osiągnięcia dobrych wyników trzeba pogodzić się z codzienną dawką bólu. Na początku cierpienie zniechęca, ale z czasem okazuje się, że to tylko pewien etap na drodze do dobrego samopoczucia, aż w końcu staje się oczywiste, że bez bólu nie sposób nic osiągnąć.
Niebezpiecznie jest natomiast nastawić się na ten ból, w kółko o nim myśleć.
[12.07.2010] 23:43
Izhmash
safura - drip drop http://www.mediafire.com/?ozrzz3ty2my mój topic
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5948023

Najsilniejsza jest taka miłość, która nie walczy ze swoją słabością. Tak czy inaczej, jeżeli to prawdziwa miłość (a nie tylko sposób, by się rozerwać, oszukać, zabić czas, który w tym mieście dłuży się niemiłosiernie), to wcześniej czy później poczucie wolności weźmie górę nad zazdrością i męczarniami, jakie ze sobą niesie. Każdy, kto uprawia sport, wie, że dla osiągnięcia dobrych wyników trzeba pogodzić się z codzienną dawką bólu. Na początku cierpienie zniechęca, ale z czasem okazuje się, że to tylko pewien etap na drodze do dobrego samopoczucia, aż w końcu staje się oczywiste, że bez bólu nie sposób nic osiągnąć.
Niebezpiecznie jest natomiast nastawić się na ten ból, w kółko o nim myśleć.

 » Odpowiedz na ten temat