o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

karne przebieranie

[14.11.2009] 16:33
guestfrom1994
Mieszkam od bardzo długiego czasu tylko z matka - ojciec opuścił nas dawno temu i od gdzieś 3-4 lat moja matka ma dziwną fobię, mianowicie przez ten czas non stop bez jakiegokolwiek opamiętania przebiera mnie w damską bieliznę i resztę babskich rzeczy - mówi że to dla mojej dyscypliny. Do szkoły chodzę nawet ubrany nie zupełnie jak chłopak - rajstopy biustonosz, a czasami nawet chodzę w gorsecie, a w domu po szkole to już kompletnie jak dziewczyna jestem ubrany - włosy zawinięte w warkocz, makijaż, kiecka, spódniczka, szpilki nawet mam (bo przecież matka musi mnie wysłać po coś do sąsiadki). Ma ktoś z was podobną sytuację i udało mu się znaleźć wyjście?? podawajcie swoje opowiadania na ten temat, spostrzeżenia itp może przemowie matce jakos dzieki waszym wypowiedziom. Błagam o jakąś skuteczną rade bo ja się niedługo to wezmę i wykończę nie chce chodzić ubrany jak dziewczyna !!
[19.06.2011] 15:11
toty?
Nie pierdziel, nazywasz sie Michal Szpak?
[28.10.2011] 22:32
KaasiaCD
A ja ci zazdroszcze. Moja rodzinka nigdy nietolerowala mojego przebierania sie i nie rozumiala ze ja to poprostu lubie. Przeciez dasmka odziez jest ladniejsza ,przyjemniejsza i wygodniejsza.
Ty masz na coszien to co ja musze ukrywac, i niezerwe z tym to silniejsze odemnie.
pozdrawiam
[29.10.2011] 13:56
totino
Nie rozumiem czemu się tym martwisz , ja długo walczyłem , przekonywałem rodziców że pragnę być tak "karany" . Kobiece ciuszki są cudowne , zwłaszcza te które kobieta wcześniej nosiła . Dla mnie to pasja i hobby bez której nie potrafił bym żyć. Na co dzień praca . w miarę normalne ciuszki (spodni tradycyjnie szytych nie mam , czy koszul zapinanych po męsku) . Ja , na pewno będąc na Twoim miejscu nie tylko bym nie walczył z mamą o swoje prawa ale na każdym kroku utwierdzał bym w przekonaniu że dobrze robi bo dzięki temu i ona i ty jesteście bardzo szczęśliwi.
[03.12.2013] 22:55
gosc_co_dobrze_radzi
Jezeli nie chcesz byc tak ubierany to po prostu sie zbuntuj. Chlopie... masz 19 lat... Nie obraź się, ale wygląda na to że Twoja mama trochę się zagubiła po odejsciu męża i wybrała taki sposób źeby sobie powetować stratę. Idź z nią do psychologa (razem z nią) albo zacznij być "twardym" odrobina pijaństwa i awantur nie będzie pasować do grzecznej dziewczynki którą stara się z Ciebie zrobić matka.
To co jest na Tobie praktykwane nazywa sie "petticout punishment". Poczytaj i zdecyduj sam co dalej...
[26.01.2020] 00:26
[03.12.2013] 23:00
gosc_co_dobrze_radzi  melvin15@tlen.pl
Jezeli nie chcesz byc tak ubierany to po prostu sie zbuntuj. Chlopie... masz 19 lat... Nie obraź się, ale wygląda na to że Twoja mama trochę się zagubiła po odejsciu męża i wybrała taki sposób źeby sobie powetować stratę. Idź z nią do psychologa (razem z nią) albo zacznij być "twardym" odrobina pijaństwa i awantur nie będzie pasować do grzecznej dziewczynki którą stara się z Ciebie zrobić matka.
To co jest na Tobie praktykwane nazywa sie "petticout punishment". Poczytaj i zdecyduj sam co dalej...
[04.12.2013] 11:52
idiota odświeżył staroć
założoną dla prowokacji i dobrze radzi. Buahaha
[03.07.2016] 02:12
Sexy Karina
Mam 13 lat i ciocia u której mieszkam też zrobiła ze mnie dziewczynkę. Maluje mnie i przebiera w kobiece rzeczy. Musiałem się nawet nauczyć chodzić w butach na bardzo wysokich obcasach. Ciocia kupiła mi buty na 17cm szpilkach.
[08.07.2016] 16:56
bambitv@o2.pl
To przyjemnosc nie kara
[25.08.2016] 23:29
Łowca_fikcji.
Fantazjuj dalej...
[30.08.2018] 20:23
Seksi Nikola
Jak jestem sam z siostrą w domu to mnie przebiera w damskie ciuchy i makijaż i maluke mi paznokcie i każe chodzić mi tak a raz rodziców nie było w domu to kazałe mi spać w damskich piżama z ślizgiego materiałe w koronkę a ja to lubię
[08.09.2018] 16:45
maliksak
toty? (11.06.2011.19 15:11):
Nie pierdziel, nazywasz sie Michal Szpak?

Wiesz co,po prostu nie wierze w to ze matka sie tak przebiera.To bylony celowe z rozmyslem robienie pedalicy z chlopca !!!Podpada pod molestowanie seksualne i mozesz z tym isc smialo domagac sie sprawiedliwosci.Poza tym,nie rozumiem,jak ktos moze kogos"zmusic"do przebierania sie w cokolwiek.Cos mi tu smierdzi na 20 kilometrow prowokacja !!!
[08.09.2018] 16:46
maliksak
Ale sie tu zlecialo ciot !!! Fantazjujcie,fantazjujcie.Piszcie te wasze dyrdymaly.Moze ktos w to uwierzy.
[05.11.2018] 09:32
Piotr też tak chce
Ja bym sie cieszył jak by mnie matka przebierała za dziewczyne
A wy płaczecze
[05.11.2018] 09:35
sierż. Maścidło
Nie ma lepszego karnego przebierania niż w płaszcz OP1 jako kombinezon!
[19.08.2019] 00:55
Sshbccxxcvbv35w56e5te
Moja dziewczyna mnie czasami przebiera za
mała dziewczynę zakłada mi PAMPERSA rużowe majtki body i sukienkę lub getry albo LEGGINSY i daje mi smoczka
[19.08.2019] 09:08
Sshbccxxcvbv35w56e5te
Przebiera mnie terz czasem za słownik ortograficzny.
[26.08.2019] 10:41
Za co to ???
Za karę Musiałem założyć na siebie pampersa body rajstopy sukienkę i bluzeczkę w księżniczki i zjeść z całą rodziną kolację a moja młodsza siostra powiedziała że chciała
By mnie mnie traktować jak małe dziecko i małą dziewczynkę oczywiście wszyscy się śmieli a mama powiedziała że za kare możesz go tak traktować gdy obudziłem się w sobotę to moja młodsza siostra zaczeła mnie rozbierać do naga napirew zdjeła mi piżamke a potem majtki a w ręku miała jakieś pudełko z którego wyjeła paczkę pampersów i akcesoria dla bobasów i zaczeła mnie przewijać założyła mi pampersa i posmarowała mi pupę jakimś kremem i założyła mi pampersa i mocno go zapieła i dała mi słabego klapsa i potem założyła mi specjalne majtki na pampersa białe i zalożyła body rajstopy
[26.08.2019] 11:06
mjr Piotr
sierż. Maścidło (18.11.2018.05 09:35):
Nie ma lepszego karnego przebierania niż w płaszcz OP1 jako kombinezon!

Potwierdzam! Zakłada się go w masce!
[26.08.2019] 12:58
madzianylon
ja i mój partner także lubimy takie zabawy. karna feminizacja gdy jest niegrzeczny.. ja muszę czasem wychodzić do pracy, znajomych czy na zakupy ubrana tak jak on sobie zażyczy a raczej nie wybiera grzecznych ciuszków
[08.09.2019] 22:34
Co mam zrobić piście
Za kare Wczoraj dostałem lanie i musiałem ubrać pampersa majtki dziecięce rajstopy koszulkę i ubrać spodnie bluzę dresowe i tak musiałem sie położyć do łużka a mama powiedziała że jak to ściągne to rano będę miał gorszą kare oczywiście puźnym wieczorem zdjołem i poszłem spać jak sie rano dziś obudziłem to moja mama przyniosła od mojej młodszej siostry butelkę z mlekiem i smoczka najpierw mama mnie przewineła i dawał mi czopka w dupe i dała dwa mocne klapsy posmarowała mi pupę jakimś kremem i założyła mi pampersa i mocno go zapieła i zalożyła mi też body rajstopy śliniaczek zaczęła mnie karmić mlekiem z butelki a potem dała mi smoczka i musiałem sie bawić z moją młodszą siostrą lalkami po południu tata pozwolił siostrze mi ubrać pampersa sukienkę rajstopy śliniaczek po chwili mama przyniosła kaszę manną a siostra musiała mnie karmić z łyżki i potem dała mi smoczka i musiałem sie położyć do łużka . Pisze jak było naprawde i to nie
Jest ściema jak tata mnie pilnuje na każdy kroku
[10.09.2019] 09:16
sam se piś

[14.09.2019] 07:51
Studentka szuka przygód
Mam na imię Sylwia, mam 22 lata i studiuje prawo.
Jestem szczupłą brunetką i mam 164 cm wzrostu. Moje studia nie są zbyt ekscytujące więc w ramach przygodnego seksu założyłam konto na portalu https://sexanons.eu/Sylwia22 żeby chętni panowie mogli zobaczyć mnie przed spotkaniem, Mam tam zdjęcia w bieliźnie oraz bez żebyś zobaczył czy podobają Ci się moje dziurki Można mnie szukasz pod nickiem monika22
Mogę dodać że uwielbiam oral, zwłaszczy gdy to facet pieści języczkiem moją cipeczkę. Nachodzi mnie chęć też by spróbować analu Jeśli jesteś chętny to odezwij się, napisałam gdzie możesz mnie znaleźć
[14.09.2019] 12:44
wiemy, wiemy
Studentka szuka przygód (19.09.2019.14 07:51):
Moje studia nie są zbyt ekscytujące

To studia z technik lodowych (WSOZP).
[15.09.2019] 19:14
Magdalena Ogórek
Ha... To ja z przebieraniem miałam tak. Kiesyś wygląd miałam trochę chłopięcy. Do tego krótkie włosy i jako trzynastolatka kompletny brak cycków. W bloku miałam też kilku kolegów z którymi grałam w piłkę. Interesowało mnie to. Jak miałam 13 lat zostałam wysłana na wieś do rodziny. Trochę się nudziłam bo nikogo nie znałam a syn ciotki i wujka miał 15 lat i trochę mnie unikał. Ciotka go zaczeła molestować by mnie gdzieś zabrał. Wiedział że trochę gram w piłę. To zabrał mnie bym trochę pograła. Ale uważał że to siara by dziewczyna grała z chłopakami to kazał mi udawać swojego kuzyna. Wątpiłam by się udało ale się zgodziłam. Ubrałam szary lużny dres po kuzynie i nikt nie zakumał jakiej jestem płci i postawili mnie na bramce. Nie było najgorzej. Dałam jakoś radę. Po wygranym meczu nastąpił zonk. Wszyscy idą kąpać się nad rzekę. Chciałam się wykręcić z kuzynem ale prawie siłą nas zaciągneli. Po drodze wpadł mi genialny pomysł. By się nie kąpać bo by odrazu zobaczyli kto jest kto zaczełam udawać przeziębienie. Udało się. Ale przeżyłam szok. Siedzę sobie na trawce i patrzę, patrzę, a tu rozbierają się do golasa! Dla trzynastolatki to był szok, tyle kutasów na raz. Szkoda tylko że kuzyn nie skusił się na kąpiel. Też niby antybiotyk bierze. Chętnie bym zobaczyła co tam ma. Musiałam pózniej przysiąc że nikomu nie pisnę o tej akcji.
[06.11.2019] 22:37
Mati 1
Mam starszą siostrę która ubiera mi rajstopy i koszulkę z krutkim rekawkiem weekend zakłada podpaskę body rajstopy
[07.11.2019] 10:04
z krutkim

» Odpowiedz na ten temat