o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

matka syn

1 2
[21.04.2017] 14:38
Jacek xx
rezus2580 (16.07.2016.19 21:37):
Ciekawe skąd takie info, że 40% samotnych matek sypia z synami? Moja mama jest śliczną kobietą po 50-ce i od 2 lat jest sama, bo tata zginął w wypadku, a jakoś nie ciągnie mnie lub brata do łóżka. Inna sprawa, że kobiety są najbardziej aktywne seksualnie w wieku od 30 do 38 lat.Moja mama pomimo wieku jest bardzo seksowna.Ma śliczne cycki i naprawdę piękny tyłek. Niekiedy fantazjuję, że się ostro pieprzymy, ale nie odważył bym się aby spróbować realizować tych fantazji.Szczerze mówiąc dobrze, że moja mama nie ma np.35 lat bo może faktycznie chciałaby mi dawać dupy, a ciężko byłoby się mi oprzeć.

Kobiety po 50 też potrzebują , wszystko zależy od chęci . Popisać możemy ale nie namawiam jacenty366@wp.pl
[02.12.2018] 18:57
ktoś kogo stać
Daję 300 tyś. zł. za obejrzenie na żywo seksu matki z synem. Płatność gotówką albo przelewem na konto. Ale mam konkretne wymagania. Matka w wieku 36-53 lata. Musi być atrakcyjna tzn. ładna, zgrabna, zadbana. Przynajmniej 3 stosunki z pełnym wytryskiem do pochwy. Bez żadnych gumek. I co ważne - zanim sfinalizujemy sprawę sprawdzam dowody osobiste i koniecznie akt urodzenia syna. To na wypadek cwaniaków podających się tylko za matkę i syna. Zanim spotkamy się krótki opis chętnych i gotowych na szybki zarobek. Mam na myśli podanie swojego wieku, ogólnego wyglądu, charakteru dotychczasowych relacji między wami.
[20.12.2018] 21:54
Cichyobserwator16
Mieszkam z mama w malym mieszkaniu od kilku tygodni po tym jak sie rozwiodla i spimy jak narazie w jednym lozku. Od jakiegos czasu zauwazylem ze mama w nocy sie palcuje lezac obok mnie, mysli ze spie. Mam ochote sie do niej dobrac jak bedzie sie znowu zabawiac przy mnie.
[20.12.2018] 22:02
Cichyobserwator16
Ostatnio po wszystkim sie do mnie mocno przytulila. Mysle ze jej brakuje faceta.
[21.12.2018] 07:39
Bradford
myślę, że powinieneś jej się @@@nąć w łeb
[04.04.2020] 03:23
[25.12.2018] 11:30
Cihlar
Bradford (18.12.2018.21 07:39):
myślę, że powinieneś jej się @@@nąć w łeb

podobnie jak ty sledze rozne tematy forow i wiem ,żeś osioł..
[28.01.2019] 00:04
Dziobak dziobaty
Parę lat temu byłem w związku z atrakcyjną kobietą. Ekstra biust i nogi miała syna miał wtedy z 16 lat. Młody wprost mnie nienawidził . Był chorobliwie zazdrosny o matkę. Wiem że widywał ją nago bo sama się przyznała. Na wakacjach w Grecji ona pływała nago a synek pilnował ubrań na plaży..Mieli dziwny układ wiem że młody często mył plecy mamie.. Zerwałem znajomość podejrzewam że oni może stosunku nie mieli ale pieszczoty uprawiali.
[01.02.2019] 15:44
Synek18
Oferta aktualna? Mama 37l, ja 18
[01.02.2019] 15:44
Synek18
ktoś kogo stać (18.12.2018.02 18:57):
Daję 300 tyś. zł. za obejrzenie na żywo seksu matki z synem. Płatność gotówką albo przelewem na konto. Ale mam konkretne wymagania. Matka w wieku 36-53 lata. Musi być atrakcyjna tzn. ładna, zgrabna, zadbana. Przynajmniej 3 stosunki z pełnym wytryskiem do pochwy. Bez żadnych gumek. I co ważne - zanim sfinalizujemy sprawę sprawdzam dowody osobiste i koniecznie akt urodzenia syna. To na wypadek cwaniaków podających się tylko za matkę i syna. Zanim spotkamy się krótki opis chętnych i gotowych na szybki zarobek. Mam na myśli podanie swojego wieku, ogólnego wyglądu, charakteru dotychczasowych relacji między wami.
Aktualne?
[01.02.2019] 16:56
Ktos kogo stac
Synek18 (19.02.2019.01 15:44):
Aktualne?

Tak. Jak najbardziej aktualne. Podaj maila to sie odezwe.
[01.02.2019] 17:51
synalek
Ktos kogo stac (19.02.2019.01 16:56):
Synek18 (19.02.2019.01 15:44):
Aktualne?

Tak. Jak najbardziej aktualne. Podaj maila to sie odezwe.

marcinlewinski@o2.pl
[02.02.2019] 22:57
Synusmamusi19
Mama ma 37 lat a ja 19. W zeszlym roku w lato ojciec odszedl od mamy do duzo mlodszej, mama sie zalamala i popadla w depresje. Mama jak na swoj wiek jest bardzo zadbana i seksowna kobieta. Historia ta wydarzyla sie w tego sylwestra, mama zrobila mala domowke i zaprosila kolezanke ktora przyszla z mezem, ja postanowilem ze nigdzie nie pojde i potowarzysze mamie, goscie przyszli o 20.00 wodka zaczela sie lac, smiechy, tance. Od dlugiego czasu widzialem usmiech u mamy. Wkoncu wybila polnoc, mama mnie przytulila zlozyla zyczenia i powiedziala dziekuje ze jestes i dala dlugiego buziaka z jezykiem. Goscie poszli okolo 1.00 ja pomoglem mamie ogarnac po imprezie, jak juz bylo ogarniete zapytalem mamy czy ma ochote na drinka, leciala fajna nutka wolna i mama poprosila mnie do tanca, przytulila sie mocno i zaczelismy sie tak kolysac, moja reka zaczela wedrowac po plecach mamy i schodzic w dol, zaczalem jezdzic mamie po pupie a ona wogole nie reagowala ale jakby jezcze mocniej sie przytulila, moja reka wjechala pod sukienke i gladzilem jej nagie posladki bo miala stringi i cmokalem szyje. Mama zaczela coraz mocniej oddychac, odchylila glowe i zaczela mnie calowac, rozebralem ja powoli pieszczac i lizac kazdy cm jej ciala, mama pezejela teraz inicjatywe i zaczela mnie piescic i wkoncu usiadla na mnie i zaczela mnie ujezdzac, trwalo to dluzsza chwile obrucilem ja na plecy i dalej na misjonarza, byla coraz glosniejsza a ja coraz mocniej i szybcie ja posowalem az do samego konca. Po wszystkim opadlem na niej i tak wtulony lezalem bardzo dlugo. Seks z mama jest niesamowity.
[03.02.2019] 12:43
a jak tam ogólnie w gimnazjum?

[03.02.2019] 18:18
SexyKasia1
Siema, jak szukasz lasek do ruchania to zapraszam http://sexdarmowy.pl
[23.02.2019] 01:11
sexmalwina.pl
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Malwina lat 30, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: malwina30 napisz do mnie i spotkajmy sie!
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do tel
efonu, poczujesz rozkosz)
[29.12.2019] 15:00
Pokusi
ciekawy azbestu (16.07.2016.31 03:44):
ciekawy incestu (16.07.2016.29 19:36):
A jak byś się zachował gdybyś wiedział że ona o Tobie myśli w ten sam sposób? Że ma o tobie erotyczne fantazje? Chciałbyś w ogóle to wiedzieć?
A jak byś się zachował gdyby zdarzyło się np. twoja mama po alkoholu ale nie zalana tylko lekko wstawiona zaczęła się do ciebie kleić? Oparłbyś się?
I dlaczego piszesz że skoro mama to nie chociaż masz na nią ochotę? Myślisz że po wszystkim patrzyłbyś na nią inaczej? Stracił do niej szacunek? I co ma do tego wiek? Moja znajoma ma 53 lata, jest piękna i ma ciało którego pozazdrościć mogą jej 20latki

No dobrze już dobrze, teraz wracaj do odrabiania pszyry dzieciaku.

Nie wymądrzać się pajace mam 17 i ? Bez jaj dupce się ze swoją Babcią możecie wierzy. Możecie myśleć co chcecie jak się zaczęło byłem w podróży oparłem się o nią spadła mi głowa na jej ramie obrucila się tak bym głowę położył na biust tak mnie trzymała ale spa nie mi przeszło po przyjeździe na miejsce dostaliśmy jeden pokój i jedno szerokie łóżko przytuliłem się do niej mowie w autobusie to było tak pięknie mogę głowę bliżej zacząłem ja głaskać na mnie tulić dotykać w końcu widocznie tak się podniecała ze złapała mnie za fiuta to było już nie do zachamowania sama włożyła sobie po mówiła ze nie wie co ja tak opętało ze doszło do zbliżenia ja jej mowie ze tak bardzo się cieszę i chce więcej ,od tego czasu kiedy i jak chce.
[29.12.2019] 16:04
Noo no
Bez jaj dupcys swoją grabę.

1 2
 » Odpowiedz na ten temat