o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

matka syn

1 2
[11.11.2009] 20:00
simon80
Witam. Czytając pewien temat na tym forum dotyczącym uprawiania seksu pomiędzy matką a synem, ktoś stwierdził, że 40% matek uprawia bądź uprawiało seks ze swoimi synami. Według mnie to coś nienormalnego. Jednak jestem ciekawy, czy rzeczywiście się to tak przedstawia statystycznie. Proszę o szczere odpowiedzi matek jak i synów. Pozdrawiam
[11.11.2009] 21:36
Myślę że nawet 60procent
tych samotnych i wdów
[11.11.2009] 21:43
irek43l
Ja myślę że to przesada,matk sięemoże by chciały ale się boją stawiam na 2 procnt
[11.11.2009] 22:07
Mylisz się zdecydowanie
irek43l (09.11.11 21:43):
Ja myślę że to przesada,matk sięemoże by chciały ale się boją stawiam na 2 procnt

Jest dużo matek które chcą zatrzymać przy sobie syna, nie chcą żeby się za wcześnie żenił. Są gotowe zrobić wszystko i właśnie dla tego uprawiają sex z synem, a nie z pobudek seksualnych.
[12.11.2009] 01:55
ciekawy problemu
40 procent to gruuuuba przesada. To zjawisko bez wątpienia istnieje ale jest właściwie nie zbadane. Opierając się na statystykach kryminalnych dotyczący@@@awnionych przypadków kazirodztwa stosunki matka-syn należą do najrzadszych. Trzeba jednak pamiętać że sprawy te dotyczą w większości marginesu społecznego. Nie ma natomiast żadnych danych i żadnych badań (według mojej wiedzy) tego zjawiska poza sferą kryminalną. Więc jakiekolwiek dane są iluzoryczne. Z tego co zauważyłem musi wystąpić kilka czynników które prowadzą do tego typu relacji. Wszystkie one nie są powszechne a wiele z nich występuje rzadko. A są to: Matka musi być kobietą atrakcyjną(wciąż), najczęściej to wdowa, rozwódka bądź samotna matka. Relacje matka-syn muszą być od samych narodzin bardziej ścisłe niż to powszechnie się dzieje, może nawet w pewnym sensie intymne. Syn musi widzieć w matce jej kobiecość, czyli matka musi być dla niego obiektem sexualnym(potencjalnym). Dla większości dzieci rodzice są aseksualni. Zostają jeszcze kwestie wzajemnego zaufania, wyznawnych wartości, religii, stosunku do cielesności i sexu - musi być bardzo luźny, liberalny. Ważne są także kwestie warunków mieszkaniowych. I oczywiście poziom libido u matki i hormony u syna.
[17.02.2020] 05:30
[12.11.2009] 12:46
syn
popieram
[12.11.2009] 14:50
Skąd te statystyki
ciekawy problemu (09.11.12 01:55):
40 procent to gruuuuba przesada. To zjawisko bez wątpienia istnieje ale jest właściwie nie zbadane. Opierając się na statystykach kryminalnych dotyczący@@@awnionych przypadków kazirodztwa stosunki matka-syn należą do najrzadszych. Trzeba jednak pamiętać że sprawy te dotyczą w większości marginesu społecznego. Nie ma natomiast żadnych danych i żadnych badań (według mojej wiedzy) tego zjawiska poza sferą kryminalną. Więc jakiekolwiek dane są iluzoryczne. Z tego co zauważyłem musi wystąpić kilka czynników które prowadzą do tego typu relacji. Wszystkie one nie są powszechne a wiele z nich występuje rzadko. A są to: Matka musi być kobietą atrakcyjną(wciąż), najczęściej to wdowa, rozwódka bądź samotna matka. Relacje matka-syn muszą być od samych narodzin bardziej ścisłe niż to powszechnie się dzieje, może nawet w pewnym sensie intymne. Syn musi widzieć w matce jej kobiecość, czyli matka musi być dla niego obiektem sexualnym(potencjalnym). Dla większości dzieci rodzice są aseksualni. Zostają jeszcze kwestie wzajemnego zaufania, wyznawnych wartości, religii, stosunku do cielesności i sexu - musi być bardzo luźny, liberalny. Ważne są także kwestie warunków mieszkaniowych. I oczywiście poziom libido u matki i hormony u syna.

Myślisz, że każda matka lub syn biegnie na policję żeby się wpisać do statystyki 100% tak nie robi, w statystykach są tylko przypadki gwałtu lub przemocy. Seks matki z synem za obopulną zgodą jest najbardziej skrywaną tajemnicą i nawet w anonimowej sondzie 90% przypadków się do tego nie przyzna.
[12.11.2009] 22:14
Mistrz12
W zasadzie to nie ważne ile % to robi czy 40 albo 10%. Ciekawe są okoliczności jak do tego dochodzi. Może wypowiedzą się osoby które się tym zajmują.
[13.11.2009] 01:01
ciekawy problemu
Te statystyki o których wspomniałem dotyczą wyłącznie spraw kryminalnych. Wiadomo jak jest w praktyce - a właściwie nie wiadomo, można się domyślać i próbować wychwycić informacje z for internetowych. Bo właściwie nigdzie indziej się z tym nie można zetknąć. To prawda że takie przypadki są pilnie strzeżoną tajemnicą tylko dwóch osób, które nie chcą się tym dzielić. Może właśnie dlatego to takie interesujące.
[13.11.2009] 04:01
A potem przyjdzie MILICJANT
Mistrz12 (09.11.12 22:14):
W zasadzie to nie ważne ile % to robi czy 40 albo 10%. Ciekawe są okoliczności jak do tego dochodzi. Może wypowiedzą się osoby które się tym zajmują.

i zabierze mamusie do ciupy za kazirodztwo
A swoją drogą ciekawe jak syn jest dorosły to kto w tym wypadku idzie do pierdla ? Oboje ?
A soją drogą co ma prawo do tego, jak nie płodzą debili
[13.11.2009] 11:31
pytam się
Czy ktoś słyszał o przypadku pójścia do więzienia za dobrowolne stosunki matka-syn? Ja nie słyszałem. Pare razy słyszałem historie o tym jak syn - pijany albo na prochach zgwałcił matke albo matka sypiała z synem który był jeszcze dzieckiem. Ale nigdy nie słyszałem o ujawnionym przypadku kazirodztwa za zgodą obydwu stron gdy syn nie był już dzieciakiem tylko 16-19 latkiem albo starszy. Wniosek z tego taki że te przypadki są akceptowane i ukrywane przez obydwie strony. Nigdy nie dowiadują się o nich osoby trzecie.
Pewnie gdy kogoś swędzi język może coś naskrobać w necie. Choć myśle że większość tych historii to fantazje. Ale jakiś mały procent pewnie jest autentyczny.
[14.11.2009] 17:06
MiłyRafał
To niech się najlepiej wypowie ktos kogo mama waliła.
[14.11.2009] 17:42
oko cyklonu
Ktoś taki nie będzie tu pisał bo woli walić się z mamą niż pisać o tym na jakimś głupim forum. Ale może ktoś wyskoczy z jakimś głupawym opowiadankiem w stylu '''Jak to moja mama lubi gdy spuszczam jej sie na cycki'''
[14.11.2009] 17:44
oko cyklonu
Albo innym, nie wiem czy tak naprawde trudno pomyśleć? Nawet jak matka spragniona jest sexu i gotowa iśc do łóżka z synem to nie będzie chciała żeby traktował ją jak szmate.
Więc apel do "pisarzy" : więcej realizmu panowie twórcy
[15.11.2009] 14:18
Ola30
Bardziej procentowo wyglada stosunek - synowej z - tesciem - nawet do 50% , ale czy tak wiele , Mam z synami lub na odwrot - chyba nie . To jest zjawisko o ktorym sie nie mowi , ale nie znaczy to ze nie istnieje , bo jest tuz obok nas . Mysle ze chore sa przypadki jezeli to jest wymuszane przez jedna z osob i upokaza druga , ale kiedy dwoje ludzi oddaje sie temu z ochote , poczatkowo , z dreszczem zaskoczenia to czemu nie . Mimo ze jestem mezatka - ma 30 lat , czasem sa bardziej intymne sytuacje z moim Ojcem , ale ta historie juz znacie . Choc bardzo czesto ja tu kasuja .

Ola .

ola290@o2.pl
[31.03.2013] 17:11
seViasss4cssd
ciekawy problemu (09.11.13 01:01):
Te statystyki o których wspomniałem dotyczą wyłącznie spraw kryminalnych. Wiadomo jak jest w praktyce - a właściwie nie wiadomo, można się domyślać i próbować wychwycić informacje z for internetowych. Bo właściwie nigdzie indziej się z tym nie można zetknąć. To prawda że takie przypadki są pilnie strzeżoną tajemnicą tylko dwóch osób, które nie chcą się tym dzielić. Może właśnie dlatego to takie interesujące.

Polecam DoktorPotencja.pl Kamagra od nich to rewelacja, wreszcie uczciwy sprzedawca z oryginalną Kamagrą. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować.
[31.03.2013] 18:08
wypierrdalaj reklamodawco
w dupie z twoją kamargą i odświeżaniem staroci
[15.01.2015] 10:16
JenniferHicks462
Mialo być super bo ja po użyciu lub podobnych mialem straszne wymioty. Teraz kupuje te tabletki : http://tabletkinapenisa.co.pl/ mi pomagają sprubujcie.
[15.01.2015] 18:17
lekarskie spojrzenie
JenniferHicks462 (15.01.2015.15 10:16):
Mialo być super bo ja po użyciu lub podobnych mialem straszne wymioty. Teraz kupuje te tabletki : http://tabletkinapenisa.co.pl/ mi pomagają sprubujcie.

Jak się rzyga po prochach, to się je odstawia i idzie do lekarza, a nie spamuje forum nachalnymi reklamami kolejnych prochów
[15.01.2015] 19:53
Noo,no
ale po chuuj wklejasz za reklamodawcą linka reklamodawczego?
[05.03.2016] 21:10
prawdajesttaka

[nie mam nic do powiedzenia]
[05.03.2016] 21:17
prawdajesttaka
prawda jest tak ze te zjawisko wystepuje MATKA I SYN nie w patologicznych rodzinach tylko gdzie MATKA sama wychowuje SYNA ....jesto smutne TAM gdzie matka wychowuje SYNA on powinien chodzic do lekarza na kontrole do 18 roku czy nie jest molestowany ,,,pozdrawiam
[05.03.2016] 22:33
co to za
prawdajesttaka (16.03.2016.05 21:17):
prawda jest tak ze te zjawisko wystepuje MATKA I SYN nie w patologicznych rodzinach tylko gdzie MATKA sama wychowuje SYNA ....jesto smutne TAM gdzie matka wychowuje SYNA on powinien chodzic do lekarza na kontrole do 18 roku czy nie jest molestowany ,,,pozdrawiam

bełkot.
[05.03.2016] 22:38
prawdajesttaka
Relacje matki z synem to nie to samo, co kontakty na linii matka-córka. Dzięki matce mały chłopiec może stać się dojrzałym, mądrym i empatycznym mężem oraz ojcem. Dysfunkcjonalne relacje matki z synem prowadzą jednak do niedojrzałych związków z innymi kobietami. Zamiast pozwolić dorosnąć synowi, matka czyni z niego maminsynka. Czasami matka w relacji z synem próbuje rekompensować sobie nieudany związek małżeński albo karze syna za wszelkie zło, jakiego doświadczyła od partnera. Jak mogą wyglądać relacje matki i syna i kto to jest maminsynek?
[05.03.2016] 22:47
prawdajesttaka
nie belkot patrzy sie tylko na patologie i alkoholizm ....ale ile zlych zeczy czyni swiadomie to masakra
[05.03.2016] 22:51
prawdajesttaka
dziecko do 18 rok powinno miec spokojne dziecinstwo a jak sa takie problemy on puzniej zamyka sie w sobie meczy to go i nie umie prowadzic normalnego zycia
[06.03.2016] 00:26
no i do szkoły nie chodzi
tak jak ty
[19.07.2016] 21:37
rezus2580
Ciekawe skąd takie info, że 40% samotnych matek sypia z synami? Moja mama jest śliczną kobietą po 50-ce i od 2 lat jest sama, bo tata zginął w wypadku, a jakoś nie ciągnie mnie lub brata do łóżka. Inna sprawa, że kobiety są najbardziej aktywne seksualnie w wieku od 30 do 38 lat.Moja mama pomimo wieku jest bardzo seksowna.Ma śliczne cycki i naprawdę piękny tyłek. Niekiedy fantazjuję, że się ostro pieprzymy, ale nie odważył bym się aby spróbować realizować tych fantazji.Szczerze mówiąc dobrze, że moja mama nie ma np.35 lat bo może faktycznie chciałaby mi dawać dupy, a ciężko byłoby się mi oprzeć.
[29.07.2016] 19:36
ciekawy incestu
A jak byś się zachował gdybyś wiedział że ona o Tobie myśli w ten sam sposób? Że ma o tobie erotyczne fantazje? Chciałbyś w ogóle to wiedzieć?
A jak byś się zachował gdyby zdarzyło się np. twoja mama po alkoholu ale nie zalana tylko lekko wstawiona zaczęła się do ciebie kleić? Oparłbyś się?
I dlaczego piszesz że skoro mama to nie chociaż masz na nią ochotę? Myślisz że po wszystkim patrzyłbyś na nią inaczej? Stracił do niej szacunek? I co ma do tego wiek? Moja znajoma ma 53 lata, jest piękna i ma ciało którego pozazdrościć mogą jej 20latki
[31.07.2016] 03:44
ciekawy azbestu
ciekawy incestu (16.07.2016.29 19:36):
A jak byś się zachował gdybyś wiedział że ona o Tobie myśli w ten sam sposób? Że ma o tobie erotyczne fantazje? Chciałbyś w ogóle to wiedzieć?
A jak byś się zachował gdyby zdarzyło się np. twoja mama po alkoholu ale nie zalana tylko lekko wstawiona zaczęła się do ciebie kleić? Oparłbyś się?
I dlaczego piszesz że skoro mama to nie chociaż masz na nią ochotę? Myślisz że po wszystkim patrzyłbyś na nią inaczej? Stracił do niej szacunek? I co ma do tego wiek? Moja znajoma ma 53 lata, jest piękna i ma ciało którego pozazdrościć mogą jej 20latki

No dobrze już dobrze, teraz wracaj do odrabiania pszyry dzieciaku.
[21.04.2017] 14:37
Jacek xx
ciekawy incestu (16.07.2016.29 19:36):

Masz może jej foto podeślij jacenty366@wp.pl

1 2
 » Odpowiedz na ten temat