o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inna planeta
 » Odpowiedz na ten temat

trans

[09.11.2009] 00:44
ala____trans
lubie sie przebierac za dziewczyne.poznam ludzi takich jak ja oraz lubiacych te klimaty...
[09.11.2009] 14:42
klara24_24
Czesć aluś. Odezwij się do mnie jestem podobna do ciebie.
[09.11.2009] 23:45
ala____trans
hej klara24_24
[10.11.2009] 09:04
klara24_24
Odezwij się na pinczer23_22@o2.pl to popiszemy
[12.11.2009] 11:10
vud
Macie jakieś zdjęcia dziewczyny?
[26.08.2019] 02:44
[16.11.2009] 17:48
Transfan
Polecam: http://chomikuj.pl/TransFan
[06.01.2010] 22:42
modell21cm
bardzo lubie trans i te klimaty - chetnie z wami popisze jak tylko macie ochote modell21cm@interia.pl
[15.04.2019] 11:28
MartaTrans
Audio-fetysz i prośba z nim związana.
Cześć wszystkim.
Nie udało mi się założyć nowego tematu, więc postanowiłam się "podczepić" pod inny, bo zależy mi na tym ogłoszeniu.
Jestem transką, o imieniu Marta, która z wielu powodów nie wyszła i nie wyjdzie z "szafy". Mam jednak pewien fetysz z tym związany i stąd moje ogłoszenie tutaj i moja prośba do Was.
Lubię w swym "kobiecym wcieleniu" bawić się dildo, wyobrażając sobie, że robię loda facetowi, słuchając przy tym nagranego głosu faceta, który jest tak obsługiwany (odgłosy tego jak mu dobrze, mówienie do tej robiącej tą laskę osoby itp.). No tyle mego w tym wszystkim. Tylko, że takich nagrań dźwiękowych, które by były do tego odpowiednie, jest jak na lekarstwo. Większość z tych niewielu, jakie w internecie znalazłam, się nie nadaje, bo albo ktoś trzeci, lub muzyka/TV, w tle, w tym nagraniu je zakłóca, albo są fatalnie nagrane, jeśli chodzi o dźwięk, albo są zbyt krótkie itd.. A już polskich to nie ma w ogóle. Stąd taka nietypowa prośba. Gdyby któryś z czytających to ogłoszenie Panów zechciał anonimowo wcielić się w taką rolę i nagrać swój głos do odsłuchiwania...
Potrzebuję nagrań mp3, dobrej jakości, takich długości 20 lub więcej minut, o niezakłóconym niczym (typu muzyka, osoby trzecie) dźwięku, tak by nic nie rozpraszało i można było własnej muzycznej playlisty przy tym słuchać. Nagrań, w których mówisz, jak do obsługującej Cię ustami kobiety (scenariusz dowolny: mogę być żoną, kochanką, sekretarką, uczennicą, prostytutką, może być łagodnie, może być wulgarnie, no co tylko Ci wyobraźnia podsuwa).
Nagrania są wyłącznie do mojego prywatnego użytku (i tak jesteśmy dla siebie "anonimami" i niech tak zostanie ja Ci w życie wchodzić nie będę, Ty mi też nie, jakiegokolwiek ryzyka dla obu stron nie ma żadnego). Nie zostaną nikomu udostępnione, zresztą nie ma być na nich żadnych identyfikujących nagrywającą osobę danych, typu imię i nazwisko (choć jeśli można, prosiłabym o używanie czasem w tych nagraniach tego mojego imienia, tak by poczuć się, że to jest mówione do mnie). Ja siedzę w tej mojej "szafie" od lat aż za dobrze rozumiem, czym jest dyskrecja i jak jest ważna.
Z powodu konieczności całkowitej anonimowości (zrozumcie sytuację), niestety nie mam jak się odwdzięczyć za taką dla mnie wielką przysługę, ale pomyślałam sobie, że takie nagranie, pofantazjowanie sobie i wysłanie go na mój e-mail nic nie kosztuje, poza odrobiną czasu, więc może to nie będzie to problemem dla kogoś chętnego tę prośbę spełnić.
Mój e-mail: marta691@interia.pl
Z góry wielkie dzięki za wyrozumiałość i za ewentualne nagrania.
Pozdrawiam
Marta
[15.04.2019] 12:20
@ Marta zapodaj parę
swoich fotek !
[15.04.2019] 12:50
ktoś na lublinku?

[nie mam nic do powiedzenia]
[15.04.2019] 14:35
MartaTrans
@ Marta zapodaj parę (19.04.2019.15 12:20):
swoich fotek !

Niestety, nie mogę. Anonimowość i ta moja "szafa" mi to uniemożliwia. A wysyłanie zdjęć z zamazanymi szczegółami nie ma i tak sensu. Proszę, zrozumcie.
[15.04.2019] 14:53
@ Marta zapodaj parę
nie żartuj po prostu ty nic od siebie nie dasz tylko chcesz by inni ci dawali A a loda robisz anala wypinasz pukasz się ?
[15.04.2019] 15:32
MartaTrans
@ Marta zapodaj parę (19.04.2019.15 14:53):
nie żartuj po prostu ty nic od siebie nie dasz tylko chcesz by inni ci dawali

Bo mam taką sytuację, że nie mam się jak odwdzięczyć, choć bardzo bym chciała. Po prostu nie mogę. Owszem, wiem, że to jest trochę nie fair, że nic od siebie nie daję, a od kogoś czegoś chcę, ale to nie zależy ode mnie, tylko od sytuacji, w której jestem. I naprawdę nie chcę nikogo do niczego zmuszać - to była tylko prośba, skierowana do tych, którym akurat by anonimowe nagranie swego głosu nie przeszkadzało, którzy nie mają takich oporów jak ja, ani też nie są w takiej sytuacji jak ja, że po prostu ryzykują wszystkim w życiu, ujawniając się. Ale to tylko prośba. Jeśli ktoś nie zechce jej spełnić, to ja to w zupełności zrozumiem.
"A a loda robisz anala wypinasz pukasz się ?"
Loda chciałabym bardzo zrobić. Nawet nie wiesz, jak bardzo... A potem następnego i następnego... Ale tu ponownie jest problem z anonimowością, a do tego jeszcze z potencjalnymi chorobami w przypadku przygodnego kontaktu (zwłaszcza, że transki i ich "amatorzy" są raczej mniej liczni niż hetero, stąd ryzyko zarażenia się czymś rośnie). Także, to mnie powstrzymuje - przynajmniej jak do tej pory - przed realizacją tej fantazji. Nie da rady. Po prostu nie zaryzykuję, bez względu na to, jak bardzo kusi.
A tak na marginesie. Jedyne czego naprawdę żałuję w życiu, to tego, że mając lat "-naście" nie zdecydowałam się na operację korekty płci. Ale były inne czasy, a teraz już dawno za późno. Ale jeśli ktoś jest w takiej sytuacji, że wie o sobie, że ciało ma niezgodne z tym, kim się czuje, to niech się nie zastanawia, tylko robi co trzeba jak najszybciej. Lepiej na tym wyjdzie, niż żyjąc tak jak ja teraz.
[15.04.2019] 15:34
ktoś teraz, natychmiast!?

[16.04.2019] 13:25
Szybki47
Pomyślę nad nagraniem czegoś i się skontaktuję.
[16.04.2019] 15:56
mynalgo
Wchodźcie na mynalgo! Perturbujcie się!
[14.05.2019] 13:55
MartaTrans
MartaTrans (19.04.2019.15 11:28):
Audio-fetysz i prośba z nim związana.
Cześć wszystkim.
Nie udało mi się założyć nowego tematu, więc postanowiłam się "podczepić" pod inny, bo zależy mi na tym ogłoszeniu.
Jestem transką, o imieniu Marta, która z wielu powodów nie wyszła i nie wyjdzie z "szafy". Mam jednak pewien fetysz z tym związany i stąd moje ogłoszenie tutaj i moja prośba do Was.
Lubię w swym "kobiecym wcieleniu" bawić się dildo, wyobrażając sobie, że robię loda facetowi, słuchając przy tym nagranego głosu faceta, który jest tak obsługiwany (odgłosy tego jak mu dobrze, mówienie do tej robiącej tą laskę osoby itp.). No tyle mego w tym wszystkim. Tylko, że takich nagrań dźwiękowych, które by były do tego odpowiednie, jest jak na lekarstwo. Większość z tych niewielu, jakie w internecie znalazłam, się nie nadaje, bo albo ktoś trzeci, lub muzyka/TV, w tle, w tym nagraniu je zakłóca, albo są fatalnie nagrane, jeśli chodzi o dźwięk, albo są zbyt krótkie itd.. A już polskich to nie ma w ogóle. Stąd taka nietypowa prośba. Gdyby któryś z czytających to ogłoszenie Panów zechciał anonimowo wcielić się w taką rolę i nagrać swój głos do odsłuchiwania...
Potrzebuję nagrań mp3, dobrej jakości, takich długości 20 lub więcej minut, o niezakłóconym niczym (typu muzyka, osoby trzecie) dźwięku, tak by nic nie rozpraszało i można było własnej muzycznej playlisty przy tym słuchać. Nagrań, w których mówisz, jak do obsługującej Cię ustami kobiety (scenariusz dowolny: mogę być żoną, kochanką, sekretarką, uczennicą, prostytutką, może być łagodnie, może być wulgarnie, no co tylko Ci wyobraźnia podsuwa).
Nagrania są wyłącznie do mojego prywatnego użytku (i tak jesteśmy dla siebie "anonimami" i niech tak zostanie ja Ci w życie wchodzić nie będę, Ty mi też nie, jakiegokolwiek ryzyka dla obu stron nie ma żadnego). Nie zostaną nikomu udostępnione, zresztą nie ma być na nich żadnych identyfikujących nagrywającą osobę danych, typu imię i nazwisko (choć jeśli można, prosiłabym o używanie czasem w tych nagraniach tego mojego imienia, tak by poczuć się, że to jest mówione do mnie). Ja siedzę w tej mojej "szafie" od lat aż za dobrze rozumiem, czym jest dyskrecja i jak jest ważna.
Z powodu konieczności całkowitej anonimowości (zrozumcie sytuację), niestety nie mam jak się odwdzięczyć za taką dla mnie wielką przysługę, ale pomyślałam sobie, że takie nagranie, pofantazjowanie sobie i wysłanie go na mój e-mail nic nie kosztuje, poza odrobiną czasu, więc może to nie będzie to problemem dla kogoś chętnego tę prośbę spełnić.
Mój e-mail: marta691@interia.pl
Z góry wielkie dzięki za wyrozumiałość i za ewentualne nagrania.
Pozdrawiam
Marta

Cześć
Jakiś czas temu umieściłam tu moje, zacytowane powyżej, ogłoszenie. Czy naprawdę nie znajdzie się nikt, kto chciałby mi w tym pomóc? Niczym nie ryzykujecie i nic to Was nie będzie kosztować poza odrobiną czasu. Naprawdę proszę... Ogłoszenie jest prawdziwe, jeśli ktoś się waha i chce najpierw sprawdzić, czy to nie jakiś fejk, to może odezwać się do mnie na podany mail. Odpiszę na pewno i potwierdzę.
Pozdrawiam
Marta

» Odpowiedz na ten temat