o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Inna planeta
 » Odpowiedz na ten temat

Fetysz męskich stóp

1 «   58 59 60 Strony tematu:
[15.03.2020] 12:03
Soccerboyy
Siemka, szukam chętnego młodego na mały układzik. Ty dajesz buty do lizania, a ja za to chętnie się odwdzięczę biletami NBP. Kogoś konkretnego. Napisz do mnie na GG 4023196. Pozdro!
[15.03.2020] 12:06
studentlodz
22 latek z Łodzi chętnie popisze być może się z kimś spotka na wspólne zabawy sztomporami. GG:59774899
mail damros4@wp.pl
[15.03.2020] 12:08
uległypoznan
Studencie z Łodzi, jesteś dominujący czy uległy?
[15.03.2020] 12:10
studentlodz
Uległy. Ssię sztompory i biorę z dupy do ust!
[16.03.2020] 12:03
Adixxxyx
Piłkarza, korki, halówki, sztompory. Wspomogę za spotkanie. Aktualne cały czas. Pisz na GG 4023196.
[29.03.2020] 19:51
[17.03.2020] 12:03
master_kazik
master_kazik (20.03.2020.07 12:22):
Poszukuję cwela do tresury.
MASTER-PAN 37/180/86/16. Szukam młodego do 23 lat szczupłego chłopaka do ostrych zabaw S/M w roli niewolnika, slave: oral, anal, bondange, CBT, TT, spank. piss, vax, vulgar, shaving, FF, eksperymenty medyczne, sox, itp. Czekam na poważne e-mail z całej Polski od nie przegiętych. Oczekuję 100 % dyskrecji i zdrowia.
Proponuję spotkania raz dwa razy w miesiącu lub rzadziej tylko weekendy na 12-24 godziny u mnie (mieszkam blisko Warszawy) lub np. zabawa w plenerze.
Oczekuję pełnej dyskrecji, zdrowia w 100 %.
Nie lubię zarośniętych cweli: żadnych bródek, wąsów, zarośniętych dup i jaj oraz zarostu na ciele. Interesują mnie wyłącznie młodo wyglądający i szczupli.
Nie lubię scat.
Wymagam podczas spotkania całkowitego posłuszeństwa, pokorne wykonywanie poleceń, znoszenie upokorzenia, wyzywania od najgorszych przyznawania się do tego że jesteś szmatą, dziwką itp... .
Na spotkaniach :
SHAVING- całego ciała oprócz głowy.
SPANKING/ CHŁOSTA/ - zabawa na maxa bez taryfy ulgowej (pasem, np. w przypadku spankingu nawet kablem elektrycznym, rózgami itp... )
PISS- polewanie i picie.
CBT- kręcenie wora , chłosta, wiązanie, klamerki spinacze, kopanie krocza, polewanie woskiem, elektro, eksperymenty medyczne np. cewnikowanie itp.
TT- klamerki, spinacze, wosk.
FF- sztuczne penisy, na maxa rozpychanie ci odbytu jeśli dojdziesz do wprawy nawet ręka.
VAX- polewanie woskiem.
KNEBLOWANIE- kneble, maski p-gaz, soxy itp.
BODDANGE- wiązanie , przykuwanie do ściany, krzesła, łóżka szczególnie bardzo przydatne podczas tortur.
ELKTRO- posiadam sprzęt do tej zabawy.
Podczas spotkań masz mi lizać glany, wąchać soxy, służyć jako pies i chodzić na smyczy jeść z podłogi, robić laskę i pieścić jądra, lizać rów, służyć jako kelner podając piwo. Nic nie robisz bez mojego polecenia. Odnosisz się do mnie wyłącznie w formie PAN, żadnych luźnych pogawędek, żadnych pytań, od momentu kontaktu wzrokowego ty jesteś slave ja PANEM. W każdej chwili masz być przygotowany na anal.
Po takich spotkaniach pozostaną ślady na twym ciele, oczywiście nie trwałe i nie na twarzy. Przed spotkaniem musisz się przygotować czyli zrobić sobie porządną lewatywą jak pisałem nie lubię scat.
Posiadam: haki w ścianach, kajdanki, wibratory (sztuczne penisy), łańcuchy, kneble, maski, maski p-gaz linki, paski skórzane, obroże smycze, packi, pasy, stymulator elektryczny 9V od 2,5 do 7,5 A zmiana biegunów +/-. Glany wojskowe mundur, itp.
Podczas sesji możliwość robienia zdjęć aparatem cyfrowym tylko na nasze potrzeby wyłącznie w 100 %.
Oczekuję też przed spotkaniem foto całej sylwetki , oraz tel. do kontaktów.
Jeśli ci się to podoba proponuję pierwsze spotkanie, jeśli masz pytania zadawaj.
SmMASTER
http://www.slave4master.com/kazik

Możliwość musztry plenerowej z gościnnym udziałem majora Mastera_Piotra!
[18.03.2020] 12:33
Zdecydowany
Szukam fetyszysty męskich sztomporów z Lublina. Możliwe spotkania w klimacie łagodnym (samo lizanie sztomporów, footjob w obie strony), jak też połączone z takimi czynnościami jak walenie ręką i ciągnięcie pały. Dla zainteresowanych również dominacja, mogę być zarówno uległy, jak dominujący. W zabawach tych posunąć się mogę bardzo daleko, aż do połykania spermy, własnej i czyjejś, oraz chłosty, zwłaszcza sztomporów i fiuta, piss do ust. Zainteresowanych proszę o kontakt: sztomporyfootjob@gmail.com Mam 27 lat, jestem wysoki, nie mam nadwagi, normalny wygląd.
[19.03.2020] 12:38
Gties318
Hej, mam 16 i mieszkam we Wrocławiu. Szukam osoby od 15ego do 18ego roku życia który albo chce mi wylizać sztompory gołe i w skarpetkach, albo ja tobie. Lubie również duszenie nogami.
[20.03.2020] 12:46
brunetzzarostem
Hej,
ja uwielbiam sztompory i skarpetki męskie. Chętnie wymienię się znoszonymi soksami. Chętnych zapraszam do kontaktu.
185 cm wzrostu/ sztompor 46 / brunet/ 29 lat
[21.03.2020] 11:54
brjdm
chętnie powymieniam sie zdj. stóp i popisze na ten temat jak ktoś chętny to niech poda swojego snapa a dodam bardzo szybko.
[21.03.2020] 13:25
Xyzabcd
Gties318 (20.03.2020.19 12:38):
Hej, mam 16 i mieszkam we Wrocławiu. Szukam osoby od 15ego do 18ego roku życia który albo chce mi wylizać sztompory gołe i w skarpetkach, albo ja tobie. Lubie również duszenie nogami.

Podaj kontakt do siebie
[21.03.2020] 16:07
nie ma stóp, są sztompory!
brjdm (20.03.2020.21 11:54):
chętnie powymieniam sie zdj. stóp

Wielkie, śmierdzące, obleśne sztompory!
[22.03.2020] 12:36
Dawiddd
Siemka, szukam kogoś kto chciałby się ze mną zabawić w klimatach badmasterboys. Ja 28l, szukam młodszego, który każe sobie wylizać buty, wąchać soxy i lizać i ssać sztompory, zwłaszcza z żółtymi piętami i krogulczymi pazurami, a przy tym wyśmieje mnie i poniży. Zostaw do siebie kontakt gdybyś chciał żeby starszy od ciebie musiał ci ulegac.
[23.03.2020] 13:01
Marek22558
Ktoś z Kielc zapoda buty i sztompory do wylizania?
[23.03.2020] 18:57
Sniff
Ja 31l. Wrocław. Zniucham każde stopy. Im bardziej śmierdzą tym lepiej. Uwielbiam lizać, wąchać, masować stopy facetów 50+. Im jesteś starszy tym bardziej najaram się na Twoje stopy. Nie bądź otyły. Napisz tu, a się zgadamy. Regularnie liżę stopy sąsiada. Ma 67 lat, jest szczupły, jego żona ciągle gdzieś chodzi( do kościoła, do córki, zakupy...). Jak ma wtedy czas to dzwoni do mnie i wpadam. Najpier niucham jego stopy. Ma duże giry, szczupłe, całkiem zadbane. Wącham dokładnie, między palcami. Potem je całuję. Każdy cm. Następnie proszę sąsiada, żeby pozwolił mi je wylizać. Gdy da pozwolenie - jara go takie proszenie- liżę jak szalony. Całą podeszwę, każdy palec, między palcami, pięty... ekstra. Czasem wkładam sobie jego duży paluch w dziurę, czasem 2 palce: duży i ten następny. Nie wchodzą głeboko, ale sama myśl, że są we mnie jest super. Sąsiad w tym czasie sobie wali. Lubi czuć dominację. Ja mam fun z jego stopami, on sie jara, ze ktos lize jego stopy jak sluga i taki nasz uklad. Czasem tylko wylize mu torbe jak nie moze dojsc albo pozwole mu pomacac swoj tylek, wsadzic kciuka do srodka. Ale to rzadkosc, bo sasiad nie jest gejem. Po prostu jestesmy jak sexfriends.
[23.03.2020] 20:20
Sniff
Ja 31l. Wrocław. Zniucham, wyssię każde sztomporyy. Im bardziej śmierdzą tym lepiej. Uwielbiam lizać, wąchać, masować sztompory facetów 50+. Im jesteś starszy tym bardziej najaram się na Twoje sztompory. Bądź otyły. Napisz tu, a się zgadamy. Regularnie liżę sztompory sąsiada. Ma 67 lat, jest gruby, jego żona ciągle gdzieś chodzi( do kościoła, do córki, zakupy...). Jak ma wtedy czas to dzwoni do mnie i wpadam. Najpier niucham jego sztompory. Ma duże giry, szczupłe, całkiem zaniedbane. Wącham dokładnie, między palcami. Potem je ssię. Każdy cm. Następnie proszę sąsiada, żeby pozwolił mi je wylizać. Gdy da pozwolenie - jara go takie proszenie- liżę jak szalony. Całą podeszwę, każdy palec, między palcami, pięty... ekstra. Czasem wkładam sobie jego duży paluch w dziurę, czasem 2 palce: duży i ten następny. Nie wchodzą głeboko, ale sama myśl, że są we mnie jest super. Sąsiad w tym czasie sobie wali. Lubi czuć dominację. Ja mam fun z jego sztomporami, on sie jara, ze ktos lize jego sztompory jak sluga i taki nasz uklad. Czasem tylko wylize mu torbe i tyłek jak nie moze dojsc albo wsadzam język do srodka. Ale to rzadkosc, bo sasiad nie jest pedałem. Po prostu jestesmy jak sexfriends.
[24.03.2020] 17:06
Chlopiec15
Mam 15 lat i lubię sztompory, skarpetki, nogi młodych chłopaków, wysportowane łydki i duże sztompory w czarnych przechodzonych soxach. Chętnie się powymieniam zdj na snapie - klisek31 albo mogę się spotkać z chłopakiem max 16 lat. Jestem z Kielc uległy
[25.03.2020] 12:55
Młody uległy
Hej jestem młody mam 16 lat, szukam dużego (wysokiego duże sztompory, penis) chłopaka do 20 lat który lubi podominowac młodego uległego i lubi jak mu się wielbi sztompory i skarpetki
GG: 69700983
[26.03.2020] 13:04
stopy
kto popisze na gg i wymieni się fotkami? lubie stopy i brudne białe soxy
[26.03.2020] 13:06
nie ma stóp, są sztompory!
Wielkie, śmierdzące, obleśne sztompory!
[26.03.2020] 22:35
trojmiejskizwyrol
Siema, jestem mega fetyszystą z Gdyni, mam 25 lat jestem misiem. Kocham sztompory, wielkie i małe, śmierdzące, brudne, uwielbiam niuchać skiety oraz znoszone buciory, lubię ciepły piss. Marzę o byciu zdominowanym w miejscu publicznym przez grupę 17-19latków z @@@iącymi soksami i sztomporami, najlepiej po skate lub innej aktywności
Szukam młodszego mastera ze śmierdzącymi sztomporami, najlepiej z okolic. Oczywiście pomogę finansowo
Kupię też znoszone soksy, buty i boksy. Najlepiej przez vinted lub all pierwsza transakcja, a potem się dogadamy. Może być też wymiana na żywo.
Kontakt GG: 70684057
[27.03.2020] 12:24
Rafal 13
possalbym duze meskie sztompory przyjol piss!
[28.03.2020] 12:02
poznan23l
Siema szukam kogoś fajnego młodego kto lubi zabawy sztomporami. Może na jakieś spotkanie albo popisać Najlepiej Poznań i okolice GG: 69715167
[29.03.2020] 12:15
Cwel-do-skarpetek
Zrobie ci co kazesz ze skarpetkami spoconymi i brudnymi sztomporami.
Ja 16 lat prawie z okolic Rzeszowa.
gg 22905247

1 «   58 59 60 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat