o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Poznam mezczyzne dojrzalego emocjonalnie, odpowiedzialnego, kochajacego dzieci..

1 2 3 4 Strony tematu:
[06.10.2009] 12:32
25latka
czemutak (09.10.06 11:55):
jonnie (09.10.06 00:30):
wierzysz w moc magie spotkalas kiedys kogos kto pokazal ci jak wyglada milosc????????

a ty wiesz co to miłość?

A Ty nie wiesz?
Mysle ze kazdy to interpretuje i czuje troszenke inaczej.... wiec, nie bede Ci wykladac swojej teorii na ten temat..
[06.10.2009] 12:47
czemutak
25latka (09.10.06 12:32):
wierzysz w moc magie spotkalas kiedys kogos kto pokazal ci jak wyglada milosc????????

a ty wiesz co to miłość?

A Ty nie wiesz?
Mysle ze kazdy to interpretuje i czuje troszenke inaczej.... wiec, nie bede Ci wykladac swojej teorii na ten temat..

własnie chce poznac ta interpretacje innych osób bo chyba czuje sie zagubiona....
[06.10.2009] 12:57
wygryn
czesc moj mail to robson13-63@o2.pl
[06.10.2009] 13:11
25latka
czemutak (09.10.06 12:47):
25latka (09.10.06 12:32):

a ty wiesz co to miłość?

A Ty nie wiesz?

idz za glosem serca, tylko tyle Ci powiem...
własnie chce poznac ta interpretacje innych osób bo chyba czuje sie zagubiona....

[06.10.2009] 13:15
czemutak
juz raz sie przełamałami poszłam. i co? nic z tego nie wyszło...
[19.10.2019] 04:27
[06.10.2009] 14:30
artu09
Wielu wspaniałych męzczyzn gotowych pokochać Ciebie i Twoje dzieci znajdziesz w internetowym biurze matrymonialnym:
http://iduo.pl
Serdecznie zapraszam
[06.10.2009] 14:34
wild_at_heart
czemutak (09.10.06 13:15):

Gdyby bylo latwo, czy moznaby poczuc ze sie cos osiagnelo? I would bike run swim and still it would not come

Alanis Morissette
[06.10.2009] 14:40
czemutak
wild_at_heart (09.10.06 14:34):

Gdyby bylo latwo, czy moznaby poczuc ze sie cos osiagnelo?

ja pragnełam osiagnac, cos zdobyc, wreszcie sie przełamac - a gdy to zrobiłam czar prysł jak banka mydlana
[06.10.2009] 15:41
wild_at_heart
czemutak (09.10.06 14:40):
wild_at_heart (09.10.06 14:34):

Gdyby bylo latwo, czy moznaby poczuc ze sie cos osiagnelo?

ja pragnełam osiagnac, cos zdobyc, wreszcie sie przełamac - a gdy to zrobiłam czar prysł jak banka mydlana

Moglbym w zasadzie zadac pytanie dlaczego. Ale gdybym to zrobil, poczulbym sie jak po potraceniu wiadra z czarna farba Rozczarowania sa smutne, ale nie mozna pozwolic zeby zdominowaly watek (chyba ze autorce watku to sie podoba ). Kazdy z nas doswiadcza rozczarowan. Probuje sie raz, drugi, itd... az osiagnie sie to czego sie chce (albo stwierdzi sie, ze nie tego sie szukalo, i zabawa zaczyna sie od nowa )

Wiesz, co dokladnie pragnelas osiagnac?

Czasem warto poswiecic czas by odnalezc siebie, zanim zacznie sie szukac drugiej osoby. Wiedziec, co sprawia nam - zupelnie egoistycznie - radosc, zanim zacznie sie ja dzielic na dwa.

To dobre pytanie - co sprawia radosc? Taka rozumiana egoistycznie, i taka radosc ktora dostajemy od drugiej osoby? I would bike run swim and still it would not come

Alanis Morissette
[06.10.2009] 16:52
BunTowniKoo8
plecostomus (09.10.05 23:19):
BunTowniKoo8 (09.10.05 14:39):
heh Paradoks w Polsce

Gdy Kobieta kocha dzieci mówią o niej że Będzie Kochającą ,dobrą Matką..
Gdy Mężczyzna Kocha Dzieci Krzyczą że to Pedofil !!

niezłe

(www.Demotywatory.pl )
[06.10.2009] 16:54
25latka
artu09 (09.10.06 14:30):
Wielu wspaniałych męzczyzn gotowych pokochać Ciebie i Twoje dzieci znajdziesz w internetowym biurze matrymonialnym:
http://iduo.pl
Serdecznie zapraszam

Moje dzieci?
Jak narazie takowych nie ma
[06.10.2009] 17:00
25latka
Jestem ponownie

mam wrazenie, ze bedac w zwiazku poznajemy siebie najbardziej..dowiadujemy sie czego oczekujemy, jacy jestesmy...

niestety nie kazdy zwiazek trwa wiecznie... ale juz sie przekonalam, ze czasem warto zaryzykowac, gdyz kazdy nastepny bywa zwykle lepszy i dojrzalszy... byc moze to wynika wlasnie z tego, ze znamy siebie lepiej? i wiemy czego chcemy? co mozemy doac z siebie...niewiem...

Mam jednak wrazenie, ze dokladnie wiem czego potrzebuje, i chyba tym ''stanem'' przyciagam odpowiednie dla mnie osoby

Nie pytajcie o interpretacje, nie dzisiaj

Pozdrawiam wszystkich serdecznie..

A.
[06.10.2009] 17:25
BunTowniKoo8
(gdyz kazdy nastepny bywa zwykle lepszy i dojrzalszy....)

Ale Jak tak będziesz Sobie Tłumaczyć To nigdy Nie będziesz Brała tego poważnie , Związku ...

(niestety nie kazdy zwiazek trwa wiecznie )

Dlaczego w Twoim przypadku ? Wiecznie by trwał jak by osoby się rozumiały , były stałe , itp. itd.
[06.10.2009] 19:06
wild_at_heart
25latka (09.10.06 17:00):

Mam jednak wrazenie, ze dokladnie wiem czego potrzebuje, i chyba tym \'\'stanem\'\' przyciagam odpowiednie dla mnie osoby

Przyciągnąć łatwo (wystarczy dobry marketing ), zatrzymać trudniej.

Ja ostatnio przyciągam głównie zwierzęta - psy, koty, nawet owce. I, żeby nie było wątpliwości, nie mam tu na myśli jakiś zboczeń Jeśli jest w okolicy jakiś bezpański pies, niewątpliwie przyjdzie właśnie do mnie. Dlatego czytając ten wpis zacząłem zastanawiać się, jaki "stan" reprezentuję I would bike run swim and still it would not come

Alanis Morissette
[06.10.2009] 19:09
elmariaczi
Jestem ponownie

mam wrazenie, ze bedac w zwiazku poznajemy siebie najbardziej..dowiadujemy sie czego oczekujemy, jacy jestesmy...

niestety nie kazdy zwiazek trwa wiecznie... ale juz sie przekonalam, ze czasem warto zaryzykowac, gdyz kazdy nastepny bywa zwykle lepszy i dojrzalszy... byc moze to wynika wlasnie z tego, ze znamy siebie lepiej? i wiemy czego chcemy? co mozemy doac z siebie...niewiem...

Mam jednak wrazenie, ze dokladnie wiem czego potrzebuje, i chyba tym \'\'stanem\'\' przyciagam odpowiednie dla mnie osoby

Nie pytajcie o interpretacje, nie dzisiaj

Pozdrawiam wszystkich serdecznie..

A.

ty ruski łachu
[06.10.2009] 19:38
25latka
wild_at_heart (09.10.06 19:06):

Mam jednak wrazenie, ze dokladnie wiem czego potrzebuje, i chyba tym \\\'\\\'stanem\\\'\\\' przyciagam odpowiednie dla mnie osoby

Przyciągnąć łatwo (wystarczy dobry marketing ), zatrzymać trudniej.

Ja ostatnio przyciągam głównie zwierzęta - psy, koty, nawet owce. I, żeby nie było wątpliwości, nie mam tu na myśli jakiś zboczeń Jeśli jest w okolicy jakiś bezpański pies, niewątpliwie przyjdzie właśnie do mnie. Dlatego czytając ten wpis zacząłem zastanawiać się, jaki \"stan\" reprezentuję

nie za bardzo wiem co chciales przez to powiedziec...
[06.10.2009] 19:57
25latka
zatrzymac trudniej pewnnie tak..
nic co wartosciowe nie jest latwe...
[06.10.2009] 20:01
25latka
BunTowniKoo8 (09.10.06 17:25):
(gdyz kazdy nastepny bywa zwykle lepszy i dojrzalszy....)

Ale Jak tak będziesz Sobie Tłumaczyć To nigdy Nie będziesz Brała tego poważnie , Związku ...

(niestety nie kazdy zwiazek trwa wiecznie )

Dlaczego w Twoim przypadku ? Wiecznie by trwał jak by osoby się rozumiały , były stałe , itp. itd.

Generalizujesz...
a tak naprawde nie wiesz co bylo powodem rozstania... nie ma 2 takich samych sytuacji, ani nawet ludzi..latwo jest pisac, ale w rzeczywistosci czesto bywa inaczej....

milosc jest najmniej logiczna sprawa na swiecie... wrecz powiedzialabym, ze nie ma tam wogole logiki... to sa uczucia...
[06.10.2009] 20:13
wild_at_heart
25latka (09.10.06 19:38):

Czasem słowa należy rozumieć dosłownie

A jeśli chodzi o ludzi, to przyciągam... tych, którzy są na rozdrożu

Nie do końca zgodzę się z tym co napisałaś przed chwilą. Moim zdaniem miłość jest całkowicie nielogiczna widziana \"od wewnątrz\". Natomiast patrząc z zewnątrz można wychwycić pewne logiczne elementy. Problem w tym, że najbardziej interesuje nas zwykle ten pierwszy punkt widzenia.

Czasem patrząc z zewnątrz można zauważyć, że związek jest toksyczny, podczas gdy osoby będące w nim nie widzą tego. Ale to nie reguła, na szczęście ludzie potrafią też zaskakiwać.

Najbardziej lubię nieprzewidywalne akcenty świata I would bike run swim and still it would not come

Alanis Morissette
[06.10.2009] 20:15
25latka
wild_at_heart (09.10.06 20:13):

Nie do końca zgodzę się z tym co napisałaś przed chwilą. Moim zdaniem miłość jest całkowicie nielogiczna widziana \\\"od wewnątrz\\\". Natomiast patrząc z zewnątrz można wychwycić pewne logiczne elementy. Problem w tym, że najbardziej interesuje nas zwykle ten pierwszy punkt widzenia.

Czasem patrząc z zewnątrz można zauważyć, że związek jest toksyczny, podczas gdy osoby będące w nim nie widzą tego. Ale to nie reguła, na szczęście ludzie potrafią też zaskakiwać.

Najbardziej lubię nieprzewidywalne akcenty świata

przeczytaj moja powyzsza odpowiedz, o logice i milosci...
[06.10.2009] 20:19
wild_at_heart
Khem, to właśnie była odpowiedź na Twoją wypowiedź

Niechcący złamałaś właśnie zasady logiki I would bike run swim and still it would not come

Alanis Morissette
[06.10.2009] 20:29
25latka
wild_at_heart (09.10.06 20:19):
Khem, to właśnie była odpowiedź na Twoją wypowiedź

Niechcący złamałaś właśnie zasady logiki

zasady sa wlasnie po to.. czasami
[06.10.2009] 20:32
25latka
25latka (09.10.06 20:15):
wild_at_heart (09.10.06 20:13):

Nie do końca zgodzę się z tym co napisałaś przed chwilą. Moim zdaniem miłość jest całkowicie nielogiczna widziana \\\\\\\"od wewnątrz\\\\\\\". Natomiast patrząc z zewnątrz można wychwycić pewne logiczne elementy. Problem w tym, że najbardziej interesuje nas zwykle ten pierwszy punkt widzenia.

Najbardziej lubię nieprzewidywalne akcenty świata

przeczytaj moja powyzsza odpowiedz, o logice i milosci...

\\No tak, ale to akurat jest logiczne... osoby z zewnatrz, patrza na sprawe objektywnie, a osobie zakochanej o obiektywizm trudno...
[06.10.2009] 20:39
wild_at_heart
25latka (09.10.06 20:29):

Łamanie zasad sprawia Ci przyjemność? Czasami, oczywiście

Sporo wpisów na tym forum, i to tych "nieszczęśliwych" bierze się właśnie z braku dystansu. Chciałabyś mieć możliwość spojrzenia na siebie z zewnątrz? I would bike run swim and still it would not come

Alanis Morissette
[06.10.2009] 20:45
25latka
wild_at_heart (09.10.06 20:39):
25latka (09.10.06 20:29):

Łamanie zasad sprawia Ci przyjemność? Czasami, oczywiście

Sporo wpisów na tym forum, i to tych \"nieszczęśliwych\" bierze się właśnie z braku dystansu. Chciałabyś mieć możliwość spojrzenia na siebie z zewnątrz?

nie zastanawialam sie nad tym... aczkolwiek... do tych wakacji, uwazalam ze znam siebie na tyle by moc przewidziec, jak sie zachowam w poszczegolnych sytuacjach... mylilam sie...i wlasnie chodzilo tu o uczucia... one nie maja logiki, w wszelkie moraly i przekonania nawet te religijne schodza na dalszy plan...

wtedy, sprobowalam spojrzec na siebie z zewnatrz...i doszlam do wniosku, ze to nie jestem ja... aczkolwiek bylo mi z tym dobrze...a jesli jest nam z czyms dobrze, i jest to zgodne z naszym sumieniem, to nawet jesli bedziemy plakac, i popelnimy blad... to chyba jest ok...

na tym swiecie nie jestesmy za kare... tylko wlasnie z milosci...wiec dlaczego mamy z niej rezygnowac...np tylko dlatego jesli jes zakazana...

jeszcze kilka miesiecy temu.... z oburzeniem zareagowalabym na cos takiego...teraz...uwazam wlasnie tak..
[06.10.2009] 21:09
wild_at_heart
Mądre słowa, i naprawdę dobrze napisane. To był komplement

Masz zaufanie do swojego wewnętrznego sumienia? Myślisz że powie Ci, kiedy się zatrzymać? Bez żadnych zewnętrznych norm, religijnych czy obyczajowych... I would bike run swim and still it would not come

Alanis Morissette
[06.10.2009] 23:15
25latka
wild_at_heart (09.10.06 21:09):
Mądre słowa, i naprawdę dobrze napisane. To był komplement

Masz zaufanie do swojego wewnętrznego sumienia? Myślisz że powie Ci, kiedy się zatrzymać? Bez żadnych zewnętrznych norm, religijnych czy obyczajowych...

Mialam .. i pewnie nadal mam...
uwazam, ze wszystko jest ok, dopoki nie krzywdzimy osob trzecich...
[07.10.2009] 08:27
soko
hej spokojnie ania wszystko da sie naprawic nawet twoja samotnosc wiesz co uwazaj bo tu na ciebie czyhają rózni ludzie
[07.10.2009] 15:27
25latka
soko (09.10.07 08:27):
hej spokojnie ania wszystko da sie naprawic nawet twoja samotnosc wiesz co uwazaj bo tu na ciebie czyhają rózni ludzie

Poradze sobie
Pozatym nie jestem zagubiona ani na rozdrozu

Ale..dziekuje za troske

Pozdrawiam
[07.10.2009] 16:11
vorph
Ania to rzeczywiście piękne imię "tak trudno uwierzyć jak łatwo można stać sie tylko wspomnieniem"

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat