o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Przedszkole w Warszawie

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[24.05.2010] 12:47
julia211
Czy w każdym przedszkolu sa takie dni otwarte?
Ja od wrzesnia szukam przedszkola w Ursusie.I chcetnie przed podjęciem decyzji zobaczyłabym takie przedszkole od srodka.
[16.06.2011] 21:00
mila39
A moje dziecko chodzi do Przedszkola Fabryka Pasji. Bardzo fajne miejsce. Nie będę się rozpisywać, zachwalać bo każdy ma inne priorytety. Niemniej jednak maluch i ja jesteśmy szalenie zadowoleni i szczęśliwi. Zresztą wejdźcie sobie na stronę i zobaczcie: http://www.fabrykapasji.pl/
J uważam, że to jest świetne miejsce.
[12.07.2012] 09:41
jula_kowalska
Polecam przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia. Bardzo miła atmosfera, moje dziecko jest bardzo zadowolone z uczęszczania tam
[20.07.2012] 12:08
malwina_wawa
Ja wszystkim polecam przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia. Moi synowie chodzą do tego przedszkola, na Ursynowie. Są naprawdę zadowoleni. Mam też możliwość odwiedzić znienacka przedszkole i zobaczyć, jak faktycznie wygląda tam życie mojego dziecka. Jednak największym dowodem jest dla mnie zawsze uśmiech i radość, gdy opowiadają o swoich przeżyciach z danego dnia
[09.08.2012] 09:23
kasia_pp
Ja również dołączam się do pozytywnych opinii o pomarańczowej ciuchci. Moje dziecko chodzi do przedszkola na Ursynowie i jest bardzo zadowolone, koleżanki dziecko uczęszcza do placówki pomarańczowej ciuchci na Wilanowie i ona też twierdzi, że nie ma najmniejszych powodów do narzekania
[15.10.2019] 21:06
[10.08.2012] 11:35
AmeliA.
Przy wyborze przedszkola trzeba się kierować kilkoma zasadami http://vivalavita.pl/artykul/wybieramyzdrowy zlobekiprzedszkoledla-870.html to czy jest blisko naszego domu nie jest najważniejsze. Ważnych jest wiele czynników np. kalifikacje wychowawców. Dostęp do ogrodu też jest istotny, żeby dzieci mogły bawić się na świeżym powietrzu.
[14.08.2012] 11:39
paulina354
Ja z polecenia zapisałam dziecko do prywatnego przedszkola pomarańczowa ciuchcia. Bałam się o moją pociechę ponieważ jest ona bardzo nieśmiała. Ku mojemu zdziwieniu dziecko bardzo szybko zaprzyjaźniło się z kolegami. Było w tym dużo zasługi wychowawców, którzy wymyślali zabawy, które integrowały dzieci. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą tych przedszkoli
[06.09.2012] 20:33
bunia12
Ja za to bardzo nie polecam Akademii Sztuk Dziecięcych na Saskiej Kępie - pani dyrektor powinna prowadzić fabrykę kapsli albo masarnię, a nie przedszkole. Drogo, fatalna atmosfera, nastawiła się na szybką kasę i przyjęła doi prywatnego przedszkola 90 dzieci przy placu zabaw wielkości chustki do nosa. Jest masakra i właśnie rozglądamy się za innym przedszkolem. A, pani dyrektor na nasze uwagi na temat coraz mniejszych porcji żywieniowych, braku ogródka itd powiedziała, że jak nam się nie podoba, to możemy zmienić przedszkole. To się nazywa biznesowe podejście
[27.09.2012] 13:07
olllibkka
Dwójka moich dzieci chodzi do tego przedszkola http://www.puchpuch.pl/
Ja jestem bardzo zadowolona. bardzo dobra opieka, program edukacyjny. Co wazne maja własna kuchnie, nie catering. Naprawde ja jako mama polecam.
[25.10.2012] 15:34
paulina_mama
ja polecam nowe przedszkole na Mokotowie Pomarańczowa Ciuchcia, jest naprawdę mega nowoczesne i super dodatkowe zajęcia. Przepyszne również obiady, córka jest zachwycona
[16.11.2012] 12:06
Instytut Wspierania Edukacji
Instytut Wspierania Edukacji
Zaprasza do nowootwartego zespołu specjalistycznych placówek edukacyjnych w skład których wchodzą:
PRZEDSZKOLE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
Zapewniamy:
>bogatą ofertę bezpłatnych zajęć dla dzieci z opinią o potrzebie kształcenia specjalnego
>nowy budynek bez barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych
>wykwalifikowaną kadrę
>własny ogród
>przestronne i nowocześnie wykończone wnętrze
>smaczne posiłki
>parking
GRUPA ŻŁOBKOWA
-do której zapraszamy dzieci po ukończeniu pierwszego roku życia
Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę, miłą atmosferę i zajęcia wspomagające prawidłowy rozwój najmłodszych.
CENTRUM TERAPII DLA DZIECI
-bezpłatne zajęcia wspomagające rozwój. Specjalistyczna poradnia dla dzieci i młodzieży.
Szczegółowe informacje po numerami telefonów:
22 392 83 07; 662 515 408
[13.12.2012] 12:10
ewunka
A czy jest tu może jakaś mama (bądź tata przedszkolaka z Radosnej Planety na Żoliborzu? Moje dziecko tam uczęszcza od września i jak na razie nie da się ukryć, że jest bardzo zadowolone Przez zabawę uczy się nowych rzeczy, szczególnie widzę postępy językoweja mam problem czasem z samym angielskim, a syn mi tłumaczy słówka nawet na hiszpański! Bardzo lubi wychowawczynię, Panią Patrycję, z resztą odkąd z nią pierwszy raz rozmawiałam to czułam, że to dobra osoba na odpowiednim miejscu. Dla mnie bomba, ciekawe czy jest ktoś kto ma podobne odczucia
[19.12.2012] 14:20
Mama
Hej, mój przedszkolak również tam chodzi i jest zachwycony. Czasem aż mam wrażenie, że chętniej siedzi w przedszkolu niż w domu Ma tam już swoich kolegów i koleżanki, a my z żoną dużo pracujemy i czasem nawet w weekend ciężko jest nam zapewnić mu tyle atrakcji, żeby się nie nudził. Słówka z angielskiego też chłonie jak gąbka, czasem tylko mylą mu się z hiszpańskimi lub je łączy i tworzy swoje własne Ale przedszkole super, świetny wybór to był.
[12.01.2013] 13:39
mmilena56
Ja posłałam 2 lata temu do Ciuchci Puch Puch synka, a teraz posyłam córeczkę. Nie szukam niczego innego skoro jesteśmy zadowoleni z tego przedszkola. Natomiast wiem ze do państwowego raczej byłoby się nam juz trudno dostac.
[21.01.2013] 12:50
essskowska
No własnie sama szukam dla córeczki odpowiedniego miejsca i tak mi sie wydaje ze własnie moze bedzie to ciuchcia Puch Puch. Przyznam ze cięzko jest wybrac własciwe przedszkole, zwłaszcza własniej jesli chodzi o prywatne.
[04.03.2013] 20:48
malutki kropek
A jakie polecacie przedszkole na terenie Ursusa?
[12.03.2013] 10:04
Arletta
Moje dziecko zapisałam do przedszkola Tequesta w dzielnicy Marina Mokotów. W sumie to nie wiedziałam, gdzie zapisać, ale koleżanka z pracy robiła rozeznanie i też posłała tam swojego malucha. Tanio nie jest, ale przedszkole ma bardzo dobre opinie i działa pod patronatem MEN.
[27.03.2013] 21:36
Anetka777777
Ja córkę zapisałam do Złotej Rybki http://przedszkole.warszawa.pl/
[24.04.2013] 09:23
innkkka
Moje obie córeczki chodzą do prywatnego przedszkola Tequesta. Mieści się ono na Marinie Mokotów. Zajęcia są prowadzone są po angielsku, na czym zależało bardzo mojemu mężowi - z pochodzenia londyjczyk Atmosfera bardzo ciepła i miła.
[30.04.2013] 13:15
galos31
Witam, chciałbym poznać Waszą opinię jakie przedszkole polecacie. Ja osobiście swoje dziecko posłałam do Złotej Rybki. Jestem zadowolona, dziecko jeszcze bardziej
http://www.warszawa.przedszkole.pl
[11.05.2013] 12:11
vZAnBelTptRVdgE  hkpgnCvSCWAL@tlen.pl
Niestety Produkty Benedyktyńskie to ani eko produkty, ani klsnrtozae receptury, zaś ceny są po prostu odrażające!!! Produkty Benedyktyńskie to tylko i wyłącznie rebranding, a więc nabijanie wierzących (często głeboko i dosłownie) w klsnrtozae receptury klientf3w w butelke. Z listy 500 produktf3w jedynie alkohol Benedyktynka jest recepturą klasztorną, ale pochodzącą nie z Tynca a z Klasztoru w Lubinia. W sieci Produkty Benedyktyńskie znaleźć można jeszcze Balsam Kapucyński czy kremy Bonifratrf3w. I to wszystko. Reszta to produkty od lat obecne na rynku tylko na nowo opakowane przez sprytnych mnichf3w. Żeby daleko nie szukać słynne Lukierki znane są od lat u nas w Krakowie a pochodzą z Dobczyc (Złoty Kłos). Rf3wnież z Krakowa (Ankorp) pochodzą wszystkie bardzo klsnrtozae Musztardy. Majonezy to z kolei podkrakowska Alicja. Inne ciastka robi stara fabryka Gurgula, zaś Benedyktyńskie czekolady to nic innego jak przemysłf3wka z Hildebranda. Z kolei Benedyktyńskie receptury na grzybki to nic innego jak Leśne Skarby z firmy Kasol, śledzie z kolei powstają w Contimaxie oba do kupienia w Realu czy lokalnie w Liedl'u. Kosmetyki to Farmona i Scandia. Do niedawna można było o tym przeczytać na produktach i porf3wnać z pierwowzorami. Dziś Benedyktyni ukryli wszystkie dane o producentach, kreując dalej mit receptur klasztornych. Jest to niezgodne z prawem, co obecnie sprawdza PIH trzepiąc po kolei Sklepy Benedyktyńskie. Jedyna zmiana jaka następuje w wyrobie, kiedy staje się Produktem benedyktyńskim to opakowanie, czasami kolor, niekiedy dorzucą jakieś zif3łko, czy zmienią kształt. Klasztorne receptury to mit wykreowany przez mnichf3w z Tyńca na ktf3ry codziennie nacinani są kolejni klienci. Patrząc na to co wyprawiają można w ułamku sekundy zostać ateistą! To samo dzieje się w innej sieci czyli Produktach Klasztornych tamte rf3wnież są zwykłym rebrendingiem choć firmowe ulotki i opakowania sugerują coś zupełnie innego!Co zaś do samej sieci Produkty Benedyktyńskie i tej niby nowoczesnej franczyzy to moze warto zastanowić się dlaczego ponad połowa ze sklepf3w (informacja dostępna w internecie na forach franczyzowych), ktf3re założono 1-2 lata temu już nie istnieje. Może warto przejść się po sklepach i sprawdzić co naprawdę w terenie piszczy, a nie dać się mamić słodziutkim oczom Ojca Dyrektora. Wystarczy porf3wnać wykazy z przed kilkunastu miesięcy z obecnymi. W miejsce bankrutf3w chodzą kolejni, płaca fortunę za opłatę licencyjną, meble i pełne zatowarowanie jak napisano wyżej co najmniej 180 tys. zł i klasztorny interes się kreci )) Te łącznie ok. 60 sprzedanych franczyz (istniejących i zbankrutowanych) razy owe opłaty licencyjne i marze od pierwszego zatowarowania i wyposażenia i mamy ciepłe kilka milionf3w złotych. Niewątpliwie klasztorną recepturą jest jak szybko wzbogacić się kosztem kilkudziesięciu naiwnych miejmy nadzieję że już niedługo, podobno przyczynie zbiorowych bankructw partnerf3w Benedicite postanowił się przyjrzeć się Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentf3w.
[13.05.2013] 08:50
ysjstDvLVpmbRmpKwh  BcFBTpXJ@tlen.pl
This wbetise makes things hella easy.
[06.06.2013] 17:09
mama89
Cześć.
Moja dziewczyna od prawie roku chodzi do Złotej Rybki http://przedszkole.warszawa.pl/ i jest zadowolona. Mają dużo ciekawych zajęć w tym angielski, a to jest duży plus.
Przedszkole czynne od 7 do 18 więc nie ma pośpiechu wracając z pracy
Polecam i pozdrawiam
[11.07.2013] 19:04
Ewelina_Salisz
A to zależy jaka dzielnica. Mogę polecić kilka sprawdzonych przedszkoli. Np. na Wilanowie jest Akademia Usmiechu. Super opieka, kreatywne zabawy. Dla mnie super opieka, mogę tam zostawić dziecko bez obaw.
[21.07.2013] 19:49
SaliszJadwiga
Również polecam Akademię Uśmiechu, tylko że na Żoliborzu. Jesteśmy małżeństwem mieszanym i w naszym domu mówi się po polsku i angielsku. Szukałam przedszkola, gdzie moja pociecha będzie mogła również porozumiewać się w ten sposób. Polecono mi Akademię. Christina jest wesołym, bardzo żywiołowym dzieckiem i na początku obawiałam się, że wychowawczyni sobie nie poradzi. Okazało się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dodatkowo dostałam kod dostępu do strony, gdzie mogę obserwować jak spędza czas córka. Co jest dla mnie niezwykle ważne, czuję się pewniej dzięki temu. Tak więc Akademia, to jest naprawdę dobry wybór.
[23.07.2013] 15:33
Ula12
Polecam artykuł o adaptacji dziecka w przedszkolu:
http://www.strefarodzinka.pl/dziecko/male-dziecko/wychowa nie/1267-adaptacja-w-przedszkolu.html
[13.08.2013] 20:42
mama wawa
ja polecam dla maluszkow z Warszawy przeszkole przedszkolepszczolkamaja.pl, moj synek tam chodzi i jest naprawde wniebowziety Jedzienie,zabawy,edukacja i opieka na bardzo wysokim poziomie
[16.08.2013] 00:40
Kasia_3333
Ja swoje dziecko posłałam do tego przedszkola http://www.przedszkolesasanka.pl słyszałam, że jest tam całkiem ok, mam nadzieję, że tak Kasia
[24.08.2013] 19:30
MachowksaEwa
Byłam w Akademii Usmiechu na dniach otwartych i musze powiedzieć, że zrobili na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jestem w trakcie poszukiwania przedszkola dla swojego maluszka. Okazuje się, że to jednak nie jest takie łatwe jak myślałam
[26.08.2013] 16:42
warszawskie przedszkole  biuro@tlen.pl
Zapraszamy wszystkich na nowy portal o przedszkolach warszawskich http://www.warszawskie-przedszkole.pl . Serwis jest nowy i chcemy stworzyć ogólno-warszawską z podziałem na dzielnice bazę przedszkoli, żłobków oraz klubów malucha w Warszawie. Każdy będzie mógł komentować oraz oceniać pojedyncze placówki.
Możecie wysłać do nas propozycje zamieszczenia ulubionego miejsca dziecka na portalu. My skontaktujemy się z dyrektorem i przedstawimy ofertę.
Chcesz tworzyć z nami portal, napisać artykuł o swoim dziecku w przedszkolu, spostrzeżenia o warszawskich przedszkolach?? Napisz do Nas

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat