o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Przedszkole w Warszawie

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[28.03.2017] 10:48
melinda  melindex@tlen.pl
A nie macie wrażenia, że polski system edukacji trąci starocią? Według mnie należy mu się gruntowna reforma, jeśli chodzi o program zajęć, podręczniki etc. Nic dziwnego, że wielu rodziców decyduje się na inne formy edukacji swoich dzieci np. szkołę domową, demokratyczną etc. Tutaj możecie o tym poczytać: http://www.tatento.pl/a/1148/rodzice/wychowa nie/uczen/jesli-nie-szkola-panstwowa-to-co
[20.04.2017] 13:08
ewelinaklisz
My jeździmy do Piaseczna, mąż podwozi córeczkę do przedszkola ala i kot - http://www.alaikot.pl/ Bardzo fajna placówka, od 2015 jest publiczna, ale niesamowicie zadbana, mają fajne zajęcia, jedzenie też dobre.
[12.06.2017] 09:51
gotnabas
Bardzo cieszy mnie fakt że moje dzieci w przedszkolu http://przedszkole-promyk.pl mają masę zabaw edukacyjnych. Nie ma nic lepszego niż nauka przez zabawę!
[12.06.2017] 11:41
zmieniaj, zmieniaj nicki
darmowy reklamodawco z komercyjnego przedszkola
[18.08.2017] 08:42
zoskak
Moja nieśmiała córeczka Hania po kilku miesiącach uczęszczania do www.przedszkolenaszedzieci.waw.pl nabrała pewności siebie, stała się bardziej samodzielna i bez porównania lepiej radzi sobie z emocjami. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Moją roczną Basię również zapiszę do przedszkola Nasze dzieci.
[15.11.2019] 11:29
[18.08.2017] 09:31
zmieniaj, zmieniaj nicki
[18.08.2017] 08:46
kasiajozefczak
Mój mały Jasio od urodzenia jest wychowywany z psem i kotem. W Niepublicznym Przedszkoluwww.przedszkolenaszedzieci.waw.pl zdobył niesamowicie szczegółową wiedzę na temat zwierząt z całego świata podczas cyklicznych wyjść przedszkolaków do zoo. Różnorodność zajęć w przedszkolu Jasia jest imponująca angielski, zajęcia muzyczne itp. Jestem spokojna o dobre przygotowanie do szkoły.
No i co, śmieciu reklamodawczy? Synek zamienił się w córeczkę?
[13.10.2017] 14:29
saif
Moje dziecko chodzi do świetnego przedszkolawww.niezapominajka.net.pl , które znajduje się na Warszawskim Mokotowie. Dodatkowym atutem tego przecz kola jest fakt, że stawiają na naukę języka angielskiego, więc polecam ich wam.
[13.10.2017] 15:50
jacy oni?
Przecież piszesz o swoim biznesie, darmowy reklamodawco z komercyjnego przedszkola.
[10.01.2019] 10:08
tekudo
Jeżeli rozglądacie się za dobrym przedszkolem, w którym dbają o dzieci to zapoznajcie się z ofertąwww.przedszkole-promyk.pl Jest to niepubliczne przedszkole i żłobek, które znajduje się w dzielnicy Włochy na ulicy Hynka.
[16.05.2019] 14:50
Katarzynaaaa_80
Ja polecam przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia na Białołęce moja córka chodzi tam już drugi rok i jesteśmy bardzo zadowoleni i to właśnie dni adaptacyjne nas przekonały. Dodam, że to przedszkole dwujęzyczne, przez co polecam jeszcze bardziej, bo Zosia zrobiła ogromny postęp z języka angielskiego. Polecam z ręką na sercu!!
[14.08.2019] 15:53
ANNAKT
Tak Ciuchcia jest super, podpisuję się pod wszystkim. To znaczy moje dziecko już skończyło, ale mam nadzieję, że dalej trzyma wysoki poziom
[14.09.2019] 20:58
Karo11
Ja się o przedszkolu nie wypowiem bo córka nie chodziła, ale za to moje dziecko jest w szkole twórców Pomarańczowej, co prawda od bardzo niedawna ale odetchnelam z ulgą, bo bardzo się bałam tego jak córka będzie się czuła, bo jest ze mną bardzo związana. Narazie wszystko jest naprawde super
[19.09.2019] 20:07
martyna133
Też chwalę Ciuchcie, małe grupy. Dużo zabaw, a poprzez zabawę nauka. Moim dzieciom się podoba.

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat