o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Uroki i magia miłosna

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[25.04.2016] 12:46
joanna123
jaaaaa (16.03.2016.02 09:07):
niki5555 (16.02.2016.26 11:43):
Magda666666 (16.01.2016.19 10:11):
Kto korzystał. Z. Alunita@op.pl ????

Witam,
Czy udał się kontakt z Alunita@op.pl? Czy można polecić ten kontakt?

Ponawiam wyżej pytania,czy można polecić ten kontakt?

Mi się udał,odpowiedziała na moje pytanie. Zastanawiam sie nad zamówieniem uroku. Czy ktoś u Tej Pani zamawiał ?
[27.04.2016] 20:31
Anita89
joanna123 (16.04.2016.25 12:46):

Witam,

Mi się udał,odpowiedziała na moje pytanie. Zastanawiam sie nad zamówieniem uroku. Czy ktoś u Tej Pani zamawiał ?

Mi robiła ale nie ma efektów co prawda minęło już z 3m.
[04.05.2016] 12:48
joanna123
Anita89 (16.04.2016.27 20:31):
joanna123 (16.04.2016.25 12:46):

Witam,

Mi robiła ale nie ma efektów co prawda minęło już z 3m.[/cyta
Anita 89 - dużo zapłaciłaś za urok ?
Pojawiły się o tej Pani wpisy że to oszustka?
Czy ktoś jeszcze robił urok i z jakim efektem? Kontakt z tą Panią jest bez problemowy zastanawiam się czy faktycznie to oszustka.
[04.06.2016] 17:22
Michauchau
Pani Ania pomogła mi rozkochać w sobie mój zakazany owoc ! Długo nie czekałem, po prostu zrobiłem co mi mówiła i to zadziałało !!
Poleciła mi ją koleżanka, dla której Pani Anna pomogła odzyskać utracone uczucie z jej mężem. Teraz żyją pod jednym dachem praktycznie bez sprzeczek, zdrad ani krzyków, ma teraz kochającego męża, do rany przyłóż !
Pani Ania także anonimowo jest osobą która po prostu pomoże doradzić, wygłosi swoje zdanie, pomoże słowem, i wesprze.
Wróżbitka także traktuje to jako pomoc ludziom i przyjemność z pomagania.
Nie liczy na wygórowane wynagrodzenia, to od was zależy czy za jej pomoc, pomożecie Pani Annie, Pozdrawiam
E-mail Pani Ani to : anna.chajduczyk@o2.pl
[08.06.2016] 22:03
Marlens223344
Mi polecono Lukrezie. Rewelacyjny efekt po 5 miesiącach. szczerze mówi o wszystkim. tanio i dobrze, nie robi tego dla kasy tylko z przyjemności i chęci pomocy. wiem ze ma stronke na wix. lukrezialukrezia kropka wix kropka com ukośnik uroki lukrezii tam jest więcej.. z mojej strony 100% zadowolenia!!
kontakt jakby co lukrezia.lukrezia@o2.pl
[05.04.2020] 21:44
[25.06.2016] 12:39
xyz191
Pani nie ma stroniki i jest niesutaczna, nie rób fałszywej reklamy.
Marlens223344 (16.06.2016.08 22:03):
Mi polecono Lukrezie. Rewelacyjny efekt po 5 miesiącach. szczerze mówi o wszystkim. tanio i dobrze, nie robi tego dla kasy tylko z przyjemności i chęci pomocy. wiem ze ma stronke na wix. lukrezialukrezia kropka wix kropka com ukośnik uroki lukrezii tam jest więcej.. z mojej strony 100% zadowolenia!!
kontakt jakby co lukrezia.lukrezia@o2.pl
[05.07.2016] 15:13
olaopole21
Ja zamawiałam na stronie biala-magia.pl i po 1,5 miesiącach chłopak do mnie powrócił.
[14.08.2016] 11:39
Asiunia699
gaap kadesz to naprawdę godny zaufania rytualista. Jestem zadowolona z jego obrzędu. gaap.kadesz@interia.pl
[14.08.2016] 11:44
gabi323
Najlepiej skorzystać z pomocy osoby, która się na tym zna. Ja polecam malabore. Pan zna się na czarnej magii i potrafi sprawić, aby dana osoba wróciła lub się nami zainteresowała. Przekonałam się o tym na własnej skórze. malabora77@yahoo.pl
[12.12.2016] 11:21
mama24nadobe
A ja z czystym sumieniem Pani Barbary nie polecam z prostego powodu. Jestem mama 3miesiecznego synka ktorego zostawil facet i chcialam zeby pomogla by do nas wrocil. Zamowilam urok 7dniowy i miala mi dac znac po jego wykonaniu i oczywiście co? Znac nie dala a kiedy zaczęłam dopytywac jak wszystko poszlo byla strasznie obuzona i powiedziała zebym podala dane zwroci pieniadze i mi sie odplaci bo na to zasluguje. Tak sie zachowuje osoba ktora ma pomagac? No chyba nie...
[10.01.2017] 01:58
kasia truskawka
ja wam mogę polecić wróżkę która wykonała urok na moim mężu, który zdradził mnie i nie chciał ze mną być, chciał odejść, nawet zaczął szukać mieszkania do wynajmu... powiedział że już nie kocha i że nic kompletnie do mnie nie czuje i że go seksualnie nie pociągam..więc zamówiłam urok u pani irminy : irmina.ryt@gmail.com i ona przez 7 dni wykonywała magię..magia zadziałała po 5 tygodniach.. mąż stawał się bardziej czuły, opiekunczy, mówił że jednak mnie kocha, że był głupcem,że nie chce odejść..nasze pojednanie nastąpiło dokładnie w II dzień świąt i teraz jest cudownie tak więc na prawdę mogę polecać bo jest to uczciwa wróżka a nie jakaś oszustka...pozdrawiam kasia
[10.01.2017] 12:33
maja65
też słyszałam że irmina jest dobra w rytuałach zamiarzam skorzystac z niej tylko zbieram kase
[16.01.2017] 18:39
Bellasa
Ja robiłam urok u Irminy w grudniu i właśnie zaczął działać.Duża zmiana u mojego faceta, bardzo zakochany, bardzo chce ze mną zamieszkać gdzie wcześniej chciał kończyć związek bo się rzekomo wypalił.
[19.01.2017] 17:18
Dorota rytuały miłosne
Jestem wróżką, a przede wszystkim specjalistką od Magii Miłosnej i nie tylko, ponieważ zajmuje się także oczyszczaniem i zdejmowaniem uroków i klątw. Pochodzę z rodziny szeptuńskiej, tak więc magia towarzyszy mi praktycznie od dziecka. Zajmuję się zarówno czarną i białą magią, gdyż czary na miłość to właśnie zlepek obydwu, ale rytuał na przywołanie miłości lub też uwolnienie od toksycznego związku należą do działu białej magii. Wiele osób kojarzy czarną magię z klątwami, destrukcją, demonami, co jest sporym błędem, gdyż nie służy ona tylko do tego, natomiast biała magia służy do uwalniania, ściągania klątw i uroków, uzdrawiania duszy i ciała, nie możemy nikogo ani niczego zmanipulować z jej pomocą, stąd w magii miłosnej jej skuteczność jest niska. Stosuję zaklęcia i rytuały sprawdzone od wielu lat zarówno przez moich przodków jak również przez mnie, zarówno we współpracy z ludźmi jak również na sobie i znajomych. Przy każdym rytuale zabezpieczam klienta, aby żadne byty czy larwy astralne nie "przyczepiły" się w ciągu trwania obrzędu, w szczególności przy Wyższej Magii Rytualnej i Ceremonialnej. Skontaktuj się ze mną poprzez adres e-mail i opisz sytuację. Aby wykonać Rytuał magiczny będę potrzebować daty Twoich urodzin oraz daty urodzin osoby, która ma być obiektem Rytuału. Jeśli mają Państwo jakieś pytania to zapraszam do ich zadania. Mail: wrozbydorota@gmail.com
[25.01.2017] 23:39
wrozbydorota niesuteczna
szkoda ze pani doroto pani rytuały nie przynoszą efektu!! i chyba już przestaję wierzyć że ktokolwiek mi pomoże.rytuały i uroki w sumie u 6 rytualistów i żaden nie zdziałał a każdy z was potrafi tylko pieknie pisać!
[30.01.2017] 15:10
milosz137
Polecam Amarylis , mnie pomógł . Najlepsze jest że nie bierze kasy zanim nie spełni się intencja
[02.02.2017] 17:13
jp3819
Pani pracująca w agencji lub uprawiasz nierząd, jestes spełnieniem moim marzeń. Tylko o takich zachowaniach poznam panią i zwiąże sie na stałe. Jej przygody bedą mi dostarczac wiele emocji i wrażeń - budzą ogromne pożądanie. Moja partnerka musi być wątpliwej reputacji jej przygody miłosne to Twój zywioł impulsywna pobutliwa szybko zmieniająca obiekt pożądania. Jest to jedyna forma współżycia, która daje mi satysfakcje z wspólnego związku - preferuję stały związek adres: zdzin38@gmail.com
[03.02.2017] 22:09
Amarylis oszust
Amarylis oddawaj kase za nieudany rytuał a nie reklamuj się
[06.02.2017] 18:08
raz34
dokładnie, ściema i oszustwo
[22.11.2018] 16:44
lukasub
Jestem w szczęśliwym związku ale mam też fajną chętną koleżanke w pracy. Firtowaliśmy i w końcu zaczeliśmy sie w pracy zamykać sam na sam, całować doszło też do czegoś więcej co każdemu facetowi sprawia przyjemność hehe. Ale potem okazało sie że ona chce wygadać wszystko mojej narzeczonej i zniszczyć mój związek. Musieliśmy prawie zerwać kontakt a co gorsza robie w tej pracy taką kariere że nadal pracowaliśmy razem. Był problem bo wcześniejsze relacje bardzo mi pasowały a teraz nie dość że w pracy kwas to ciągle sie bałem że moja się dowie. Kolega dał mi namiar do szeptunki Barbary Gruszczyńskiej barbara.gruszcz@wp.pl i mimo pierwszych oporów spróbowałem zwłaszcza że dla mnie to żadna kasa. I wiecie co wszystko sie ułożyło! Narzeczona milsza no i w pracy znów koleżanka jest dla mnie baaardzo miła a wytłumaczyliśmy sobie że to tylko kwestia dobrych hehe stosunków w pracy. Polecam Basie!
[24.11.2018] 16:23
przezornabooszukana
Przestrzegam przed Barbarą Gruszczyńską, która jest kolejnym wcieleniem Artura Lenarta. Na forach poleca ją jako szeptuchę czy też szeptunkę, a taka osoba w rzeczywisyości NIE ISTNIEJE. Jedynym miejscem gdzie ma pozytywne opinie jest właśnie forum Artura, na którym pozywtyne komentarze mają tylko on i ona. Poszukajcie w internecie. Rytuały oraz uroki miłosne tych osób nie mogą działać, bo on ich nie wykonuje.
[04.03.2019] 19:58
ola7355
Polecam forum z opiniami - http://urokimilosne.fora.pl
[10.07.2019] 10:50
Ank777
Jeśli chodzi o rytuały magiczne to mi znajoma poleciławww.marcintarot.pl i sama również z tego skorzystałam. Dzięki rytuałowi miłosnemu w końcu na drodze uczuciowej w moim życiu wszystko się ułożyło i jestem szczęśliwa więc mogę powiedzieć, że magia rzeczywiście potrafi zdziałać cuda, tylko trzeba umieć z niej korzystać.
[30.08.2019] 08:34
beatkaaa998
Chciałam wyjść za mąż do 30, tak sobie zaplanowałam i rytuały miłosne wykupywałam właśnie pod taką intencję. Głównie przez https://www.marcintarot.pl , bo miałam o kwalifikacjach Pana Marcina wiedzę od koleżanek, które coś podobnego przerobiły. Poznałam mężczyznę swojego życia, jestem już po ślubie. Oczywiście nie obyło się bez różnych problemów, ale gdzieś tam z tyłu głowy miałam potwierdzenie skuteczności magii w swoim życiu. Zawsze mówię, że wszystkiego trzeba spróbować, aby osiągnąć marzenia.
[09.09.2019] 20:48
Justyna Bilas
Z całego serca odradzam współpracę z Marcin Tarot. To jest oszust. facet mnie oszukał. Wziął pieniądze za rytuał. Po miesiącu przestał mi odpowiadać na wiadomości. Efektów rytuału brak (mineło pół roku) Dziś znalazłam na innym forum wiele złych opinii o nim, oszukał wiele osób. Odradzam i nie polecam. Ten facet sam sobie opinie pozytywne pisze.
[10.09.2019] 17:06
baz 787
Ja także nie mam miłych wspomnień jeśli chodzi o Marcina ze strony marcintarot pl Niestety nie należy do uczciwych.
[23.09.2019] 11:54
Karolina Mileta
Fenomenalna i uczciwa jest Ewa Olszewska. Robi rytuały i uroki i nie oszukuje ludzi.
Bardzo pomocna i zawsze dobrze doradzi. Dzięki Ewie znów jestem szczęśliwa w swoim małżeństwie. Bardzo mi pomogła w odzyskaniu miłości męża. Zostawię jej maila
rytualistka.ewa@gmail.com.
[24.09.2019] 20:37
Rohtbgj
Wiedźma.loreta@gmail.com jest bardzo dobra wróżka od magii miłosnej. Miałem okazję sam się o tym przekonać kupując od niej urok miłosny. Są efekty i to silne.
[30.09.2019] 18:15
bugarka
zgadzam się Ewa Olszewska jest chyba jedną z niewielu uczciwych wróżek. z całeo serca ją polecam. to kobieta która rytuałem mi pomogła w moim skomplikowanym związku. będę jej dozgonnie wdzięczna.
[01.10.2019] 23:24
Miiatt
Szukam konkretnej osoby do ściągnięcia klątwy.

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat