o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Pomocy!!! Skad nagle te muchy???!!!!

1 2 3 4 Strony tematu:
[25.08.2019] 12:02
tylko sklep insekt.pl
reklamodawcy. A teraz wypierrdalać!
[01.09.2019] 14:03
vitalis 47
Czytając wszystkie wypowiedzi mam inną teorię.Przez lata miałem kuchnie gazową propan butan,muchy były sporadycznie ale nie zielone,.Od pół roku mam plyte indukcyjną i zaczął się ten sam problem z muchami.Sąsiad ma płyte elektryczną bardzo długo i tak długo ma problem z muchami.Muchy według mojej teori rozwijają się w tłuszczu na ściankach kanałów wentylacyjnych,opary z gazu je likwidowały.Jeśli macie płytę gazową i muchy to moja teoria się nie sprawdza,a jeśli inną to chyba tak.
[05.09.2019] 06:33
no proszę
vitalis 47 (19.09.2019.01 14:03):
Czytając wszystkie wypowiedzi mam inną teorię.Przez lata miałem kuchnie gazową propan butan,muchy były sporadycznie ale nie zielone,.Od pół roku mam plyte indukcyjną i zaczął się ten sam problem z muchami.Sąsiad ma płyte elektryczną bardzo długo i tak długo ma problem z muchami.Muchy według mojej teori rozwijają się w tłuszczu na ściankach kanałów wentylacyjnych,opary z gazu je likwidowały.Jeśli macie płytę gazową i muchy to moja teoria się nie sprawdza,a jeśli inną to chyba tak.

lubię czytać ludzi którzy myślą, kojarzą ze sobą pozornie niezwiązane fakty
pozdrawiam
[06.09.2019] 22:50
Niestety
vitalis 47 (19.09.2019.01 14:03):

Twoja teoria jest pozbawiona sensu. Muchy zielone pojawiają się po prostu znienacka i to w ogromnych ilościach. Mieszkałem w jednym 38 lat, kuchenka była gazowa, a muchy w jednej chwili pojawiły się niewiadomo skąd i tak jak sie pojawiły - zniknęły nie wiadomo dokąd.
Po przeprowadzce, gdzie mam w kuchenkę elektryczną /ceramiczną/ już dwa razy w odstępie kilku lat pojawiły się też znienacka te muchy i to na raz w wielkiej ilości.
To bardzo ciekawe zjawisko i już od wielu osób słyszałem o tym i nikt na dobre nie ma żadnego wytłumaczenia.
[07.09.2019] 10:31
korol56
https://opiekadlaseniora.com/
[18.11.2019] 20:15
[07.09.2019] 19:49
goń się spamerze reklamodawczy

[09.09.2019] 15:34
ytman
Jeżeli rozglądacie się za skutecznym środkiem na muchy to polecam wam zajrzeć na stronęwww.bentawet.pl Tam znalazłem skuteczny środek przeciwko muchom dzięki, któremu pozbyłem się ich z domu. Wam też polecam go wypróbować.
[09.09.2019] 16:35
od tych spraw tylko Rambler
Tylko Rambler. Najlepsze domeny, hosting i pozycjonowanie. Także perfekcyjne projektowanie stron www. Nie ma lepszej firmy. Schwarzstudio i opieka dla seniora to reklamodawcze badziewie.
http://nova.rambler.ru/search?

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat