o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Doradźcie jak okazyjnie znaleźć last minute.

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[11.08.2009] 15:50
rafael35
Pomóżcie mi znaleźć jakąś okazję last minute. Chce poleciec samolotem na plażę , na południe ok 14 dni ,żebym miał nie jakies padło ostatnie. Mam problem bo sam chce leciec , a ponoś dopłata jest za samotność w pokoju. zeby było kilka klubów nocnych dyskoteka blisko plaży.
Dzieki z góry za pomoc .
[06.09.2009] 10:12
każdy hotel za jedynkę kasuje
chcesz mieć pokój dla siebie, musisz dopłacać i to wcale nie tak mało. Last Minute nie jest wcale ofertą tanią. Owszem płacisz najmniej, jak to możliwe, ale nie spodziewaj się, że dostaniesz za to to samo, co ci, którzy zapłacili pełną kwotę. Przykładowo - będą tylko śniadania, bez napojów, zapłacisz z transfer z lotniska, czy dostaniesz ostatni pokój w hotelu, obok kuchni, z widokiem na śmietnik. Może nie zawsze jest aż tak źle, ale płacisz mniej, dostajesz mniej - to reguła.

Jeśli znasz język, szukaj w biurach niemieckich, np. z ofertą wylotu z Drezna, czy Berlina (doskonały dojazd z Polski). Będzie taniej. No i Last Minute, takie prawdziwe, to się zaczyna na dwa dni przed rozpoczęciem pobytu. W tym roku tania jest Majorka (świńska grypa) i Turcja (Niemcy przenieśli się do Bułgarii). Na Turcję uważaj, tylko All Inclusive i tylko pięć gwiazdek. Cztery, to może być trochę mało, no chyba, że lubisz drobne zwierzątka w pokoju.
[13.09.2009] 17:18
do_re_mi
Dokładnie, prawdziwe last minute to dwa dni lub dzień przez wyjazdem. Bądź spakowany i dzwoń codziennie do biur, szukaj w necie i jak się zdecydujesz to jedziesz. a za dopłate i tak trzeba placic, zeby miec swoj pokoj, to jasne. za komfort trzeba zaplacic wiecej
[18.09.2009] 18:12
podróżnik-
http://hoparoundtheglobe.files.wordpress.com /2009/05/naszwyczekanyautobus.jpg
[26.09.2009] 07:57
lofrek
Polecam tę stronkę: http://www.wakacyjnywynajem.pl/oferty/last-m inute

Dużo ofert z całego świata. Link jest do działu last minute, ale gdy wynajmujesz apartamenty bezpośrednio od właściciela nawet ceny standardowe są często 30-40% niższe niż gdybyś kupował wczasy z biura podróży.
[26.04.2019] 00:18
[26.09.2009] 23:29
Prince Far-I
Najlepiej po prostu wpisać zapytanie w Google'a i spędzić trochę czasu przeszukując wyniki . Najlepszy okres na wyjazd na południa z last minute właśnie się zaczyna, więc nie ma co czekać - trzeba wziąć się do działania . Dopłatą się nie przejmuj - zazwyczaj są to jakieś grosze. Powodzenia!
[01.10.2009] 11:06
staki_09
wydaje mi się, że najlepiej wybrać kilka dobrych biur podróży najpierw a potem przerzucic oferty last minute pod kątem tego kierunku który sie chce, całkiem dobre są: Alfa Star, Tui, Neckermann (dla zamozniejszych ), Scan, no i co tam jeszcze?
[07.10.2009] 21:34
Crisstians
Zgadzam się ze stakim. Ja jak szukałem wakacji dla siebie to wchodziłem na strony biur podróży właśnie takich jak tui, traida czy Alfastar. Pojechałem z tymi ostatnimi, ale wybór jest naprawdę ogromny!
[09.10.2009] 11:42
motylska
Wpisz po prostu w google "last minute" i wejdź na pierwszą z brzegu stronę. Wszyscy agenci mają te same oferty biur podróży-organizatorów, więc nie ma co grzebać dalej. Każda strona ma wyszukiwarkę ofert - tam poszukaj wg. kierunku i daty jaka Cię interesuje. Jak znajdziesz - kupuj od razu. Last minute bardzo szybko znika - czasem pół godziny minie i nie ma oferty.
[16.10.2009] 11:01
biberonia
Wiesz co ja już dwa razy jechałam z Bon Voyage. Co prawda generalnie to jest oferta troszkę droższą. Ale po piersze są fajne oferty last minute (załapałam się ostatnio właśnie na taką a po drugie coś za coś. Jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś na nich narzekał tak, jak na inne biura podróży. Luksusowy warunki, ale też bardzo miła obsługa i nie niedomówień. Wejdź sobie na ich stronkę i poszukaj w ofertach last minut. Jest teraz tego dużo, bo juz po sezonie
[19.10.2009] 16:42
Zygzaka
Ja kiedyś byłam na wakacjach last minute z tiu i z Alfa starem. Było bosko więc szczerze polecam
[20.10.2009] 22:28
birrek
Na wakacje last minute to polecam tui albo Alfa Star. Chyba jedne z pewniejszych biur podróży w tym momencie.
[21.10.2009] 12:31
smichalek
Idź do pośrednika turystycznego, tam poproś go, aby dali ci znać kiedy pojawi się oferta taka jakiej oczekujesz, zrobią ci wstępną rezerwację i tym sposobem wyjedziesz na prawdę tanio.
[02.11.2009] 16:42
wiesia867
Tu się muszę zgodzić, last minute tak szybko się pojawia jak i znika więc jeśli nadarzy się okazja to warto z niej korzystać a nie odwlekać wszystko w czasie! Z tego co wiem to Itaka umieszcza na swojej stronie aktualne oferty więc wystarczy śledzić stronę żeby nie przegapić okazji
[05.11.2009] 13:51
piotrek2000
Poszukaj najlepiej na stroniewww.lastminute4u.pl Tam maja oferty prawie wszystkich niemieckich i polskich biur podróży..można porównać ceny i zarezerwowac przez internet..te oferty z wylotem z Niemiec są tańsze, więc warto porównywać..
[16.05.2010] 17:05
manuelka78
Mysle ze jesli juz chcesz szukac jakieś dobrej oferty to jednak warto moze zajrzec do oferty sprawdzonych biur podrózy jak np. ta
http://www.orbistravel.pl/
[31.07.2010] 16:51
darek33
Nalezy pojsc do biura posredniczacego. Maja w takich oferty z bardzo wielu biur podrozy.Doradza takze odnosnie hotelu
[02.08.2010] 14:07
happiness1
Na bon voyage faktycznie mają duzo ofert last minute. Sądząc po opisie przypadłaby ci do gustu Gresja Na Rodos są piekne plaże i lux hotele. Jest tam trochę turystów z którymi się można zabawić i na pewno znajdziesz jakąś imprezownię. Zobacz sobie tą ofertę:
http://www.bonvoyage.pl/rb/Luksusowy-Iberost ar-Lindos-Imperial ,768.html
[03.08.2010] 10:43
marcysia1987
Przejrzyj last minute Itaki, bo mają fajne i tanie zarówno wczasy jak i wycieczki. Oprócz tego biuro co tydzień umieszcza na stronie specjalne oferty, tak zwane "hity tygodnia".
[05.08.2010] 14:08
ziuta3
Ok.tours ma teraz oferty last minute do "Bułgarii" więc można wokół tego tematu się zakręcić. Czasami mam wrażenie,że warto odwlec na jakiś czas swoje plany wakacyjne.Większość ludzi wyjeżdza na urlopy w pierwszej połowie wakacji, efekt jest taki,że bardzo często trochę im wszystkim tłoczno life is brutal
[10.08.2010] 14:18
zuczek3103
Ja myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie przejrzeć ofertę biura podróży Ok - Tours, mają bardzo dużo ofert last minute. Robią tez wycieczki do Bułgarii a Bułgaria jest tania, szczególnie pod koniec sezonu. Wiem, bo byłam w zeszłym roku. Wróciłam wypoczęta i opalona - ekstra wakacje!
[30.08.2010] 19:41
xombb
szukaj tanich wylotow z niemiec, np konradtravel to dobry posrednik
[17.09.2010] 16:21
mega29
żeby znaleźć dobrą ofertę (to nie znaczy najtańszą, tylko z odpowiednim stosunkiem cena-jakość) najlepiej zrobić to parę dni przed wyjazxdem, wtedy cena może być najatrakcyjniesza. Ważne, żeby nie kupiować najtańszych wycieczek z firmy krzak, bo możesz się bardzo rozczarować. Ja zeszłej zimy wyjechałam na last minute z biurem Neckermann i byłam bardzo zadowolona - cena nie była wysoka, a warunki super. Zupełnie nie wyglądało to tak, jakbym kupiła wycieczkę na promocji
[01.10.2010] 20:33
Robt
Ja latam z neckermannem - za jedynkę zawsze się dopłaca niestety, ale u nich i tak mi to jakoś sensownie wychodzi cenowo w porównaniu z innymi. Nie porównuję oczywiście z byle jakimi najtańszymi biurami, bo tam zawsze kuszą ceną, tylko potem często wakacje do d... Więc radzę jednak na sprawdzone biuro postawić. Najlepiej kupować tuż przed wylotem, jak wyprzedają ostatnie miejsca, chyba że lubisz mieć plan, to lepiej ze dwa tygodnie wcześniej. pzdr
[02.10.2010] 12:04
Arkadia Nitka
Z posredników raczej nie korzystałabym. Wiadomo, ze oni też narzucą sobie marżę. Poza tym posrednik czasami kieruje się niską ceną, zamiast solidności i płynności finansowej biura. Od dwoch lat jeżdzę na wycieczki do cieplych krajów i korzystam z usług Neckermanna - w tym roku w tureckiej Riwierze. Nie obawiam sie plajty, jakie w ostatnich casach zdarzały się. No i mają bardzo dobrze zorganizowaną strone internetową, gdzie wszystko jest łatwe do ogarnięcia. Jesli jednak nie chcesz korzystać z biura podróży to wazne, abyś zaznajomił się z historią i miejscową kulturą, bo nie możesz liczyc na pomoc rezydenta - jak w przypadku biura, a zwyczaje bywają naprawde różne.
[02.10.2010] 12:04
Dawid27
Robt (10.10.01 20:33):
Ja latam z neckermannem - za jedynkę zawsze się dopłaca niestety, ale u nich i tak mi to jakoś sensownie wychodzi cenowo w porównaniu z innymi. Nie porównuję oczywiście z byle jakimi najtańszymi biurami, bo tam zawsze kuszą ceną, tylko potem często wakacje do d...
Zgadzam się że nie należy iść do najtańszego biura bo później wakacje okazują sie do d*. Neckermann nie jest tani ale ja osobiście narzekać nie mogę, wolę u nich zapłacić więcej za Last Minute ale być w najlepszym Hotelu ze wszystkimi wygodami i sie już o nic nie martwić. Ale ile osób tyle opini o danym biurze więc trzeba przekonać się na własnej skórze.
[03.10.2010] 14:56
bulgarii
Dawid27 a byłeś juz gdzieś z Neckermannem na Last minute? czy warunki w umowie się zgadzają ze stanem faktycznym?
[04.10.2010] 16:23
Dawid27
Tak, byłem z Neckermannem na Last Minute w Tunezji, konkretnie Monastyr Hotel Vime Helya Beach and Spa. Było naprawde super :]. Wszystko zgadzało się z tym co było w umowie. Hotel dokładnie taki jak opisany w katalogu. Myślę że warto z Neckermannem pojechać. Jest niby troszkę drożej ale za to bardzo dobra jakość usług.
[05.10.2010] 10:43
zxoookcx
poszperaj na konradtravel.pl bedziesz miec tego od cholery
[13.11.2010] 15:03
Igor29
Najtaniej z tych fajnych ciepłych kierunków to chyba Tunezja albo Egipt wychodzą. Na pewno dopłacić coś za jedynkę będziesz musiał, ale jak trafisz dobrą ofertę last minute to i tak nie wyjdzie drogo. Ja jeżdże już drugi sezon z exim tours i nie zamierzam zmieniać biura - wycieczki są solidnie organizowane, nie ma żadnych niespodzianek i cenowo jest naprawdę nieźle.
[14.11.2010] 09:52
mijamito
Czy to exim turs to jest to reklamowane biuro z tv?"kiedys tak spedzałam wakacje, dziś spedzam je z exim..."?? Dobrze kojaże?

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat