o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Mam pytanie do jakiego wieku wasi synowie sie nie wstydżą swojej nagości?

1 2 3 4 5   » 8 Strony tematu:
[17.01.2014] 06:52
matti
przy sasiadkach bym raczej tak nie zrobil. zaslonilbym sie recznikiem. natomiast mlodszy brat mysle, ze nie mial by problemu.
[12.02.2014] 13:24
nomnom
nom
[08.03.2014] 16:49
damian1992
ojca/tate widziałem nago jak się kąpał. ja mam 22 lata i chciałbym przełamać wstyd przed nim nago być on raczej się wstydzi ciągle ukrywa swojego
co zrobić ?
bo chce zrobić: że niby śpię i spod boxerek wysunął mi się cały penis i żęby go widział i może on się przełamie?
co jest do ukrywania każdy facet top ma!!
[08.03.2014] 20:19
100leyage
Tate wchodzi mi do wanny i mówi, że szuka tam potwora z Loch Ness. A skąd on niby miałby się tam wziąć?
[09.03.2014] 14:59
barioos
ula30 (09.09.04 11:44):
Ja mam 12 letniego syna i troche sie juz wstydzi , ale jak weszłam raz do łazienki akurat sie po kompieli wycierał przysłonił swe klejnoty ,ale powiedziałam ze mnie nie musi sie wstydzić i chyba zrozumiał bo zaraz odsłonił i założył slipy. Ma ju.ż mały meszek w oklicach siusiaka.

Moj 14 syn tez ma juz wloski lonowe ale ostatnio sobie je ogolil pochwalil mi sie jak mylam mu glowe
[04.04.2020] 07:28
[12.03.2014] 03:11
xlx1
olevfm (09.12.05 00:19):
HA HA HA
STAJE mu i to na pewno, bo zwód u chłopaka jest jakies 3-4 laata wczesniej niż mu zarost zaczyna rosnąc.

tak tylko na marginesie, wzwod maja nawet male dzieciaki, kiedys moj maly (3 lata) siedzac w wannie (kiedy mu stanal) rozwalil mnie tekstem: 'o siusiak sie obudzil'
[12.03.2014] 03:17
xlx1
damian1992 (14.03.08 16:49):
ojca/tate widziałem nago jak się kąpał. ja mam 22 lata i chciałbym przełamać wstyd przed nim nago być on raczej się wstydzi ciągle ukrywa swojego
co zrobić ?
bo chce zrobić: że niby śpię i spod boxerek wysunął mi się cały penis i żęby go widział i może on się przełamie?
co jest do ukrywania każdy facet top ma!!

jesli sie wstydzi, to juz tak zostanie, a juz za stary zeby sie zmienic.
a Ty nie musisz specjalnie kombinowac, zeby sie pokazac nago. wystarczy po kapieli wyjsc nago z lazienki, ze niby czystych gatek zapomniales wyciagnec z szafy
a jak chcesz koniecznie nagiego faceta zobaczyc, to idz na publiczny basen
[12.03.2014] 03:24
xlx1
mlody99999 (11.05.28 18:27):
ula30 (09.09.04 11:44):
Ja mam 12 letniego syna i troche sie juz wstydzi , ale jak weszłam raz do łazienki akurat sie po kompieli wycierał przysłonił swe klejnoty ,ale powiedziałam ze mnie nie musi sie wstydzić i chyba zrozumiał bo zaraz odsłonił i założył slipy. Ma ju.ż mały meszek w oklicach siusiaka.

Meszek??
Ja mam 12 lat i mam już dużo włosów.
czy coś ze mną nie tak??:/
Ja się wstydze nagości. Jak byłem mniejszy to też.

wszystko z toba jest ok
jedni zaczynaja dojrzewac w wieku np. 11 lat, inni dopiero np. 14 lat.
to kwestia indywidualna, a widelki dosc duze
[16.03.2014] 13:00
9lat  adrian@tlen.pl
Mam 9 lat.
Byłem u kolegi [który ma 9l też] u jego w domu na 7 dni podczas ferii.
Gdy przyszła pora spać, on chciał spać ze mną.. Zgodziłem się. Oglądaliśmy rózne fajne filmy i tak dalej...
Potem on już zasnoł, ja też. O 22 obudziłem się ponieważ musiałem wyjść do WC a on [spał] ale był cały nagii, zdziwiłem się, czy może mu się coś przyśnilo.. Widziałem jego siusiorka. Wróciłem z WC i się położyłem. O 23 obudziłem się a on nagii był dalej lecz przykryty [ja udawałem że śpie] on był obudzony, leżał. Skierował do mnie ręke i włożył mi do majtek. Zaczoł odmacywać mi siusiaka. Było to fajne uczucie ale czułem się dziwnie cały czas mi tak robił i mu stawał... Doszło do 23:30 on leżał na mnie i tak jakby to powiedzieć poruszał klejnotami po moim ciele gdy ja sie obudziłem on mi powiedział wprost że jestem jego najlepszym kolegą od tej pory ja raz też tak mu robiłem i dotykaliśmy sobie i cykaliśmy fotki, podobało nam się to i zachowaliśmy to jako tajemnica. Drugiego dnia jego mamy nie było on poszedł się kąpać i chciał żebym się z nim kąpał. Zgodziłem się. Wtedy on tak dziwnie się zachowywał i pokazywał mi swojego siusiaka. Trzeciego dnia zaprosił kolege z swojej klasy i jeszcze mojego brata [8l.] Wtedy było normalnie i się bawiliśmy graliśmy itp.. Ale gdy z nim spałem to dalej to robiliśmy. Na gg przesyłał mi zdjęcia swojego siusiaka i jak sie wygłupia itp. Czy to jest dziwne, czy normalne? Jeśli ktoś chce ze mną pogadać (GG: 44931889)
[17.03.2014] 09:43
jacekm.76
Drogie mamusie z ogromną ochotą bym Was obejrzał, co Wy na to ?
jacekm.76@o2.pl
[29.03.2014] 16:36
xyzzxyhyetsydts
sporo w tym temacie podszywaczy i ludzi z fantazja. Moze o tle erotycznym R3HRqr r
[30.03.2014] 12:22
asia 32

[nie mam nic do powiedzenia]
[02.04.2014] 12:44
asia 32
Mam dwóch synów 9 i 11 letniego obaj nie wstydzą się czasem ich myje zakładam pieluchy bo moczą się w nocy . Ale w ostatnie wakacje zaczęli zdejmować majtki
na plaży i razem z kolegami pokazują sobie siusiaki.
[02.04.2014] 12:52
asia bart
Ja w domu też często chodzę całkiem bez majtek przy synach, także często widzą moją owłosioną szparke i duże cycuszki, nie wstydzę sie tego w ogóle
[02.04.2014] 12:53
asia 32
Ja w domu też często chodzę całkiem bez majtek przy synach, także często widzą moją owłosioną szparke i duże cycuszki, nie wstydzę sie tego w ogóle
[03.04.2014] 16:57
Wielki Pon
Nie jesteś żadną asią, tylko starym, zjeebanym kapciem burackim
[12.10.2014] 01:48
Matka51
Kochani, przecież wielokrotnie widzeliśmy te siusiaki jak nasze dzieci były małe i ich przewijaliśmy, więc ja swoim synkom powiedziałam, że ich siusiaki widziałam wielokrotnie i od tamtego czasu nie krępują się przy mnie.
[12.10.2014] 07:52
Matka51
Ja bardzo lubie oglądać siusiaki chłopaków i dojrzałych mężczyzn, bardzo mnie one podniecają i podobają sie, wtedy sie zabawiam swoją muszelką. Najbardziej lubie owłosione naturalnie
[25.11.2014] 15:11
Olo_39
Witam. Razem z żoną wychowujemy 13sto letniego syna. Nagość nigdy nie była tematem tabu - otwarcie o niej rozmawialiśmy - ani też nie było jakiegoś chorego krycia się z własnym ciałem. Od początku małżeństwa do czasu aż młody skończył koło 5 lat każdy czuł się bardzo swobodnie. Później wszystko w naturalny sposób trochę się zmieniło ale nigdy nie było z tym problemów.
W zeszłym roku zacząłem z młodym chodzić na basen. W przebieralni i pod natryskami bez zbędnego skrępowania oboje myliśmy się nago. Po parku miesiącach kupiłem karnet już tylko dla syna samemu chodząc w innych godzinach i nie tak regularnie jak on. Nie dalej jak miesiąc temu poszliśmy razem. Zobaczyłem wtedy, że Kuba jest ogolony i pod pachami okolice penisa. Chodząc w zeszłym roku widziałem jak zaczynał mu się pojawiać zarost łonowy. Rozmawiając ostatnio z żoną wspomniałem jej o tym po czym doznałem lekkiego zdziwienia a zarazem poczułem, że mało wiem o własnym synu. Żona powiedziała, że Kuba goli się już prawie od roku. Kiedyś weszła do łazienki jak młody brał prysznic. Kuba nie wstydził się jej, nie odwrócił się tylko w międzyczasie zanim żona wyszła zaczął się golić. Żona pierwsze kilka razy pomogła mu żeby nie pokaleczył się, powiedziała mu żeby użył później balsamu.
Zawsze myślałem, że syn w "męskich kwestiach" przyjdzie do mnie. Zapyta, będzie polegał na mnie. Okazało się, że nie jest to coś z czym trzeba lecieć do ojca. Z drugiej strony tak go wychowywaliśmy, żeby on nie wstydził się swojego ciała i bez skrępowania mógł z odkrytym siusiakiem pokazać się matce.
Było minęło. Jedyne co mogę to starać się poprawić kontakt z synem.
[26.01.2015] 17:10
to samo
Mój 12 letni i 11 letni syn cały czas lata nago po domu i mówi że mają takie same siusiaki bo na basenie przebieralni zobaczyli swoje siusiaki tak samo gdy chodzimy na basen to nie wstydzą się wejść do szatwierdzenia dla kobiet i rozebrać się i jeszcze latają i nie chcą przestać aż trudno ich za gonić spowrotem albo jak sikają ściągają spodnie z slipami i biegają nago pk całej łazience wydaje mi się to dziwne ze w takim wieku się nie wstydzą ale myślę że z biegiem czasu to przejdzie
[26.01.2015] 17:15
to samo
Mój syn 13 letni akurat się kanał ja weszłam żeby przynieść mu pir zamek a on akurat wtedy stał mówiąc jestem piratem na początku zakryl siusiaka aż powiedznałam mu ze nie ma się czego wstydzić każdy m takiego samego i widziałam już go dużo razy nago i od tego czasu cały czas lata nago po domu albo w samych slipkach nawet gdy koledz przachodzą potrafi się rozebrać i nakłonić ich do tego samego
[26.01.2015] 20:37
attorila1972jczah
jacek13 lat (09.11.2009.21 18:03):
Mamy saunę w domu więc często w niej siedzimy z bratem, ostatnio Kamilowi dzwoniła komórka więc mama wołała go zeby wyszedł i wzioł od niej,a on odparł żeby weszła i dała mu, ja zdązyłem sobie troche zakryć interes a on jak by nigdy nic wstał i wzioł od niej telefon,
Chyba nieraz go nago widziała bo nic sie niewstydził pogadał chwilke i poszedł zanieść nagi do kuchni jej ten telefon bo tato dzwonił i chciał tez z nią gadać.Brat ma 17lat a ja 13.

Jasne http://smartmobi.info/bbV9
[05.02.2015] 12:05
2001kk
Mam 14 lat i przed rodzicami się już wstydze pokazywac kutasa od dawna .. Przed kolegami w szatni po wf-ie pokazujemy sobie krocze i kapiemy się, no prawie wszyscy nago a niemtorzy zamieniaja się boxerkami, czy to dziwne że przed rodzicami się wstydze a przed kolegami nie ?
[07.02.2015] 08:25
Kaśka/80
Myślę że wstyd jest naturalny w pewnym wieku. Mój syn zaczął zamykać się w łazience jak miał 10 lat. Teraz ma 14 lat. Od tamten pory nie widziałam go nago. Nikt go nie uczył że to nie wypada pokazywać się nago. Samo to przyszło.
[07.02.2015] 13:45
Arrow
Kaśka/80 (15.02.2015.07 08:25):
Myślę że wstyd jest naturalny w pewnym wieku. Mój syn zaczął zamykać się w łazience jak miał 10 lat. Teraz ma 14 lat. Od tamten pory nie widziałam go nago. Nikt go nie uczył że to nie wypada pokazywać się nago. Samo to przyszło.

Sam się nauczył ak wszyscy zamykają się w łazience.Przykład przyszedł z góry.
[10.02.2015] 23:32
MAMA + 1
Sama wychowuę syna i od maleńkości kąpie się razem ze mną.Zawsze w naturalny sposób wyjaśnialam wszystko o co spytał.Nawet gdy miał pierwszą erekcję Nigdy nie wstydził się swojej nagości. Wie jak wygląda kobieta i nie musi podglądać koleżanek jak jego koledzy.
Chętnie porozmawiam na ten temat z wszystkimi ktorych to interesuje.
[10.02.2015] 23:35
MAMA + 1
MAMA + 1 (15.02.2015.10 23:32):
Sama wychowuę syna i od maleńkości kąpie się razem ze mną.Zawsze w naturalny sposób wyjaśnialam wszystko o co spytał.Nawet gdy miał pierwszą erekcję Nigdy nie wstydził się swojej nagości. Wie jak wygląda kobieta i nie musi podglądać koleżanek jak jego koledzy.
Chętnie porozmawiam na ten temat z wszystkimi ktorych to interesuje.

beztabu1@o2.pl
[11.02.2015] 14:20
MAMA + 1
Gdy kąpiemy się razem z synem w wannie, to lubimy się wspólnie zabawiać, pieścić nasze nagie ciała. Syn masuje mi szparke, paluszki wkłada do środka niej, piersi pieści, ugniata, ściska i liże je języczkiem, a ja baiwe się jego siusiakiem, robie to dłonią tylko. Jest nam bardzo przyjemnie i dobrze
[11.02.2015] 16:37
100-leyage
Tate powiedział, że wieczorem wejdzie mi do wanny i będzie mnie uczył zmieniać biegi i zaciągać ręczny.
[12.02.2015] 18:16
Carolina.
Arrow (15.02.2015.07 13:45):
Kaśka/80 (15.02.2015.07 08:25):

Sam się nauczył ak wszyscy zamykają się w łazience.Przykład przyszedł z góry.

I tu się mylisz. Nie chodzę wprawdzie specjalnie nago po mieszkaniu. Ale parę razy zdarzyło mi się wyjść nago z łazienki jak zapomniałam wziąć piźamy. A w zeszłym roku miałam złamaną rękę. Nie mogłam dać sobie rady jedną ręką. Trzymać sitko od prysznica i jednocześnie się myć. Mąż musiał wyjechać na dwa dni i musiałam skorzystać z pomocy syna. Tak więc nie ma reguły.

1 2 3 4 5   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat