o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Mam pytanie do jakiego wieku wasi synowie sie nie wstydżą swojej nagości?

1 «   6 7 8 Strony tematu:
[06.10.2019] 20:18
NadiazLublina
Moim zdaniem chłopcy nie powinni w ogóle niczego ukrywać, mają piekne proporcjonalne ciała, delikatną muskulaturę i penisy , które są prawdziwą ozdobą każdego mężczyzny.
W domu nie powinni się zamykać w łazience a już na pewno nie muszą się wstydzić przed własnymi rodzicami czy rodzeństwem.
[07.10.2019] 17:39
Pokison
Może i tak. Ale co z równouprawnieniem? Dlaczego mam pokazywać się mamie i siostrze nago, a one mnie nie. Tak wlasnie jest u mnie. Nie to że jestem jakiś wstydliwy, ale sam fakt. Tak oficjalnie to jeszcze rozumiem że matki nie oglądam nago. Ale siostrę? Skoro ona mnie widzi nago a ja jej nie mogę. I to jeszcze w dodadku jest młodsza. Niby że wstydzi się.
[07.10.2019] 22:29
mrmr
pokison, a ile macie lat Ty i siostra i w jakich okolicznosciach widzi Cie nago
[09.10.2019] 07:51
Pokison
Ja 14, siostra 12. Najczęsciej jest to wieczorem. Matka coś prasuje a siostra wchodzi i zdejmuje to ze sznórków. I to nie że raz wejdzie ale wchodzi co chwila po coś innego.
[24.10.2019] 17:33
Suucz
Hejka mam 15 lat i mam takie dziwny fetysz otóż chciałbym się powymieniać nudeskami może jakaś wspólna masturbacja na snapie z starszymi w sensie nie że jakieś babcie tylko takie 20-45 lat. Nie tylko jakieś singielki. Młode mamuśki też chętnie poznam i się powymieniam nudeskami możemy zawsze się razem masturbować przez kamerkę
Ale mam też wymogi
Musisz mieć snapka i być zadbana
Mój snap Sexi_suucz
[17.02.2020] 06:19
[26.12.2019] 04:30
ojtamtam
mam19 lat i wogole nie wstydze sie byc nago przy mamie gdy biore prysznic w wannie bez zadnej zaslonki nieraz wchodzi bo akurat wychodzi zeby zrobic makijaz i nie widze w tym problemu nieraz nawet przysiadzie sobie i chwile pogadamy a kapiac sie prawie zawsze mam polzwod i zsuniety napletek i kompletnie nie ma to nic wspolnego z erotka to poprostu fizjologia bo niby czemu mial bym sie wstydzic wlasnej matki
[26.12.2019] 10:46
ojtamtam
dziwi mnie tylko ze mama nie rozchyla cipki i nie pokazuje mi jej srodka

1 «   6 7 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat