o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Mam pytanie do jakiego wieku wasi synowie sie nie wstydżą swojej nagości?

1 «   4 5 6 7 8 Strony tematu:
[17.09.2016] 15:46
buahaha
Badany......... (16.09.2016.17 13:59):
Mama38- odezwij się proszę.
Mam kilka pytań
badanko100@gmail.com

Przecież to gimsraka, naiwny gamoniu.
[02.10.2016] 13:20
Marta 31
Ja mam syna 11 lat niepelnosprawnego i codziennie go kapie ,powiem wam ze czasami ja sie bardziej zawstydzam niz on choc widac ze sie wstydzi najbardziej kiedy podczas mycia siurek mu sie podnosi wtedy zatyka rekami!
[02.10.2016] 16:04
krysionka
Wcześnie byłaś bzykana
[02.01.2017] 16:29
Marlena 38
Ja byłam ze znajomymi na plaży naturystów w Chorwacji. Znajomi przyjechali z 14 letnim synem.Któregoś dnia przez przypadek widziałam jak ten chłopak mnie podgląda i się onanizuje i byłam w szoku. Bił siusiaka, bo tak trzeba to nazwać tak mocno, że myślałam,że urwie sobie napletek.Poczułam się w pewnym sensie dowartościowana bo nie dosyć, że byłam w ciąży to mam bardzo małe piersi, w zasadzie same brodawki i na dodatek jeszcze mam wystające wargi sromowe.
[02.01.2017] 23:00
sdaaaaaaads
http://fitnessexcercises.weebly.com/
[05.04.2020] 06:32
[13.01.2017] 09:40
bondglue
Wilcccek (15.07.2015.11 20:03):
U mnie bylo tak, ze poniewaz rodzice jeszcze uczeni przez moich dziadkow (ze starego systemu) uczyli wstydu do nagosci i tych spraw. Dlatego moi rodzice postanowili inaczej. Mnie zawsze przyzwyczajali do nagosci i mimo 17 lat zawsze spie nago i rano chodze tak do wc i po domu. Tak samo kapiac sie czy cos nie zamykam lazienki i jakos nie czuje wstydu a nawet milo mi z tym, ze nie musze sie wstydzic rodzicow . Jednak, zebym ja ich widzial to nigdy, oni mimo tego, ze chcieli zbudowac moja mentalnosc inaczej nadal trzymaja sie wpojonych im kiedys zasad.

---dobra,a teraz idz sobie zrob dobrze,bo tak lubisz.Prawda wyglada tak,ze kazdy z nas,ludzi ma wbudowany wstyd.To jest niezalezne od nas.Trzeba dolozyc wiele wysilku,zeby zlamac dziecku kregoslup moralny aby sie przestal wstydzic.Czesto sa tego bardzo powazne konsekwencje w dalszym zyciu.Poza tym,jest cos fantastycznego w przelamywaniu wstydu z partnerka,zona...Wy,"postepowi",jestescie tego pozbawieni.
[13.01.2017] 11:51
No ale
Tego delikwenta dawno tu nie ma, a ty w formie osobowej radzisz zwalić mu konia.
[11.09.2018] 11:11
11234r
Mam 24 i do jakiegoś 12 mama mnie widywała na golasa, zresztą do końca podstawówki zdarzyło się od niej oberwać klapsy na goły tyłek A przed ojcem to bez problemu, czy to ja wejdę jak się kąpie albo on mi. Nawet jakiś rok temu miałem tam kleszcza no to stwierdziłem, że nie będę z tym szedł do lekarza to mi pomógł, wtedy trochę się krępowałem wiadomo ale trudno
[29.09.2018] 08:11
Kwaśna.
Mój brat trzy lata starszy. Teraz ma 15. Do tej pory nie wstydzi się mnie ani mamy.
[29.09.2018] 09:41
Aga B
Myślę ze nie ma w tej kwesti reguły. Z rozmowy z kuzynką wynika że w okresie dojrzewania. Ma dwóch synów.
I taka historia z przed lat. Byliśmy nad morzem. Moja wówczas 9 letnia córka zaprzyjaźniła się na plaży z rownolatką. Nawet poszła do niej za parawan. Parę metrów dalej to na oku. Za jakieś pół godziny przylatuje z rewelacją. Mamo, tam jest nagi chłopak. Brat tej dziewczynki. Pierwsze co mi przyszło na język to powiedziałam że pewnie się kąpał i nie ma spodenek na zmianę. Moją zawsze przebierała po kąpieli w morzu. Później zobaczyłam ze chłopak ma około 12stu lat. Wszystko zależy od charakteru i wychowania. Tamten nie wstydził się nie tylko rodziców ale młodszej siostry i obcej dziewczyny.
[29.09.2018] 13:43
Rikszaż
Ja to miałem taki okres że wstydziłam się matki. Mniej więcej 13 -14 lat. Wtedy zamykałam się i uważałam by przypadkiem czegoś nie zobaczyła.
A potem nagle mi się odwróciło. Pamiętam jej minę jak w wieku 15 lat zawołałem by podała mi świeży ręcznik.
[01.10.2018] 14:19
Pan-x
Rikszaż (18.09.2018.29 13:43):
Ja to miałem taki okres że wstydziłam się matki. Mniej więcej 13 -14 lat. Wtedy zamykałam się i uważałam by przypadkiem czegoś nie zobaczyła.
A potem nagle mi się odwróciło. Pamiętam jej minę jak w wieku 15 lat zawołałem by podała mi świeży ręcznik.

Mówiła coś?
[01.10.2018] 14:38
Pan-x
Ja jako dziecko nie wstydziłam się matki. Tak mniej więcej do 12 lat często widywała mnie gołego. Później zacząłem zamykać się w łazience. Raz widziała mnie przez moment jak wyszedlem goły z łazienki. Myślałem że nikogo nie ma. To miałem 15 lat. W tym roku (17 lat)naszło mnie na spanie nago. Mama rzadko wchodzi do mnie a jeżeli już to puka. Tak spalem z 1,5 miesiąca. Niedawno wyszzło takie zdanie przy takiej luźniej rozmowie, że jestem jak małe dziecko. Rozkopuje się z kołdry i musi pilnować bym się nie przeziębił i przykrywać. Nie załapałam o co chodzi. Wyjaśniła ze latem tak robiła jak szła do pracy. Nosz kuźwa. Do pracy na 7. O 5 wstaje. Latem juże jest bardzo widno. Przez 1,5 miesiąca co rano oglądała mnie gołego, pewnie nierzadko ze stojącym i nie wspomniała o tym. Nie wiem teraz jak się zachować.
[29.10.2018] 22:40
Facet 666
To może ja odpowiem za siebie. Wstydziłem się mamy chyba do 16 roku życia. Potem wyjechaliśmy na wakacje do Hiszpanii.a tam nudyści na plaży laski topless. Miałem ochotę też nago popływać. Specjalne nie wziąłem kąpielówek na plażę. Siedzę w dżinsach nad morzem. A mama mówi dlaczego się nie zdejmujesz spodni? Bo nie wziąłem kąpielówek..to opalaj się nago nikt nas tu nie zna. Wszystko zdjąlem ale ptaka przykryłem ręcznikiem. Potem już nago chodziłem najfajniejsze było to że mama zdecydowała się na opalanie topless. Jednak najfajniejsze były wieczory na pokoju . Chodziłem na waleta cały czas a rano nawet z sztywnym.
[13.11.2018] 10:08
Gosc35
Mój się nie wstydziłam wcale po domu biega jak chce.
[13.11.2018] 11:30
kto zrozumiał ręka w górę
[13.11.2018] 18:14
Magwawe
kto zrozumiał ręka w górę (18.11.2018.13 11:30):

Polska język trudny mowa
[02.02.2019] 16:08
Dziwnyja
Ja może dziwny jestem, ale do 14 15 roku zycia dla mnie była normalka,że matka do łazienki wchodzi. Zazwycxaj leżałem w wannie czytając książkę. Więc wsio na wierzchu. Nie wstydziłem się bo i czego? Raz mnie gołego widziała?
[02.02.2019] 17:48
Cesar
Dlaczego dziwny? Sporo jest takich przypadków. Mnie to regularnie oglądała matka nago do 13 roku życia. Mam jednak takich kuzynów którzy mieli 16 i 13 lat i też się nie wstydzili. Spamem u nich na działce ja miałem wtedy 14. Oni jak napisałem wyżej. Widziałem że ich matka a moja ciotka widziała ich nago. Nawet mnie weszła do łazienki.
[04.02.2019] 00:55
Ktokolwiek
Ja sie nigdy nie wstydziłem. Nago po domu normalka
[04.02.2019] 22:16
Pytajek
Mnie to oglądała gołego chyba do 11 lat później kilka razy sporadycznie ostatni raz ze dwa lata temu jak miałem 13 lat. Wtedy miałem jeszcze łyso tam. Jak tu zrobić by pokazać się jej nago? Tylko wolałbym by nie wyszło jakoś zboczenie tylko naturalnie. Najlepiej jak by mi kazała. Najgorszy jest pierwszy raz. Później mógłbym częściej chodzić przy niej nago.
[21.02.2019] 12:12
rysiek z klanu
Ja raczej wstydliwy nie jestem. mam ponad 30 lat. ostatnio zapomniałem zamknąć łazienki i mama weszła jak byłem pod prysznicem. na początku odruch aby się zasłonić potem luz.
[25.02.2019] 21:38
Strogonow
rysiek z klanu (19.02.2019.21 12:12):
Ja raczej wstydliwy nie jestem. mam ponad 30 lat. ostatnio zapomniałem zamknąć łazienki i mama weszła jak byłem pod prysznicem. na początku odruch aby się zasłonić potem luz.

A matka jak się zachowała?
[25.02.2019] 22:04
Strogonow
Ja miałem taką sytuacje. Odswieżałem swój pokój. Miałem wtedy 21 lat. Lato, upał, to malowałem ściany w samych boksekach. Po zakończeniu poszedłem się wykąpać. Po kąpieli Wchodzę do kuchni napić się. A matka, masz farbę na plecach. To mówię by pościerała. Najpierw ścierką. Nic. No to do łazienki nachyliłem się nad wanną i matka szoruje mi plecy zmywakiem kuchennym. Co chwila go moczy i mnie szoruje. W końcu mówi. Wskakuj do wanny bo zalejemy całą lazienkę. Patrzę na nią czy zartuje, ale tważ poważna. Nie widziała mnie gołego od paru lat. Co mi tam, pomyślałem. Gacie w dół i już jestem w wannie. Matka chrząka i mówi nie całkiem miałam to na myśli. Wtedy dotarło do mnie że miałem tylko wejść do wanny w spodenkach. No nic jak już jestem nago to ciągnę to dalej i gram że mnie to nie obeszło. Oj tam szoruj, odpowiadam. Siedziałem. Wyczysciła mi ramiona i górę pleców. A teraz wstań. Dół pleców też już czysty. Na koniec klaps w tyłek i mówi że gotowe. Jak chciałem już założyć spodenki to powiedziała że lepiej czyste. To ja nago do pokoju. Nieraz żartowaliśmy sobie na różne tematy. I teraz nie odpuściła. Jak stałem przodem do niej to poruszyła brwiami. I zagwizdała po swojemu. Fiu Fiu
[25.02.2019] 22:05
Strogonow
Pytajek (19.02.2019.04 22:16):
Mnie to oglądała gołego chyba do 11 lat później kilka razy sporadycznie ostatni raz ze dwa lata temu jak miałem 13 lat. Wtedy miałem jeszcze łyso tam. Jak tu zrobić by pokazać się jej nago? Tylko wolałbym by nie wyszło jakoś zboczenie tylko naturalnie. Najlepiej jak by mi kazała. Najgorszy jest pierwszy raz. Później mógłbym częściej chodzić przy niej nago.

Przestań zamykać się w łazience. Kiedyś wejdzie.
[26.02.2019] 08:07
sexmalwina.pl
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Malwina lat 30, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: malwina30 napisz do mnie i spotkajmy sie!
Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do tel
efonu, poczujesz rozkosz)
[17.03.2019] 16:44
Pytajek
Strogonow (19.02.2019.25 22:05):
Pytajek (19.02.2019.04 22:16):

Przestań zamykać się w łazience. Kiedyś wejdzie.

I tak zrobiłem. Ale jazda. Przez kilka dni nic. Adrenalina wysoka. Aż w końcu weszła. Trochę zdziwiona ze siedzę w wannie. W pierwszym odruchu się zasłoniłem. Ona co ja taki wystraszony. To ja mówię ze zapomniałem się zamknąć. A ona , to masz pecha i zaczyna ładować rzeczy do pralki. I jeszcze dodała że już nie raz widziała mnie gołego. No nic. Wychodzę z wanny a ona wchodzi z powrotem. Wtedy zobaczyła mnie w całej okazałości od przodu. Zakryłem się ręką. Odruchowo. A ona że zachowuje się jak panienka. Skoro już i tak widziała to zaczynam się wycierać. Spojrzała na mojego fiuta i z uśmiechem wyszła. No dobra, widziała. Ale dalej nie zamykałem się. Mamy taką nową pralkę co daje sygnał że koniec prania. A mmatka przeważnie pierze wieczorem. I jak byłem w wannie to pralka zaczęła pikać. Wiedziałem że zaraz wejdzie. Siedzę myję głowę. Ona weszła. Napewno widziała jego fiuta ale nie zwracałem na to uwagi. Wyciąga swoje koszulki i bieliznę z pralki i mówi bym wieszał. No to musiałem wstać. Sznurki są nad wanną. Wieszam a mi zaczyna stawać. Ona nic. W końcu wieszam jedną rzecz został tylko jej stanik. Powiesiła mi go na stojącym fiucie. I wyszła ze śmiechem. Trochę było to zboczone i nie wiem co o tym myśleć.
[28.03.2019] 14:20
brother
Ciekawa historia
A teraz jak jest dalej? Coś się dzieje ? Ja matki trochę się wstydzę. Ale i tak czasem zobaczy mnie nago. Mam 15 lat.
[28.03.2019] 16:04
Noo no
Twoja też ciekawa. Tylko za krótka do zwalenia.
[28.03.2019] 16:19
brother
To nie historia tylko wypowiedź
https://cdn.pixabay.com/photo/2017/09/26/22/ 15/middle-finger-2790310_1280.jpg

1 «   4 5 6 7 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat