o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

Mam pytanie do jakiego wieku wasi synowie sie nie wstydżą swojej nagości?

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[09.08.2009] 04:19
Kasia 45lat

[nie mam nic do powiedzenia]
[09.08.2009] 04:47
Kasia 45lat
Mam 10 letniego synka i jeszcze sie nie wstydzi wogóle swojej nagości,ja czy córka ma 14 lat pomagamy mu sie kapać, przebiera sie przy nas.Ostatnio jednak miałam takie zdarzenie że pomagałam sie kąpać jemu i synkowi koleżanki [jest o rok starszy ]bo chcieli razem, jest u nas kilka dni na wakacjach.Napuściłam im wody do wanny i powiedziałam że jak chcą żeby im pomóc głowy umyć to zeby nie zdejmowali majteczek bo Andrzej koleżanki syn odrazu spodnie z majtkami ściągnoł i stwierdził że on Michałowi widział jak sikał i ma takiego samego siusiaka.Ja mu odpowiedziałam no ale mnie sie nie będziecie wstydzić przecież już duze z was chłopaki. Troszke byłam zaskoczona że on też sie nie wstydzi jeszcze,no rozumiem swojej mamy na ale mnie obcej .W sumie to jeszcze malutkie obaj mają to nie mają czego sie jeszcze wstydzić.
[15.08.2009] 06:32
streuli
Moja corka tez ma 10 lat i nie wstydzi sie jeszcze mnie,ale jej mowie jak zaczna ci wloski rosnac to wtenczas juz mozesz sie wstydzic mnie.
[16.08.2009] 22:42
Basia47
Ja mam syna 17 letniego i przestał sie wstydzić bo już sie rozwinoł najgorzej sie wstydżą jak mają po 12,13,14 lat wtedy kiedy jeszcze tam niewiele jest.Pamiętam ze do 11 lat sie nie bał mi pokazać.
[17.08.2009] 00:00
pamietam takie cos
Basia47 (09.08.16 22:42):
Ja mam syna 17 letniego i przestał sie wstydzić bo już sie rozwinoł najgorzej sie wstydżą jak mają po 12,13,14 lat wtedy kiedy jeszcze tam niewiele jest.Pamiętam ze do 11 lat sie nie bał mi pokazać.

jakie wy jestescie smieszne-wedlug was chlopiec sie wstydzi pokazywac nago jak"tam niewiele jeszcze jes" a pozniej juz nie.To naprawde opinia ciemniaka.Az nie do wiary ze mozna tak myslec.
[05.04.2020] 04:57
[17.08.2009] 13:30
helasius
Kasia 45lat (09.08.09 04:47):

A od jakiego wieku ty już się nie wstydzisz młodych chłopców ???
[04.09.2009] 11:44
ula30
Ja mam 12 letniego syna i troche sie juz wstydzi , ale jak weszłam raz do łazienki akurat sie po kompieli wycierał przysłonił swe klejnoty ,ale powiedziałam ze mnie nie musi sie wstydzić i chyba zrozumiał bo zaraz odsłonił i założył slipy. Ma ju.ż mały meszek w oklicach siusiaka.
[04.10.2009] 20:57
paulamama
ula30 (09.09.04 11:44):
Ja mam 12 letniego syna i troche sie juz wstydzi , ale jak weszłam raz do łazienki akurat sie po kompieli wycierał przysłonił swe klejnoty ,ale powiedziałam ze mnie nie musi sie wstydzić i chyba zrozumiał bo zaraz odsłonił i założył slipy. Ma ju.ż mały meszek w oklicach siusiaka.

Ja też niechcąco podejrzałam swojego syna ma 13lat ale nie ma jeszcze włosków, speszył sie bardzo jak weszłam do pokoju a on akurat zakładał piżame nie wiedział co ma zrobić zakładać szybko czy sie zasłonić,wybrał wariant zasłonięcja ,ale zkwitowałam zeby sie nie wstydził i naturalnie sie zachowywał.
[06.10.2009] 21:09
SuperMan007
problemy ze wzwodem, potencja?
kompleksy, zawody? http://www.xtrasize.ocom.pl
http://www.maxatin.ocom.pl

bedziesz pewny siebie
i dumny swojego.....
[10.10.2009] 22:56
Izaona
Ale ambitny temat czym tu sie chwalić że sie synowi siurka zobaczy w zwisie, widziałaM WIELE RAZY A MA JUZ TAM COŚ bo ma 16 lat w sumie takiego samego jak ojciec jego ,i co z tego, co to tylko syn to mamy nie musi sie wstydzić.
[18.10.2009] 14:01
mamaONA
mój syn ma 10 lat ale mieszka z ojcem , a tak naprawde wychowuje go córka 18 letnia, żdziwiona byłam ostatnio jak w odwiedziny przyszłam, że Maciek nie krępując sie nic ściągnoł przy mnie i córce majteczki i założył piżamke
[07.11.2009] 23:07
Kasia 45lat
opowiadajcie?
[09.11.2009] 22:26
a ja do dzis
Ja do dzis sie nie krepuje dziewczyn/kobiet mimo ze jestem juz dawno dorosly.Plci pieknej jednak sie w ogole nie wstydze.Nie mam w ogole wobec was panie-wstydu.
[18.11.2009] 11:41
Marcel 13at
W wakacje byłem na wczasach ze swoim kumplem i jego rodzicami.Któregoś razu poszliśmy na plażę i byłem bardzo zdziwiony jak jego mama zaproponowała mu jak już zbieraliśmy się z powrotem żeby ściągnął kąpielówki bo ma całe w piasku,zrobił to bez większej krępacji,zasłoniła go ręcznikiem tylko od strony ludzi, dokładnie mu widząc małego.
[18.11.2009] 11:50
JAN 1
Marcel 13at (09.11.18 11:41):
W wakacje byłem na wczasach ze swoim kumplem i jego rodzicami.Któregoś razu poszliśmy na plażę i byłem bardzo zdziwiony jak jego mama zaproponowała mu jak już zbieraliśmy się z powrotem żeby ściągnął kąpielówki bo ma całe w piasku,zrobił to bez większej krępacji,zasłoniła go ręcznikiem tylko od strony ludzi, dokładnie mu widząc małego.

To sie kobiecina napatrzyła, pewnie już nieraz mu widziała co w tym jest dziwnego bo niewiem.
[18.11.2009] 14:02
Alanonka
Mam synka 6 lat i mnie sie nie wstydzi, ale mojej siostry, brata, czy rodziców tak, choć mieszkamy razem. córeczka ma 3 latka i nie wstydzi sie nikogo. Sama pamietam,ze zaczelam sie wstydzi nagosic, przed rodzicami ok 10 roku.
[18.11.2009] 15:07
Wibrator12
od 10 do 16 lat
[21.11.2009] 18:03
jacek13 lat
Mamy saunę w domu więc często w niej siedzimy z bratem, ostatnio Kamilowi dzwoniła komórka więc mama wołała go zeby wyszedł i wzioł od niej,a on odparł żeby weszła i dała mu, ja zdązyłem sobie troche zakryć interes a on jak by nigdy nic wstał i wzioł od niej telefon,
Chyba nieraz go nago widziała bo nic sie niewstydził pogadał chwilke i poszedł zanieść nagi do kuchni jej ten telefon bo tato dzwonił i chciał tez z nią gadać.Brat ma 17lat a ja 13.
[24.11.2009] 11:59
kasiaMAMA
Cześć mam 36 lat mam 2 synów 10 i 13 i córkę 17lat.
Ostatnio chciałam się pomóc wykąpac temu młodszemu ale stwierdził ze sie wstydzi i sam sobie poradzi,chyba zły wpływ ma ten starszy cos mu musiał nagadać, a jeszcze pamiętam że rok temu obaj razem chętnie się kompali i to pilnowała ich nieraz córka jak mnie nie było w domu.I Marcin ten starszy bez oporów nieraz slipki przy nas obydwu zdejmował.Zaczoł mu zarost rosnąć i dlatego chyba zaczoł sie wstydzić nas.
[25.11.2009] 19:18
niedojrzała.....
kasiaMAMA (09.11.24 11:59):
Ostatnio chciałam się pomóc wykąpac temu młodszemu ale stwierdził ze sie wstydzi i sam sobie poradzi,chyba zły wpływ ma ten starszy cos mu musiał nagadać, a jeszcze pamiętam że rok temu obaj razem chętnie się kompali i to pilnowała ich nieraz córka jak mnie nie było w domu.I Marcin ten starszy bez oporów nieraz slipki przy nas obydwu zdejmował.Zaczoł mu zarost rosnąć i dlatego chyba zaczoł sie wstydzić nas.
To zależy od dojrzewania, jak mu fiutek staje, to się brat wstydzi mnie , a jestem rodzona siostrą o 3 lata starsza od mojego braciszka, który ma 14 lat. Jeszcze rok temu, to razem sie kąpaliśmy jak rodzice nie widzieli. Teraz się mnie wstydzi, a i tak na komórkę nagrałam jak się masturbował, oj ma się czym pochwalić i wytryski też ma dalekie. Jak uważacie dziewczyny pokazać mu to nagranie?
[25.11.2009] 23:59
kasiaMama
niedojrzała..... (09.11.25 19:18):
To zależy od dojrzewania, jak mu fiutek staje, to się brat wstydzi mnie , a jestem rodzona siostrą o 3 lata starsza od mojego braciszka, który ma 14 lat. Jeszcze rok temu, to razem sie kąpaliśmy jak rodzice nie widzieli. Teraz się mnie wstydzi, a i tak na komórkę nagrałam jak się masturbował, oj ma się czym pochwalić i wytryski też ma dalekie. Jak uważacie dziewczyny pokazać mu to nagranie?
Nie pokazuj bo sie strasznie będzie wstydził.
Mojemu starszemu synowi raczej jeszcze nie staje dopiero mu mały meszek koło siusiaka wychodzi
[28.11.2009] 16:38
hmmm_szukający_wrażeń
hahahh a propo gdybyście nie zauważyli to temat założył jakiś zboczeniec i chciał sobie tylko poczytać, bo co to za pytanie wogle w temacie, hhahaaaha ja mam 22 i myślę że 10 lat to końcowa granica, albo i mniej
[04.12.2009] 22:15
Ola 34
hmmm_szukający_wrażeń (09.11.28 16:38):
hahahh a propo gdybyście nie zauważyli to temat założył jakiś zboczeniec i chciał sobie tylko poczytać, bo co to za pytanie wogle w temacie, hhahaaaha ja mam 22 i myślę że 10 lat to końcowa granica, albo i mniej

Może i zboczeniec ale ja pamiętam że mój syn do 12 lat nie wstydził sie siusiaka pokazać
[05.12.2009] 00:19
olevfm
kasiaMama (09.11.25 23:59):
niedojrzała..... (09.11.25 19:18):
Nie pokazuj bo sie strasznie będzie wstydził.
Mojemu starszemu synowi raczej jeszcze nie staje dopiero mu mały meszek koło siusiaka wychodzi

HA HA HA
STAJE mu i to na pewno, bo zwód u chłopaka jest jakies 3-4 laata wczesniej niż mu zarost zaczyna rosnąc. Przynajmniej ja tak miałem
[05.12.2009] 11:09
Kasia 45lat
tak naprawdę jestem kryptopedaukiem i masuje lance pod wasze wypociny tu
[05.12.2009] 18:25
Kamila17
Ja mam brata 11 lat i zarówno mamy jak i mnie się już wstydzi,ale jest moim współlokatorem w pokoju to nie da się ukryć że parę razy go nago widziałam jak sie przebierał,ostatnio stwierdził że się puka jak się wchodzi.Odparłam mu że nie będę pukać do własnych drzwi a zresztą żeby przestał sie wygłupiać i się nie krępował mnie bo i tak nieraz go widziałam.
[20.12.2009] 10:14
mamaONA  mam@tlen.pl
Mój syn juz zaczoł sie mnie wstydzić ma bowiem juz 14 lat, ale nieraz chodzi po domu w samych slipach,i niewiele jeszcze tam ma
[27.01.2010] 22:45
matti94
Ja mam 15lat przy kolegach np. na basenie się nie wstydzę ale przy mamie zacząłem się wstydzić jak miałem 12 lat jak zaczął mi stawać
[28.01.2010] 17:37
matti94
tzn.zaczął mi stawać na mamę...nie wiem,co myślicie o sexie z matką?
[28.01.2010] 22:33
waldi 999999
ja sie zaczalem wstydzic jak mialem 12 lat...
[01.02.2010] 18:42
tomasz16
Ja pamiętam ze zaczołem sie mamy wstydzić jak miałem 13 lat,choć ostatnio weszła do łazienki jak prysznic brałem i wcale nie spanikowałem,wiadomo pierwszy odruch to go zakryłem rękami ale mama przyniosła mi komórkę bo kumpel dzwonił no i musiałem sięgnąć po nią no i odsłoniłem swojego ale chyba specjalnego wrazenia to nie wywołało na mamie bo i nie miało w sumie co.

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat