o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

uroki miłosne magia i rytuały

1 2
[20.07.2009] 14:43
Seriola
Potrzebowałam rzucić urok miłosny na chłopaka którego kocham. Kto mi może pomóc?
[20.07.2009] 14:46
Bosman..
Wyślij mu swoje zdjęcie nago może zadziała.
[11.11.2010] 11:41
a ile ty bierzesz za to
ezoteryczka_Isaura (10.11.10 21:24):
Rytuały miłosne i inne na każdą okazję,uwalnianie od klątw

MAGIA MIŁOSNA, RYTUAŁY MIŁOSNE NA ZAMÓWIENIE
Rutuały miłosne na ozywienie miłości w aktualnym związku, wzbudzenie miłości, w celu znalezienia miłości,a także rytuały na osłabiania barier i przeszkód w związku, afirmacja zakorzeniająca się w podświadomości obiektu westchnień, rytuały całoroczne pt ''Węzeł miłości'' w celu odzyskania ukochanej osoby, przyciągnięcie drugiej połowy

Przez wiele lat dzień po dniu poświęcałam i poświęcam mój czas dla osób zakochanych, które przez własne błędy, wpływ z zewnątrz lub nagromadzenie negatywnych energii utraciły ukochaną osobę. Drugim kierunkiem mojej praktyki są osoby samotne, które od lat bezskutecznie szukają swojej drugiej połowy. Każdego dnia otrzymuję listy z prośbą o pomoc. Każda sytuacja jest inna, gdyż każdy człowiek jest indywidualistą i to, co tworzy może być podobne, ale nigdy nie jest takie samo, jak działania lub twory innego człowieka. Każdy związek, każda miłość jest inna i niepowtarzalna. Wiem, że otrzymałam te nadprzyrodzone właściwości i nadzwyczajną energię by pomagać innym, ale jestem tylko człowiekiem, który nie może pomóc wszystkim. isaura666@buziaczek.pl

i jakie mamy gwarancje?Bo takich wróży to w Polsce oficjalnie urzędujących jest ok 100 tys!
[02.08.2012] 13:29
aaa55465
hej, znam dobrą wróżkę, która pomogła wielu osobom, sama również korzystalam z jej usług i wszystko poszlo zgodnie z planem. Jeśli ktoś chce kontakt do niej to piszcie do mnie, bo nie chce jej robic zbędnej reklamy niesmiala@op.pl
[07.07.2013] 23:10
onna990
zapewne
[22.09.2019] 10:21
[08.07.2013] 03:17
wiesz kolego
Bosman.. (09.07.20 14:46):

bardzo czesto bywa odwrotnie, bardzo czesto ubrane wygladaja duzo lepiej
[08.07.2013] 21:25
zsah
nigdy nie rzucajcie urokow milosnych
[17.06.2014] 18:08
Mamy XXI wiek
a tu uroki, wróżki, zabobony...
Średniowiecze!!!
[23.12.2014] 12:41
mjkl
aaa55465 (12.08.2012.02 13:29):
hej, znam dobrą wróżkę, która pomogła wielu osobom, sama również korzystalam z jej usług i wszystko poszlo zgodnie z planem. Jeśli ktoś chce kontakt do niej to piszcie do mnie, bo nie chce jej robic zbędnej reklamy niesmiala@op.pl

Zwykła oszustka, kryptoreklama !!!!
[23.12.2014] 12:42
mjkl
a ile ty bierzesz za to (10.11.2010.11 11:41):
ezoteryczka_Isaura (10.11.10 21:24):
Rytuały miłosne i inne na każdą okazję,uwalnianie od klątw
MAGIA MIŁOSNA, RYTUAŁY MIŁOSNE NA ZAMÓWIENIE
Rutuały miłosne na ozywienie miłości w aktualnym związku, wzbudzenie miłości, w celu znalezienia miłości,a także rytuały na osłabiania barier i przeszkód w związku, afirmacja zakorzeniająca się w podświadomości obiektu westchnień, rytuały całoroczne pt ''Węzeł miłości'' w celu odzyskania ukochanej osoby, przyciągnięcie drugiej połowy
Przez wiele lat dzień po dniu poświęcałam i poświęcam mój czas dla osób zakochanych, które przez własne błędy, wpływ z zewnątrz lub nagromadzenie negatywnych energii utraciły ukochaną osobę. Drugim kierunkiem mojej praktyki są osoby samotne, które od lat bezskutecznie szukają swojej drugiej połowy. Każdego dnia otrzymuję listy z prośbą o pomoc. Każda sytuacja jest inna, gdyż każdy człowiek jest indywidualistą i to, co tworzy może być podobne, ale nigdy nie jest takie samo, jak działania lub twory innego człowieka. Każdy związek, każda miłość jest inna i niepowtarzalna. Wiem, że otrzymałam te nadprzyrodzone właściwości i nadzwyczajną energię by pomagać innym, ale jestem tylko człowiekiem, który nie może pomóc wszystkim.
isaura666@buziaczek.pl

i jakie mamy gwarancje?Bo takich wróży to w Polsce oficjalnie urzędujących jest ok 100 tys!

Jedna i ta sama oszustka zakłada kilka e-maili, bo zostaje zdemaskowana, uwazajcie, bo to zwykla kryptoreklama, szkoda sobie robić nadziei i tracić pieniądze.
[23.12.2014] 13:14
mhjhlkk
Nie wziąłem wam palca wiec nie pękła wam wątroba, a ja pokazuje nuty swojego kunsztu zwycięstwa.
Nie tracicie kciuka pozytywnego, bo nie spadła wam inteligencja, a moje olbrzymie serce bije nutę zwycięstwa.
Potroiłem swoje urodziny, a wznowiłem imieniny, a moje nogi kroczą nuty zwycięstwa.
Sercem rozumem swoim zwę, bo skalą mądrości przewyższam swoje możliwości pewnej mojej radości i szczęścia mnogiego.
Wam nie odpadły nogi chodu, bo nie kalectwem wasza choroba, bo nie macie grypy, a fałszem się nie przykryliście.
Ja prawidłowym językiem swojej słuszności i równowagi emocjonalnej, nie biorę wam głowy, bo nie poharatało waszej nie głupiej mowy. Brzucha nie macie przegniłego, bo nie jesteście leniwa funkcją i choroba was nie meczy.
Ja zdrowiem swojego intelektu nie odcinam wam nosa, a i też nie wziąłem wam wzroku, abyście sami nie pomarli.
Wasze oczy nie są przekłute, bo nie jesteście ślepi, a pokazuje moją elokwencje i rade zdrowego mojego życia.
Nie wywróciliście się i nie leżycie połamani, bo nie jesteście słabymi kierowcami i drogi się nie boicie.
Kolana wam się nie posypały, bo nie jesteście z kruszeli i nie obawiacie się kalectwa.
Nie lękajcie się ludzie waszego nie upadłego życia. Ja z odważnym swoim pasem startuje rozumem.
Nie pękła wam żyła i nie macie serca rozprutego, ale wasza aorta krwawi, bo serce wam krwawi, jak chwytają was problemy.
Problemy wam się zaczęły, bo sami błądzicie i ciągle się mylicie. Ale krwi nie macie rzadkiej i życia wam nie brakło,
bo nie jesteście znudzeni. Moje serce wielkim miedzianym dzwonem, "i wy mnie podziwiacie; że głośne moje pojęcie.
Wam nie brakuje wiedzy, a nogi że nie nisko ustawione macie, to łamią się od ciężaru waszego problemu.
Każdy wasz krok pozbawiony postawy, wpadacie w przepaść i spadacie jak oszalali. Ostatnia wasza igła wam pękła,
nie jak wasze ścięgno zerwane, jak struna co wam nie pęka. Chodzicie po cienkiej nitce i często się zrywacie.
Nie jesteście zepsutymi ludźmi, bo wasz mózg nie jest zamknięty i nie macie zaaresztowanej postawy, wiec nie chwytają was problemy.
Dzwigar wasz nie stracił siły i nie zdeptał was wiatr, ale uciekł wam dywan wiary. ngbgghh hghjkkhy hnhgffgh jkljhgfgt
[24.02.2015] 11:09
Gosiaczekkkk
ja znam mega dobra wrozke od urokow i rytualow, wrozy z kart i robi tez rytualy mi sie sprawdzilo i 3 moim kolezankom tez moj chlopak jest ze mna dzieki jej pomocy a bylo bardzo zle kontakt tuwww.wrozka-ewa.com
[11.03.2015] 20:51
alenna43234
Ja odzyskałam swego mężczyzne dzięki kobiecie z adresem e-mail urokmilosny@wp.pl, wcześniej zamawiałam uroki u kilku innych wróżek ale bez efektów. Do tej Pani trafiłam z polecenia koleżanki, która też dzięki urokowi u niej odzyskała ukochanego.
[11.03.2015] 21:12
mimibz
Bosman.. (09.07.2009.20 14:46):
to z Photoshopa na pewno http://slampa.pl/
[19.03.2015] 17:38
agnula3422
Mi pomógł urok zamówiony na stronie http://urokmilosny24.pl
[19.03.2015] 19:51
agnula3422
Jestem tłukiem reklamodawczym. Skasujcie to badziewie, proszę
[29.06.2015] 12:49
marzenaNawr
polecam wrozke ewe ze stronywww.wrozka-ewa.com Chyba ktos widze ze juz o niej pisal.Naprawde ta pani zna sie na tym co robi. najpiew robi analize, pozniej wykonala dla mnie rytual.Jestem jej ogromnie wdzieczna za wszystko co dla mnie zrobila,gdyby nie ona bylabym chyba na lekach uspokajajacych,mialam juz depresje, w koncu jest dobrze w moim zyciu i uklada sie nam z mezem
[18.07.2015] 19:37
marekM546
Ja nie mogłem znaleźć dziewczyny do 24 roku życia, aż w końcu zwróciłem się o pomoc do rytualisty (mail perun72@interia.pl) co ciekawe dziewczyna znalazła się po 4 tygodniach: ) mija 3 miesiąc jak jesteśmy razem i póki co świetnie się rozumiemy.
[25.09.2015] 17:33
madzia222112
zgadzam sie i rowniez polecam wrozke Ewę
[25.09.2015] 19:23
fan lissy witalissy
Tylko Lissa Witalissa, darmowi reklamodawcy!
[24.12.2015] 11:42
olenkazwwa
Ja skorzystałam z usług rytualistki z mailem urokmilosny@onet.pl i odzyskałam swego mężczyznę. Czekałam na efekt prawie 3 miesiące, ale koniec końców było warto.
[24.12.2015] 11:46
olenkazwwa
olenkazwwa (15.12.2015.24 11:42):
Ja skorzystałam z usług rytualistki z mailem dupacycki@onet.pl i odzyskałam swego mężczyznę. Czekałam na efekt prawie 3 miesiące, ale koniec końców było warto.

Ale strzeżonego Pan B. strzeże. Aby nie uciekł znowu, codziennie siarczyście pozbawiam go ejakulatu!
[28.07.2016] 17:51
emiliawwa
Ja też przez wiele lat byłam sama, aż w wieku 28 lat poznałam miłość swego życia....niestety po pół roku porzucił mnie...jako osoba wierząca w magię zamówiłam rytuał miłosny na stronie biala-magia.pl i ukochany do mnie wrócił. Teraz jesteśmy razem, planujemy slub, a też już bałam się że zostanę starą panną.
[28.07.2016] 18:02
ciekawe,ciekawe....
gdyż wiem iż żadne uroki nie pomogą ni czary a często ludzi za czarnowidztwo i zababony Bóg karze jak też miłość stawia na drodze
jak 223 czy 7,która podzielna w ułamku jest,a czy pod czy nad,nie proś później o miłość
[28.07.2016] 19:20
emiliawwa
emiliawwa (16.07.2016.28 17:51):
Ja też przez wiele lat byłam sama, aż w wieku 28 lat poznałam miłość swego życia....niestety po pół roku porzucił mnie...jako osoba wierząca w magię zamówiłam rytuał miłosny na stronie dupa-cycki.pl i ukochany do mnie wrócił. Teraz jesteśmy razem, planujemy slub, a też już bałam się że zostanę starą panną.

No i nareszcie poznałam jak smakuje twardy kutas!
[03.08.2016] 21:25
natalia898989
rowniez od wrozb z kart tarota i rytualow polecam wrozke ewe tarotewa@wp.pl
[04.08.2016] 15:27
fan lissy witalissy
Najpierw Lissa Witalissy, potem kau Lissy, potem długo, długo nic, a na końcu wy, stare prukwy reklamodawcze.
[19.08.2018] 09:17
Zdeterminowana
Polecam panią Anię z tej strony: http://www.rytualy-milosne.pl
Dobry kontakt, u mnie były efekty, inni też sobie chwalą.
[19.08.2018] 10:55
No właśnie
fan lissy witalissy (16.08.2016.04 15:27):
Najpierw Lissa Witalissy, potem kau Lissy, potem długo, długo nic, a na końcu wy, stare prukwy reklamodawcze.

Czy wy w ogóle potraficie czytać?
[26.02.2019] 12:52
ewaaaa
Polecam forum z opiniami - http://urokimilosne.fora.pl
[26.02.2019] 16:06
lissa witalissa
Urok miłosny jest skuteczny tylko wówczas, jeśli jest połączony z rytualnym przyjęciem spustu z móżinskiego dystrybutora!

1 2
 » Odpowiedz na ten temat