o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Jak udowodnić że można sie zmienić?i Odzyskać chłopaka

[12.07.2009] 09:07
kamusiA18
Byłam z chłopakiem ponad półtora roku ... później zerwaliśmy na pół roku, i dzięki szczęściu wróciliśmy do siebie, jednak... znów nasze drogi sie roszeły. Przeze mnie. Nie potrafiłam ufać .przez to co nieraz przechodziły moje koleżanki, z niewiernymi chłopakami, nie umiałam mu zaufać. Kiedyś ufałam..owszem. Nie umiałam dopuścić do siebie myśli że moge mieć to szczęście i wiernego chłopaka.Miał dość ciągłych bezpodstawnych podejrzeń, ciągle tego że wkręcałam sobie że zdradza .Odszedł. Potem dowiedziałam się że wcale mnie nie okłamywał. I że naprawde robił to co mówił, a nie był z inną. Teraz? Powiedział że to już na zawsze koniec. Że nigdy go nie odzyskam. Że niechce mnie znać i ma dość. To wydarzyło się pare dni temu...
Jednak...pare miesięcy temu zaplanowaliśmy wyjazd nad morze. Wszystko już jest zapłacone od dawna. Chciałam zrezygnować z wyjazdu z nim. Jednak przekonał mnie żebym jechała. Mamy spędzić od wtorku 10 dni razem. Chce go odzyskać. Chce mu pokazać że.. warto jeszcze o to powalczyć. Ale niewiem jak. Pomocy
[19.04.2015] 14:35
asica7475
Rozstałam się z Nim prawie pół roku temu.. To była Jego decyzja, stwierdził że już mnie nie kocha.. i tyle.. koniec. Ja nie umiałam bez niego żyć.. przed związkiem byliśmy przyjaciółmi, łudziłam się, że to może tak trwać, a jednak nie. Musiałam zamowic na niego rytuał miłosny z http://urokmilosny24.pl , przyszło mi troche czekac na jego spełnienie, ale najważniejsze że powrócił!! Znowu jestem niesamowicie szczęsliwa.
[19.04.2015] 23:22
nikt ważny
asica7475 (15.04.2015.19 14:35):
Rozstałam się z Nim prawie pół roku temu.. To była Jego decyzja, stwierdził że już mnie nie kocha.. i tyle.. koniec. Ja nie umiałam bez niego żyć.. przed związkiem byliśmy przyjaciółmi, łudziłam się, że to może tak trwać, a jednak nie. Musiałam zamowic na niego rytuał miłosny z http://urokmilosny24.pl , przyszło mi troche czekac na jego spełnienie, ale najważniejsze że powrócił!! Znowu jestem niesamowicie szczęsliwa.

co taka krótka historia ?
[22.04.2015] 18:28
medrzec
wez se innego znajdz. Każdy facet ma fiuta więc w sumie tylko charakter sie zmienia

» Odpowiedz na ten temat