o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Imprezy: gdzie warto się pojawić?
 » Odpowiedz na ten temat

Ciekawe, a mało znane miejscowości

[05.07.2009] 14:04
Ewcia52
Witam!
Jest w Polsce region mało znany, odkryty dotychczas przez niezbyt dużą grupę turystów. Ten niemal dziewiczy teren to Pojezierze Drawskie. Zachęcam do jego odwiedzenia, jest tu wiele fantastycznych, mniejszych i większych, malowniczo położonych miejscowości przyjaznych turystom. Najbardziej znane miasteczka regionu to Drawsko Pomorskie i Szczecinek. Obie miejscowości położone są nad pięknymi jeziorami. Szczecinek ostatnio wiele zrobił by uatrakcyjnić czas swoim gościom. Miłośnikom wakeboardu i nart wodnych polecam wyciąg do nart wodnych, jako letnią alternatywę dla snowboardu i białego szaleństwa. Szczecineckim wyciąg jest najdłuższy na świecie trasa liczy 1100 m. Wszystkich zachęcam do skorzystania z tego cuda techniki - ślizg zapewnia wspaniałą zabawę i mnóstwo adrenaliny. Ale Szczecinek to nie tylko narty wodny, nad jeziorem funkcjonują dwie strzeżone plaże, a po jeziorze kursują zabytkowe tramwaje wodne oraz taksówki wodne. Drewniane stylowe jednostki mają swój styl i klimat. Kolejną atrakcją są tzw. smocze łodzie, które z roku na rok cieszą się coraz większym powodzeniem. Jezioro otacza piękny XIX wieczny park z częścią francuską i angielską, po którym można poruszać się rowerami, pomocne będą nowoczesne wypożyczalnie - rower można wypożyczyć w jednym miejscu, a oddać w drugim. Mniej aktywni mogą skorzystać z przejażdżki po parku lub mieście rykszą. Trzesiecko to nie jedyne jezioro Szczecinka, z drugiej strony miasta znajduje się dużo większe jezioro z największa, jeziorną wyspą w Polsce. Z racji wiejących wiatrów i wielkości akwenu panują tu doskonałe warunki dla windsurfingu. Poza atrakcjami wodnymi miasto ma także i inne propozycje, ale o tym trzeba przekonać się osobiście. Z pewnością nikt nie będzie żałował przyjazdu do tego uroczego miasteczka.
noclegi:
http://www.kwatery-szczecinek.lap.pl
[29.07.2013] 00:37
erykah.1982
Bardzo fajne są też okolice Puszczy Noteckiej - dzikie, czasami niedostępne tereny, nieodkryte do końca. Można tam wypocząć. W okolicach są bardzo fajne jeziora rynnowe, spokojne plaże, możliwość jazdy na rowerze po puszczy, do tego doskonałe warunki do uprawiania nordic walkingu i można urządzać wpływy kajakowe. Generalnie - fajne miejsce na wypoczynek.
[11.04.2015] 17:18
NaTaNiElXl
erykah.1982 (13.07.2013.29 00:37):
Bardzo fajne są też okolice Puszczy Noteckiej - dzikie, czasami niedostępne tereny, nieodkryte do końca. Można tam wypocząć. W okolicach są bardzo fajne jeziora rynnowe, spokojne plaże, możliwość jazdy na rowerze po puszczy, do tego doskonałe warunki do uprawiania nordic walkingu i można urządzać wpływy kajakowe. Generalnie - fajne miejsce na wypoczynek.

Fakt - to bardzo atrakcyjne miejsce na wakacje. Zgadzam się w 100 procentach. Czysta woda i fajne piaszczyste plaże, cisza i spokój. Cóż więcej potrzeba ba urlopie.
A w Świętokrzyskim jezioro Sielpińskiewww.sielpiadomki.pl
[22.04.2015] 13:01
florian24
Warto wybrać się nad jezioro Tuchomskie, do miejscowości takich jak: Tuchomek lub Warzno. Można poleniuchować nad wodą, a nawet łowić ryby. Pojeździć po okolicy na rowerze lub pospacerować podziwiając kaszubskie krajobrazy. A stąd jest blisko do Gdyni, gdzie można zwiedzić kilka ciekawych miejsc
http://www.sypiamtu.pl/atrakcje-rozrywka/atr akcje-turystyczne/gdynia/ Polecam, w zeszłym roku było super.
[31.05.2015] 22:53
Bednarek
Czy mało znana? To raczej nie - Jurata - natomiast często osławiona jako miejsce tylko dla 'society', co jest też błędnym założeniem
Rodziny z dziećmi też tu jeżdżą http://www.jurata.com/galeria.php
[31.03.2020] 21:47
[02.11.2015] 00:08
tymekkkk
ja lubię krasiejów koło opola - dowiedziałem się o nim, kiedy obejrzałem film jurassic park i szukałem miejsc, gdzie można sobie pójść pooglądać gady. pojechałem i nie byłem zawiedziony. bardzo multimedialne miejsce, z placami zabaw i kąpieliskiem. wyczytałem też, że na nas się wzorowali amerykanie tworząc podobny park w utah, także w ogóle szok. warto pojechać
[13.02.2020] 15:38
janek86
Jakbyście szukali tanich noclegów w Polsce, nad morzem, w górach czy nad jeziorem, polecam sprawdzić https://trivabook.pl

» Odpowiedz na ten temat