o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

Michael Jackson żyje!!! niesamowite!

1 2 3 4   » 3604 Strony tematu:
[18.07.2009] 20:13
CYRK
Nie widziałam tego... już sama niczego nie jestem pewna
[18.07.2009] 20:36
mweeeeo
luk123636 (09.07.18 20:09):
ty po....ny fi..ie

uspokój się dzieciaku -_-
[18.07.2009] 20:40
Roxia  -@tlen.pl
Aha jasne ciekawe z kąd takie bzdury masz??
[18.07.2009] 23:18
muniuś
Roxia (09.07.18 20:40):

Po primo to pisze się SKĄD! , po drugie primo lepiej żyć z myślą, że żyje niż żyć z przekonaniem, że nie żyje i się załamywać trza być optymistą, a co!
[19.07.2009] 12:23
Basia80
muniuś (09.07.18 23:18):
Roxia (09.07.18 20:40):

Po primo to pisze się SKĄD! , po drugie primo lepiej żyć z myślą, że żyje niż żyć z przekonaniem, że nie żyje i się załamywać trza być optymistą, a co!

popieram !
[22.08.2019] 20:16
[19.07.2009] 16:06
muniuś
No i dobrze! Oby było nas więcej
[19.07.2009] 22:46
SkorkaOdchleba
heh p
ale mi się wciąż płakać chcę :
[20.07.2009] 10:39
Paulina91
Jest tyle samo argumentów za tym,że żyje jak i za tym,że nie żyje.
ja osobiście jestem myśli,że żyje.
[20.07.2009] 13:06
muniuś
SkorkaOdchleba (09.07.19 22:46):
heh p
ale mi się wciąż płakać chcę :
[20.07.2009] 13:09
muniuś
Nie płacz będzie dobrze! Pomyśl sobie o tym, że gdzieś jednak żyje i jest tam bezpieczny i szczęśliwy! Od razu poczujesz się lepiej!
[20.07.2009] 13:16
Anetka90
moze zyc bo to dziwne, ze jakis czas przed smiercia pokazal swiatu twarze swoich dzieci...
Jego nigdy niewydana plyta z 2003 miala byc zatytuowana 'zmartwychwstanie', ale nie zostala dokonca dopracowana. a kto wie czy Michael nie zaprzestal prac nad nia....moze kiedys miala byc wydana... do tego nie ma zdjecia ciala, nikt nic nie wie kiedy bedzie pochowane, czemu znowu wydluzyl sie czas na badania toksykologiczne. no i czy wiedzac jak grozne sa srodki jakie bierze, bralby je nadal i narazal swoje dzieci na osierocenie. czy ludzie z Jego otoczenia mogli byc az tak podli i nie pilnowac tego co bierze? przeciez niedlugo miala odbyc sie trasa...
ale znowu... nie mozna udac swojej smierci bo za to grozi kara wiezienia, zreszta, kilkunastu Jego fanow popelnilo samobojstwo przez wiadomosc o Jego smieci. ale wlasciwie kiedys i tak by umarl... ludzie i tak popelnialiby pewnie samobojstwa, to juz nie jest Jego wina.
moim zdaniem jesli sfingowal wlasna smierc to powroci. bo i tak od dawna byl juz martwy dla swiata, nie tworzyl, bylo o Nim cicho. teraz moglby wrocic, kiedy wszyscy znow o Nim dobrze mowia, kiedy dowiedzieli sie prawdy o Nim. sytuacja idealna na wielki powrot.
jak ja bym chciala taki powrot... juz mysle nieracjonalnie...
[20.07.2009] 13:44
xxxxxxxxxx7777
Moze udal sie na odwyk
[20.07.2009] 17:07
Agucha92
xxxxxxxxxx7777 (09.07.20 13:44):
Moze udal sie na odwyk

No bardzo możliwe ...
[20.07.2009] 21:59
sssssss5
a co myslicie o tych stu nieznanych piosenkach, ktore niby mj napisal dla swoich dzieci? jesli on zyje to dobrze wszystko przemyslal. teraz gdy niby nie zyje na listach moga pojawiac sie jego piosenki (niby te znalezione w jego domu przed smiercia) i nikt sie temu dziwic nie bedzie i nie bedzie sugerowal, ze on zyje i tworzy dalej. tylko czy te piosenki istnieja, czy moze to sciema, i dopiero powstana.
[20.07.2009] 22:42
Agucha92
No właśnie możliwe, że one powstaną dopiero... a co do tego odwyku to całkiem możliwe, bo Michael i Jego rodzina nie chciała może rozgłosu, że Króp Popu jest na odwyku, bo przecież zrobiliby z tego sensację, brukowce by go obsmarowały, a być może rzeczywiście był za słaby na te 50 koncertów przez leki i rodzina nie pozwoliła na to, aby wykończył się przez nie.
[21.07.2009] 11:04
nebra
tylko, czy jesli jackson by zyl, to czy jego matka domagalaby sie uniewaznienia tetamentu? co co ten cyrk
[21.07.2009] 11:35
dosis
nebra (09.07.21 11:04):
tylko, czy jesli jackson by zyl, to czy jego matka domagalaby sie uniewaznienia tetamentu? co co ten cyrk

no wiesz nie zawsze warto wierzyc w to co pisze prasa
[21.07.2009] 23:12
dosis
a tak poza tym to mozliwe ze Michael udał sie na odwyk... wkoncu zazywał rozne leki, od ktorych sie uzaleznil i mogl upozorowac smierc zeby miec w tym czasie spokoj... Michael by nie chcial zeby na pierwszych stronach gazet bylo napisane : "KRÓL POPU UDAŁ SIE NA ODWYK"
;/ no sory ale kazdy chce miec troche prywatnosci... ja nie bede nikogo przekonywac że Michael żyje, bo jest tyle samo dowodow na to że żyje jak i na to że nie żyje... ale kazdy powinien sam pomyslec i wybrac jedno... ja osobiscie uwazam ze on żyje... ale jak jest naprawde byc moze dowiemy sie wkrotce a moze nie dowiemy sie nigdy. ja cierpliwie czekam, bo jestem pewna, że któregoś dnia okaże sie, że król zmartwychwstał
[22.07.2009] 14:25
h m m
przecież Michael nie był głupi, wiedział, ze te leki mogą go zabić, a przecież nie chciałby zostawić swoich dzieci. A po za tym nie wierze, że Ci jego przyjaciele mu nie pomogli ! Czasem sobie tak myślę, że Mj popełnił samobójstwo, a Ci jego lekarze mu w tym pomogli...
[22.07.2009] 16:37
zaraaaaa
a co sadzicie o zniknieciu doktorka michalea? najpierw mysleli, ze on ma cos wspolnego z jego morderstem, ale wtedy ten lekarz nie wrocilby tak poprostu. moze on zniknal na prosbe jacksona i przez trzy dni opiekowal sie nim. bo to znikniecie dziwne bylo. mogl mu podac lek, ktory wywoluje pozorne zatrzymanie serca a po trzech dniach jak jackosonowi juz nic nie grozilo zwrocil by rznac glupa. ja nie bardzo wierze w to, ze ten doktore chcial go zabic bo wtedy zniknalby na zawsze. predzej uwerze, ze byl w mj w zmowie
[22.07.2009] 21:15
cc22
wiem, ze to nie na temat, ale czy ktos wie jak nazywa sie ten czarny koles, ktory byl z nim od poczatku kariery? ten co go pokazuja w historii krola popu. to jego menadzer czy przyjaciel?
[22.07.2009] 21:32
Agucha92
Quincy Jones?
[24.07.2009] 21:27
xxxmisiaxxx
Kurcze no... z lekka wydaje mi sie to paradoksalne. bo miało byc te 50 koncertow i co? nagle umarł? miał być przecież wielki come back a tu nagle zonk!
ta sprawa troche daje do myslenia ...
[24.07.2009] 22:23
zzzzzzzzzz5
ja na poczatku tez myslalem, ze on zyje. ale wydaje mi sie ze wowczas jego rodzina nie szukalaby rozglosu i zakonczyloby sie na przedawkowaniu. taka werska nie wygaga sekcji zwlok i latwo sfingowac smierc. jednak rodzina twierdzi, ze mj zostal zamordowany i zaangazowana jest w to policja, ktora musial widziec cialo. dlatego nie wydaje mi sie ze mj zyje
[24.07.2009] 22:30
xxxmisiaxxx
ja moze sobie wmawiam, ze on zyje bo ciezko mi jeszcze w to uwierzyc, a juz minal miesiac od jego smierci. ale rodzina cos musi mowic, aby nikt nie podejrzewal, ze on zyje, a media wszystko wyolbrzymiaja.
ale to pewnie moje urojenia :/
[25.07.2009] 20:14
Oresama
Jestem strasznie zdezorientowana. Nie byłam fanka Michaela Jacksona, ale fajne ma piosenki, po śmierci zaczełam się interesowac. I w sumie to niewiem co mam myśleć.. nie mam pojęcia, bo tak naprawde (piszecie ze sa dowody a) dowodów żadnych nie ma no to że żyje, albo na to że nie żyje. Są tylko przypuszczenia, kombinowanie gdzie on może być, czy wogóle jest, dlaczego cośtam, czy costam... . Dowodów nie ma na nic, są przypuszczenia i ploty że miała być płyta \"zmartwychwstanie\" (czy ktoś ją widział albo coś czy tylko przeczytał na plotkarskim portalu), pokazał dziecie przed śmiercią ( to było dziwne ale niewiedomo dlaczego, może maił powód ważny nikt nie ma pojęcia), Jego słowa, że nas zaskoczy i wogóle( może miał nas czymś innym zaskoczyć, ale nie zdążył, kto wie), róznie to interpretujemy, każde z nas ma inne zdanie, inaczej kombinuje, jest jeszcze dużo plot potwierdzających że nadal żyje.. czy ktoś to widział na żywo, gadał z kimś zamieszanym w to? Nie sądze. Z drugiej strony, jego porzegnanie było dośc obszerne.. (na cały świat) w telewizji puszczane, te 100 piosenek jest bo mam jedna (a place witch no name). Nie sądzę, żeby policja, rodzica, agenci i lekarze udawali ze on żyje. To za dużo ludzi by o tym wiedziało, nawet jeżeli dał im kase to i tak by się wydało, bo przecież taki rzeczy to w tajemnicy przed WSZYSTKIMI ewentualnie 1 albo 2 osoby mogły by wiedziac ale takie zaufaje. Michael robił różne dziwne rzeczy, ale wątpie czy byłby zdolny do swingowania śmierci, nawet dla spłacenia 500mln długu. Więcej by zapłacił kary za udawanie śmierci niż ten cały dług.
Czyli jest 50% że żyje i 50 że nie żyje. Myślę ze nie żyje ale mam nadzieje że żyja. Nawet po takiej głupocie będę go kochać.
No a to to już śmieszne :
http://www.youtube.com/watch?v=5qBlNqKG2Bc&f eature=related
Dwa dni po śmierci pokazywałby się ludziom na ulicy?... śmieszne. Wiele jest takich ludzi, którzy bawią sie badziewna kamerą albo czymś przebiarając sie w MJ i kręcąc z daleka film, że to niby Michael.. nie wierzcie we wszystko co jest na youtubie... to tylko komuś się nudzi i nie ma co ze sobą zrobić dlatego takie rzeczy robią.
PS: nie bądzcie pesymistami (będziecie nieszczęśliwi), nie bądzcie optymistami (możecie przezyc bolesny zawód) bądzcie realistami.. wtedy nic was nie zazskoczy. Miejcie nadzieje.
Koniec mojego wykładu ptrzepraszam że tak się rozpisałam, ale krócej myślę ze sie nia dało albo ja nie umiałam, strasznie dużo sie naczytałam plot, wywiadów, itp. Wiem cos na temam MJ, ale niewiem czy wiem prawdę
[25.07.2009] 22:55
agazzzzzzzzzzzzz
po ostatnim to juz boje sie wchodzic w jakikolwiek link
bo jakis spedalony koles dal wlasnie filmik z macajacymi sie kolesiami, żal po prostu.
[26.07.2009] 00:22
duduuuxd
agazzzzzzzzzzzzz (09.07.25 22:55):
po ostatnim to juz boje sie wchodzic w jakikolwiek link
bo jakis spedalony koles dal wlasnie filmik z macajacymi sie kolesiami, żal po prostu.

haha ja tak samo xD jak ktos wejdzie to niech powie co tam jest xD
[26.07.2009] 10:23
Oresama
No to ja powiem, bo kliknełam myśląc, że cos o MJ.
Więc, po kliknięciu na link od szanownego "Elekytor" otwiera się okno (ja kliknęłam otwórz w nowej karcie bo zawsze tak robie) z 3 starymi facetami którzy się macają. Problem w tym, że po otworzeniu tego wszystko się zawiesza, nie można tego wyłączyć, bo pokazyje się komunikat. Udało mi się dać to do paska, poczekałam aż się skończy w nadzieji, że sie da wyłączyć ake kupa. Musiałam zresetować kompa a miałam powłączanych bardzo dużo stron z wiadomościami i filmików o MJ. Niektóre udało mi się znaleźć po tym, ale nie wszystki...a chciałam je przeczytać. Z tego powodu polecam abyśmy podawali linki tylko i wyłącznie z youtube.com, jeżeli będziemy widzieć, że jest jakaś inna końcówka i nieznana strona w adresie nie wchodzimy... kto wie co tak jest. Youtube jest znane i bez wirusów, nawet jak będzie coś niemoralnego to się da natychmiast wyłączyć. Co wy na to?
[26.07.2009] 10:40
agazzzzzzzzzzzzz
No mi to odpowiada xD

1 2 3 4   » 3604 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat