o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Kobiety do wojska

    1 2 3   » 6 Strony tematu:
[12.06.2009] 16:08
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

Żołnierzami były dziewczyny i kobiety, które bohatersko wspierały swoich towarzyszy w powstaniu warszawskim. Żołnierzami były też strażniczki z amerykańskiego więzienia Abu Ghraib, fotografujące się z uśmiechem na tle torturowanych przez siebie irackich więźniów. Jakimi żołnierzami są kobiety? Czy powinny nosić broń?

http://doza.o2.pl/?s=4097&t=11630 --
Redakcja o2.pl
[14.06.2009] 22:13
modliszka1
ja mam kategorię A

gdy poszłam na wojskową komisję lekarską byłam jedyną dziewczyną wśród ok 100 chłopa i jestyną osobą która chciała mieć kategorię A

faceci siedzieli przed gabinetami lekarskimi z plikami zaświadczeń że są niby chorzy itp "Życie nie jest mierzone ilością oddechów, jakie bierzemy, ale momentami i miejscami, które zapierają nam dech w piersiach."
[15.06.2009] 00:09
rjhrsj
Jeżeli kobiety chcą równouprawnienia, to dlaczego mają łatwiejsze testy sprawnościowe ? Przecież nie ma tam podnoszenia sztangi ch..em, co z braku owego mogłoby sprawić kłopot kobietom Skoro mamy już takie chore czasy w których kobietom (i niektórym zbabiałym chłopom) wydaje się, że różnice pomiędzy płciami należy zlikwidować, to należy to zrobić w 100%, bez taryfy ulgowej.
[15.06.2009] 00:19
kustosz69
w Izraelu to rzeczywista rzecz choć ja uwarzam irz kobiety są i bendą na straconej pozyci
[15.06.2009] 00:30
ZEITGEIST ATTENDUM
CAŁA PRAWDA O WOJNACH =MYSTIFIKACJE OSZUSTWA OD 11 09 WIETNAM I II WOJNA Wojna Światowa = W 1914 Europa była rozdarta pomiędzy Anglią i Niemcami. Amerykanie nic nie mieli do tej wojny. Prezydent Wilson publicznie ogłosił neutralność, ale po cichu, administracja USA szukała każdego powodu do przystąpienia do wojny. W zapiskach Sekretarza Stanu Jenningsa znajdujemy: Bankierzy bardzo są zainteresowani wojną światową, ponieważ daje możliwość wielkich zysków."

Ważne, żeby wiedzieć, że najbardziej lukratywną rzeczą dla międzynarodowych bankierów, jaka może zaistnieć, jest wojna. Dlatego, że siły krajów pożyczają jeszcze więcej pieniędzy od Banku Rezerwy Federalnej, na procent. Głównym doradcą i mentorem W.Willsona był pułkownik Edward House, człowiek o dobrych kontaktach z międzynarodowymi bankierami chcącymi wojny. W udokumentowanej rozmowie pułkownika House'a i Sir Edwarda Greya - ministra spraw zagranicznych Anglii, dotyczącej przystąpienia USA do wojny, czytamy:

Grey: "Co Amerykanie zrobią, jeśli Niemcy zatopią Oceaniczny Liniowiec z amerykańskimi pasażerami na pokładzie?" House Odpowiedział: "Wierzę, że fala oburzenia zamiecie USA, co może być wystarczające do wciągnięcia nas do wojny".

Więc 7 maja 1915r.,|wg. sugestii Sir E.Grey'a, statek "Lusitania" został wysłany na wody kontrolowane przez Niemcy, gdzie wiedziano o obecności niemieckich okrętów. I jak się spodziewano, niemiecki U-Bot storpedował statek, na którym eksplodowała przewożona amunicja, zabijając 1200 osób. Aby lepiej zrozumieć istotę tej intrygi:| Ambasada niemiecka istotnie zamieściła wyjaśnienie w NYT, mówiąc ludziom, iż wchodząc na pokład Lusitanii, robili to na własne ryzyko i powinni przewidzieć, że statek płynąc z USA do Anglii, poprzez strefę wojny, mógł być narażony na zniszczenie. W odpowiedzi, jak przewidywano, zatopienie Lusitanii spowodowało falę gniewu pośród Amerykanów i Ameryka krótko potem przystąpiła do wojny.

Pierwsza Wojna Światowa kosztowała życie 323 000 Amerykanów. J.D. Rockefeller zarobił na niej 200 milionów dolarów|(to ok. 3 miliardów w dzisiejszych czasach) Nie wspominając o tym, że wojna kosztowała Amerykę 30 miliardów $, gdzie większość tej sumy została pożyczona z Banku Rez. Fed., na procent, zwiększając jeszcze bardziej zysk bankierów.

II Wojna Światowa
W grudniu 1941r. Japończycy zaatakowali amerykańską flotę w Pearl Harbourwciągając USA do wojny. Prezydent Franklin D. Roosevelt ogłosił, że dzień ataku, "będzie dniem, który będzie trwał w niesławie". Niesławy rzeczywiście, ale nie z powodu rzekomego zaskoczenia atakiem. Po 60 latach odkrywania informacji jest jasne, że atak na Pearl Harbour był nie tylko spodziewany już tygodnie wcześniej, ale był także oczekiwany i prowokowany. Roosevelt, którego rodzina była bankowcami od XVIII wieku, którego wujek Fredrik był w "oryginalnej" radzie Rezerwy Federalnej, był sympatykiem interesów międzynarodowych bankowców, których interesem było przystąpienie do wojny. I jak widzieliśmy, dla międzynarodowych bankierów nic nie jest bardziej opłacalne, niż wojna.

W dzienniku Henry Stimsona - sekretarza wojny u Roosevelta, z 25 listopada 1941
znajduje się zapis jego rozmowy z Rooseveltem: "Pytanie było jak mamy manipulować nimi by oddali pierwszy strzał.. Było pożądane aby Japończycy byli tymi, którzy to zrobią, żeby nie było wątpliwości, kto jest agresorem."

W miesiącach poprzedzających atak na Pearl Harbour, Roosevelt zrobił wszystko
co tylko mógł by zdenerwować Japończyków, pokazując ich jako agresora.
-Zatrzymał cały export ropy do Japonii, -Zamroził wszystkie japońskie aktywa,
-Dał pożyczki chińskim nacjonalistom i wsparł Anglików - obie nacje były wrogami Japonii co przy okazji jest całkowitym pogwałceniem międzynarodowego prawa wojny. 4 grudnia, 3 dni przed atakiem, australijski wywiad poinformował Roosevelta o flocie japońskiej płynącej w kierunku Pearl Harbour. Roosevelt zignorował to.

Zatem zachęceni i pełni nadziei Japończycy,|7 grudnia 1941 zaatakowali Pearl Harbour, zabijając 2400 żołnierzy. Przed Pearl Harbour 83% Amerykanów było przeciwnych udziale w wojnie. Po ataku, milion ludzi zgłosiło się na ochotnika do wojska.

Ważny odnotowania jest fakt, że wojna prowadzona przez nazistowskie Niemcy, była szeroko wspierana przez dwie organizacje: I.G.Farben, która produkowała 84% niemieckich materiałów wybuchowych, w tym Cyklon B używany w obozach koncentracyjnych do zabicia milionów ludzi.

Jednym z przemilczanych partnerów IG Farben była firma J.D. Rockefellera Standard Oil Company, w USA. W rzeczywistości, nazistowskie samoloty nie mogłyby latać, bez opatentowanej przez Rockefellera, specjalnej mieszanki paliwa.
Drastyczne bombardowanie Londynu przez nazistowskie Niemcy, były możliwe dzięki pożyczce jaką Rockefeller dał w wysokości 20 milionów dolarów w paliwie dla IG Farben. To jedynie mały kawałek biznesu jaki Ameryka zrobiła finansując obie strony konfliktu. Inną zdradziecką organizacją wartą wymienienia jest Union Banking Corporation z Nowego Jorku. Nie tylko sfinansowali wiele etapów dochodzenia Hitlera do władzy, ale także prali pieniądze, niemieckie pieniądze w czasie II Wojny Światowej. Posiadali miliony nazistowskich dolarów w ich walucie. Union Banking Co. z Nowego Jorku, ostatecznie zostało przyłapane na naruszeniu Aktu Handlu z Wrogiem. Zgadnijcie kto był wice dyrektorem Union Bank... Prescott Bush. dziadek BUSHA !!!!

WIETNAM
Oficjalna deklaracja rządu USA dotycząca wojny z 1964 roku, pojawiła się
po rzekomym incydencie, w którym dwa amerykańskie
[26.05.2018] 03:58
[15.06.2009] 00:31
ZEITGEIST ATTENDUM
WIETNAM
Oficjalna deklaracja rządu USA dotycząca wojny z 1964 roku, pojawiła się po rzekomym incydencie, w którym dwa amerykańskie niszczyciele zostały zaatakowane przez Pn.Vietnamskie łodzie patrolowe w Zatoce Tonkińskiej. To zdarzenie znane jest jako Incydent w Zatoce Tonkińskiej. Ta pojedyncza sytuacja była katalizatorem i pretekstem do masowego rozmieszczania wojsk i najnowszej broni. Istnieje tylko jeden problem... Atak na amerykańskie niszczyciele NIGDY NIE MIAŁ MIEJSCA... Nigdy się nie zdarzył. Było to kompletnie zmyślone zdarzenie, by dać pretekst do przystąpienia do wojny. Były sekretarz obrony - Robert Mcnamara powiedział po latach, że incydent ten był "pomyłką", podczas gdy wielu innych żołnierzy i oficerów przyznało, że była to farsa i kompletne kłamstwo.

Wojna to był biznes, jak zawsze. W październiku 1966 prezydent Lyndon Johnson zniósł zakaz handlu z sowieckimi sojusznikami, w pełni świadomy, że Sowieci w 80% zaopatrują Północny Wietnam w broń. Zgodnie z przeszłością, konsekwentnie, Rockefeller finansował radzickie fabryki broni, w których produkowano sprzęt wysyłany do Wietnamu Północnego. Jednak finansowanie dwóch stron tego konfliktu, było tylko jedną stroną medalu. W 1985 wietnamska zasada prowadzenia wojny została odtajniona. To detale tego co amerykańskie wojska powinny, a czego nie powinny robić na wojnie Zawiera absurdy takie jak : zakaz bombardowania pn. wietnamskich systemów obrony przeciwlotniczej dopóki nie osiągnie pełnej sprawności bojowej. Nie wolno było ścigać wroga jeśli przekroczył granicę Kambodży albo Laosu. I najbardziej odkrywczy ze wszystkich - atak na najbardziej strategiczne cele jest zabroniony do chwili uzyskania zgody od zwierzchników wojska. Poza tym narzucono śmieszne ograniczenia. Pn Wietnam był poinformowany o nich i mógł opracować odpowiednią strategię wobec ograniczonych wojsk amerykańskich. Oto dlaczego wojna trwała tak długo. Główną przyczyną jest to :

Wojna wietnamska nigdy nie miała zostać wygrana. Miała być utrzymywana. Ta wojna o zysk kosztowała życie 58 000|Amerykanów i 3 000 000 Wietnamczyków. 9/11 był początkiem tego, co mamy dzisiaj, przyspieszeniem programu bezwzględnej elity. To był pretekst do wojny, taki sam jak zatopienie Lusitanii, sprowokowanie Pearl Harbour i kłamstwo o Zatoce Tonkińskiej. W rzeczywistości jeśli 9/11 nie był zaplanowanym pretekstem do wojny, byłby wyjątkiem w regule. Został użyty do rozpoczęcia dwóch nie sprowokowanych i nielegalnych wojen. Jednej przeciwko Irakowi i jednej przeciwko Afganistanowi. http://pl.youtube.com/watch?v=niu2iouY7Ps&fe ature=related ZEITGEIST ATTENDUM FILM ODKRYWAJACY PRAWDE O RELIGII WLADZY RYNKU MANIPULACJACH NIEWOLNICTWIE I WYZWOLENIU CZŁOWIEKA
[15.06.2009] 00:51
Zielonkawa
WWW.ZIELONIFREE.PL (09.06.14 22:36):
Nie powinno być wojska i pistoletów. Mamy tyle broni białej: buraki, ziemniaki, marchew - przecież możemy się nią rzucać. Jak ja będę prezydentem to zabronię wojska i wyprowadzę je na ulice. Bo dużo jest wojny i mięsa, ale nie będzie niczego bo zielone wojsko wyprowadzę na ulice. Będę jadł groszek i prutał, użyje broni chemicznej żeby nie było mięsa i w ogóle niczego.
Duzo huliganów teraz myśli o wojnie, a wegetarianin jest inny, myśli że myśli, a on nie myśli, bo mięso powoduje próchnicę i zgniliznę, ale nie będzie niczego bo wstąpie do wojska bo mam kategorię E. Nawet mój tatuś był w wojsku ale go wyrzucili bo zatopił okręt podwodny (swój własny) - spał przy otwartym oknie. Ale powiedział tatuś że wróci i zrobił mnie żebym zrobił żeby nie było niczego.

Łubu dubu, Łubu dubu niech nam żyje Zielony z psychicznego Klubu, niech żyje nam!!!

To śpiewałem ja, Zielony. W zeszłym tygodniu nie śpiewałem bo byłem chory. Mam zwolnienie.

Uśmiałam się.
[15.06.2009] 00:58
loled
WWW.ZIELONI.FREE.PL (09.06.15 00:12):
pomijając fakt, że kobiety są mniej odporne na niewygody, ból i wysiłek w decydujacym momencie mogą nie być gotowe do zabijania (9 x rzadziej popełniaja np. morderstwa niz mężczyxni) - a wojsko to od zawsze grupa najemnych morderców

i całe szczęście

te co ida do wojska to pasztety albo babochłopy

zresztą podobnie jak faceci - normalni ludzie nie angażują się w takie mordercze bandy, pełne patologii jak alkoholizm, oduczające samodzielnego myslenia i uczciwego życia

\"Diabeł stworzył armię, Bóg = dezertera\"
pasztety i babochłopy haha no a ciekawe jaki ty masz ryj cukiereczku
[15.06.2009] 02:23
ZEZa
kustosz69 (09.06.15 00:19):
w Izraelu to rzeczywista rzecz choć ja uwarzam irz kobiety są i bendą na straconej pozyci


Najpierw popracuj nad ortografią... głąbie...
[15.06.2009] 07:46
szkoda słów
Kobieta w wojsku to NIEPOROZUMIENIE
Nigdy nikt z kobiety nie zrobi prawdziwego żołnierza
Ci co pracują w wojsku i służą u nich kobiety - doskonale wiedzą o co chodzi.
[15.06.2009] 08:13
adamu
WWW.ZIELONIFREE.PL (09.06.14 22:36):
Nie powinno być wojska i pistoletów. Mamy tyle broni białej: buraki, ziemniaki, marchew - przecież możemy się nią rzucać. Jak ja będę prezydentem to zabronię wojska i wyprowadzę je na ulice. Bo dużo jest wojny i mięsa, ale nie będzie niczego bo zielone wojsko wyprowadzę na ulice. Będę jadł groszek i prutał, użyje broni chemicznej żeby nie było mięsa i w ogóle niczego.
Duzo huliganów teraz myśli o wojnie, a wegetarianin jest inny, myśli że myśli, a on nie myśli, bo mięso powoduje próchnicę i zgniliznę, ale nie będzie niczego bo wstąpie do wojska bo mam kategorię E. Nawet mój tatuś był w wojsku ale go wyrzucili bo zatopił okręt podwodny (swój własny) - spał przy otwartym oknie. Ale powiedział tatuś że wróci i zrobił mnie żebym zrobił żeby nie było niczego.

Łubu dubu, Łubu dubu niech nam żyje Zielony z psychicznego Klubu, niech żyje nam!!!

To śpiewałem ja, Zielony. W zeszłym tygodniu nie śpiewałem bo byłem chory. Mam zwolnienie.
Świetny tekst

A kobiety w wojsku, to chyba tylko jako pielęgniarki . . .
[15.06.2009] 08:58
MasterG
WWW.ZIELONI.FREE.PL (09.06.15 00:12):
pomijając fakt, że kobiety są mniej odporne na niewygody, ból i wysiłek w decydujacym momencie mogą nie być gotowe do zabijania (9 x rzadziej popełniaja np. morderstwa niz mężczyxni) - a wojsko to od zawsze grupa najemnych morderców

i całe szczęście

te co ida do wojska to pasztety albo babochłopy

zresztą podobnie jak faceci - normalni ludzie nie angażują się w takie mordercze bandy, pełne patologii jak alkoholizm, oduczające samodzielnego myslenia i uczciwego życia

\"Diabeł stworzył armię, Bóg = dezertera\"


Popieram w 100% i za to kocham wojsko Jestem żołnierzem i znam swoją wartość.
[15.06.2009] 09:05
irka 34
Uwazam,ze kobiety w wojsku to nie dobry pomysl.Juz w latach 50-tych przerabialismy ten temat i kobiety preferowano do zawodow -traktorzystka itp.
[15.06.2009] 09:36
tybp
skoro babki pchają się do wojska to znaczy że można je lać po mordzie...........feminizacja to straszna rzecz baby staja się bardziej męskie od facetów tylko czekać aż ich pochwy zamienią się w sterczące penisy!
Jestem szowinistą i moim zdaniem baby powinny mieć zakaz wstępowania do armii!!!
[15.06.2009] 10:08
phiphi
Oczywiście, że się nadają do wojska np do klawiszowni w końcu to wojskowi. Babki czasem lepiej tam dają radę niż faceci.
[15.06.2009] 10:30
karr...
nie nnie nadaja się chyba, że do spraw biurowych. Wojsko to nie tylko apele defilady i inne tego typu duperele. zainteresowani niech sobie poszukają statystyk na temat tego na ile kobiet, procent wysłąnych w gorące rejony wraca ze schizą, a na na ilu facetó z powrotem odsyła sie klinicznych. To akurat temat tabu i o tym się nie mówi, bo zabrakło by wam szanowni wojskowi ochotników do munduru. Ale jest jeszcze coś. Drogie Panie chwała wam za silny instynkt macierzyński, tylko widzicxie on to się trochę nie sprawdza w wojsku. Znajomi wizęli ze sobą kobietę na wyjazd. ta zobaczyła bejbi rozanieliła się i dostała kulę miała torba szczęście, że gówniarz strzelał z klamki. kumpel wpadł i jak stwierdził rozsmarowął gnoja bo nie lubi jak mu się mundur dziurawi.
Acha Ta pani lamentowała nad dzieckiem jeszcze długo. Przed wyjazdem była tak twarda, że wydawało się że w spodniach ma granit a chłopaki to mintusy.
SZkoda pitolenia, że wy będziecie inne. bo niestety póki co wystarczy na was łasdnie uśmiechające się dziecko. (
P.s podobnych przypadków było więcej. (trochę popytałem wśród znajomych) , więc przepraszam, ale możecie sobie w wojsku być, ale giwererę bierzcie tylko na strzelnicę
[15.06.2009] 10:36
dasasd
"Nie ma jeszcze w Polsce kobiety generała, ale historia zna taki przypadek."

Ech, jak zwykle przestarzałe informacje :/
[15.06.2009] 10:48
kobieta5
Kiedyś było tak, że kobieta to tylko do rodzenia dzieci i sprzątania w domu... lekarze, prawnicy, nawet politycy to tylko mężczyźni...
Świat zrozumiał, że kobiety to nie inna rasa- gorsza, bo dlaczego? ...
Wszyscy wiemy (nawet ci, którzy są tak nienawidzą kobiet w kamaszach), że niejedna kobieta jest silniejsza psychicznie niż facet, a to psychika jest najważniejsza. Bez niej nikt i nigdzie nie osiągnie czegoś wielkiego. Piszecie o testach sprawnościowych - ok, mamy inne - lżejsze, ale osobiście uważam, że dla Waszej satysfakcji mogą te egzaminy być równe, bo to chęci, upór i konsekwencja w działaniu mogą z człowieka zrobić prawdziwego godnego żołnierza, nie płeć!

Kobieta jeśli czuję potrzebę spełnienia się właśnie przez bycie żołnierzem to ZDECYDOWANIE jestem na TAK.
[15.06.2009] 10:49
pakopol  wieslaw6600@tlen.pl
jestem mężczyzną i jestem za pelnym równouprawnieniem. Skoro kobiety same się tego domagają to dlaczego niema np. służby zasadniczej dla kobiet? przecież to jest dyskryminacja. Dlaczego kobiety chcąc wstąpić do Policji czy SW mają łatwiejsze testy sprawnościowe? Kobiety żądają wyrównania wynagrodzeń to wyrównać także zasady dostawania się do pracy np., jak w temacie do wojska. Albo niech kobiety zdają takie same egzaminy sprawnościowe albo płacić im o 40% mniej.
Kobiety \"walczą\" o równouprawnienie ale jak przyjdze co do czego to są wielkimi damami...
[15.06.2009] 10:55
kobieta5
uwierz mi, że znam wiele kobiet które mogłyby iść do zasadniczej służby wojskowej - z wyboru... ale już takowej nie ma nawet dla facetów

co do egzaminów już się wypowiedziałam na ten tema
co do wynagrodzeniu to JEST jak mówisz, kobiety często dostają mniej mimo tego, że pełnią podobne funkcję - zadowolony?
[15.06.2009] 11:07
kobieta5
tak, przeczytałam i się odniosłam do tego.
Zatem my kobiety też jesteśmy za pełnowymiarowym równouprawnieniem - taki był mój cel. A osobiście wolałabym mieć takie same egzaminy, żeby potem mi nikt nie próbował czegoś wypominać.
[15.06.2009] 11:10
pakopol
tylko że pozostają jeszcze inne kwestie w których kobiety mają "łatwiej" od mężczyzn. ale to niejest istotą konwersacji dotyczącej tego tematu.
[15.06.2009] 11:13
kobieta5
a czasem gorzej - zatem jest równość
[15.06.2009] 11:16
pakopol
dlatego jestem za pełnym równouprawnieniem i kobiet i mężczyzn. Skoro równouprawnienie jest jednym z praw człowieka to czemu się tego nie szanuje?

(nieodczytaj koleżanko tego jako atak na twoją osobą, jest to tylko mój prywatny wniosek)
[15.06.2009] 11:24
kobieta5
'Skoro równouprawnienie jest jednym z praw człowieka to czemu się tego nie szanuje?'

ja się już odniosłam do równouprawnienia akurat do tego tematu, [natomiast też mi jest żal, że jest jak jest - generalizując, ale fakt że nie dotyczy to już tego tematu. Kończąc pogodnym akcentem jest to co na początku... kiedyś było dużo dużo gorzej to teraz może być tylko lepiej (...)]

Co do tematu natomiast - kobiety i wojsko TAK, jeśli NAPRAWDĘ są tego pewne!
[15.06.2009] 11:36
MasterG
kobieta5 (09.06.15 10:55):
uwierz mi, że znam wiele kobiet które mogłyby iść do zasadniczej służby wojskowej - z wyboru... ale już takowej nie ma nawet dla facetów

co do egzaminów już się wypowiedziałam na ten tema
co do wynagrodzeniu to JEST jak mówisz, kobiety często dostają mniej mimo tego, że pełnią podobne funkcję - zadowolony?


W wojsku nigdy tak nie ma. Funkcja funckji nierówna. Kobieta w wojsku jest traktowana trochę jak niedorozwinięta(czemu się wcale nie dziwię) a mimo to dostaje równą pensję. Nie muszę chyba tłumaczyć, że i wymagania co do niej są niewspółmierne. Kobieta w wojsku jest bo takie jest prawo a nie dlatego, że jest tam potrzebna. Do nas żołnierzy zawodowych przełożony woła po stopniu albo żołnierzu i potrafi delikatnie mówiąc zgnoić za błędy a do kobiety zawodowego żołnierza mówi się, proszę pani,ależ proszę, nic się nie stało i otwiera się jej drzwi a ona się cieszy, że ma tak dobrze....Boże ludzie to jest wojsko a nie domowe przedszkole. I baby się pchają, czyniąc wojsko coraz bardziej infantylnym.
[15.06.2009] 11:57
kobieta5
dlatego mówię, że nie każda kobieta nadaję się do wojska mimo tego, że chcę- trzeba mieć twardą i mocno psychikę...
może pensja ta sama- bo ustawowo zapisana, ale wszelkie dodatki i inne pierdoły są mniejsze
a co do drzwi i tytułowań per Pani- to kto jak nie faceci to kształtują?.. my sobie nie paniujemy
[15.06.2009] 12:08
unclefucker
kobieta5 (09.06.15 10:48):
Kiedyś było tak, że kobieta to tylko do rodzenia dzieci i sprzątania w domu... lekarze, prawnicy, nawet politycy to tylko mężczyźni...
Świat zrozumiał, że kobiety to nie inna rasa- gorsza, bo dlaczego? ...
Wszyscy wiemy (nawet ci, którzy są tak nienawidzą kobiet w kamaszach), że niejedna kobieta jest silniejsza psychicznie niż facet, a to psychika jest najważniejsza. Bez niej nikt i nigdzie nie osiągnie czegoś wielkiego. Piszecie o testach sprawnościowych - ok, mamy inne - lżejsze, ale osobiście uważam, że dla Waszej satysfakcji mogą te egzaminy być równe, bo to chęci, upór i konsekwencja w działaniu mogą z człowieka zrobić prawdziwego godnego żołnierza, nie płeć!

Kobieta jeśli czuję potrzebę spełnienia się właśnie przez bycie żołnierzem to ZDECYDOWANIE jestem na TAK.


bzdura.... kobieta bardziej odporna psychicznie to najwiekszy i najglupszy stereotyp rozpowiadany przez kobiety bo nic innego im nie zostalo zeby konkurowac z mezczyznami to sie woza ze sa odporne psychicznie bo podobno zeby bande bachorow wychowac i taka tez bande urodzic trzeba miec silna psychike... mozliwe ale to nie ten prog dzieci to nie wojna bron zabijanie flaki na wierzchu i hektolitry krwi, kobiety nie odnajduja sie w miejscach gdzie jest zbyt wiele przemocy, gdzie trzeba szybko podejmowac dezycje i stosowac zimna kalkulacje, kobiety nie uzywaja do myslenia logiki a emicji wiec absolutnie powinien byc zakaz posiadania broni przez kobiete bo w razie jakiegokolwiek zawachania kobiety przy pociaganiu za spust moze kosztowac zycie calego oddzialu powiedzmy w jakiejs goracej akcji zbrojnej, kobiety byly sa i zawsze beda slabsze od mezczyzn czy to fizycznie czy psichicznie ,to mezczyzni sa od zarzadzania tym swiatem gdyby kobiety sie do tego nadawaly rownie dobrze to zapewne swiata nie zbudowali by mezczyzni i nie oczekuje ze kobiety mnie zrozumieja ich myslenie jest krotkie jak fryzury feministek;]
[15.06.2009] 12:17
kobieta5
ucinam się już od dyskusji- nie raz już pisałam, że zależy to od osobowości każdego człowieka - kto mądry to to zrozumie
jak krótkie włosy równają się z płytkim myśleniem, to powodzenia życzę facetom
i na koniec dodam, że mam nie jestem feministką.
[15.06.2009] 12:55
Knot
dziurawe wojsko mniam mniam
[15.06.2009] 13:04
sfsff
do garów!!!!

    1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat