o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie na wakacje

1 2 3 4 5   » 17 Strony tematu:
[06.09.2010] 10:54
stylgirly
Niestety dla mnie to już koniec wakacji, ale żeby przeżyć jesień i zimę zaczęłam szukać różnych ofert na przyszłe. Interesują mnie wyjazdy zorganizowane. Słyszałam, że w Bułgarii jest całkiem interesująco i nie ma jeszcze aż tak wielu turystów. W ok-tours oferują pobyt w Złotych Piaskach, z opisu wynika, że jest to malownicze miejsce. Czy ktoś już tam spędzał wakacje i wie gdzie blisko tego miejsca są rzeczy wart zwiedzenia?
[06.09.2010] 12:32
onesagain
Ja znad morza wróciłam i mimo, iż było bardzo fajnie, to jednak chłodno. Dlatego jak komuś się marzy zwiedzanie albo i nawet opalanie to jedyne co pozostaje to gdzieś za granicę hotels-globally.com/ to serwis który na pewno pomoże w poszukiwaniu noclegów, jeśli ktoś decyduje się na wyjazd na własną rękę.
[14.09.2010] 22:54
Mareckiii8
A może Agroturystyczne wakacje w Białowieżywww.twojraj.com.pl
[15.09.2010] 14:58
onesagain
A no i zapomniałam wspomnieć.
Jeśli chodzi o wakacje nad morzem to polecam o tej porze roku hotele SPA Na prawdę przestaje być wtedy istotne jaką pogodę mamy za oknem. Osobiście polecam hotel primavera w Jastrzębiej Górze. Mają bardzo fajną ofertę no i ceny przystępne.
[16.09.2010] 13:52
Lisbeth
Ja mam wakacje dopiero przed sobą, liczę na to, że pogoda we wrześniu nie zawiedzie. Z początkowej listy propozycji liczącej sobie 10 miast zostały mi tylko 3:
Wisła http://www.noclegiwisla.net/
Szklarska Poręba http://www.noclegiszklarskaporeba.net/
lub Wrocław http://www.wroclawnoclegi.net/
Wspomagam się tymi stronami, bo nie dość, że mam tam bazę noclegową, to jeszcze podlinkowaną listę atrakcji i zniżki do niektórych miejsc noclegowych.
[18.10.2019] 21:09
[20.09.2010] 11:59
Malwa022
Kochani!
Dla wszytskich szukajacych nie tylko tanich biletów na wakacje ale np na weekend polecam stronewww.cp-online.pl mają ekstra mapke, zaznaczasz ile masz budżetu i sam Ci znajduje gdzi mozesz sie wybrac.
[22.09.2010] 13:09
zuczek3103
Gdzie na wakacje? Trzeba podbić wątek dla tych (czyli dla mnie między innymi) którzy jeszcze nigdzie nie pojechali, a jechać bardzo chcą! Ja myślę, żeby upolować sobie jakieś tanie last minute Widziałam spoko oferty na Ok - Tours Riwiery Olimpijskie i te sprawy za niecały tysiąc. Ktoś ma jeszcze jakieś propozycje? Chętnie posłucham Byle przed Bożym Narodzeniem
[22.09.2010] 14:32
stylgirly
Ja bym wyjechała na Sycylię albo Majorkę Ciepłe kraje miło i przyjemnie. W ogóle fajne pomysły i ciekawostki można znaleźć na profilu facebookowym all inclusive http://www.facebook.com/AllInclusiveComPl . Poza tym, zawsze wtedy jest się na bieżąco z nowinkami turystycznymi
[22.09.2010] 21:22
Hellraiserr
No właśnie teraz to dobrze jechać w takie rejony gdzie jeszcze lato w pełni. Ja się chyba wybiorę do Egiptu. Wczoraj znalazłem bardzo dobrą ofertę w biurze internetowym Travelasystent i chyba się skuszę.
[05.10.2010] 10:26
zxoookcx
poszperaj na konradtravel.pl
[06.10.2010] 09:06
patryk_30
Hej, jeżeli zależy ci na upałach to polecam Egipt, Sycylie a jeżel chcesz swój urlop przeznaczyc na zwiedzanie to polecam Barcelone
[11.10.2010] 11:38
uakkks
a konradtravel faktycznie dobre biuro szczegolnie na dalekie podroze
[11.10.2010] 11:45
uakkks
Malediwy, dzieki wylotowi z niemiec stac mnie (jade z konradtravel)
[12.10.2010] 12:30
robson12
Teraz to faktycznie w ciepłe kraje - może Egipt.
Ale można już też pomyśleć o okresie sylwestrowym i tak skonstruować sobie "wakacje". Czyli sylwek w Bratysławie, ale wyjeżdżając wcześniej można odwiedzić Węgry i Wiedeń. LOT ma fajne połączenie, razem z noclegami w hotelu Sorea. Choć nie wiem jak ta umowa będzie w tym okresie funkcjonowała. Zresztą i tak myśląc o wyjazdowym sylwestrze, należy powoli zacząć myśleć o zapewnieniu sobie noclegu. pzdr
[13.10.2010] 11:44
www.e-wybrzeze.com
www.e-wybrzeze.com
[13.10.2010] 20:22
fifi_fufu  fifi_fufu@tlen.pl
odnośnie LOT-u to dobra jest też opcja Tallin. Bardziej na północ to już i zorze polarne zamiast fajerwerków mogą być
[20.10.2010] 12:32
asia.podrozniczka
O wakacjach zimowo-sylwestrowych warto już myśleć
w co ciekawszych miejscach wkrótce trudno będzie znaleźć nocleg.
Ja się wybieram w góry, nie wiem czy uda mi się do tego czasu nauczyć jeździć na nartach, ale nic straconego, nie będzie mi przynajmniej grozić złamanie nogi lub innej kończyny
Noclegu planuję poszukać na urlopwpolsce.pl
[20.10.2010] 15:48
robson12
Ten Tallin to chyba najlepiej latem w maju / czerwcu ze względu na białe noce. Mam nadzieję, że LOT utrzyma to połączenie, bo miejsce faktycznie ciekawe, a nie każdy chce promem objazdówki robić. pzdr
[02.11.2010] 22:46
Nfs_King
A ja polecam wczasy nad naszym polskim morzem Bałtyckim, ciekawe oferty znajdziecie np. na tej stronie http://wwww.e-wczasy.com.pl
[06.11.2010] 19:25
helenka1980
Ostatnio modnym kierunkiem jest chyba, ogólnie rzecz biorąc jest Morze Śródziemne. Jego południowo - wschodnia część. Jest dużo biur mniejszych i większych ale ostatnio to Exim zbiera dużo dobrych opinii. Może z nimi coś wymyśleć?
[08.11.2010] 19:33
conisia
Ja zastanawiam się na wielkimi wakacjami 2011. Chcę zacząć teraz planować by zebrać odpowiednią kwotę pieniędzy Moim typem jest Meksyk. Dzisiaj natknęłam się na ciekawą ofertę śladami Majów i Azteków: http://sopol.pl/hotel.php?hotel=1236 Co o niej sądzicie?
[17.11.2010] 11:09
jarzębinka
czekam na katalog itaki na lato 2011, pewnie coś wybiorę nad kierunkiem się jeszcze nie zastanawialiśmy, ale mam nadzieję, że podsuną nam ciekawy pomysł
[26.01.2011] 18:46
Barek88
Jak ma się siły, zapał i trochę odwagi to najlepiej skorzystać z airbnb.com i gdzieś polecieć na własną rękę http://www.dyskrecja.pl/
[10.02.2011] 11:06
jarzębinka
przede wszystkim to trzeba mieć czas na załatwianie, bieganie, porównywanie ofert Ja tego czasu nie mam, bo muszę zarabiać na wakacje A tak poważnie, to kiedys jeździłam na własną rękę, ale teraz mając dziecko i krótki urlop wolę pojechać z biura podrózy na gotowe, ale za to mieć wszystko dopięte na ostatni guzik
[12.02.2011] 12:33
ostrowkierwinski
Polecam: Agroturystyka Ostrów Kierwiński - okolice Lidzbarka Warmińskiego
Spokojne, ciche, czyste gospodarstwo agroturystycznewww.ostrowkierwinski.pl prowadzone przez Beatę z Warmii córkę leśnika i Waldka "byłego" mieszczucha z Mazowsza. Siedlisko z ponad 400 letnią historią, położone na dawnej wyspie na nieistniejącym już jeziorze.
Niedaleko las, parę kilometrów do jeziora. Cisza, kolonia wsi, jedni sąsiedzi i ani ducha więcej.
Przepyszna kuchnia Pani domu, ognisko (także własnoręcznie wędzone wędliny, własnej roboty sery kozie i krowie - białe, topione, ciasta, torty (możemy zorganizować rodzinne uroczystości) i co najważniejsze prawdziwy chleb na zakwasie.
Do dyspozycji gości są 4 pokoje: dwu osobowy, dwa trzy osobowe, cztero osobowy. Wszystkie z łazienkami i TV. Na terenie całego gospodarstwa internet WiFi.
Serwujemy całodzienne wyżywienie, jednakże do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny (lodówka, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, naczynia itd.). Posiłki podajemy w dni pogodne na tarasie ze stolikami z parasolami a w dni pochmurne w wewnętrznej jadalni.
5 kilometrów do Lidzbarka a w promieniu 50 - 80 km, czyli trochę samochodem i Olsztyn i Kaliningrad, Klasztor w Stoczku i Święta Lipka, Wilczy Szaniec, Frombork i Zalew Wiślany - super baza wypadowa.
Dla dzieci plac zabaw z domkiem, huśtawką, zjeżdżalnią, piaskownicami, basenik, kozy do głaskania.
Dla grzybiarzy lasy pełne grzybów (posiadamy suszarkę), dla wędkarzy i pływaków niedalekie (7 km rowerem przez las albo 11 km samochodem drogą asfaltową) jeziora Symsar i Blanki.
Dla miłośników zwierząt szczególnie, nasze milusińskie kozy, koty i pies "Kryzys", sarny na polach (jak są dalej obserwujemy je przez nasze lornetki), sarny w pobliskiej hodowli. Śpiew ptaków, tańce żurawi, "własne" bociany.
Dla miłośników przyrody piękno kwiatów, traw, zacisze skalniaka, altan, ławeczki. Piękno niedalekiego bobrowiska, rozlewiska z ptactwem.Szum wiatru, bezkres pól...
Tutaj naprawdę jest spokój.
[17.02.2011] 14:11
wakacje-bulgaria
Świat jest spory i naprawdę piękny. Osobiście uważam, że co roku powinniśmy zobaczyć coś nowego, poznać nowe miejsca, kultury. Niektórzy wolą jeżdzić co roku do tego samego miejsca, kraju. To indywidualny wybór każdego. Dla tych którzy jeszcze nie byli, oraz dla tych którzy jeżdżą tutaj co roku, polecam Bułgarię. Kraj ten zmienił się w ostatnich latach bardzo mocno i coraz więcej osób z całego świata, tym z Polski wybiera Bułgarię jako miejsce swojego letniego, czy też zimowego wypoczynku. Nie wszyscy wiedzą,że Bułgarzy mają bardzo fajne kurorty narciarskie. Zmiany jakie tutaj zaszły spowodowane były bumem budowlanym, w czasie którego również wielu Polaków kupiło tutaj apartamentyw kurortach. Teraz można wynająć apartament 2-pokojowy w luksusowym, nowym kompleksie za średnio 200PLN/dobę (w pełni sezonu), nie zależnie od ilości osób (zazwyczaj 4-6). Także koszt wczasów na osobe wychodzi nam bardzo tanio, bo przy 4-ro osobowej rodzinie koszt 10 nocy, na osobe wychodzi ok. 2000PLN (500PLN/osobę) + transport. Po wiecej informacji zapraszam na naszą stronęwww.bulgaria-apartament.eu Poza tym, mieszkam w Bułgarii już od paru lat, także jeżeli ktoś miałby jakiekolwiek pytania dotyczące wakacji w tym kraju, to proszę pisać. Z przyjemnością podzielę się doświadczeniem. www.bulgaria-apartament.eu
[20.02.2011] 22:14
WIKI1963
sprawdzam nawww.dobrywypoczynek.pl i zawsze coś znajdę.
[09.03.2011] 12:30
sonia2011
Też jestem zwolenniczką podróżowania w różne miejsca. Przecież jest tyle fajnych miejsc, szkoda świata nie zobaczyć. Dlatego nie zdarzyło mi się być na wakacjach dwa razy z tym samym miejscu. Od jakiegoś czasu podróżuję z biurem ok - tours i co roku wybieram inne miejsce/ kraj. Co roku jest równie piękne.
[18.03.2011] 11:33
margarita-4
Na wakacje poleciłabym jednak kraje, w których mamy gwarancję słonecznej pogody bo to chyba o to właśnie w wyjeździe wakacyjnym chodzi I tutaj mamy spory wybór: grecja, Włochy, Chorwacja, Bułgaria ... Nie wiem czy już bukujecie sobie wycieczki ale w razie czego można np. zapisac się na newsletter z jakiejś stronki, na której są oferty wycieczek (ja mam akurat z allinclusive.com.pl) i wtedy na bieżąco jesteśmy z ofertami
[20.03.2011] 10:45
linak
Obojętnie gdzie, byle Polska
http://www.polskawita.pl/?pwid=3184599d951b4 85a9eb6af250321ebce

1 2 3 4 5   » 17 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat