o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

Gdzie na wakacje

1 2 3 4   » 17 Strony tematu:
[07.05.2010] 10:38
castana  castana@tlen.pl
oj oj masz rację nie ma co się za długo zastawiać nad tym, gdzie pojechać na wakacje, bo za chwilę nie będzie już miejsc;/ I co wtedy?? Zostaniemy z niczym.
trochę mnie ta Twoja wypowiedź orzeźwił i najpóźniej do końca weekendu muszę coś znaleźć
[11.05.2010] 14:19
ziuta3
Ja gdybym mogła to wybrałabym się do Jastrzębiej Góry to fantastyczne miejsce( z super spa Primaveraspa) w sumie to każde miejsce może być cudowne, pod warunkiem,że towarzystwo jest odpowiednie. z ciekawymi ludźmi nie można się nudzić life is brutal
[11.05.2010] 19:35
fotourlop
Wejdź na fotourlop.pl może znajdziesz coś dla siebie. To nie jest oferta biura, a raczej inspiracja.
Pozdrawiam
[11.05.2010] 22:45
isska
ja osobiście w ten weekend wybrałam się w podróż z Unity Line promem Polonia do Szwecji i jestem zauroczona i jezcze zyję wrażeniami z wyprawy.
http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ci ebie/oferty_specjalne/maraton_dj_ow_juz_w_sprzedazy zaczynam wertować stronę i oferty na wakacje!
[13.05.2010] 18:01
jejejeje
na wakacje to najlepiej do Hiszpanii, nie ma co. Zobaczcie jaka super oferta! http://student.travel.pl/studenckie-wakacje ,hiszpania-costa-brava-lloret-de-mar
[14.10.2019] 05:50
[17.05.2010] 12:16
widokowa
Na wakacje w góry do Szczawnicywww.widokowa.pl
[17.05.2010] 12:24
widokowa
na wakacje do SZCZAWNICY małopolska
Super pokojewww.widokowa.pl
[17.05.2010] 15:58
przewaw
Witam
Wynajmuję swój apartament w Bułgari - Słoneczny BrzegStudio - 40m, balkon, łazienka, kuchnia - pełne wyposazenie.
150 zł doba
max 4 osoby.
Ogrodzony kompleks, sklep, restauracja, basen, do morza 300m
Jak kogoś interesuję dzwoncie
601 377 226
Przemek
[17.05.2010] 17:53
widokowa
fajne miejsce na wakacje to Szczawnica
piekna miejscowosc w górach granicząca ze Słowacją
Spływ Dunajcem ,Trzy Korony i wiele innych ciekawych szlaków turystycznych i ścieżek rowerowych. Dobry nocleg jest natomiast w willi widokowejwww.widokowa.pl POLECAM
[26.05.2010] 13:26
michalina00
Czy nie uważacie ze jednak lepiej jest skorzystac z ofert Last Minute ?
To moim zdaniem jest lepsza alternatywa - przynajmniej jesli chodzi o koszty.
Przejrzałam sobie oferty Orbis Travel i np. ta jest naprawde bardzo korzystna Kreta 03.06 Rethymno Village***, all inclusive, 1279 zł
i tak jeszcze przed sezonem.
[29.05.2010] 15:33
brakmitlenu
Dla młodzieży fajne obozy i kolonie organizuje ok-tours. Obozy w Dąbkach - różna tematyka, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ja się gdzieś w tym roku raczej za granicę wybiorę - jak się uda znaleźć jeszcze fajną ofertę. jak nie to zawsze można jechać do znajomka w góry ...
[31.05.2010] 23:26
anka_wwwik
JA wybijam w tym roku na party manana w hiszpanii, chce poimprezowac i tyle
[01.06.2010] 17:27
Magda.Mała.Mi
Jest tyle wspaniałych miejsc, że często trudno się zdecydować: Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra. Ja wyjeżdżam do Czarnogóry z Funclubem. Już nie mogęsię doczekać.
[05.06.2010] 19:27
isska
na wakacje blisko wsrod zieleni nad woda - to Bornholm jest bajeczny http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ci ebie/oferty_specjalne/rejsy_na_bornholm
[08.06.2010] 02:26
xzzzzax
W tym roku to najlepiej wyjechac z piotrodwakacji.pl.. Szykuje sie imprezowe lato
[12.06.2010] 21:14
mirykka
ja mysle ze czesto dla tych którzy nie maja czasu ani czesto wiele gotówki siwetnym rozwiazaniem na udany wypoczynek jest po prostu skorzystanie z ofert Last Minute.
To nieraz najlepszy sposób aby dobrze spedzic wakacje.A ze ceny sa niewysokie mozna łatwo zobaczyc chociazby na stronie orbis travel.
[13.06.2010] 15:44
wiem79
Jeśli urlop poza Polską to polecam Austrię i Alpy. Może nie jest tanio, ale byliśmy z żoną rok temu na własną rękę i mamy niesamowite wspomnienia. Okolice Stubaiu robią naprawdę duże wrażenie.
Jak w Polsce, to Tatry i Podhale, ale nie Zakopane. Za dużo smrodu i tłoku, my odkryliśmy Gliczarów Górny, świetne widoki, czyste górskie powietrze i dość tanio. Powstało sporo nowych pensjonatów, więc jest w czym wybierać.
[04.07.2010] 18:00
isska
Austria jest rzeczywiscie piękna pozostawia rzenie chociaz bylam tam na prawde krótko. Podobnie jeśli chodzi o Pragę i Budapeszt a teraz myślę o południowej Szwecji -> http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ci ebie/oferty_specjalne/kopenhaga_w_jeden_dzien
[29.07.2010] 10:56
ewka 29
Zastanawiam się nad Kostaryką. W itace mają fajną wycieczkę - graj w zielone, cena wysoka ale bogaty program wynagradza chyba wszystko.
[29.07.2010] 12:20
Mixuuus
epicki melanż w chorwacji z Student Travel ! Polecam ! Byłem w tamtym roku, w tym ruszam we wrześniu ! http://www.student.travel.pl/studenckie-waka cje ,chorwacja-biograd-wczasy-studenckie-2010 Elo ! Zapraszam wszystkich nawww.student.travel.pl
[29.07.2010] 18:17
breego
Na wakacje pojedzie się z konkursu. Wystarczy że wygram 3000 zł a biorę udział i uważam że moje odpowiedzi są najlepsze. Konkurencji się nie boję więc i Wam podaję linka byście spróbowali swoich sił :www.energa.pl/konkurs
[04.08.2010] 12:37
marasbone
Ja właśnie przeglądam oferty na urlopwpolsce.pl , mam nadzieję na chociaż weekend wakacji. Fajne mają oferty na tej stronce, łatwą wyszukiwarkę, poszukam czegoś w okolicach Limanowej, bo w miarę blisko, a okolice piękne.
[05.08.2010] 10:14
michu hu hu
Jak ktoś nie lubi nudnych, zorganizowanych wakacji, to w tej chwili można znaleźć coraz więcej biur oferujących "wakacje inaczej". Mój kumpel był na takim wypadzie rowerowym i bardzo mu się spodobało.
[10.08.2010] 14:04
zuczek3103
A myślał ktoś o Bułgarii? Ja byłam w zeszłym roku z OK - Tours i wyszło nas to mega tanio. W ogóle życie w Bułgarii jest tanie, a pogoda gwarantowana, więc polecam. Jedno z lepszych miejsc, jeśli chodzi o wypoczynek na plaży.
[17.08.2010] 08:38
zoooocx
no co ty jaka Bułgaeria, przede wszystkim jak ktos szuka egzotycznych wakacji to powinien szukac oszczwdnosi na biletach a tu najlepiej sprawdza sie kontradtravel pl
[25.08.2010] 13:40
onesagain
A Wakacje nad polskim morzem?
Co prawda już prawie wrzesień, ale można wybrać się do SPA I tam pogoda nie gra znaczenia - człowiek może się zapomnieć podczas tych wszystkich zabiegów.... W Jastrzębiej Górze jest Primavera SPA, maja bardzo bogatą i ciekawą ofertę
[25.08.2010] 22:27
hubba
Jeśli jechać gdzieś na wakacje to tylko za granicę. W Polsce pogoda jest zbyt zmienna, nie warto ryzykować. Ja jeżdżę po Polsce tylko w weekendy, a dłuższe wyjazdy głównie spędzam w południowych krajach Europy.
[26.08.2010] 22:58
mastella289
Jak to gdzie na wakacje? Ja co roku co najmniej tydzień spędzam w chyba jednym z najtłoczniejszych polskich miejsc - w Zakopanem!
Odwiedzam tam zawsze coś innego, to tu, to tam... to góra, to kanjpki, to spacery.... kilka pomysłów na zwiedzanie znalazłam też na stronie http://zwiedzajkraj.pl/miejscowosc/zakopane
[01.09.2010] 03:06
ojcksoos
jak za granice to najlepiej z biurami ktore oferuja wylot z niemiec, np konradtravel.pl
[05.09.2010] 16:21
Goki
Polska na letni urlop moim zdaniem odpada. Ja lecę niebawem do Hiszpanii, a wycieczkę kupiłem w Travelasystent, bo preferuję internetowe biura podróży, gdzie załatwianie wszystkiego trwa chwilę i nie trzeba nigdzie jeździć.

1 2 3 4   » 17 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat