o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Imprezy: gdzie warto się pojawić?
 » Odpowiedz na ten temat

Długi weekend czerwcowy pod żaglami na Mazurach

[27.05.2009] 01:14
lucynka_aga
Zapraszamy na niepowtarzalną imprezę - rejs żeglarski po Wielkich Jeziorach Mazurskich - Czerwcówka 2009.
Nie musisz mieć żadnych uprawnień, nieważne czy byłeś(aś) kiedyś na jachcie - doświadczeni sternicy zaopiekują się Tobą, zapewnią bezpieczeństwo i wprowadzą w tajemne arkana sztuki żeglarskiej. Niepowtarzalny klimat wieczornych ognisk, smak przygody, nowi znajomi, wiatr we włosach - podoba się?
Płyń z nami! termin:10-14.VI.09
cena: 430 zł

a w cenie:
- przejazd autokarem na trasie Warszawa - Ruciane-Nida - Warszawa
- zakwaterowanie na 6 - osobowych jachtach kabinowych typu Sasanka 660 Supernova (cztery noclegi)
- opiekę wykwalifikowanego i doświadczonego sternika (jeden sternik na maksymalnie
5 Uczestników)
- wyżywienie w postaci produktów do przygotowania siłami załogi w kuchni jachtowej pod nadzorem sternika
- opłaty za cumowanie i śluzowanie jachtu, koszty paliwa do silnika i gazu do kuchenki
- przeszkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy i zasad komunikacji ze służbami ratowniczymi przeprowadzone przez profesjonalnych ratowników w placówce WOPR w Mikołajkach
- żeglarskie ubezpieczenie NNW Uczestników

więcej info, kontakt i zapisy: http://www.czerwcowka2009.uniwerek.com
[08.02.2011] 19:39
kingloo
szanty is ok ________
TYLKO DLA DOROSŁYCH: Jak w kilka minut wzbudzić w kobiecie pożądanie wykorzystując strukturę kobiecej psychiki www.mezczyznaidealny.pl/seksualnyklucz
[04.04.2011] 13:11
sonia2011
A mnie się marzy kilka dni w SPA - trochę spacerów i wylegiwanie się na zabiegach. Ja wybralam sobie w tym roku Głęboczek - mają fajne tereny do spacerów, mają własną winnicę, robią zabiegi z winoterapii.
[24.04.2011] 21:04
Konewka
A byliście na szantach w Serwach ?
Niedaleko Augusytowa , wyśmienita zabawa ! Możecie zatrzymać się tutajwww.augustow-logos.pl , hotel w sam raz na takie imprezy , kusi ceną ale też dobrą regionalną kuchnią !
[02.06.2011] 11:40
margarita-4
Nio, jak pisze sonia na pojezierzu brodnickim jest pięknie - w ogóle mazury są bardzo ładne bo miałam okazję w ten weekend tam być. Niestety do głęboczka nie było już czasu jechać ale z pewnością skorzystamy może w ciągu urlopu.
[31.03.2020] 21:53
[15.06.2011] 13:03
face_to_face1
Ja na tegoroczny weekend czerwcowy z chęcią wybrałabym się na Mazury ale pewnie to nie wypali. Za to na pewno gdzieś bliżej się wybiorę - choćby na jeden tylko dzień. Ale szukam już noclegów i nie będzie łatwo ale przy okazji wpadłam na stronę ideatur.pl gdzie można rezerwować noclegi przez 24 godz. na dobę więc mam kiedy szukać
[10.10.2013] 13:51
Blizard
Jakby ktoś potrzebował, to tutaj mozna ogarnąć tanie noclegiwww.noxweb.pl
[04.12.2019] 19:55
Żeglarz82
Jeśli chodzi o żagle i w ogóle sporty wodne, warto zapoznać się z materiałami dydaktycznymi sternika motorowodnego https://www.blekitnypiotrus.pl/MATERIA_Y_DYD AKTYCZNE_STERNIK_MOTOROWODNY_.pdf . Do wakacji jeszcze trochę czasu zostało, więc jeśli chcecie spędzić przyszłe lato na jeziorze, to na pewno warto się z tym zapoznać. Myślę, że motorówki i jachty to jedne z najlepszych możliwości wakacyjnych.
[04.02.2020] 23:14
Olek9222
Oferuję pożyczki pod zastaw nieruchomości do 30 milionów złotych
Mój numer telefonu to 668 810 547

» Odpowiedz na ten temat