o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam dziewczynę
 » Odpowiedz na ten temat

Czy chlopak ze wsi nie ma szans u mieszkajacych w miescie?

1 «   5 6 7 8 Strony tematu:
[23.09.2009] 01:48
wieśniaczka
Kamikazze (09.06.14 20:45):
ciekawaa (09.06.14 20:41):
piwnooka dziewczyna (09.06.14 20:38):
nie ma roznicy miedzy ludzmi ze wsi a ludzmi z miasta...tak samo chodza mowia wygladaja zachowuja sie
co to za podzial

widoczny podzial to biedny i bogaty

Dokładnie sie z Tobą zgadzam ale takie argumenty do \\\"zagorzałych mieszczan\\\" nie trafiają. Pozdrawiam serdecznie

macie tam na wsi dobre jedzenie i takie tam, ale ogolnie jak przyjezdzacie do miasta to sie nie potraficie odnalesc

"nie potraficie odnalesc"
Piszemy odnaleźć Powodzenia radzę byś wcześniej otworzył/otworzyła slownik ( najlepszy PWN) a potem wygłaszaj swoją opinię na temat ludzi ze wsi
[23.09.2009] 23:55
filip099
Oczywiście, że może
Zajrzyj do internetowego biura matrymonialnego:
http://iduo.pl
Masz bardzo dużą szansę by znaleźć sobie tam wspaniałą kobietę, która Cię pokocha
[29.09.2009] 19:05
powalilo
Bardzo dobrze ze jestes ze wsi tam ludzie mają jakis honor zasady tradycje oraz wiare w boga. Wole byc wsiokiem niz pedalem czy cpunem z miasta. Nie ma juz takiej roznicy miedzy wsią a miastem jesli chodzi o nowoczesnosc ale miasto nigdy nie przescignie wsi jesli chodziwychowanie tradycje. Kto mi powie gdzie beazpieczniej wyjsc na ulice po 22 do wsi czy do miasta...tyle w temacie... pyRsk
[29.09.2009] 19:53
powalilo
na wsi zawsze beda inne wartosci tryb zycia nic tego nie zmieni bardziej realne podejscie do zycia...przy okazji chetnie poznam dziewczyne ze wsi ..
[29.09.2009] 21:30
plecostomus
teoretycznie takie cos jet bez szan ale znam dziewczynę która jest szczęśliwa z chłopakiem i oni sa właśnie na takich zasadach - miato-wieś, dodam że to para o której mozna by napisać niejedna książkę i żeby nawet cały wiat sie rozleciał to ich miłość i związek pozostanie

to przy okazji pozdrowienia dla Was obojga (G+P) chociaż i tak tego nie przeczytacie
[19.10.2019] 04:27
[28.12.2009] 23:59
Pawlo18
Żal mi was ,mieszczuchom chyba się kłania czytanie ze zrozumieniem i tyle bo zamiast pomóc koledze to porównuję wieś do miasta no ale co zrobić .
[29.12.2009] 00:04
Aktaga
Na wsi mieszkają same buraki. Nie dotknęłabym takiego prymitywa od gnoju nawet kijem przez szmatę. Nie dosyć, że zapijaczone i śmierdzące parchy to jeszcze z ledwo skończoną podstawówką
[29.12.2009] 12:02
Pan 18
Aktaga (09.12.29 00:04):
Na wsi mieszkają same buraki. Nie dotknęłabym takiego prymitywa od gnoju nawet kijem przez szmatę. Nie dosyć, że zapijaczone i śmierdzące parchy to jeszcze z ledwo skończoną podstawówką

burak to ty jesteś i to w dodatku pastewny hahaha
[09.01.2010] 18:37
Men 18
Aktaga (09.12.29 00:04):

To sobie znajdź prymitywa z miasta ,który nawet nie będzie wiedział jak wywiercić otwór w ścianie HAHA żeby powiesić obraz itp. i będzie dzwonił po niby fachowców haha.A taki chłopaczek ze wsi to wszystko zrobi bez najmniejszego kłopotu.I tak wieś rządzi i jeszcze śpiewa,a i jeszcze jedno nie "gnój" tylko obornik i to pewnie ciebie by nikt nie dotkną "kijem przez szmatę" WARA MI TU OD DZIEWUSZEK ZE WSI.
[09.01.2010] 19:40
poszukiwacz dziewczyny
Melanisa (09.05.24 15:44):
Daleko by szukac... popatrzcie na Leppera, podrecznikowy przyklad wiesniaka na salonach. Oni wszyscy sa tacy bez roznicy.

nie to co palikot, kaczyńscy, putra(taki z wąsami) czy choćby rydzyk- dumni przedstawiciele mieszczaństwa. byłbym zapomniał, pani senyszyn i sowińska - no miasto pełną gębą
ale z was głąby, nie ważne gdzie mieszkasz ale gdzie się obracasz, co potrafisz i jakim człowiekiem jesteś. osobiście znam wielu "miastowych" którzy są wieśniakami większymi niż nie jeden "prawdziwy wieśniak". pochodzenie ma mały wpływ na to kim się stajesz.
i jeszcze do tematu, jak koleś masz zamiar przy krowach zapie*****c to lepiej znajdź sobie dziewczynę ze wsi, jak znajdziesz sobie bardziej pospolitą robotę to wtedy uderzaj wyżej, chyba ze słoma z butów ci wyłazi... Looking for a girl...
halamadrid.1990@o2.pl
[09.01.2010] 21:17
rara avis
niewielki % nieudaczników meneli niewykształconych buraków itp a w miastach to brak takich ludzie w miastach i wsiach są też porządni wykształceni bogaci itd a ludzie wzorują się z góry ustalonymi kryteriami jaki jest wieśniak lub mieszczuch a napewno nie jest to prawda
[09.01.2010] 23:50
prodigi  prodigi@tlen.pl
trzeba wzić sprawy w swoje ręce, np tak http://www.prisonwars.pl/142761/ Życie to tylko chwila, ale to nie @@@ajka..
[20.01.2010] 23:24
Czytam i nie wierze  supratek2@tlen.pl
Piszecie ze ludzie ze wsi to buraki,a założę się ze u większości rodzicie pochodzą ze wsi a wy na sile próbujecie się dowartościować wiec sami siebie przy tym obrażacie. jesteście zacofani bo wieś nie wygląda już jak w XIX i ludzie pochodzący ze wsi niczym się nie różnią od was no możne tym ze maja więcej kultury. Po waszych prostackich wypowiedziach wnioskuje ze to wam brakuje ogłady i szkoły bo takie właśnie "pseudo mieszczuchy" które najbardziej krytykują na tym forum najczęściej skończyli zawodówkę bądź w najwyższym wypadku technikum i mają bardzo ograniczony tok myślenia. i jeszcze jedno jakiś żałosny chłopaczek pisze ze "wieśniaki" idą po to na studia zęby się upodabniać do mieszczuchów. GÓWNO PRAWDA I NIE PISZCIE WIĘCEJ TAKICH BZDUR BO AZ SIĘ ŚMIAĆ CHCE JAK TO CZYTAM. NA SILE SIĘ CHCECIE WYRÓŻNIAĆ A @@@ICIE TAKIE RZECZY. TO WY JESTEŚCIE TĘPAKAMI CO SIEDZĄ CAŁY DZIEŃ PRZED TV ALBO KOMPUTEREM ZEZOWACI. NIE CZUJCIE SIĘ WCALE LEPSI BO NIE JESTEŚCIE. OCZYWIŚCIE NIE GENERALIZUJE BO ZDARZAJĄ SIĘ "NORMALNI" TOLERANCYJNI LUDZIE KTÓRZY NIE TWORZĄ TAKICH PODZIAŁÓW.
[21.01.2010] 14:13
kika222
miejscowosc nie ma znaczenia ja mieszkam w miescie a z checia bym sie przeprowadzila na wies bo tam jest spokuj a na impreske czy do sklepu zawsze mozna dojechadz wiec facet jest facetem
[21.01.2010] 14:29
niewiemjakmamnimie
przeczytaj to
[22.01.2010] 10:44
banda kretynów
a ilu to ludzi urwało się ze wsi i teraz bogato żyją w dużych miastach? a ilu to "wspaniałych i fajnych" kolesi z wielkich miast całe dnie piją po bramach? ludzie pomyślcie -,-
[10.02.2010] 11:17
SIniaczek
@@@.. przepraszam za wyrazenie ale nie moge tego inaczej okrelic..
Co niektórym sie wydaje ze sa z wyższch swer..
A spytajcie mamusi i tatusia skad pochodza..
załapali sie do miasta dzieki Gierkowi jak mieszkania rozdawał zeby mieli blizej do pracy..
A wy teraz co (muwie do tych co krytykują)(i czasami popełniam błedy ortograficznuie ale to nie o to tu chodzi)
wypisujecie jakies pierdoły o tym ze jestescie lepsi..i to dlaczego bo pracujecie w supermarkecie za 800 zł. i to was czyni lepszymi.
Ja pochodze ze wsi i czsami w liceum spotykałem sie z docinkiem "wiesniak"
olewałem to sobie bo te docinki słali mi ludzie którzy zyli z zasiłków.
heheheeheh nikt powazny7 na poziomie by tak nie powiedział.]
A kiedys miałem taka sytuacje ze przyjechałem nowym samochodem ( oczcywiscie wtedy jeszcze tata mi kupił ale z gospodarstwa gdzie ja pracuje od łepka wiec nie musiałem wyjezdzacz do niemiec zeby w polu orac) na spodkanie klasowe i byli ci z bloków chłopaki to im wtedy jakos kopary poopadały i jeszcze pytaja skad ja mam tyle kasy...
A ja tylko "jak chcecie miec tez tyle to przyjedzcie do mnie gnój wyrzucac" i brerchta pozniej była.
Tak wiec widac po wypowiwedziach ze negatywnych komentarzy nie udzielaja rodowici mieszcznie z dziada pradziada tylko tacy co im jeszcze do tej pory słoma z butów wystaje i mysla ze zboze sie w snopki zbiera..
A i zapomniałem głowny temat. Ja mam kobiete z miasta i myslimy o przyszłosci... ona pracuje.. ja w gospodarstwie tylko ze ładnie połozone z duzym ogrodem... i zamierzamy mieszkac umnie oczywiscie po dobudowaniu poddasza i osobnej klatki scvhodowej zeby nie było ze tata cie podglada jak sie bzykamy...heheheheeh
Powodzienia.. a te co uwarzaj ze wiezniak jestes to takie same jak techłopaczki z blokow wiec daj se spokoj...
powodzenia
[24.02.2010] 15:54
arko15
może kup sztuczną pochwę http://dyskrecja.pl/sklep.php/k69-Pochwy.htm l
[15.04.2010] 14:25
ona-36
Ja mam męża ze wsi, studiowalismy w tym samym czasie, zawsze chcialam zostac w miescie, ale życie potoczyło się inaczej, mieszkam teraz na wsi, mamy wspanialego synka, pracujemy w miescie i jakoś strasznie nie cierpię. Czasami spotyka się starszych ludzi, którzy maja inne poglady i myslenie, i np. interesuja się dlaczego nie mam firanki w oknie, ale ja sie tym nie przejmuję i robię swoje. A sa tam tacy, którzy są rolnikami, niektórzy chodzą w kaloszach, niektorzy na obcasach, niektorzy maja internet, niektorzy nie, sa babcie, które chodzą pod kapliczke się modlic, sa też i pijaczki. Zarówno w miescie jak i na wsi są ludzie kulturalni i chamowaci. Nie mozna mówić, ze jesli ktoś jest ze wsi to jest chamem czy burakiem. Trzeba mieć w sobie troche pokory i trzeźwego myślenia. Każdy kiedyś bedzie sprawiedliwie osadzony i ten z miasta i ten ze wsi.
Pozdrawiam wsiuchów i mieszczuchów.
[27.04.2010] 22:18
Baruleczka
Myśle że nie trafiłeś na odpowiednia, normalną dziewczynę ..
Ja na przykład bym chciała mieć chłopaka ze wsi , chyba nawet bym wołała
bo ci z miasta to są nieroby tylko chodzą wieczorami pala chleją.Wiem bo mam starszych kuzynów .. a na wsi jest fajnie, mam rodzinę na wsi wiec wiem jak to jest.(Jest tam taki fajny chłopak) xD .
A ja niestety z miasta jestem ;( . ale rodzice zamierzają działke
kupic;] . Na moje to masz szanse
[28.04.2010] 15:05
Ren Han
Dziekuje wszystkim za udział w dyskusji, niektóre opinie mnie bolały ale luzik jak to sie mowi, jakos to znose.
[28.04.2010] 15:07
Ren Han
Baruleczka (10.04.27 22:18):
Myśle że nie trafiłeś na odpowiednia, normalną dziewczynę ..
Ja na przykład bym chciała mieć chłopaka ze wsi , chyba nawet bym wołała
bo ci z miasta to są nieroby tylko chodzą wieczorami pala chleją.Wiem bo mam starszych kuzynów .. a na wsi jest fajnie, mam rodzinę na wsi wiec wiem jak to jest.(Jest tam taki fajny chłopak) xD .
A ja niestety z miasta jestem ;( . ale rodzice zamierzają działke
kupic;] . Na moje to masz szanse
Przepraszam, czy dobrze zrozumialem? mam szanse u Ciebie? chcesz sie zapoznac z mą postacia?
[28.04.2010] 16:03
adi055605
umyj sie jak wracasz z pola
[28.04.2010] 16:06
Baruleczka
Hmmm.. ja mam dopiero 14 lat xD ..
ale wiesniaki sa spoko ; ]
ogolnie to chce miec chlopaka ze wsi jak juz
[28.04.2010] 16:07
Baruleczka
adi..a ty se lepiej zrób operacje plastyczne ku** ; /
[28.04.2010] 16:10
adi055605
Baruleczka (10.04.28 16:07):
adi..a ty se lepiej zrób operacje plastyczne ku** ; /
dzienciole z etiopijskich lasów z jakiej wsi pochodzisz? znasz zenka złotopolskiego? mieszko tam u wos na wiosce kaś?
[28.04.2010] 16:12
Baruleczka
cos ci nie wyszło ,ja jestem z miasta ; ]
widać jak czytasz..
Zero inteligencji i kultury !
nawet nie potrafisz szanowac innych ludzi .
[28.04.2010] 16:32
Baruleczka
Ren.. szukaj kiedyś na pewno znajdziesz
[29.04.2010] 09:51
Rider07
Ren Han ja mam odwrotnie jak ty jestem z miasta i chcialbym poznac dziewczyne z wioski dodam ze co weekend jestem na wsi u rodzicow i mi sie tam coraz bardziej podoba! co do twojego tematu to mysle ze dziewczyny z miasta sa identyczne jak te z wioski, trzeba tylko dobrze zagadac wiec masz takie same szanse jak inni. Ostatnio jak bylem na wiosce bylem w szoku ile tam pieknych dziewczyn sie podziewa juz sie majowki nie moge doczekac. pozdrawiam.
[29.04.2010] 10:55
gadulowicz zen
Ren Han ile masz hektarów ziemi do obrobienia? jak zbiory w tym roku? na kartoflisku wszystko ok? a chałupa? dach nie przecieka, nic się nie sypie? kurki zdrowe? prosiaki odchowane? tak? to ok, wez teraz widły i poprzeżucaj gnuj bay

1 «   5 6 7 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat