o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

Dla zabawy ? Dla zabicia czasu ? Do pogadania ?

1 «   13 14 15 16 17   » 83 Strony tematu:
[23.05.2009] 13:40
ewka_324
szabla22 (09.05.23 13:24):
to Twoja wersja z tą sałatą hehe a jajecznica bez kiełbasy jest mniej pożywna chybaz 5 jajek bym ją sobie musiałzrobić

aż jeden plus właśnie próbuję wyjśc na zero albo na minus

jakie sposoby np.rozmowa i analiza Ewko więcej nie powiem
nie nie robie dziś całego obiadu ja w ogrodzie działam hehe ale pomogłem
ryż warzywka i kurczaka też lubię nawet raz na jakiś czas to mam ale dziś zapiekanka z mielonym mieskiem
SAM też czasem robie obiad może Bratankoa wykorzystasz do tego obiadu

hehe ja mam swoją wersję dotyczącą sałaty tak samo jak Ty mi tam jajecznica z dwóch jajek starcza zupełnie :P i bez żadnej kiełbasy :P

tak bardzo chcesz wyjść na zero lub na minus u mnie :P

ale po rozmowie i analizie to nie wiem czy da sie numer gg zgadnąć :P, jak zawsze mi więcej nie powiesz :P ech :P zaczynam się przyzwyczajać do tego :P
widzę że moje imię Ci się tak podoba :P albo po prostu lubisz mnie denerwować :P
a co potrafisz sobie SAM zrobić na obiad :P
a bratanka nie wykorzytam dzisiaj bo jest u siebie w domu :P i pewnie pojechał na ryby z kolegami :P, więc muszę sobie sama zrobić ;( :P w ludziach denerwuje mnie tandeta emocjonalna ...
[23.05.2009] 15:06
ewka_324
nudzi mi się
_________________________________ w ludziach denerwuje mnie tandeta emocjonalna ...
[23.05.2009] 15:37
szabla22
oczywiście że chcę wyjśc na minus albo zero

hmm ale rozmowa na gg i analiza rozpoznajemy z kim piszemy
wuęcej nie powiem bo to tajemnica no to przyzwyczaj sie do tego od razu ze czasem nie mowie za duzo

co do Twego mienia to ta druga wersja lubię Cie denerwowac

co potrafie sobie zrobić dużo rzeczy spaghetti, jakies miecho z pyrkami i warzywkami ryż z piersia kurczaka i warzywami itd zupy nie ugotuje i nie robie tego czego ne jem

nudzisz to straszne ale widze ze juz pisujesz na innych tematach więc jeszcze troche i dogonisz mnie w ilosci postow " Opuść swą głowę...
I śpij na mym ramieniu...
Opuść swą głowę...
I śnij znów... "

[23.05.2009] 15:44
ewka_324
szabla22 (09.05.23 15:37):
oczywiście że chcę wyjśc na minus albo zero

hmm ale rozmowa na gg i analiza rozpoznajemy z kim piszemy
wuęcej nie powiem bo to tajemnica no to przyzwyczaj sie do tego od razu ze czasem nie mowie za duzo

co do Twego mienia to ta druga wersja lubię Cie denerwowac

co potrafie sobie zrobić dużo rzeczy spaghetti, jakies miecho z pyrkami i warzywkami ryż z piersia kurczaka i warzywami itd zupy nie ugotuje i nie robie tego czego ne jem

nudzisz to straszne ale widze ze juz pisujesz na innych tematach więc jeszcze troche i dogonisz mnie w ilosci postow

a dlaczego chcesz tak wyjść na ten minus

Ty to masz chyba same tajemnice nawet jak coś nie jest tajemnicą to mi nie chcesz napisac

no wiedziałam od razu że mnie lubisz denerwować :P

Ha ! widzisz ja sobie zupę umiem ugotować :P, ale chyba dużo rzeczy nie umiem robić :P, poza tym jak nie muszę to nie robię :P

no pisuję bo mi się nudzi :P a poza tym Ty mi nawet nie napisałeś że gdzieś idziesz :P
a co do liczby postów to jest raczej jak z tym wiekiem że nigdy Cię nie dogonię w ludziach denerwuje mnie tandeta emocjonalna ...
[23.05.2009] 15:57
szabla22
a tak sam nie iwem czemu chce na minus wyjsc moze chce zobaczyc jak to jest hehe

nie mam tajemnic ale nie o wszystkim mozna pisac publicznie

tak lubię Cie denerwowac skoro Ty tam wszystkich w domu ustawiasz to ktoś musi Cie podenerwowac

no umiesz zupe zrobić ale za to nie potrafisz sie nie nudzic ha a ja potrafie ja też jak nie musze to nie robie

no to pisz sie nie bedziesz nudzila hehe a to co mam Ci zawsze pisac jak se ide ? przeciez pisalem e wpadlem na chwile

spoko teraz przesiadujesz na forum wiecej niż ja to masz szanse mnie dogonic ale sie uczepiłaśtego wieku no młodszy jużnie bede

ide przywieść ziemie do ogrodu a potem mecz z winkiem ale odezwe sie jeszcze do Ciebie Ewko w miedzyczasie kod LEM " Opuść swą głowę...
Opuść swą głowę...
I śnij znów... "

[19.10.2019] 04:34
[23.05.2009] 15:58
szabla22
a tak sam nie iwem czemu chce na minus wyjsc moze chce zobaczyc jak to jest hehe

nie mam tajemnic ale nie o wszystkim mozna pisac publicznie

tak lubię Cie denerwowac skoro Ty tam wszystkich w domu ustawiasz to ktoś musi Cie podenerwowac

no umiesz zupe zrobić ale za to nie potrafisz sie nie nudzic ha a ja potrafie ja też jak nie musze to nie robie

no to pisz sie nie bedziesz nudzila hehe a to co mam Ci zawsze pisac jak se ide ? przeciez pisalem e wpadlem na chwile

spoko teraz przesiadujesz na forum wiecej niż ja to masz szanse mnie dogonic ale sie uczepiłaśtego wieku no młodszy jużnie bede

ide przywieść ziemie do ogrodu a potem mecz z winkiem ale odezwe sie jeszcze do Ciebie Ewko w miedzyczasie kod LEM " Opuść swą głowę...
Opuść swą głowę...
I śnij znów... "

[23.05.2009] 16:39
ewka_324
no to już jesteś na minusie ? i jak jest ?

ojj tam publicznie , mi nie możesz napisać no wiesz co

uwierz mi że mnie tutaj już dostatecznie denerwują więc Ty już nie musisz , to że ich ustawiam nie znaczy że mnie nie denerwują

tak masz mi zawsze pisać jak gdzieś idziesz a ta chwila to u Ciebie coś długo jest

nie przesiaduję wcale tak dużo, tylko sprawdzam czy ktoś coś napisał , tak to siedzę na całkiem innym forum :P
wcale się nie uczepiłam Twojego wieku :P

znowu do tego ogrodu :P to jest chyba Twoja wielka miłość ten ogród :P, jaki mecz będziesz oglądał ? :P i znowu to wino :P widzę że je lubisz :P w ludziach denerwuje mnie tandeta emocjonalna ...
[23.05.2009] 17:15
michalmichal 78  michalmichal-78@tlen.pl
Napisz do mnie Ewuniu,
Mój meil michalmichal-78@tlen.pl
pozdrawiam
Michał

ewka_324 (09.05.23 16:39):

uwierz mi że mnie tutaj już dostatecznie denerwują więc Ty już nie musisz , to że ich ustawiam nie znaczy że mnie nie denerwują

tak masz mi zawsze pisać jak gdzieś idziesz a ta chwila to u Ciebie coś długo jest

nie przesiaduję wcale tak dużo, tylko sprawdzam czy ktoś coś napisał , tak to siedzę na całkiem innym forum :P
wcale się nie uczepiłam Twojego wieku :P

znowu do tego ogrodu :P to jest chyba Twoja wielka miłość ten ogród :P, jaki mecz będziesz oglądał ? :P i znowu to wino :P widzę że je lubisz :P

[23.05.2009] 18:02
szabla22

nie przesiaduję wcale tak dużo, tylko sprawdzam czy ktoś coś napisał , tak to siedzę na całkiem innym forum
wcale się nie uczepiłam Twojego wieku

znowu do tego ogrodu to jest chyba Twoja wielka miłość ten ogród , jaki mecz będziesz oglądał ? i znowu to wino widzę że je lubisz

jestem na minusie ok czuje sie normalnie a po winku i nawet lepiej
a publicznie nie bede pisal o wszystkim sory Ewko
inni Cie denerwuja to jeszcze jednego nie zauwazysz hehe nieprawdaz ?
ok to będe teraz pisałnawet jak do wc pojdę a co tak mam Ci pisac gdzie ide ? chwila długo trwala bo bylem chwasty wyrywac i po ziemie jeszcze troche smieci do segregacji przywiozlem
ok to na jakim forum tyle siedzisz ? a na gadu nie lolujesz ?
i chwała Ci za to że mego wieku sie nie uczepilas
miłość do ogrodu nie to tylko zajecie wolnego czasu sie nie nudze jak Ty przynajmniej a i moge popatrzeć na kwiaty a może mnie figurka Venus tak tam ciagnie kto wie hehe
mecz ogladam Lecha z polonią narazie wynik to kicha :P ale spoko jeszcze druga połowa na ktora zaraz sie udam

a wino lubie oj tak zwłaszcza w weekendy a jak to mój Kolega mawial choc ja to troszke zmodyfukowalem wina i pacieża nigdy nie odmawiam hehe do zaś " Opuść swą głowę...
Opuść swą głowę...
I śnij znów... "

[23.05.2009] 18:29
ewka_324
ja tam zawsze wolałam być na plusie niż na minusie , no ale Twój wybór

właśnie że jedna osoba robi różnicę bo jeszcze jedna osoba więcej mówi na mnie ewka czego nie lubię i Ty wiesz o tym i to wykorzystujesz

to się narobiłeś w tym ogrodzie dzisiaj , co Ty tam masz figurkę venus ?

a na takim z filmami, muzyką itp , fajni ludzie są nawet

hehe z tym winem nieźle wykombinowałeś w ludziach denerwuje mnie tandeta emocjonalna ...
[23.05.2009] 19:00
szabla22
ewka_324 (09.05.23 18:29):
ja tam zawsze wolałam być na plusie niż na minusie , no ale Twój wybór

właśnie że jedna osoba robi różnicę bo jeszcze jedna osoba więcej mówi na mnie ewka czego nie lubię i Ty wiesz o tym i to wykorzystujesz

to się narobiłeś w tym ogrodzie dzisiaj , co Ty tam masz figurkę venus ?

a na takim z filmami, muzyką itp , fajni ludzie są nawet

hehe z tym winem nieźle wykombinowałeś
ja zawsze jestem na plusie wg siebie hehe Ewko :P
jedna osoba nie robi różnicy :P wiem że tego nie lubisz ale nie moge z tego nie korzystac wybacz
no narobiłem sie ale po faktach na ktore zarsaz ide pojde jeszcze :P bo masa roboty jest i slonce swieci :P
tak mam figurkę Venus
hmm no tak a z jakimi filmami i muzyka ?
fajnych ludzi mozna wszedzie spotkac
z winem to ja zawsze dobrze kombinuje
no lece ale wroce jeszcze :P " Opuść swą głowę...
Opuść swą głowę...
I śnij znów... "

[23.05.2009] 19:27
ewka_324
a jak nie wybaczę to co , w każdym razie na pewno zapamiętam

a filmy i muzyka jest jaka tylko chcesz

noo i zgubiłam wątek, nie wiem co miałam dalej napisać
i tylko mi nie pisz że to od tej sałaty w ludziach denerwuje mnie tandeta emocjonalna ...
[23.05.2009] 20:54
ewka_324

[23.05.2009] 20:54
szabla22
ewka_324 (09.05.23 19:27):
a jak nie wybaczę to co , w każdym razie na pewno zapamiętam

a filmy i muzyka jest jaka tylko chcesz

noo i zgubiłam wątek, nie wiem co miałam dalej napisać
i tylko mi nie pisz że to od tej sałaty

a jak nie wybaczysz to trudno hehe

wszystko mowisz ok szukam takiego filmu a słach ANZAC z lat 80-tych tylko nie znam tytułu wieć poproszę jak tam wszystko macie

hmm bo jesz ta sałate zamiast żółwiowi dać egoistko hehe
wróciłem ale zaraz idę sie myc :P więc mnie znowu chwile nie będzie " Opuść swą głowę...
Opuść swą głowę...
I śnij znów... "

[23.05.2009] 20:59
ewka_324
Tomek jak będziesz wiedział tytuł to Ci powiem czy jest w ludziach denerwuje mnie tandeta emocjonalna ...
[23.05.2009] 21:11
szabla22
ewka_324 (09.05.23 20:59):
Tomek jak będziesz wiedział tytuł to Ci powiem czy jest

a do reszty mojej wypowiedzi sie nie odniesiesz ?

i własnie chodzi o to ze nie moge nigdzie tytułu znaleść
moge Ci fragmenty z You tube przeslac Ewko " Opuść swą głowę...
Opuść swą głowę...
I śnij znów... "

[23.05.2009] 21:25
ewka_324
no wiem wiem że jakbym Ci nie wybaczyła to raczej byś nie płakał

daj te fragmenty , może Ci go znajdą

co do sałaty to żółw już zjadł swoją porcję

już teraz nie masz zamiaru nigdzie iść w ludziach denerwuje mnie tandeta emocjonalna ...
[23.05.2009] 21:31
szabla22
ewka_324 (09.05.23 21:25):

już teraz nie masz zamiaru nigdzie iść

no ja raczej nie płaczę ale zdarza mi sie raz na parę lat
hehe

ok to poszukam
a może żółwik zapasy by chcial robic albo wiecej zjesc to Ty wchrzamilas wszystko

narazie się niewybieram nigdzie ale napewno do toalety jueszcze pojde " Opuść swą głowę...
Opuść swą głowę...
I śnij znów... "

[23.05.2009] 21:37
ewka_324
szabla22 (09.05.23 21:31):
ewka_324 (09.05.23 21:25):

już teraz nie masz zamiaru nigdzie iść

no ja raczej nie płaczę ale zdarza mi sie raz na parę lat
hehe

ok to poszukam
a może żółwik zapasy by chcial robic albo wiecej zjesc to Ty wchrzamilas wszystko

narazie się niewybieram nigdzie ale napewno do toalety jueszcze pojde

no mi właśnie się ostatnio to często zdarza, zbyt często

żółw swoje dostał i jakby chciał więcej to by w akwarium walił , a swoją drogą on ma na imię Leon

cieszę się że się nigdzie nie wybierasz :P
a co robisz ? w ludziach denerwuje mnie tandeta emocjonalna ...
[23.05.2009] 21:40
buk043
Wielu wspaniałych ludzi, który również chcą znaleźć miłość znajdziecie w internetowym biurze matrymonialnym http://iduo.pl
Dajcie sobie i innym szansę...
[23.05.2009] 21:46
szabla22
a czemu ryczysz ?
mi się ostatnio tydzien temu łezka w oku zakrecila ale ze szczescia

to bestia Leoan puka w szybe jak jest rządny krwi ? no ładni go wytresowalas

a czemu sie cieszysz ze nigdzie nie ide ? no i wc to też cos
az na parter musze isc nie mam tak dobrze jak Ty
co robie pisze na forum i slucham muzyki i na gadu z kumplem

czemu masz dola ?

link do filmu :

http://www.youtube.com/watch?v=NftXmGP4n-0&f eature=related " Opuść swą głowę...
Opuść swą głowę...
I śnij znów... "

[23.05.2009] 21:57
ewka_324
heh ... no właśnie czasami to sama nie wiem dlaczego, chyba z bezradności, przez to że musiałam spieprzyć sobie studia, mimo iż to nie z mojej winy, może dlatego że nie mam perspektyw na dalsze życie ... trochę mogłabym tego wymienić, ale najbardziej chyba dlatego, że jestem chora i mi nie przechodzi i nie zapowiada się żeby było lepiej ...

to co Cię takiego spotkało że taka łezka się pojawiła, o ile oczywiście możesz o tym publicznie pisać

no Leon wali w szybę zazwyczaj tak o 7 rano i mam taki ból że muszę wstać i dać mu jeść, najlepiej mi się o tej godzinie śpi

cieszę się bo mi sie fajnie z Tobą piszę ,
no właśnie chyba Ty się we wszystkich tematach udzielasz, no dobra w prawie wszystkich w ludziach denerwuje mnie tandeta emocjonalna ...
[23.05.2009] 22:05
szabla22
ewka_324 (09.05.23 21:57):
heh ... no właśnie czasami to sama nie wiem dlaczego, chyba z bezradności, przez to że musiałam spieprzyć sobie studia, mimo iż to nie z mojej winy, może dlatego że nie mam perspektyw na dalsze życie ... trochę mogłabym tego wymienić, ale najbardziej chyba dlatego, że jestem chora i mi nie przechodzi i nie zapowiada się żeby było lepiej ...

to co Cię takiego spotkało że taka łezka się pojawiła, o ile oczywiście możesz o tym publicznie pisać

no Leon wali w szybę zazwyczaj tak o 7 rano i mam taki ból że muszę wstać i dać mu jeść, najlepiej mi się o tej godzinie śpi

cieszę się bo mi sie fajnie z Tobą piszę ,
no właśnie chyba Ty się we wszystkich tematach udzielasz, no dobra w prawie wszystkich

hmm studia skonczysz ja tez zaliczlem warunki z malym opoźnieniem takie życie studenta a choroba w koncu ustapi wiec po co ryczec ?
a perspektywy zawsz jakies sa

co mnie spotkało oglądałem jak moja drużyna odbiera puchar za mistrzostwo Anglii niezapomniane wrażenie

fajnie Ci sie pisze hmm a jak nazywam Cie Ewka ? to tez
czyli Leon też lubi Cie denerwowac i słusznie nie możesz miec za dobrze hehe i jak go wytrenowalas ze tak wczesnie jest glodny ?
udzielam sie tylko na kilku tmatachj to ułamek procenta " Opuść swą głowę...
Opuść swą głowę...
I śnij znów... "

[23.05.2009] 22:14
ewka_324
chodzi o to że nie wiadomo czy ustąpi ... po szpitalu będę wiedzieć więcej na pewno i na pewno bardziej niż teraz się załamię ...
aktualnie ja nie mam żadnych perspektyw ...

no tak mogłam się domyśleć że może chodzić o mecz

wiesz że to jak mnie nazywasz mi się nie podoba
a żółwia tak nauczyłam jak jeszcze chodziłam do podstawówki to zawsze wstawałam do szkoły koło 7 i wtedy dostawał jeść, później w gimnazjum i liceum tak samo, więc się nauczył że o tej porze dostaje jedzenie

Tytuł filmu to: ''Oh! Co za urocza wojenka / Oh! What a Lovely War'' Film wydano w roku (1969) ale jak na razie nie znaleźli go na znanych im forum ...ale postarają się go znaleźć choć nie mogę niczego obiecać w ludziach denerwuje mnie tandeta emocjonalna ...
[23.05.2009] 22:22
szabla22
ewka_324 (09.05.23 22:14):
chodzi o to że nie wiadomo czy ustąpi ... po szpitalu będę wiedzieć więcej na pewno i na pewno bardziej niż teraz się załamię ...
aktualnie ja nie mam żadnych perspektyw ...

no tak mogłam się domyśleć że może chodzić o mecz

wiesz że to jak mnie nazywasz mi się nie podoba
a żółwia tak nauczyłam jak jeszcze chodziłam do podstawówki to zawsze wstawałam do szkoły koło 7 i wtedy dostawał jeść, później w gimnazjum i liceum tak samo, więc się nauczył że o tej porze dostaje jedzenie

Tytuł filmu to: \'\'Oh! Co za urocza wojenka / Oh! What a Lovely War\'\' Film wydano w roku (1969) ale jak na razie nie znaleźli go na znanych im forum ...ale postarają się go znaleźć choć nie mogę niczego obiecać

ale czym sie zalamywac ?
choroba musi w koncu ustapic nie ma innego wyjscia
a perspektywy masz na magisterke mozesz isc i kolejne 2 lata studiowania hehe
to az tak oczywiste jest ze tylko o mecz moglo chodzic ?
wiem ze Ci sie Ewka nie podoba ale troche musze Cie pordrażnic bo Leon tylko rano to robi hehe no to teraz przestaw żółwia zeby Cie pozniej budzil albopoczekaj az do pracy pojdziesz to akurat bedzie

ok dziekuje za info sam tez sprubuje poszukac " Opuść swą głowę...
Opuść swą głowę...
I śnij znów... "

[23.05.2009] 22:32
ewka_324
nie chce już ciągnąć tematu 'choroba', ale są takie też które nie ustępują, ale zamknijmy już ten temat, bo nie jest on dla mnie łatwy ...

no chciałabym kiedyś móc magisterkę zrobić, może będzie mi to dane, nie wiem ... nie wyglądam tak daleko w przyszłość ... na razie chociaż tego licencjata chciałabym skończyć ...

no oczywiście że jest to oczywiste że o mecz chodziło jak nie o kobietę to zapewne o mecz

wiesz Leon się już chyba nie przestawi za bardzo te nawyki na wpojone poza tym za stary już jest na zmiany

wiesz że za wiadomość o filmie wino się należy w ludziach denerwuje mnie tandeta emocjonalna ...
[23.05.2009] 22:37
szabla22
ewka_324 (09.05.23 22:32):
nie chce już ciągnąć tematu \'choroba\', ale są takie też które nie ustępują, ale zamknijmy już ten temat, bo nie jest on dla mnie łatwy ...

no chciałabym kiedyś móc magisterkę zrobić, może będzie mi to dane, nie wiem ... nie wyglądam tak daleko w przyszłość ... na razie chociaż tego licencjata chciałabym skończyć ...

no oczywiście że jest to oczywiste że o mecz chodziło jak nie o kobietę to zapewne o mecz

wiesz Leon się już chyba nie przestawi za bardzo te nawyki na wpojone poza tym za stary już jest na zmiany

wiesz że za wiadomość o filmie wino się należy
spoko skonczysz tego licencjata no chyb ze jeszcze bardziej Ci sie znudzi hehe
nie wiem czy to az tak oczywiste sa rozne powody placzu czasem nawet takie o jakich nie slyszalas niggdy
Leon by sie przestawil jakby Cie sluchal jego wiek nie ma tu nic do tego zresztą żółwie podobno długo żyja

jakie wino ? mogę Ci butelkę żywca kupić za to małolaty nie pija win hehe " Opuść swą głowę...
Opuść swą głowę...
I śnij znów... "

[23.05.2009] 22:44
ewka_324
szabla22 (09.05.23 22:37):
nie chce już ciągnąć tematu \\\'choroba\\\', ale są takie też które nie ustępują, ale zamknijmy już ten temat, bo nie jest on dla mnie łatwy ...

nie wiem czy to az tak oczywiste sa rozne powody placzu czasem nawet takie o jakich nie slyszalas niggdy
Leon by sie przestawil jakby Cie sluchal jego wiek nie ma tu nic do tego zresztą żółwie podobno długo żyja

jakie wino ? mogę Ci butelkę żywca kupić za to małolaty nie pija win hehe

to może mi powiesz jakieś powody o których nie słyszałam :P

podobno żyją długo :P ale to jest właśnie to podobno :P mojego kuzyna żył 17 lat ... ale był już tak duży że nawet nie chciało mu się o niego dbać, w sumie nie wiem z jakiej przyczyny zdechł ...

hehe :P ja się Twojego wieku nie czepiam :P więc Ty nie rób tego samego :P w ludziach denerwuje mnie tandeta emocjonalna ...
[23.05.2009] 22:47
szabla22
ewka_324 (09.05.23 22:44):
szabla22 (09.05.23 22:37):
nie chce już ciągnąć tematu \\\\\\\'choroba\\\\\\\', ale są takie też które nie ustępują, ale zamknijmy już ten temat, bo nie jest on dla mnie łatwy ...

jakie wino ? mogę Ci butelkę żywca kupić za to małolaty nie pija win hehe

to może mi powiesz jakieś powody o których nie słyszałam :P

podobno żyją długo :P ale to jest właśnie to podobno :P mojego kuzyna żył 17 lat ... ale był już tak duży że nawet nie chciało mu się o niego dbać, w sumie nie wiem z jakiej przyczyny zdechł ...

hehe :P ja się Twojego wieku nie czepiam :P więc Ty nie rób tego samego :P

a nie wiem nie znam innych powodow no moze poza krojeniem cebuli :P

widocznie Kuzyn go nie karmil to z glodu padl bo z glodu tak puchnie brzuch :P hehe 17 lat to nie tak dlugo niektore dluzej zyja

zapomniałaś Ewko że jestem jak rzep ? " Opuść swą głowę...
Opuść swą głowę...
I śnij znów... "

[23.05.2009] 22:53
ewka_324
to dużo powodów mi nie powiedziałeś

no właśnie nie żył długo ... ja swojego już mam 11 lat i mam nadzieję że przynajmniej jeszcze jedne 11 będę go mieć

nie jestem małolatą zapamiętaj

i uważaj bo ja się szybko uczę a od Ciebie mogę się nauczyć tego czepiania w ludziach denerwuje mnie tandeta emocjonalna ...

1 «   13 14 15 16 17   » 83 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat