o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Poznam chłopaka
 » Odpowiedz na ten temat

problem z alkoholem

1 2 3 4 Strony tematu:
[21.04.2009] 19:53
notohoop
cześć mam problem z alkoholem, długo sie zastanawiałem czy napisac na tym forum to czy nie. niektórzy mnie kojarzą z tego forum i znają mój cięty język. mam X lat, pije już od 4 lat regularnie, nie ma wolego weekendu by sie nie upic, w tygodniu też się zdarza. tylko jakaś okazja, zaproszenie, wesele, impreza, spotkanie ze znajomymi, lub zaproszenie na piwo, ognisko itp. ja muszę wypić, nie potrafię odmówić alkoholu. wiekszosc swoich pieniedzy przepijam jak nie mam ide z morda na paczki i zawsze ktos postawi, moge pic i pic, bez okazji a nawet sam, lubie alkohol.
problem lezy w tym, ze stałem sie też przez alko zimny, problemy z nauka różnych rzeczy, zapamiętywaniem, jakis taki obojętny sie stałem i wyjałowiony z uczuc (z tymi dwoma ostatnimi jest mi dobrze, ciesze sie ze tak sie stało, bo za duzo przeżyłem w zyciu, i sie zawiodłem, kiedys byłem czuły itp, zalezało mi teraz nie) i tu lezy problem. i zdrowie przede wszystkim, obojetny i jakis czasem agresywny. juz nie raz mówilem ze koniec z piciem alkoholu ale nie potrafie przestac, a szkoda mi kasy mimo wszystko bo duzo na alkohol wydaje. chce przestac ale nie potrafie. co zrobic? co byscie proadzili? nie chce juz wydawac nadal przez całe zycie kasy głownie na alkohol sa inne rzeczy i wydatki na które mozna przeznaczyc kase. ale no jak pisałem nie potrafie odmowic, i jak mam kase to pije. pomóżcie mi, doradzicie cos co zrobic by przestac. rodzina tez mi gada, ze duzo pije i bym przestał. AA nie wchodzi w gre nie pójde tam, bo sie wstydze.
[21.04.2009] 19:56
notohoop
znajomie tez mi mówia ze ja to mogę wypić, ze duzo pije, az mi sie dziwia ze tyle moge.
[21.04.2009] 19:59
karl-z-wrocławia
projdz do internisty i powiedz mu ze chcesz sie leczyc.
we wrocku widzialem NFZ maprzychodnie dla uzaleznionych wrocław/brzeg/maćko/ machazer@o2.pl
[21.04.2009] 19:59
ta ktora obrazales nie raz
sam nie dasz rady
musi Ci ktos pomóc zmotywować

a jezyk masz ciety teraz juz wiem dlaczego ...
[21.04.2009] 20:00
karl-z-wrocławia
ja u ciebie to niewiem - we wrocku jest na Podwalu, ale procz AA są rózne formy walki z nałogiem wrocław/brzeg/maćko/ machazer@o2.pl
[29.03.2020] 20:15
[21.04.2009] 20:06
notohoop
a najgorsze jest to ze znajomi zawsze zadzwonią albo spotkamy się gdzieś i mówią, że chodź wyskoczyć na piwo, jedno, drugie, trzecie albo wódkę i tak leci. a to przyjedzie znajomy do mnie bo się dłużej nie widzieliśmy by mieć przy czym pogadać i się robi zakupy i gada. często planuje sie picie ze znajomymi w wolny czas i jak tu odmówić nie iść, ze starymi znajomymi nie pogadac, nie popic, zawsze cos sie dzieje, pozna sie nowe osoby i czas leci, człowiek zapomina o problemach.
[21.04.2009] 20:08
ta ktora obrazales nie raz
notohoop (09.04.21 20:06):
a najgorsze jest to ze znajomi zawsze zadzwonią albo spotkamy się gdzieś i mówią, że chodź wyskoczyć na piwo, jedno, drugie, trzecie albo wódkę i tak leci. a to przyjedzie znajomy do mnie bo się dłużej nie widzieliśmy by mieć przy czym pogadać i się robi zakupy i gada. często planuje sie picie ze znajomymi w wolny czas i jak tu odmówić nie iść, ze starymi znajomymi nie pogadac, nie popic, zawsze cos sie dzieje, pozna sie nowe osoby i czas leci, człowiek zapomina o problemach.

alkohol ich nie rozwiazuje ...
[21.04.2009] 20:08
notohoop
muszę dodać, że po imprezach często mam obolały odbyt, sam nie wiem dlaczego ;-(
[21.04.2009] 20:09
karl-z-wrocławia
alkohol zmienia swiadomosc i mentalnosc, jest zabojca duszy wrocław/brzeg/maćko/ machazer@o2.pl
[21.04.2009] 20:11
notohoop
notohoop (09.04.21 20:08):
muszę dodać, że po imprezach często mam obolały odbyt, sam nie wiem dlaczego ;-(

PODSZYWAZCZ!! Rodzina też gada że dużo pije bym przestał.
A jak odmówić, znajomym i nie iść pić. Trzeba lubię imprezować, a jak pójdę i nie wypije to w sumie nie wiem co by było, ale zdziwienie duze wsród znajomych, ale raczej bym nie dał rady i na 100% bym się upił. TO JUŻ normalne, wiedza ze lubie i moge wypic. byłem chory brałem antybiotyki 2 tygodnie w łóżku, nie wytrzymałe, zaprosiłem bliskich znajomych i małą libacje urządziliśmy.
[21.04.2009] 20:17
karl-z-wrocławia
lecz się chłopie, bo zaliczysz rynsztok wrocław/brzeg/maćko/ machazer@o2.pl
[21.04.2009] 20:19
notohoop
karl-z-wrocławia (09.04.21 20:17):
lecz się chłopie, bo zaliczysz rynsztok

łatwo gadać...

na szczerość mnie wzięło ale cóż to jest w pewnym stopniu dokuczliwe. zaczynało się od piwa...

tak ale po alkoholu humor lepszy, wyluzowany bardziej i nie myśli się o problemach, acz nie rozwiązuje alkohol ich, tu jest racja. co do tego ze na imprezach sie lubi wypić, bo od razu inny człowiek jest, się bardziej chce bawić i szaleć, no sami wiecie jak to jest chyba, każdy próbował.
[21.04.2009] 20:24
notohoop
czasem sie zdarza pic pare dni pod rzad.
a zresztą tak sobie pomyślałem teraz, po co ja to tu napisałem, w koncu to mój problem, nie mam w naturze prosić o pomoc.
[21.04.2009] 20:57
liliaa
notohoop (09.04.21 20:24):
a zresztą tak sobie pomyślałem teraz, po co ja to tu napisałem, w koncu to mój problem, nie mam w naturze prosić o pomoc.

wiesz ...moze tego nie widzisz, ale jednym z powodów dla których nie mozesz rzucić picia są wspominani przez Ciebie... przyjaciele/paczka/znajomi. Co chwila piszesz, ze spotkałeś sie z paczką i wypiliście, że zadzwonił kolega i wyciągał na piwo itp. chcesz przestać pić? - jest wiele sposobów. nie chcesz iśc do AA? poszukaj np. w necie kogoś kto jest z AA lub miał podobne porblemy - kto byłby Twoim przewodnikiem, pomagał Ci. Ale przede wszytkim musisz sie zastanowić nad tym jak bardzo zależy Ci na rzuceniu picia - pisze o tym w kontekście Twoich znajomych. Jeśli naprawdę chcesz rzucić picie to co do znajomych:
a)wyjaśnij, powiedz im stanowczo by nie proponowali Ci alkoholu pod żadną postacią, nigdzie i najlepiej nigdy - to wersja jeśli masz jeszcze troche silnej woli by walczyc.
b) zerwij znajomosci, zmień otoczenie - a przynajmniej na jakiś czas wyjedź - odtruj się, pobądź jakiś czas trzeźwy a wtedy jeśli będziesz bardzo chciał wróć- ale z informacją dla nich zawartą w pkt a. Bob Marley-"three little birds"
[21.04.2009] 22:18
piwnooka dziewczyna

nie psujcie sobie nastroju mna
Hej Hej wracaj i wrzucaj
9
kawe własnie przyniosłam dzis chyba nie bedzie snu
http://www.youtube.com/watch?v=Lxba9Pvri9A&f eature=related Lubię patrzeć w oczy bo wtedy wiem ,że istniejesz (a moze lepiej nie patrzeć)
[21.04.2009] 22:19
piwnooka dziewczyna
piwnooka dziewczyna (09.04.21 22:18):

nie psujcie sobie nastroju mna
Hej Hej wracaj i wrzucaj
9
kawe własnie przyniosłam dzis chyba nie bedzie snu
http://www.youtube.com/watch?v=Lxba9Pvri9A&f eature=related

przepraszam cos zle temat wybralam Lubię patrzeć w oczy bo wtedy wiem ,że istniejesz (a moze lepiej nie patrzeć)
[21.04.2009] 22:33
piwnooka dziewczyna
skooro juz tu zajrzalam
nie wystarczy chciec trzeba dzialac...od chcenia nie przestaniesz pic ...pomysl ile tracisz z zycia a uda Ci sie przy odrobinie pomocy znajomych ktorym powinienes powiedziec wprost co sie dzieje(po to tez oni sa aby pomagac ...teraz to Ty potrzebujesz pomocy moze kiedys bedzie odwrotnie to sie zrewanzujesz)
POWODZENIA ZYCZY CI SAMOTNA MATKA ! Lubię patrzeć w oczy bo wtedy wiem ,że istniejesz (a moze lepiej nie patrzeć)
[21.04.2009] 22:42
maggik
piwnooka dziewczyna (09.04.21 22:19):
przepraszam cos zle temat wybralam

śmiem wątpić czy to na pewno była kawa
[21.04.2009] 23:12
piwne
maggik (09.04.21 22:42):
piwnooka dziewczyna (09.04.21 22:19):
przepraszam cos zle temat wybralam

śmiem wątpić czy to na pewno była kawa

to było cos w kawce złosliwcu
[21.04.2009] 23:34
Gościu mm
ja tam jestem uzalwzniony od sexu. mam zone i kolezanke i tak na przemian raz jedna raz druga...nie potrafie tego zatrzymac...
[21.04.2009] 23:54
maggik
piwne (09.04.21 23:12):

ale to nie zmienia faktu, iż spożyty napój wywołał skutki uboczne
[22.04.2009] 00:00
piwne
maggik (09.04.21 23:54):
piwne (09.04.21 23:12):

ale to nie zmienia faktu, iż spożyty napój wywołał skutki uboczne

Czarusiu skutki uboczne beda jutro
wyczaruj jakis mily sen dla mnie
[22.04.2009] 06:23
dzieciata
notohoop (09.04.21 19:56):
znajomie tez mi mówia ze ja to mogę wypić, ze duzo pije, az mi sie dziwia ze tyle moge.

notohop- napisz w jakim mieście mieszkasz dam Ci dokładne wskazówki co i jak ze sobą powinieneś zrobić..nie przeciągaj tego stanu..jak chcesz to podaj swój adres e-mail- to prywatniej popiszemy.

pozdrawiam i czekam na odpowiedż najlepiej z rana
[22.04.2009] 12:26
notohoop
Barteeek przykład dla ludzi (09.04.21 22:50):
machazer (09.04.21 22:47):
facet sie przyznaje do upadłość materialnej a wyjezdzicie po nim szok

On też czasem jechał tutaj po nie których osobach! Ale i tak mu współczuje. Uważam że powinien idź do jakiegoś psychologa.

daruj sobie zakompleksiony impotencie, co nigdy nie miał kobiety, zaślepiony w naukę kościoła, nie widzący prawdy.
A co do wieku, nie twój interes, tu jesteśmy anonimowi, mogę, mieć 13,18,25,30, a nawet 40 to nie ma znaczenia. I nigdy nie nazwałem żadnej samotnej matki dziwką!!, więc nie wciskaj mi czegoś czego nie napisałem!
Barteeek przykład dla ludzi (09.04.21 22:49):
machazer (09.04.21 22:43):
Barteeek przykład dla ludzi (09.04.21 22:25):

No prosze! A wyzywasz samotne matki od dziwek, gdyż sam jesteś alkoholikiem . Jesteś hipokrytą!
Co do alkoholu, weź to i rzuc jak najszybciej, póki jeszcze nie leżysz w parku na ławce! Interesuje mnie to, ile masz w końcu lat?

a ty kim?
hipokryzja jest religia a ty dewocjonalnie manifestujesz to!
lepiej uppasc niz byc antyutopista

Człowiek który ma współczucie dla innch. Tak samo dla tego pana który założył ten topic.
Ja nie jestem hipokrytą, ani dewotem. Masz coś do mojej stopki? Masz mi coś do powiedzenia, nie krępuj się! Szkoda sznurka.

ja mam. reka **** nie oszukasz.

machazer (09.04.21 22:53):
jesteś dewotem, bo Bóg nieiestnieje - a stopka świadczy o bogobojnosci

są przyziemne problemy jak alkoholizm i ćpuństwo

dusze sa skazone materializmem

ktoś gada w końcu od rzeczy a nie pierdzieli głupoty 3 po 3, zaślepiony w innych by się podlizać i nie mając swojego zdania, tylko powielając zdanie innych by się spodobać
dzieciata (09.04.22 06:23):
notohoop (09.04.21 19:56):
notohop- napisz w jakim mieście mieszkasz

może jeszcze adres, imię nazwisko, telefon, numer konta? po to napisałem na forum by być anonimowym, a nie się ujawniać innym ludziom. tu możemy popisać
[22.04.2009] 12:40
notohoop

No prosze! A wyzywasz samotne matki od dziwek, gdyż sam jesteś alkoholikiem . Jesteś hipokrytą!
Co do alkoholu, weź to i rzuc jak najszybciej, póki jeszcze nie leżysz w parku na ławce! Interesuje mnie to, ile masz w końcu lat?

a ja w sobie nie widze żadnej hipokryzje, pisze szczerz. nie wiem jak sie ma hipokryzja do samotnych matek i alkoholu ogarnij sie, i nie zarzucaj mi czegoś, co jest nie prawda, bo mnie nie znasz osobiście i to są oszczerstwa. a szczery to ja jestem. A samotne matki, to ich wina tez jest po części ze sa same, bo nie myślały wczesniej i wykazały sie głupota. aczkolwiek szkoda tego dziecka ze tak jest wychowywane bez ojca. moze i jest im ciężko, wiem cos na ten temat. bo bliska osoba tez wychowuje sama dzieck,ale radzi sobie lepiej niz jak by miało ojca to dziecko. ale strona lezy po winie matek bo chyba wiedziała z kim sie wiaza i komu daja,a ze wybrali takich baranow na mezów a nastepnie na ojców, to swadczy tez o ich głupocie, miały czas by ich poznac, chyba, ze poszli do łózka szybko bo sie im chciało, to juz swiadfzczy zle o nich i sa same sobie winne. co moze mi zaprzeczysz?
[22.04.2009] 12:43
notohoop

a ja w sobie nie widze żadnej hipokryzje, pisze szczerz. nie wiem jak sie ma hipokryzja do samotnych matek i alkoholu ogarnij sie, i nie zarzucaj mi czegoś, co jest nie prawda, bo mnie nie znasz osobiście i to są oszczerstwa. a szczery to ja jestem. A samotne matki, to ich wina tez jest po części ze sa same, bo nie myślały wczesniej i wykazały sie głupota. aczkolwiek szkoda tego dziecka ze tak jest wychowywane bez ojca. moze i jest im ciężko, wiem cos na ten temat. bo bliska osoba tez wychowuje sama dzieck,ale radzi sobie lepiej niz jak by miało ojca to dziecko. ale strona lezy po winie matek bo chyba wiedziała z kim sie wiaza i komu daja,a ze wybrali takich baranow na mezów a nastepnie na ojców, to swadczy tez o ich głupocie, miały czas by ich poznac, chyba, ze poszli do łózka szybko bo sie im chciało, to juz swiadfzczy zle o nich i sa same sobie winne. co moze mi zaprzeczysz?
[22.04.2009] 12:45
notohoop

[22.04.2009] 12:49
notohoop
oj sorry za 3 takie same wypowiedzi cos sie internet psuje
[22.04.2009] 13:01
piwne
notohoop (09.04.22 12:45):

ja zaprzecze ...nigdy w zyciu nie popelniles bledu ?nigdy sie nie pomyliles co do kogos?...
[22.04.2009] 13:28
notohoop
piwne (09.04.22 13:01):
notohoop (09.04.22 12:45):

ja zaprzecze ...nigdy w zyciu nie popelniles bledu ?nigdy sie nie pomyliles co do kogos?...

no jasne ze tak, ale w tej chwili chodzi mi o ten temat co mi zarzuca bartek odnośnie forum i samotnych matek.
[22.04.2009] 13:30
ktoś nieważny
piwne (09.04.22 13:01):

popieram piwne

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat