o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Imprezy: gdzie warto się pojawić?
 » Odpowiedz na ten temat

Konferencja dla zainteresowanych marketingiem i reklamą 8211 Warszawa AIESEC SGH

[06.04.2009] 23:24
MARIAN25858
CZY REKLAMA TO TYLKO SPOT W TELEWIZJI I PLAKATY NA BILBOARDACH? Nadrzędnym celem projektu Brand It Up oraz jego partnerów jest pokazanie studentom, iż między wymyśleniem chwytnego hasła reklamowego, a promocją produktu trwa wieloetapowy skomplikowany proces.

Brand It Up to projekt organizowany przez członków międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC przy Szkole Głównej Handlowej. Jego celem jest stworzenie możliwości poznania rynku reklamy i zasad tworzenia kampanii reklamowej.

Najważniejszym wydarzeniem projektu jest konferencja, która odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia. Aby na nią wyjechać wystarczy wypełnić aplikację dostępną na stronie projektu i odpowiedzieć na umieszczone tam 4 pytania.

Podczas wydarzenia, poza szkoleniami i warsztatami (poprowadzonymi m.in. przez specjalistów z OMD, Grupy EURO RSCG, ARBOmedii, IAA i wielu innych) delegatom zostanie przedstawione zadanie konkursowe. Na jego uzupełnienie studenci będą mieli dwa tygodnie.

Rozstrzygnięcie projektu to spotkanie autorów najlepszych prac z komisją. Zwycięzcy, otrzymają płatne praktyki i staże ufundowane przez partnerów.

W wydarzeniach projektu może uczestniczyć student dowolnej uczelni. Od uczestników konkursu nie wymaga się specjalistycznej wiedzy z zakresu reklamy czy doświadczenia w pracy w agencji reklamowej.

Na aplikacje czekamy do 12 kwietnia do godz. 24.00. 70 osób, które najlepiej odpowie na pytania, otrzyma szanse udziału w konferencji. Więcej informacji na stronie internetowejwww.sgh.aiesec.pl/branditup
NIE CZEKAJ, APLIKUJ JUŻ DZIŚ DWU LUB TRZY OSOBOWYCH ZESPOŁACH.
[19.02.2017] 10:22
witekmaz
fajne takie konferencje, to dobra okazja do networkingu, potem takie znajomości mogą się okazać przydatne w rozwoju kariery. sala konferencyjna http://www.icekrakow.pl

 » Odpowiedz na ten temat