o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
  Strona główna» forum Lekko.o2.pl
 » Odpowiedz na ten temat

..Jak schudnąć 30kg..????...

1 2 3 4 Strony tematu:
[20.11.2018] 20:48
maroxxx22
Nowa strona, polecam zajrzeć i ewentualnie skontaktować się z dziewczynami. Pomogą.www.centrumfigury.byethost14.com
[10.12.2018] 13:36
j23wx
Wszelkie książki, czasopisma czy diety opisane w internecie nie są idealne, wymagają wiele wyrzeczeń i wysiłku fizycznego. Pomimo straconego czasu i pieniędzy są wręcz nieskuteczne. Najlepsza dieta to
http://alejak.pl/zdrowie.html
[19.12.2018] 21:28
trianna
wejdź na http://www.studioodchudzania.dx.am/ --->adipex, meridia, sibutramina, efedryna. Sprawdzanie przy odbiorze, szybka przesyłka, super kontakt.
[28.12.2018] 13:38
gosiaqqS
Tez tak macie, że każda dieta w 100% nie miała sensu, suplementy nie działają tak cudownie jak na reklamach??? tj. W moim przypadku kiedy przechodziłam na dietę traciłam kilogramy i w ciągu miesiąca one wracały. Więc sięgnęłam po tabletki. Kupiłam od Natalii Meridię, bo o niej dziewczyny pisały najbardziej pozytywnie. Pierwszy tydzień 2kg mniej, po 6 tygodniach 10 kg! Do dnia dzisiejszego waga jest cały czas utrzymana. Wróciłam do ciuchów przed ciąży, a myślałam, że nigdy nie będzie to możliwe, od dłuższego czasu wreszcie dobrze czuję się we własnej skórze. Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to polecam skontaktować się z Natalią (kom.733 566 390), każdy kto zamawiał od niej wie, że to 100% jakości i pewności. Polecam
[15.01.2019] 21:15
vienna28
Z mojej strony mogę polecićwww.centrumfigury.byethost14.com , asortyment który mnie zadawala, pomocny i dobry kontakt i bardzo szybka dostawa.
[18.10.2019] 03:43
[23.01.2019] 23:06
pianqa28
hej, jeśli mówimy o suplementach to sprawdzcie na początku ich skład, jeśli czegoś nie znacie to zgooglujcie. Większośc z tych produktów nawet nie ma prawa zadziałać. Nie ma tam żadnej substacji czynnej, tylko cukry i wypełniacze (zreszta to się tyczy nie tylko w sumplementach diety ale środkach na przeziębienie, na poprawę cery, na włosy itd) . Jesli już się bawić w odchudzanie z środkami wspomagającymi to polecam coś co działa. Swego czasu też miałam problem z nadprogramowymi kilogramami i wybrałam Adipex Long o przedłużonym uwalnianiu fenterminy. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu Dzięki czemu dodatkowe kilogramy znikają w dosyć widoczny sposób. Warto dodatkowo dołozyć jakąś aktywnośc fizyczną, nawet małą: spacery, rower, basen... jak chcecie się dowiedzieć więcej: agataliszka1@o2.pl,www.centrumfigury.byethost14.com , powodzenia i pozdrawiam
[05.02.2019] 02:00
mariola7104
ja osobiście polecam panią Agatkę Znalazłam ją na ogłaszamy24. Korzystam z jej produktów od 3 miesięcy i jestem już 12kg do przodu...a ślub synka tuż tuż więc chcę wyglądać szałowo Kontaktowałam się na nr tel 517614677. Kobietki polecam.
[28.02.2019] 13:58
malwinaPiotrkow
Każdy może schudnąć jak chce...ja miałam ogromny problem z nadwaga bo zawsze kiedy brałam sie za jakas diete to nie widziałam efektów i mnie to denerwowało od razu. Musiałam zobaczyc efekty szybko tu i teraz... Teraz z doświadczenia moge juz powiedzieć, że konieczna jest zmiana swoich nawyków,np. jeść częściej, ale w mniejszych porcjach, ograniczyć słodycze, a zastąpić je warzywami, nie jeść późnych kolacji, więcej ruchu, aktywności fizycznej itd. Dodatkowo polecam Wam zainteresować się Biphasic Slim, dzieki któremu stracicie szynko na wadze. W raz z dietą i nawet małą ilością ruchu efekty przychodzą szybko i są bardzo fajne. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Ada, kom 731 154 299. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.
[22.03.2019] 21:59
biala87
Niedługo lato i wakacje a tu wraca temat kilku nadprogramowych kilogramów? Znam ten ból...też miałam podobny problem. Powracające kilogramy stawały się udręką. Udało mi się zrzucić parę kilo to za chwilę jak bumerang wracały,a do diet i głodzenia się kompletnie się nie nadaję. I tak zawsze podjadam, więc już przestałam się oszukiwać, że jakaś dieta cud mi pomoże. Aktualnie odchudzam się tabletkami Adipex long i efekty są lepsze niż przy mojej "diecie". Jest to środek, który w znaczny sposób tłumi odczucie głodu i ułatwia w ten sposób ograniczenie jedzenia, a tym samym likwiduje zwiększone odkładanie tłuszczu.W krótkim czasie wymarzona sylwetka staje się faktem. Zamawiałam od polecanej na forum Agaty, kom. 517614677. Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze. Polecam
[08.05.2019] 20:46
ariia
Uważajcie na "lewe" ogłoszenia p.Artura (kom.690537839), ogłoszenia produktów, których nie ma.
[04.07.2019] 13:32
anastazjaOMM
Też mam bardzo dużo do zrzucenia ;( do prawidłowej wagi muszę schudnąć 22 kilo i też się zastanawiam, czy to realne. Znalazłam taki suplement https://euphorer.com/pl/skinny-stix dziewczyny piszą, że to skuteczne. Braliście kiedyś, ktoś się podzieli doświadczeniem? Proszę, bo już nie wiem gdzie szukać pomocy...
[28.08.2019] 19:09
stysiak
tak realne, Adipex RS na uciązliwie powracające kilogramy - kom.578554347
[04.09.2019] 21:54
liffana
Witam, Mam prawie 26 lat, 175cm i ważę 88kg. W ciągu roku przytyłam 13kg i wciąż tyłam, pomimo diet, ćwiczeń itd . Starałam sie ograniczac jedzenie. Małe śniadanie - jakas salatka, pozniej obiad (pieczone/gotowane mieso+salatke) i na kolacje rowniez jakas salatka. po 19 starałam sie juz nic nie jesc. Dużo spacerowałem, rower, czasem basen, bo nie mam kondycji i po minucie biegania lub jakichs intensywniejszych cwiczen zwyczajnie dostaje zadyszki. Niestety wielki brzuch, boczki, uda, lydki, pupe, rece, doslownie wszytsko było wciąż takie same. Waga stała w miejscu byłam zalamana, nie wiedziała co robić dalej...Dopiero Adipex RS jaky pomógł ruszyć orgaznizm do działania, efekty same przyszły. Samopoczucie zarówno psychiczne jak i fizyczne o niebo lepsze niż jeszcze kilka tyg. temu. Polecam Honoratę (578554347), która wszystko wytłumaczyła mi co i jak, doradziła. Pozdrawiam.
[03.10.2019] 23:42
Lapa
Usługi opiekuńcze dla osób starszych i niesamodzielnych
https://www.opiekazzamieszkaniem.pl
[08.10.2019] 19:58
tiena
Kto z nas by nie chciał mieć szczupłej sylwetki, którą mógłby się chwalić na wyjazdach i na wszelkiego rodzaju wakacjach. Ale jak wiadomo to nic samo nie przychodzi i trzeba do tego ciężkiej pracy. Chociaz nie zawsze...mi pomógł Phen375, który tłumi apetyt, przyspiesza metabolizm a jednocześnie zapewnia dodatkową energię. Waga momentalnie "leciała" w dół a ja byłam coraz bardziej zadowolona ze swojej figury. Źle sie czujecie w swoim ciele, obawiacie się wakacji, w lustrze widzicie tylko fałdki i oponkę??? Skontaktujcie sie z Ewą - 578 021 158, ona Wam pomoże. Powodzenia
[10.10.2019] 14:14
rethivousu70
Praca online dla każdego 30.000zł/miesięcznie za 2-3 godziny pracy DZIENNIE!
zapisz się tu: http://vorian.org

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat